» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
192 / 976
»»

K0l1br1 ::

Mušter ti je print vseh transakcij. 500 listov 500 listov, pa naj računajo in pišejo, označiš prilive, da se vidi od kje je. Nimaš kaj pisati, dokazovati je treba.

jype ::

Jerry000 je izjavil:

Vem da lahko googlam ampak vseeno at meantime, ali obstaja kak primer tega popisa? Da imam mušter za zgled
Pišem knjigo o tem, ampak do novega leta bo šele nerecenzirana beta verzija.

Jerry000 ::

K0l1br1 je izjavil:

Mušter ti je print vseh transakcij. 500 listov 500 listov, pa naj računajo in pišejo, označiš prilive, da se vidi od kje je. Nimaš kaj pisati, dokazovati je treba.

Dokaz je tako izpis. Ampak verjetno to ne bo njim nič pomenilo če ne razumejo. Jaz si predstavljam da lepo označiš da si tukaj naredil polog, ta polog dal v BTC, BTC poslal na to borzo, tam pa BTC menjal za ETH. Če jim pa samo loge vseh borz porineš v roke in čaw potem pa toliko bolje. Če tko pomislim, verjetno tudi transakcij EURO v KUNE ne greš popisovat kje in kdaj si menjal ali?

buttcrack ::

ajde boysi, rabim nasvet/pomoč...

mam nekaj kovancev na kraknu (ETH in LTC), ki bi jih prebekslal drugam, ker je kraken počasen za popi*dit oz. nonstop se neki sesuva...

kako in kam naj selim kovance? račune imam verificirane še na bitstampu, bittrexu in bitfinexu... Je kje drugje bolje?

Smurf ::

Jerry000 je izjavil:

jype je izjavil:

Ja, zato se pa to dela sproti. Pojasniti moraš biti sposoben vire, ker ti sicer lahko očitajo, da si bitcoine dobil kot plačilo za umor Ivana Krambergerja.

Potem pa kar na delo predvidevam (govorim sebi).

Vem da lahko googlam ampak vseeno at meantime, ali obstaja kak primer tega popisa? Da imam mušter za zgled

Jaz sem exportiral csv loge, kjer je zapis vseh transkacij (tip, kolicina, cas). To lahko po potrebi prilagodim davcni v kakrsnokoli obliko bodo ze hoteli imeti.

Jerry000 ::

Smurf je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

jype je izjavil:

Ja, zato se pa to dela sproti. Pojasniti moraš biti sposoben vire, ker ti sicer lahko očitajo, da si bitcoine dobil kot plačilo za umor Ivana Krambergerja.

Potem pa kar na delo predvidevam (govorim sebi).

Vem da lahko googlam ampak vseeno at meantime, ali obstaja kak primer tega popisa? Da imam mušter za zgled

Jaz sem exportiral csv loge, kjer je zapis vseh transkacij (tip, kolicina, cas). To lahko po potrebi prilagodim davcni v kakrsnokoli obliko bodo ze hoteli imeti.

Prilagodiš v sami borzi pri izpisu (če imajo opcije) ali prilagodiš sam da si vzameš čas in narediš strukturo željeno? Sorry, sam res me zanima ker nisem še nikoli šel skozi to, je pa dobro biti pripravljen :)

bonanno ::

pa kaj je z tem KRAKENOM , vedno ko izberem Foundiung mi fukne error 520

Jerry000 ::

bonanno je izjavil:

pa kaj je z tem KRAKENOM , vedno ko izberem Foundiung mi fukne error 520

Prej ko se navadiš, bolše bo ;). Bejži od Kraken, tukaj sem več 520 videl kot delujočo stran :)

Blazz ::

nasvet, k ti ga da lahko 5 letni otrok. Pojdite dol z KRAKENa, pa nehite jamrat vsak 10ti post da kraken dela počasi... ste že dosadni s tem... in iz krakena lahko določene kovance premaknete direktno Withdrawal pa lepo wallet od druge borze. Pozanimajte se če druga borza sprejema direktno te kovance. Drugače boste morali pretopiti v ETH, BTC, LTC itd, pač v tiste kovance katere se da premikat med borzami

sennheiser ::

Kam lahko prileze XRP? Bomo do novega leta na 1EUR? Več? Žal mi je samo ker ga nisem več kupil.

