» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
203 / 976
»»

Vazelin ::

hudo me mika da prodam btc in odkupim več kasneje. ampak vem da bom pop*ušil:))

psytoma ::

je tako :)

Vazelin ::

je kdo kaj preštudiral power ledger?

4knative ::

Ne prodajat, strokovnjaki pravijo da ni balon. Drugo leto bo btc uradno plačilno sredstvo v btc-ju (trgovski center). Še žal ti bo. :))

Vazelin ::

damn iconomi še kar tone. to je sedaj že 20% od lokalnega vrha:8)

shadeX ::

strokovnjaki pravijo da ni balon.


Balon je bil najmanj 10x, ko sem tudi sam spregledal, da dejansko zadeva ni balon in tudi sam od njega profitiral nekaj jurjev.

Seveda pa nebi dal vseh jajc v eno košaro. :))

zelenobeli ::

Vazelin je izjavil:

je kdo kaj preštudiral power ledger?


Jest sem 1× fino zaslužil z njim. ko pa sem ga dokupil v padanju pa je padel še precej bolj. tako da mam na holdanju

Vazelin ::

Sem kupil za 400usd power ledgerja za hold. morda nekoč skoči za 10x:P

zelenobeli ::

Slovenski SNC naj bi bil nekaj podobnega

Morda kdo ve kaj lahko naredim
Iz Bittrexa sem si na HITBTC nakazal nekaj ETH-ja. Budala sem si po nevedoma nakazal v SNC wallet. Pisal na support ze cca dni nazaj, 2× vprašal kako je s tem, pa nobenega odgovora.

Zgodovina sprememb…

D3m0r4l1z3d ::

konec
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

kiFni ::

Baja je izjavil:

brezposelnost v slo 2019: 0% :p

misliš 100% ker noben več ne bo delal... ;)

Samuel ::

Vazelin je izjavil:

hudo me mika da prodam btc in odkupim več kasneje. ampak vem da bom pop*ušil:))

zdaj je mal padu, tako da lohk mal prodaš
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

Jerry000 ::

Ma kdo od vas Viberate? Se to splača za hold? Ali Shield?

Vazelin ::

jaz sem mel viberate pa sem potem menjal v btc. je kar lepo narastel izpred tedna. Mislim da je bil low nekje na 18mio capa. sedaj je 33. Tudi v razmerju do btc je kar pridobil.

iconomi back on track. zdravstvujmo:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

bonanno ::

do kam naj bi sel iconomi ? kaj stoji za tem coinom?

4knative ::

Vedno ko odprem youtube se mi naloži reklama za bitcoin in kaže enega tipa z voznim parkom za par milijonov in potem govori o tisti pici za 10.000 bitcoinov in vabi v igro. Nevem če mu naj verjamem? Zakaj on želi da jaz postanem milijonar? Res mi ni jasno.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: amacar ()

Bolivar ::

Zdravo fantje in dekleta! Zadnje dni razmišljam, da bi vrgel 15000 evrov v en kovanc in molil bogu.

bonanno ::

Bolivar je izjavil:

Zdravo fantje in dekleta! Zadnje dni razmišljam, da bi vrgel 15000 evrov v en kovanc in molil bogu.


haha kralj :)

raj razdeli na cca 5 coinsov

zelenobeli ::

MOgoče ve kdo kako se merijo špice na raznih kovancih. Npr pri ExclusiveCoin EXCL.
Bil bi vesel če mi kdo obrazloži kako se dela analiza.

Baja ::

@bolivar: dodaj še jurja, privošči si btc in moli mcafeeja :p

@zelenobeli: tega mas polno na yt

kopriwa ::

zelenobeli je izjavil:

Morda kdo ve kaj lahko naredim
Iz Bittrexa sem si na HITBTC nakazal nekaj ETH-ja. Budala sem si po nevedoma nakazal v SNC wallet. Pisal na support ze cca dni nazaj, 2× vprašal kako je s tem, pa nobenega odgovora.


HitBTC je fishy že nekaj tednov. Uporabniki naj bi izgubljali kar zajetne kupe kovancev na način, za katerega se zdi da je vse skupaj "inside job". Tudi sam imam težave z loginom, na računu pa nekaj 10k DENTa. Kovance sem že skoraj odpisal glede na njihovo neodzivnostjo reševanja veliko večjih problemov drugih uporabnikov. Zato drži se čim dlje stran od HitBTC vsaj dokler se ne razjasnejo okoliščine. Upam da ti rata razrešit problem.

