» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
239 / 976
»»

Samuel ::

Samuel je izjavil:

Tud Civic bo krenu orng gor...


+50%
https://coinmarketcap.com/currencies/ci...
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

Samuel ::

večji coini:

If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

Samuel ::

If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

eo1234 ::

lep pozdrav, še en začetnik v kriptosvetu. zanima me, v kateri altcoin bi vi vložili eno slovensko minimalno plačo (hold za najmanj eno leto), kateri po vašem mnenju naveč obeta. seveda sprejmem tudi popolno izgubo. v zadnjem mesecu sem zaslužil nekaj na xrp in bitcoin gold, zaman pa čakal spremembo na xlm. rad bi vložil in pozabil na vse za nekaj časa. še kaj poleg BURST-a? hvala

tikitoki ::

4knative je izjavil:

slotechar je izjavil:

@4native in @Valvoline
 4native pa Valvoline

4native pa Valvoline



Nimam nič proti bitcoinu, sem pa bolj za alte, priznam. Do božiča bo btc itak čez 50k, do novega leta pa čez 100k. Gas. :D


Smo bozica, kje je 50k?

slotechar ::

eo1234 je izjavil:

lep pozdrav, še en začetnik v kriptosvetu. zanima me, v kateri altcoin bi vi vložili eno slovensko minimalno plačo (hold za najmanj eno leto), kateri po vašem mnenju naveč obeta. seveda sprejmem tudi popolno izgubo. v zadnjem mesecu sem zaslužil nekaj na xrp in bitcoin gold, zaman pa čakal spremembo na xlm. rad bi vložil in pozabil na vse za nekaj časa. še kaj poleg BURST-a? hvala

Eno leto je dolga doba. Se lahko sprot zelo spreminja. Tak je kripto svet. Pisi na zs

tikitoki ::

Sej je cisto jasno kaj se bo zgodilo. tisti, ki so vlozili pravocasno bodo/so obogateli. Ostali pa bodo placali za njihovo bogatitev.
Denar mora od kje priti, od vecine, ki bo popusila za bogatitev majhnega deleza kitov.

slotechar ::

Kripto poslovanje je nadgradnja interneta. Internet 2.0. Denar bo se prihajal. To je sele v povojih. Ta kripto razvoj. Pocas bodo velikani prehajali na kripto ce bodo zeleli bit konkurencni. Denar bo prihajal se leta in leta ce bo slo vse po nacrtu

Jerry000 ::

Ej fantje, lepe praznike vsem. Za praznike se.malo odklopite od grafou ;). Jaz poskusam in gre zaenkrat super :D. No zjutraj in zvecer pogledam :D

bonanno ::

Mal mi mata nagaja

A mi lahko kdo zracuna koliko coinsov dobim
Ce jih kupim za 50 usd po 0.002?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bonanno ()

tikitoki ::

Bullshit. Se posebaj za bitcoin. Tehnologija bo seveda uporabljena. mogoce se celo katera od kriptovalut prime. Moras biti debil prve klase, ce mislis, da bo placevanje z sistemom, ki je drag in pocasen uspesno.
Z viso, mastercardom ali pa paypalom lahko placam karkoli na netu lazje, ceneje in hitreje.

Mesas uspeh ene slabo zasnovane kriptovalute z uporabno vrednsotjo chainblocka.

Velikani bodo ven vrgli ven svoje resitve.

denisbegood ::

Vse sem preiskal, vendar ne najdem, kje lahko kupim Burst? Prosim za pomoč. Pa lepe praznike želim.

DeeJay ::

denisbegood je izjavil:

Vse sem preiskal, vendar ne najdem, kje lahko kupim Burst? Prosim za pomoč. Pa lepe praznike želim.

Vse si preiskal? Če bi vse preiskal, bi videl, da se ga lahko kupi kar na nekaj menjalnicah:
https://coinmarketcap.com/currencies/bu...

bonanno ::

Burst enostavno na bitrexu

bonanno ::

Kolino coinsov dobim ce je kupim za 50 usd po 0.002?

drzni86 ::

50/0.002= 25000

bonanno ::

drzni86 je izjavil:

50/0.002= 25000



Aja sam res lol , tnx

alanm ::

slotechar je izjavil:

eo1234 je izjavil:

lep pozdrav, še en začetnik v kriptosvetu. zanima me, v kateri altcoin bi vi vložili eno slovensko minimalno plačo (hold za najmanj eno leto), kateri po vašem mnenju naveč obeta. seveda sprejmem tudi popolno izgubo. v zadnjem mesecu sem zaslužil nekaj na xrp in bitcoin gold, zaman pa čakal spremembo na xlm. rad bi vložil in pozabil na vse za nekaj časa. še kaj poleg BURST-a? hvala

Eno leto je dolga doba. Se lahko sprot zelo spreminja. Tak je kripto svet. Pisi na zs


DTR

lp,

Mato989 ::

Samuel je izjavil:

Ironija teh, ki navijajo za nižjo ceno je v tem, da bi vstopili čim nižje. Ne za to, ker so kriptovalute nekaj slabega.