Zgodovina sprememb…

Smurf ::

Jerry000 je izjavil:

Smurf je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

jype je izjavil:

Ja, zato se pa to dela sproti. Pojasniti moraš biti sposoben vire, ker ti sicer lahko očitajo, da si bitcoine dobil kot plačilo za umor Ivana Krambergerja.

Potem pa kar na delo predvidevam (govorim sebi).

Vem da lahko googlam ampak vseeno at meantime, ali obstaja kak primer tega popisa? Da imam mušter za zgled

Jaz sem exportiral csv loge, kjer je zapis vseh transkacij (tip, kolicina, cas). To lahko po potrebi prilagodim davcni v kakrsnokoli obliko bodo ze hoteli imeti.

Prilagodiš v sami borzi pri izpisu (če imajo opcije) ali prilagodiš sam da si vzameš čas in narediš strukturo željeno? Sorry, sam res me zanima ker nisem še nikoli šel skozi to, je pa dobro biti pripravljen :)

Ja, dosedaj so vse borze imeli izvozi v csv-ju in je to to.

bonanno ::

sennheiser je izjavil:

Kam lahko prileze XRP? Bomo do novega leta na 1EUR? Več? Žal mi je samo ker ga nisem več kupil.



jz mislim da na 1 usd zihr... ce je ena iota lahka iz 20 centov v pol leta prisla na 4 usd..

zakmak ::

CoreySteel je izjavil:

Waves DEX ni bog ve kaj, kot si sam rekel, a je vseeno dovolj dober za nakup :)
Glej da kupiš tudi kako desetinko Wavesa prej, da boš lahko plačeval fee-je.



Zdravo;
Rad bi kupil Waves, samo z njihovo app ne morem, ker jim kreditne ne delajo oz. link do njih. Kako lahko se nabavim Waves, da imam za fee je?

lp

Mato989 ::

Še nekaj pozitivnega o Kucoin exchangu, vse forke supportajo in bodo dali userjem.

https://news.kucoin.com/en/announcement...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

srnjak ::

Ima kdo izkušnje z eksportanjem svojih transakcij v Kraken? Koliko časa kaj traja, da obdelajo request? Je to sploh možno dočakati?

kiFni ::

Pred par mesci sem napisal tukaj xrp do novega leta 0.7$... here we are..

Nekdo se celo ni strinjal z mano.

K0l1br1 ::

Pa saj nisi mogel vedeti ;)

Blazz ::

kiFni je izjavil:

Pred par mesci sem napisal tukaj xrp do novega leta 0.7$... here we are..

Nekdo se celo ni strinjal z mano.


ja ampak si takrat to špekuliral na povsem drugih temeljih. Za to rast takrat nisi mogel vedeti razen če si del XRP teama... si pa srečno zadel, se strinjam

kiFni ::

Ja nisem vedel, sem pa sumil. Vmes sem nekajkrat prodal in kupil. Bolje bi bilo samo hodlat. Zdaj hodlam že od 0.26 8-)

CoreySteel ::

zakmak je izjavil:

CoreySteel je izjavil:

Waves DEX ni bog ve kaj, kot si sam rekel, a je vseeno dovolj dober za nakup :)
Glej da kupiš tudi kako desetinko Wavesa prej, da boš lahko plačeval fee-je.