Bolivar ::

bonanno je izjavil:

Bolivar je izjavil:

Zdravo fantje in dekleta! Zadnje dni razmišljam, da bi vrgel 15000 evrov v en kovanc in molil bogu.


haha kralj :)

raj razdeli na cca 5 coinsov



Avgusta sem vložil v btc in btc nočem izgubit. Zdaj sem pa postal greedy k svina, ker sem videl za koliko % je šlo vse skupaj od avgusta gor, ma skor vsi kovanci. Litecoin je bil takrat se mi zdi da 40 dolarjev, danes 315... in to od avgusta! Skratka hočem bit v prihodnosti takole:

D3m0r4l1z3d ::

ETN bo možno na smartfoni (simulirano) rudarit od januarja 2018 preko njihovega appa, ki je že na google play. Na PCju pa klasika, kot Monero, preko CryptoNight algoritma.

Preko appa na telefonu se bodo približali milijonom uporabnikom in mogoče je to prava pot. Trenutno so le na Cryptopiji, bodo pa verjetno kmalu na hitbtc in še kakšni izmed bolj znanih menjalnicah.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Hockey ::

Je na koncu kdo vložil v NAGA ICO?

Na koncu so zbrali 50 milijonov in objavili, da gre coin čez 5 dni na HitBTC.

https://www.nagaico.com/

Bitman ::

evo jaz ravnokar nabavil/dokupil za 2k$
XVG XLM ADA ICN IOTA ARK.

kopriwa ::

kopriwa je izjavil:

zelenobeli je izjavil:

Morda kdo ve kaj lahko naredim
Iz Bittrexa sem si na HITBTC nakazal nekaj ETH-ja. Budala sem si po nevedoma nakazal v SNC wallet. Pisal na support ze cca dni nazaj, 2× vprašal kako je s tem, pa nobenega odgovora.


HitBTC je fishy že nekaj tednov. Uporabniki naj bi izgubljali kar zajetne kupe kovancev na način, za katerega se zdi da je vse skupaj "inside job". Tudi sam imam težave z loginom, na računu pa nekaj 10k DENTa. Kovance sem že skoraj odpisal glede na njihovo neodzivnostjo reševanja veliko večjih problemov drugih uporabnikov. Zato drži se čim dlje stran od HitBTC vsaj dokler se ne razjasnejo okoliščine. Upam da ti rata razrešit problem.


Popravek: Sedaj, ko sem prišel do starega gesla mi je vpis v moj račun uspel (kovanci so še gor). Očitno pa imajo nekaj težav tudi s serverjem za reset gesel.

zelenobeli ::

Ma dobr sm se sprijaznil z izgubo drugač, samo odpisal bi pa tud lahko.

kiFni ::

Mogoče kdo ve kje se da "vgradit" pod kožo kapsulo s hardware wallet čipom? 8-O

Pero_SLO ::

Kakšna mnenja o NXT in XEM?

LP

Smurf ::

Smurf je izjavil:

NEO pocasi zacenja z icoti: https://www.reddit.com/r/NEO/comments/7...

V naslednjem tednu naj bi prislo tudi do decentralizacije (kar bo povzrocilo hitrejse nabiranje gasa).

Upam, da ste ga kaj kupili. Ce bo btc ostal stabilen, si lahko obetamo se kaksno rast, ker glavne stvari se prihajajo.

bonanno ::

kupim za 80€ BTc na coinbase, itak z provizijo je ze 77€ in če ga hočem prenakazati mi ostane samo še v vrednosti 62€ ? a to ma samo coinbase tako provizijo al je je pač od BTcja odvisno da pobere tok provizije?

4knative ::

Zdaj ko hodijo gospodinje v piramido z malimi vložki se splača met borzo. Za ta dva Slovenca iz Bitstampa se upam stavit, da bosta drugo leto prehitela Pipistrela in bosta najbogatejša slovenca.

krefi ::

koliko povrecno cakate na potrditev osebne na bitrex in bitstampu ?
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

4knative ::

Na prejšnji strani je en napisal da čaka za bitstamp od 26. novembra, bitrex pa je za nekaj časa zaprl nove prijave. Verjetno bo kakšen mesec za počakat.

Egii ::

krefi je izjavil:

koliko povrecno cakate na potrditev osebne na bitrex in bitstampu ?

Če se ti ujema auto Auto Document Recognition na Bitrexu mas v 20 min vse rešeno , če pa ne pa lako traja tudi do 30+ dni.

krefi ::

sedaj cakam po 5 dni za oboje in coinbase se ni sprjel
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

4knative ::

bum poduplal portfolio baaam

smrko ::

Fantje, prosim za par nasvetov...