Seveda, zato pa stalno pravim, tisti ki navija za bear/short navija za slabo, bikeci so vedno plus za vse :)

@SatoshiLite: Please stop asking me to announce something to help the price. Didn't I say 2018? Also, up to the respective companies to announce Litecoin support, not me. Just like how @Bitso announced LTC trading today. - About rumors, I am not aware of any Amazon or Facebook partnerships.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Bolivar ::

konco je mcaffe omenil šitcoin reddcoin... me prav zanima koliko mu plačajo :)

Jerry000 ::

bonanno je izjavil:

Mal mi mata nagaja

A mi lahko kdo zracuna koliko coinsov dobim
Ce jih kupim za 50 usd po 0.002?

Kater coin to?

Samuel ::

Jerry000 je izjavil:

bonanno je izjavil:

Mal mi mata nagaja

A mi lahko kdo zracuna koliko coinsov dobim
Ce jih kupim za 50 usd po 0.002?

Kater coin to?


Nima veze kater. Je pocen. Take se kup. :8)
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Samuel ()

Phantomeye ::

Samuel je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

bonanno je izjavil:

Mal mi mata nagaja

A mi lahko kdo zracuna koliko coinsov dobim
Ce jih kupim za 50 usd po 0.002?

Kater coin to?


Nima veze kater. Je pocen. Take se kup. :8)


Seveda ma veze, lol. To je ključna informacija. Kako kupiš kovanec, če ne veš za katerega gre? :D

Samuel ::

Phantomeye je izjavil:

Samuel je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

bonanno je izjavil:

Mal mi mata nagaja

A mi lahko kdo zracuna koliko coinsov dobim
Ce jih kupim za 50 usd po 0.002?

Kater coin to?


Nima veze kater. Je pocen. Take se kup. :8)


Seveda ma veze, lol. To je ključna informacija. Kako kupiš kovanec, če ne veš za katerega gre? :D


Ma ne moreš take pocen koine kupvat, no. Ne ga hecat. :))
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

bonanno ::

Samuel je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

bonanno je izjavil:

Mal mi mata nagaja

A mi lahko kdo zracuna koliko coinsov dobim
Ce jih kupim za 50 usd po 0.002?

Kater coin to?


Nima veze kater. Je pocen. Take se kup. :8)

https://www.worldcoinindex.com/coin/dog...

Sem ga na 0.002 .. kr dobr raste tud ko je ostalo padal

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bonanno ()

Kripto ::

sarma832 je izjavil:

Dot com naj bi bil nekje 5triljonov, torej smo ze na 10%. Samo tam je bilo verjetno velika večina instutional investorjev, tu so pa retail investorji.

Je pa res da je to sedaj globalni trg in vsak janezek lahko kupi tudi za 10eur poljubnega shitcoina.
Za večino se verjetno ne bo dobro končalo ;((


5 trilijonov v času dot com je nekaj drugega kot 5 trilijonov danes. Kot drugo mi smo v vstopili v proces intenzivne globalne digitalizacije za naslednjih 10 let. Preživelo bo manj kot 5% kriptovalut, ker ico za pico kjer icoti danes nastajajo skoraj na vsakem vogalu ipd. večinoma z "unreal business case and no busines" so namenjeni predvsem pump&dump.

Bizkit45 ::

veh43ov je izjavil:

Nabavite XVG!!, Wraith protocol je pred vrati, znajo biti zelo veseli prazniki!!


padu za 20% hahah

Samuel ::

If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

Ciklamen ::

Foter se je odločil da bo nabavil par coin-ov. Kje se splača odpreti račun oz. kako je s temi denarnicami? Pa kak je relativno dober način, da se vsaj malo zaščitiš pred "zunanjimi dejavniki"?
- End of the Post ->

Samuel ::

da se vsaj malo zaščitiš pred "zunanjimi dejavniki"?


WTF is that?
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

Ciklamen ::

Morebitni vdori :)
- End of the Post ->

4knative ::

slotechar je izjavil:

Kripto poslovanje je nadgradnja interneta. Internet 2.0. Denar bo se prihajal. To je sele v povojih. Ta kripto razvoj. Pocas bodo velikani prehajali na kripto ce bodo zeleli bit konkurencni. Denar bo prihajal se leta in leta ce bo slo vse po nacrtu


To je v povojih že 10 let. Ne govorit take neumnosti. Kripto denar je lahko iz danes na jutri prepovedan. Zdaj je itak vse skupaj vezano na banke in dolar tako da sploh ni problema. Če bo kdo kdaj poskusil kaj bolj smelega pa bo hitro konec. Do takrat pa veselo špekuliranje in čimveč plusa.

Jerry000 ::

Prosil bi za pomoč. Na poloniex mi že par mesecev piše: The LSK wallet is prone to frequent downtime. Anticipate deposit/withdrawal delays of several hours or longer.
Mislite da je varno da grem kovance prestavit na drugo borzo v tem času? Če ne vsega pa vsaj vložen del, bi rad z vloženim denarjem LSK nabavil nekaj novega.

Samuel ::

4knative je izjavil:

Če bo kdo kdaj poskusil kaj bolj smelega pa bo hitro konec.


