» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
219 / 976
»»

JackieBrown ::

Glede LTC-ja in božičnega presenečenja, o katerem se govori že več tednov: BAJE naj bi ga Facebook integriral in uvedel kot plačilno sredstvo na svoji platformi. To, da je Charlie Lee prodal večino svojega portfelja, naj bi bila zahteva FB-ja, zarad potencialnega konflikta interesov. Ni naključje, da se je David Marcus, vodja FB Messengerja, prejšnji teden pridružil upravnemu odboru Coinbase-a.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: mico28 ()

Jerry000 ::

VTC ima tudi neko presenečenje decembra, nisem pa nikjer zasledil kaj: https://smartoptions.io/hold-vertcoin-t...

Ajvi ::

Zivijo!
Zanima me ce poznate kaksno menjalnico oz borzo,ki ne potrbuje 3mesece za verifikacijo racuna? Vem,da je trenutno norisnica skoraj vsepovsod,ampak me vseeno zanima,ce pa je kje kaksna,ki je vredna omembne,kar se tice varnosti in hitrosti,tudi kar se nakazil tice. Hvala za pomoc!

kingsix ::

Matej_K je izjavil:

Vazelin je izjavil:

4knative je izjavil:

Naredil napako in nisem šel v XVG z vso silo, čeprav sem dobil namig. Fak.

Vrži vse v dubaicoin in upaj na čudež. Če pride na miljardo gres v pokoj! Kot pri redd coin:D

DubaiCoin (DBIC)
ali
DubaiCoin (DBIX)

f**k tole z imeni je že cela zmeda


Zgleda da je Vazelin kupil nekje tukaj...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

Jerry000 ::

Kaj je z bittrex? Brat je dal verifikacijo 1 teden nazaj pa še vedno ni dobil

K0l1br1 ::

kingsix je izjavil:

Zgleda da je Vazelin kupil nekje tukaj...


Tam sem kupil jaz.

juroz ::

Jerry000 je izjavil:

Kaj je z bittrex? Brat je dal verifikacijo 1 teden nazaj pa še vedno ni dobil

kolikor vem ne sprejemajo novih računov, mogoče ravno zaradi tega ker so tako zabasani da rabiš 1 teden+ za verifikacijo.
naj poskusi binance, do 2 btcjev dviga ne rabiš verifikacije.
https://www.binance.com/?ref=11776076

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: juroz ()

PrihajaNodi ::

kingsix je izjavil:

Matej_K je izjavil:

Vazelin je izjavil:

4knative je izjavil:

Naredil napako in nisem šel v XVG z vso silo, čeprav sem dobil namig. Fak.

Vrži vse v dubaicoin in upaj na čudež. Če pride na miljardo gres v pokoj! Kot pri redd coin:D

DubaiCoin (DBIC)
ali
DubaiCoin (DBIX)

f**k tole z imeni je že cela zmeda


Zgleda da je Vazelin kupil nekje tukaj...



Zakaj hudiča bi kdo kupil ta coin? SIB je skoraj mrtev.

Mato989 ::

Ajvi je izjavil:

Zivijo!
Zanima me ce poznate kaksno menjalnico oz borzo,ki ne potrbuje 3mesece za verifikacijo racuna? Vem,da je trenutno norisnica skoraj vsepovsod,ampak me vseeno zanima,ce pa je kje kaksna,ki je vredna omembne,kar se tice varnosti in hitrosti,tudi kar se nakazil tice. Hvala za pomoc!


Moj podpis... Kucoin, super je, ni verifikacije zaenkrat še!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Bitrex je super:)kako je s polonixom?

K0l1br1 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Zakaj hudiča bi kdo kupil ta coin? SIB je skoraj mrtev.
Najbrž je za prodat DBIX takega, kot je in vreči kam drugam

PrihajaNodi ::

Burst coin se pa pumpa:) Iz 97 na 333 do od včearj do danes.

Zgodovina sprememb…

bikej ::

JackieBrown je izjavil:

Glede LTC-ja in božičnega presenečenja, o katerem se govori že več tednov: BAJE naj bi ga Facebook integriral in uvedel kot plačilno sredstvo na svoji platformi. To, da je Charlie Lee prodal večino svojega portfelja, naj bi bila zahteva FB-ja, zarad potencialnega konflikta interesov. Ni naključje, da se je David Marcus, vodja FB Messengerja, prejšnji teden pridružil upravnemu odboru Coinbase-a.


Je to preverjena info?
Torej je LTC trenutno dober/soliden deal?

jizzer ::

Tron (trx) tudi dobiva konkretno na volumnu (in vrednosti), sem ga glih nabavil 650. Ga ima kdo?

Sanches000 ::

Torej nič od božička

mAXTER ::

jizzer je izjavil:

Tron (trx) tudi dobiva konkretno na volumnu (in vrednosti), sem ga glih nabavil 650. Ga ima kdo?