Zdravo;
Rad bi kupil Waves, samo z njihovo app ne morem, ker jim kreditne ne delajo oz. link do njih. Kako lahko se nabavim Waves, da imam za fee je?

lp


Normalno nakaži gor BTC/ETH, kar si pač mislil. Potem pa preden nakupiš želeni token, prej še nabaviš recimo 1 WAVES. Feeji so drugače majhni. 0,003 oz. 0,001 WAVES za nakupe in transferje.
Twitter: @CoreySteel_

zakmak ::

CoreySteel je izjavil:

zakmak je izjavil:

CoreySteel je izjavil:

Waves DEX ni bog ve kaj, kot si sam rekel, a je vseeno dovolj dober za nakup :)
Glej da kupiš tudi kako desetinko Wavesa prej, da boš lahko plačeval fee-je.



Zdravo;
Rad bi kupil Waves, samo z njihovo app ne morem, ker jim kreditne ne delajo oz. link do njih. Kako lahko se nabavim Waves, da imam za fee je?

lp


Normalno nakaži gor BTC/ETH, kar si pač mislil. Potem pa preden nakupiš želeni token, prej še nabaviš recimo 1 WAVES. Feeji so drugače majhni. 0,003 oz. 0,001 WAVES za nakupe in transferje.


Hvala za hiter odgovor.

lp

VaeVictis ::

A je kdo kaj dobrega/slabega slišal o BridgeCoin?

BridgeCoin - Cryptocurrency Market

ps: Sam mam feeling, de je WAVES speči velikan.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VaeVictis ()

oracle ::

sennheiser je izjavil:

Kam lahko prileze XRP? Bomo do novega leta na 1EUR? Več? Žal mi je samo ker ga nisem več kupil.

Jaz močno upam da do 200 $. Sem ga kupil pri 0,0063 $ 8-) Ampak samo za 8 $ ;((

BTW: a je že kak nov crash biliver? Cena se giblje vedno bolj pesimistično, tud alti so se ohladil.

P.S.: kaj neki sanjate o davčni? Sej so se izjasnil, da btc ni investicija ampak valuta. Tko da ni obdavčeno (razen rudarjenje). Če so jim pa sumljivi moji miljoni, jim dam pa v vpogled moj account pa nej gledajo kar hočejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oracle ()

VaeVictis ::

oracle je izjavil:

sennheiser je izjavil:

Kam lahko prileze XRP? Bomo do novega leta na 1EUR? Več? Žal mi je samo ker ga nisem več kupil.

Jaz močno upam da do 200 $. Sem ga kupil pri 0,0063 $ 8-) Ampak samo za 8 $ ;((


Sam bi bil zelo vesel, če pride Ripple (XRP) do 200 EUR.

Lahko počakam do 2019.

PrihajaNodi ::

Ste z EOT že kaj zaslužili;)? ZCL upam da niste prodali ob tej manjši korekcij:)

Zgodovina sprememb…

Smurf ::

oracle je izjavil:


P.S.: kaj neki sanjate o davčni? Sej so se izjasnil, da btc ni investicija ampak valuta. Tko da ni obdavčeno (razen rudarjenje). Če so jim pa sumljivi moji miljoni, jim dam pa v vpogled moj account pa nej gledajo kar hočejo.

Vidim, da se nisi delal z davcno. Oni ti bodo sami povedali kako bos dokazal/kaj izpolnil, ne ti njim. Lahko tudi ne, ampak potem dobis premium ceno.

oracle ::

Smurf je izjavil:

oracle je izjavil:


P.S.: kaj neki sanjate o davčni? Sej so se izjasnil, da btc ni investicija ampak valuta. Tko da ni obdavčeno (razen rudarjenje). Če so jim pa sumljivi moji miljoni, jim dam pa v vpogled moj account pa nej gledajo kar hočejo.

Vidim, da se nisi delal z davcno. Oni ti bodo sami povedali kako bos dokazal/kaj izpolnil, ne ti njim. Lahko tudi ne, ampak potem dobis premium ceno.

Nisem še delal z davčno ne. V kakšnem primeru se pa aktivirajo? A je kak cenzus, pod katerim si "varen". Nekaj mam v spominu transakcije pod 10k €. Je kej na tem?