V bistvu ravno obratno. Še bolj bo dalo težo nečemu, kar je neodvisno.
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

juroz ::

Ciklamen je izjavil:

Foter se je odločil da bo nabavil par coin-ov. Kje se splača odpreti račun oz. kako je s temi denarnicami? Pa kak je relativno dober način, da se vsaj malo zaščitiš pred "zunanjimi dejavniki"?


bitstamp ali kraken ampak je zadnje čase zelo počasen zato bolje bitstamp. Ampak bo čakal nekaj dni za verifikacijo. Tja potem nakaže preko spletne banke €/$ in potem tam lahko zamenja za kovance. Bitstamp ima le večje coine, nima prav veliko altcoinov. Altcoine pa kupiš na binance ki do 2btcja ne rabi verifikacije (moj ref: https://www.binance.com/?ref=11776076 ) ali pa bittrex. Nobena od teh dveh NE sprejema €/$ zato je registracija najprej na bitstampu potrebna.
torej: bitstamp -> tja nakaže €/$ -> kupi btc/eth/ripl -> hodla. ALI prenakaže btc/eth/ripl na binance in tam kupi še druge altcoine. Potem pa odvisno do zneska ali preneseš na wallet, jaz imam fifty fifty.

ramiz?! ::

Kolk časa pa traja na Binance, po tem ko si pošlješ iz walleta gor?
Never regret anything, there's always a reason things happen.

juroz ::

jaz sem si samo rippl tja nakazval ker je ful hiter pa low fee. tisto je bilo v parih minutah. pa sem potem tam zamenjal v eth in potem še v druge altcoine.

ramiz?! ::

Ja jst sem pa v walletu mel sam bitcoin in bitcoin cash, pa sem nakazal ene 10-15min nazaj in ni še nič...
Never regret anything, there's always a reason things happen.

4knative ::

Samuel je izjavil:

4knative je izjavil:

Če bo kdo kdaj poskusil kaj bolj smelega pa bo hitro konec.


V bistvu ravno obratno. Še bolj bo dalo težo nečemu, kar je neodvisno.

Sem slišal da bodo banke namesto zlatih rezerv uvedle btc, ker si je nekdo izmislil da jih je na planetu omejeno število in da se težko rudarijo - rabiš res močne grafične kartice in porabiš ogromno elektrike da izkoplješ "najdbo". Hahaha. Lepo te prosim, no. Pokemoni. :D

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: amacar ()

aljo558 ::

Bizkit45 je izjavil:

veh43ov je izjavil:

Nabavite XVG!!, Wraith protocol je pred vrati, znajo biti zelo veseli prazniki!!


padu za 20% hahah


Noro res...bi moral vceraj prodat pa sem holdal in upal se na visje %...

psytoma ::

nč bat, višji procenti bodo prišli...

18Jerry18 ::

psytoma je izjavil:

nč bat, višji procenti bodo prišli...

Ne še kmalu.. https://neurobot.trading/xrp_btc

LTC, LSK in XMR so moji paradni konji za rok enega tedna :)

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

Ej folk, mam 150€ se splača ta Ripple ali bolje kak KMD ali kaj drugega priporočate (hodl)?

ramiz?! ::

poglejte si STRAT (stratis) ... pomoje zna počas kr lepo gor skočit ...
Never regret anything, there's always a reason things happen.

K0l1br1 ::

18Jerry18 je izjavil:

Ne še kmalu.. https://neurobot.trading/xrp_btc
Tale pa še enkrat ni zadel, bi bilo čudno da bi sedaj.

18Jerry18 ::

K0l1br1 je izjavil:

18Jerry18 je izjavil:

Ne še kmalu.. https://neurobot.trading/xrp_btc
Tale pa še enkrat ni zadel, bi bilo čudno da bi sedaj.

Sej ni jasnovidnež :D iz tega se kaže trend, ki lahko drži ;)

Samuel ::

4knative je izjavil:

Samuel je izjavil:

4knative je izjavil:

Če bo kdo kdaj poskusil kaj bolj smelega pa bo hitro konec.


V bistvu ravno obratno. Še bolj bo dalo težo nečemu, kar je neodvisno.

Sem slišal da bodo banke namesto zlatih rezerv uvedle btc, ker si je nekdo izmislil da jih je na planetu omejeno število in da se težko rudarijo - rabiš res močne grafične kartice in porabiš ogromno elektrike da izkoplješ "najdbo". Hahaha. Lepo te prosim, no. Pokemoni. :D


samo smetiš temo
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

K0l1br1 ::

18Jerry18 je izjavil:

iz tega se kaže trend, ki lahko drži ;)
Kar sem ga spremljal zadnji trent, je zgrešil vse, kar je lahko. Nato sem ga spremljal malo podrobnjeje in niti dologoročno ne zadane. Po njegovem bi bili še vedno okrog 0.3 usd/xrp

Samuel ::

Samuel je izjavil:

Samuel je izjavil:

Tud Civic bo krenu orng gor...


+50%
https://coinmarketcap.com/currencies/ci...


že +90%
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

Jerry000 ::

Ripple long term se splača? Kaj priporočate? KMD?

««
239 / 976
»»