Hodlam ga par dni pa je že šel mal gor..po moje bo kakšen p&d kmalu na sporedu. Jutri pride na OKEx borzo, 27ga imajo napovedan nek partnership announcement itd itd. Po moje ima še dosti potenciala do konca leta ampak bomo vidl:D

Bolivar ::

ugotovu sm da ce bi vrgu vse v kater kol shitcoin ki sem ga spremljal od novembra bi imel minimalno 3-5x... sam zakaj nism to je vprasanje.

clinton386 ::

Jaz pa čakam na PAY da eksplodira, je kdo zasledil kakšne novice?

Saul Goodman ::

Ajvi je izjavil:

Zivijo!
Zanima me ce poznate kaksno menjalnico oz borzo,ki ne potrbuje 3mesece za verifikacijo racuna? Vem,da je trenutno norisnica skoraj vsepovsod,ampak me vseeno zanima,ce pa je kje kaksna,ki je vredna omembne,kar se tice varnosti in hitrosti,tudi kar se nakazil tice. Hvala za pomoc!


Bitstamp, prejšni teden urejen nov račun v 2 dneh. Z verifikacijo in prvim nakazilom. Imho daleč pred vsemi po handlanju novih uporabnikov.

CoreySteel ::

Bolivar je izjavil:

ugotovu sm da ce bi vrgu vse v kater kol shitcoin ki sem ga spremljal od novembra bi imel minimalno 3-5x... sam zakaj nism to je vprasanje.

Zato ker za nazaj je lahko biti pameten :)
Twitter: @CoreySteel_

Jerry000 ::

Na poloniex mi že kar nekaj mesecev piše to pri LSK: The LSK wallet is prone to frequent downtime. Anticipate deposit/withdrawal delays of several hours or longer.

PrihajaNodi ::

Bolivar je izjavil:

ugotovu sm da ce bi vrgu vse v kater kol shitcoin ki sem ga spremljal od novembra bi imel minimalno 3-5x... sam zakaj nism to je vprasanje.



Sam bi bil miljonar, če se ne bi zajebaval.

mAXTER ::

Pa kje pa je potemtakem vsa zabava če se ne zajebavamo enmal :D

gruntfürmich ::

clinton386 je izjavil:

Jaz pa čakam na PAY da eksplodira, je kdo zasledil kakšne novice?

pay je moj najlabši performer v portfoliju... do sedaj. bo pa šel gor kot pač vsi kojni
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Vazelin ::

Jaz z alti nimam sreče:D

Mogoce boljs da bi kar skopiral portfolio od grunta

clinton386 ::

Na coinmarketcap mi danes pri večini coinov na grafu kaže ceno v USD in ETH, namesto v USD in BTC kot prej.
Iskal sem če so kje kakšne nastavitve, pa brez uspeha.

Vazelin ::

Btw jaz mam 3 dubai coine:D

clinton386 je izjavil:

Jaz pa čakam na PAY da eksplodira, je kdo zasledil kakšne novice?

Sem kupil sedaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Btw jaz mam ti dubai coine:D



Čestitam:) Še tega kupiš pa si zmagal:

https://bittrex.com/Market/Index?Market...

Burstu se bo pa utrgalo. Kupil pri 0.2 včearaj je že prilezel na 0.5. Trikrattnik...

Zgodovina sprememb…

matico1 ::

kšn nov ICO na vidiku? a smo že kej govoril o tem http://bit.ly/2BTbLmN ?

pulstar ::

Mato989 je izjavil:

4knative je izjavil:

XRP je na heliju, to se je vedelo že dolgo časa. Regulacija ni uspela, pripravlja se izstrelitev rakete.


Regulacija je ravno uspela, brez da bi umaknili ne vem kolko XRPja v escrow bi cena gnojila naprej okol 0,2€!


Glede XRP-ja zna biti tole šele dober začetek. V prvem kvartalu se odpre SBI VC menjalnica, nova partnerstva, team pa (končno) trza tudi na želje skupnosti, tako da se baje pripravljajo tudi drugačni scenariji za uporabo token-a.

Jerry000 ::

Koliko vas uporablja Bittrex? Mislim, da bom moje coine selil kar drugam po tem dogodku.
https://www.reddit.com/r/CryptoCurrency...

Smurf ::

Jerry000 je izjavil:

Koliko vas uporablja Bittrex? Mislim, da bom moje coine selil kar drugam po tem dogodku.
https://www.reddit.com/r/CryptoCurrency...

Podobno "stabilnost" imajo prakticno vse borze.

bonanno ::

eno glupoi vprasanje, ali je mogoče da ripple pride kdaj na cca. 50 usd?

Jerry000 ::

Smurf je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Koliko vas uporablja Bittrex? Mislim, da bom moje coine selil kar drugam po tem dogodku.
https://www.reddit.com/r/CryptoCurrency...

Podobno "stabilnost" imajo prakticno vse borze.

Bil je žrtev phishing-a zgleda. Ni Krivda borz, ampak uporabnika.
https://www.reddit.com/r/CryptoCurrency...