Enkrat sredi tedna sem se imel namen pridružit vaši zabavi in ker še vedno čakam (in bom očitno še dolgo) na verifikacija na Bitstampu, se mi kar uamegli pred očmi, koliko sem popušil. Vložek bi bil par sto evrov, da ne bo prevelike foušije.

Torej, moja vprašanja:

-registriral sem se tudi na Bittrexu, ker je velika ponudba, vendar mi ni bilo treba pošiljati dokumentov... ali to pomeni, da ko si bom gor nakazal neko količino btc ali ethja, še ne bom mogel začeti s trejdanjem? Kolikor vem, tu ni mogoče nakazati flat denarja, zato sem šel še na Bitstamp, ali se mogoče motim?

- glede na to, da očitno na Bitstampu še dolgo ne bo verifikacije, prosim za kakšno alternativo ali brez ali s hitro verifikacijo, pa da je preverjeno vse v redu, nočem nič rizičnega ali sumljivega

Rad bi bil nekje z veliko ponudbo in po možnosti da se da tudi nakazat za začetek (sepa, paypal, kreditna) - pa kasneje tudi dvignit. Drugače pa še nekje, kjer bi kupil recimo eth in si ga potem nakazal tja za nadaljnje trejdanje.

Hvala za pomoč

smrko ::

Aja, pa kar nekaj dobrih nasvetov je bilo, res škoda ker mi ni uspelo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: smrko ()

zelenobeli ::

Predvidevam da je bilo miljon objav že na to temo, potrebujem pa samo 1 ali 2 odgovora, ker vem da to ni tema za to:
Kje je drugače najceneje kupiti in kje najceneje prodati BTC. Predvsem me zanima prodaja.

Hvala in sorry k smetim

LP

kiFni ::

Prodaš ga lahko meni zelo poceni :)

Smurf ::

4knative je izjavil:

Zdaj ko hodijo gospodinje v piramido z malimi vložki se splača met borzo. Za ta dva Slovenca iz Bitstampa se upam stavit, da bosta drugo leto prehitela Pipistrela in bosta najbogatejša slovenca.

Sej Boscaroli ni najbogatejsi slovenec, prav tako sta ga ze letos prehitela. Borze se pa ze od vedno splacajo (ce so legalne in prevec nisne), tudi brez gospodinj.

boolsheat ::

bonanno je izjavil:

kupim za 80€ BTc na coinbase, itak z provizijo je ze 77€ in če ga hočem prenakazati mi ostane samo še v vrednosti 62€ ? a to ma samo coinbase tako provizijo al je je pač od BTcja odvisno da pobere tok provizije?


Ko prenakazuješ daš v XRP - Ripple in po rippl protokolu narediš transakcijo.

xabre ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

ETN bo možno na smartfoni (simulirano) rudarit od januarja 2018 preko njihovega appa, ki je že na google play. Na PCju pa klasika, kot Monero, preko CryptoNight algoritma.

Preko appa na telefonu se bodo približali milijonom uporabnikom in mogoče je to prava pot. Trenutno so le na Cryptopiji, bodo pa verjetno kmalu na hitbtc in še kakšni izmed bolj znanih menjalnicah.


A sva midva edina flufferja za etn al kaj :D
BTW, trenutno malo raste. Po novem letu bo pa se na drugih borzah menda, prej ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xabre ()

PeterZ ::

Ena špekulativna za to temo:
ZEN bo šel gor. Privacy je "in".

vrunc ::

PeterZ je izjavil:

Ena špekulativna za to temo:
ZEN bo šel gor. Privacy je "in".


RPX že gre in še bo tudi šel gor :)

gruntfürmich ::

ko pridem domov iz službe bom verjetno investiral v neo. zna še vsaj kakšen 3×nik narediti...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

jizzer ::

Te "nasvete" ki si jih izmenjujete, so samo šprekulacije al si dejansko o coinih, oz. na kak način so implementirani, kaj preberete?

vrunc ::

gruntfürmich je izjavil:

ko pridem domov iz službe bom verjetno investiral v neo. zna še vsaj kakšen 3×nik narediti...


Da ne bom pameten, polovico dej v RPX, boš imel večji profit...že do novega leta https://www.kucoin.com/#/trade/RPX-BTC

jype ::

jizzer je izjavil:

Te "nasvete" ki si jih izmenjujete, so samo šprekulacije al si dejansko o coinih, oz. na kak način so implementirani, kaj preberete?
Jaz močno dvomim, da znaten delež prebere kak whitepaper.
««
203 / 976
»»