» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
233 / 976
»»

Mlincek93 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Hura Burst prisel na lestvico top 100 koinov. Nic vec svinjanja za kovance, ki trosijo prevec stroma. Burst je the future.


Super, zaradi tvoj objav sem nekaj investiral vanj in vidim da se je zelo izplacalo.
Mislis da pride do 1000 satosijev?

gruntfürmich ::

Tilen je izjavil:

Saj bitstamp podpira XRP? Zakaj menjava za prenos? Sicer pa res škoda.
eth sem imel na okex-u, pa mi je predhodno iz bitstampa na okex eth potoval 3 dni! zato sem eth na okexu direktno pretopil v xrp in jih poslal na bitstamp. ki pa so prav tako potovali 6 ur... iz bittrexa na bitstamp so pa potovali par minut...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

b-marko ::

Pozdravljeni, jaz sem čisto nov v teh vodah. trenutno si želim odpreti račun, da bom lahko začel trejdati se bolje poglobil v kriptovalute in seveda s tem tudi kaj zaslužil. Lepo bi prosil, da mi tukaj oz, da ne smetim vaše teme o špekuliranju...mi prosim napišite v zs. zanima me kje je najbolje opreti račun bitstamp? kraken? ali kje drugje? in kako potem naprej. Hvala vsem za pomoč.

CoreySteel ::

gruntfürmich je izjavil:

Tilen je izjavil:

Saj bitstamp podpira XRP? Zakaj menjava za prenos? Sicer pa res škoda.
eth sem imel na okex-u, pa mi je predhodno iz bitstampa na okex eth potoval 3 dni! zato sem eth na okexu direktno pretopil v xrp in jih poslal na bitstamp. ki pa so prav tako potovali 6 ur... iz bittrexa na bitstamp so pa potovali par minut...

Verjetno takrat v navalu CryptoMačk? Ker zdaj ETH transakcije niso več zabite.
Twitter: @CoreySteel_

slotechar ::

Bitstamp nato za kupovanje drugih kovancev pa recimo bittrex ampak ne vem kako je zdej z verifikacijo novih clanov. Sem slisal da je za novince zdaj tezje vstopit. Menda ze tezko prenesejo toliko uporabnikov. Je kar naval tam kjer se zastojn denar deli

Machete ::

b-marko je izjavil:

Pozdravljeni, jaz sem čisto nov v teh vodah. trenutno si želim odpreti račun, da bom lahko začel trejdati se bolje poglobil v kriptovalute in seveda s tem tudi kaj zaslužil. Lepo bi prosil, da mi tukaj oz, da ne smetim vaše teme o špekuliranju...mi prosim napišite v zs. zanima me kje je najbolje opreti račun bitstamp? kraken? ali kje drugje? in kako potem naprej. Hvala vsem za pomoč.


Kripto valute niso bile ustavrjene za 'zaslužit'. Pehanje za večjo vrednost v $$ je to kar crypto lahko ubije. Youre in it for the wrong reason.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

matico1 ::

se je že kdo sreču z zlomljenim telefonom in 2fa kodami?

ryzen ::

Coinbase mi ne prime verification ID. Failed, pa cajt traja.

Kje kupim eth ali bit da pretopim v IOTA. Zdaj poskušam coinbase -> binance. hvala.

bom pa HODL dolgoročno

ah glih je prijel. NP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ryzen ()

Machete ::

Nočem bit evangelist, ampak, če kdo išče kovanec, ki bo mnogo zrastel v razmerju /ltc /btc naj kupi ETN, ker imho samo čaka da eksplodira.

morebitne zahvale:
ETN: etnkN5GCg7GWC524gTb1A8SMyzbcqpu8gbc8a6CofguZNx6ixZHSqXV6rLF18ZxEBA6yXtzfVHBtWH2a783HvPXw3uqXuiA1bA
LTC: MUhkMaN2Xnqv4UUpiccytyw6RzAMG82AD4
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

D3m0r4l1z3d ::

Dokler se ga tako lepo minira, verjetno še ne bo zrasel veliko, a?
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Hair ::


cca. zadnjih 24 ur
Whenever people agree with me, I feel I must be wrong.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Hair ()

PrihajaNodi ::

Mlincek93 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Hura Burst prisel na lestvico top 100 koinov. Nic vec svinjanja za kovance, ki trosijo prevec stroma. Burst je the future.


Super, zaradi tvoj objav sem nekaj investiral vanj in vidim da se je zelo izplacalo.
Mislis da pride do 1000 satosijev?


Kako pivo? Tole bo prislo do 2k satosijev. Odlicna ekipa, odlicen coin!