No, če je to to

Blazz ::

bikej je izjavil:

JackieBrown je izjavil:

Glede LTC-ja in božičnega presenečenja, o katerem se govori že več tednov: BAJE naj bi ga Facebook integriral in uvedel kot plačilno sredstvo na svoji platformi. To, da je Charlie Lee prodal večino svojega portfelja, naj bi bila zahteva FB-ja, zarad potencialnega konflikta interesov. Ni naključje, da se je David Marcus, vodja FB Messengerja, prejšnji teden pridružil upravnemu odboru Coinbase-a.


Je to preverjena info?
Torej je LTC trenutno dober/soliden deal?


jaz tega nikjer nisem zasledil, ne na telegram p&d grupah ne na googlu... JackieBrown pa je tudi čisto frišen kaliber tule, tako da ne vem kje vleče te zadeve....

D3m0r4l1z3d ::

Koliko časa bo trajala počasnost potrjevanja btc transakcij in kako bo to vplivalo na hitrejši ltc in ripple ali že?
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

PrihajaNodi ::

O burst pa ni nihče vložil:)

Kripto ::

pulstar je izjavil:

Mato989 je izjavil:

4knative je izjavil:

XRP je na heliju, to se je vedelo že dolgo časa. Regulacija ni uspela, pripravlja se izstrelitev rakete.


Regulacija je ravno uspela, brez da bi umaknili ne vem kolko XRPja v escrow bi cena gnojila naprej okol 0,2€!


Glede XRP-ja zna biti tole šele dober začetek. V prvem kvartalu se odpre SBI VC menjalnica, nova partnerstva, team pa (končno) trza tudi na želje skupnosti, tako da se baje pripravljajo tudi drugačni scenariji za uporabo token-a.


Gre tudi na Coinbase (GDAX), bo še zelo zanimivo...

K0l1br1 ::

Fajn sell wall na bitstampu. Ravna črta na 1 USD

JackieBrown ::

bikej je izjavil:

JackieBrown je izjavil:

Glede LTC-ja in božičnega presenečenja, o katerem se govori že več tednov: BAJE naj bi ga Facebook integriral in uvedel kot plačilno sredstvo na svoji platformi. To, da je Charlie Lee prodal večino svojega portfelja, naj bi bila zahteva FB-ja, zarad potencialnega konflikta interesov. Ni naključje, da se je David Marcus, vodja FB Messengerja, prejšnji teden pridružil upravnemu odboru Coinbase-a.


Je to preverjena info?
Torej je LTC trenutno dober/soliden deal?


Nič ni preverjeno - tako kot 95% predhodnih infotov v kriptosvetu. Se pa že kak mesec govori, da bo LTC postregel z nekim presenečenjem okol Božiča. Bomo vidl.

Vazelin ::

Presenečenje bo drop nazaj na 20usd:))

Mlincek93 ::

PrihajaNodi je izjavil:

O burst pa ni nihče vložil:)

nekaj malega sem jaz vložil, zdaj pa čakat

Blazz ::

K0l1br1 je izjavil:

Fajn sell wall na bitstampu. Ravna črta na 1 USD


drugje ga na XRP/BTC nikjer ni... tko da ni panike... bitstamp ma samo 2% volume.....

bonanno ::

Vazelin je izjavil:

Presenečenje bo drop nazaj na 20usd:))



kaj ti je bed k ga nisi kupu na 50 usd pa si zdj vidu da je zrastu na 300

PrihajaNodi ::

https://www.reddit.com/r/burstcoin/comm...

Burst will burst! Poloniex ima skoraj 43.4% prometa tako da ni samo bitrex.

Zgodovina sprememb…

JackieBrown ::

Vazelin je izjavil:

Presenečenje bo drop nazaj na 20usd:))


Bo kmalu vse jasno. :-)

kiFni ::

bonanno je izjavil:

eno glupoi vprasanje, ali je mogoče da ripple pride kdaj na cca. 50 usd?

Vse je možno. Dobre novice ena za drugo in smo tam. Če verjameš, potem hodlaj čim dlje.
Nihče si ni mislil da bo v enem letu btc priplezal iz 800$ na 19K$.

4knative ::

Koliko ste pripravljeni vložiti v en šitkoin ki obeta? Je to bolj v rangu 500 eur ali bolj 5000 eur? Ali še več?

Smurf ::

kiFni je izjavil:

bonanno je izjavil:

eno glupoi vprasanje, ali je mogoče da ripple pride kdaj na cca. 50 usd?

Vse je možno. Dobre novice ena za drugo in smo tam. Če verjameš, potem hodlaj čim dlje.
Nihče si ni mislil da bo v enem letu btc priplezal iz 800$ na 19K$.

Ripple na 50$ bi bilo precej vecjo presenecenje kot bitcoin na 19k...

K0l1br1 ::

Kripto svet je precej poseben v smislu, da je vse mogoče.
««
219 / 976
»»