Baja ::

ki ga vsake tolko malo napumpajo pol pa gre nazaj na 100sat. nekako se ne prime.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Baja ()

PrihajaNodi ::

Sej z xvg je "podobno". Torej naj prodam?

Baja ::

nevem. tvoj denar. spremljam burst od začetka, mam tudi nekaj splotano, ampak razen par pumpov je bolj kot ne žalost, se mi zdi

PrihajaNodi ::

Super in kaj je po tvojem sedaj dobra investicija? Ltc? Xrp? Prosim te lepo. Glej samo kako je zec napumpan ponuja pa kaj? Jaz ga bom drzal ti pa prodaj ce menis da je samo se en sitkojn.
Pa ravnokar se mu je spet strgalo.

Zgodovina sprememb…

Bolivar ::

baje gre ethereum classic na coinbase...

bonanno ::

Bolivar je izjavil:

baje gre ethereum classic na coinbase...



se dobr da ga mam mal :)

na keri strani day trejdate in kateri platformi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bonanno ()

Baja ::

@nodi, taksne so moje izkusnje z njim, ne recem da se to ne more spremeniti.

kot zanimivost, burstcoin je bil prvi ki je uvedel smart contracte.

PrihajaNodi ::

Ja in zelo dolgo je bil pod radarjem na zalost ali mojo sreco. Smo ze na 600 satoshijev:)ti kar prodaj pa kupi kriple.

Zgodovina sprememb…

dope1337 ::

bonanno je izjavil:

Bolivar je izjavil:

baje gre ethereum classic na coinbase...



se dobr da ga mam mal :)

na keri strani day trejdate in kateri platformi?


ne day tradeat. vsaj mesecne cilje si zastavi. mislim, da ti bo vsak veteran priporocal "tacke stran od day tradinga".

za razne alte mas pa Bittrex, Binance, Gate.io, itd.

P.S. se je ze kdo spravljal preko EtherDelta poslovati? vso to njihovo kompliciranje z uvazanjem/izvazanjem iz lokalne denarnice, kreiranjem "zacasnega acc" za tradeing itd. me odvraca - len sm, jbg. Imajo pa mojo vzhajajoco zvezdo tam (COB)
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

jype ::

Day trading is great, it's just not for you humans.

PrihajaNodi ::

Burst: Rank 97!

quietpanda ::

Coinbase še vedno ne da nakazanih 1k na moj account. Zdaj je že 7 dni. Še kdo tako dolgo čakal? Takoj ko (če) jih dobim, si jih pošljem nazaj na račun.

bonanno ::

pravkar kupil 800 Bursta, do kam naj bi šel po vasih ocenah?

Baja ::

@nodi: i'am hodling, all 757 of them :)

wayback machine: svojčas sem jih imel 600k. good old days

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Baja ()

hovti980 ::

Pravkar nabavil ETN, če gre x10 v roku dveh mesecoev sledi nagrada "promotorju" iz preteklosti tukaj gor...;)

PrihajaNodi ::

bonanno je izjavil:

pravkar kupil 800 Bursta, do kam naj bi šel po vasih ocenah?


V nebo ko pride na vec borz.

High5 ::

Bursta se pumpa menda, goal je 1$-4$ v parih mescih.
Mal neverjetne cifre, sam niti ne, pri 1$ še na 20 mesto ne pripleza....

PrihajaNodi ::

High5 je izjavil:

Bursta se pumpa menda, goal je 1$-4$ v parih mescih.
Mal neverjetne cifre, sam niti ne, pri 1$ še na 20 mesto ne pripleza....


Zakaj neverjetne cifre? Sj ponuja vec kot ostali.

Tilen ::

V čem je hec, da niso vsi kovanci/tokeni na vseh borzah? A to se gre nekakšno ekskluzivo? ;)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

PrihajaNodi ::

Baja je izjavil:

@nodi: i'am hodling, all 757 of them :)

wayback machine: svojčas sem jih imel 600k. good old days


Jaz jih imam 100k.

bonanno ::

nodl kerga še priporočaš ? :)

Tac20 ::

matico1 je izjavil:

se je že kdo sreču z zlomljenim telefonom in 2fa kodami?


A nisi naprintal kod?

jype ::

Splača se imeti dva telefona (en je lahko najcenejši kitajski android) in vedno z obema poskenirat tiste QR kode za authenticator.

sarma832 ::

Tilen je izjavil:

V čem je hec, da niso vsi kovanci/tokeni na vseh borzah? A to se gre nekakšno ekskluzivo? ;)


Ker ima vsak coin svoj blockchain(razen če je prek Ethereuma/NEO/katere druge platforme - vsi kojni na platformah imajo enak standard in teh načeloma ne bi smelo biti problem dodajat). In tako morejo na borzi vzpostaviti server, kjer laufajo full node da lahko preverijo če so transakcije prišle, za kreiranje walletov, vzpostaviti deposite in withdrawe(tu je potrebno poskrbeti še za pravilne feeje), poleg vsega tega pa je treba skrbeti še za varnost, ker vsaka majhna napaka lahko pomeni nepovratno izgubo.

Pri Bitstampu pa so rekli da je največji problem regulativa in zato jih imajo samo toliko.

bonanno ::

kako na bitrexu kupovati ostale coinse z ETH ?

aja never mind sem najdel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bonanno ()

sarma832 ::

Za 2FA pa je pomoje najbolje Authy - in lahko backupaš na njihove serverje, ampak je varno ker so seedi zakriptirani(moraš nastaviti geslo).

Če zgubiš telefon brez problema dobiš nazaj, pa tudi ni 3rd party riska ker je zakriptirano z tvojim geslom

kingsix ::

jype je izjavil:

Splača se imeti dva telefona (en je lahko najcenejši kitajski android) in vedno z obema poskenirat tiste QR kode za authenticator.


Če nimaš dveh Iphone X nisi kul. Morata biti dva IPhone X.

Machete ::

hovti980 je izjavil:

Pravkar nabavil ETN, če gre x10 v roku dveh mesecoev sledi nagrada "promotorju" iz preteklosti tukaj gor...;)

Kaj pa če bo sam x8?
:)

Sicr pa mislim da si prevelik optimist. Kak x3 x4 je pomoje realno, ampak to v roku nekaj mesecev. Ne bo to danes.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

bonanno ::

a če na cryptopia, prenesem LTC in z njem kupim ETN, bom plačal manj provzije kot pa z BTC ?

sarma832 ::

sarma832 je izjavil:

Pri zadnjem navalu spomladi/poleti so vsi novinčki imeli mokre sanje o Digibytu. Podobno kot z Ripplom, Vergom pa še katerim.


Mcafee je tweetal. Instant double. pa sem ravno dal 1btc buy order 10 satoshijev pod marketom 20min prej

Hjao. Sem vedel da bo dal digibyte enkrat ker ga je tudi omenil enkrat na nekem videju sem slučajno slišal... :'( :'(

Vazelin ::

spet smo en drek korekcijsko izkoristili ha:D

matico1 ::

tri dni sm mel naštiman 2fa in zlomim telefon.. fuck that shit, res obup..Zdej sm pisu bittrexu, poslal mail z vsemi informacijami, slikami itd.

zdej pa čakat na njih..srečno trejdanje se tipkamo enkrat nasledn let. ;((

garfy ::

ki vidiš shatoshije

Gregor P ::

Vazelin je izjavil:

spet smo en drek korekcijsko izkoristili ha:D
... dali smo (v času "korekcije") vse "in" ter razpršili, pa da vidimo sedaj ta špekulantski eksperiment :D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

clinton386 ::

sarma832 je izjavil:

sarma832 je izjavil:

Pri zadnjem navalu spomladi/poleti so vsi novinčki imeli mokre sanje o Digibytu. Podobno kot z Ripplom, Vergom pa še katerim.


Mcafee je tweetal. Instant double. pa sem ravno dal 1btc buy order 10 satoshijev pod marketom 20min prej

Hjao. Sem vedel da bo dal digibyte enkrat ker ga je tudi omenil enkrat na nekem videju sem slučajno slišal... :'( :'(


Ga sledim tudi sam , samo je nemogoče ujeti pumpo če ne veš vnaprej.
Mogoče bi se dalo ugotovit naslednji kovanec po tem da ga je nekdo pred kratkim akumuliral večjo količino, er vsi ti tviti so samo pumpanje za ljudi ki so vnaprej obveščeni.
Mogoče bo pa tudi DGB rasel kot BURST in še ni prepozno.
Imaš mogoče idejo kateri bo jutri?

chucki ::

matico1 je izjavil:

tri dni sm mel naštiman 2fa in zlomim telefon.. fuck that shit, res obup..Zdej sm pisu bittrexu, poslal mail z vsemi informacijami, slikami itd.

zdej pa čakat na njih..srečno trejdanje se tipkamo enkrat nasledn let. ;((


Obvezno poskenirat na dveh telefonih + backup natiskat na papir
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

TESKAn ::

Za 2fa rabiš samo ključ, ki ti ga napiše, ko vklopiš 2fa. Svinčnik in papir pa je rešeno.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

matico1 ::

ja sej ta key mam, ampak kam ga napišem?
««
233 / 976
»»