Kripto ::

sennheiser je izjavil:

Kam lahko prileze XRP? Bomo do novega leta na 1EUR? Več? Žal mi je samo ker ga nisem več kupil.


Kaže na to, da gre na 1 EUR ali čez lahko prileze kjer bo nekaj časa vztrajal potem pa ne bo presenečenje korekcija navzdol 20-30% ali pa celo kakšen dump.

šernk ::

glede exportanja zgodovine trejdanja: meni na bittrex kaže zgodovino samo za zadnji teden,

treba to 1x tedensko delat?
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

oracle ::

šernk je izjavil:

glede exportanja zgodovine trejdanja: meni na bittrex kaže zgodovino samo za zadnji teden,

treba to 1x tedensko delat?

Moraš najt pravi ukaz. Če daš samo expoert ne dobiš. Morš it na "orders" in tm maš spodej še en poseben export (LOAD ALL) k te najprej pozove za captcho, pol pa dobiš full history.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oracle ()

šernk ::

hmmm sem to prej naredu pa mi ni delalo, zdej pa dela čudno :)

hvala
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

CoreySteel ::

oracle je izjavil:

Smurf je izjavil:

oracle je izjavil:


P.S.: kaj neki sanjate o davčni? Sej so se izjasnil, da btc ni investicija ampak valuta. Tko da ni obdavčeno (razen rudarjenje). Če so jim pa sumljivi moji miljoni, jim dam pa v vpogled moj account pa nej gledajo kar hočejo.

Vidim, da se nisi delal z davcno. Oni ti bodo sami povedali kako bos dokazal/kaj izpolnil, ne ti njim. Lahko tudi ne, ampak potem dobis premium ceno.

Nisem še delal z davčno ne. V kakšnem primeru se pa aktivirajo? A je kak cenzus, pod katerim si "varen". Nekaj mam v spominu transakcije pod 10k €. Je kej na tem?

Ta 10k € je samo mit, meja je precej manjša. V praksi pa (zaenkrat) še nihče ne komplicira.
Twitter: @CoreySteel_

aborko ::

Tudi sam bi se počasi rad znebil tega USDT (ne deluje najbolj ziher) in ker na bittrexu nimajo tapravih $, bi šel drugam. Katera menjalnica se priporoča (relativno varna, nizke provizije, pa da po možnosti ne zahteva verifikacije do ene 10k $)? :)

OracleDev ::

aborko je izjavil:

Tudi sam bi se počasi rad znebil tega USDT (ne deluje najbolj ziher) in ker na bittrexu nimajo tapravih $, bi šel drugam. Katera menjalnica se priporoča (relativno varna, nizke provizije, pa da po možnosti ne zahteva verifikacije do ene 10k $)? :)

Binance

qwertyy ::

V začetku leta 2014 sem kake 14 dni minal litecoine. Wallet sem očitno zbrisal iz računalnika, ker ga ne najdem. Ali obstaja kakšen način, da pridem do njega?

Red_Mamba ::

qwertyy je izjavil:

V začetku leta 2014 sem kake 14 dni minal litecoine. Wallet sem očitno zbrisal iz računalnika, ker ga ne najdem. Ali obstaja kakšen način, da pridem do njega?


kiss it goodbye...
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

bonanno ::

djte predloge keri coinsi so prespektivni in zakaj :)

LeXani ::

sennheiser je izjavil:

Kam lahko prileze XRP? Bomo do novega leta na 1EUR? Več? Žal mi je samo ker ga nisem več kupil.


zakaj ga pa zdaj ne kupiš? pustite času čas da zraste, kar sigurno bo..potrpežljivost! sam sem ga pri 0,18 nabavil..
Čas prve prijave 04.11.2005

Smurf ::

Tipicno pol leta se pljuva po xrpju kljub vsem dobrim (resnimi) partnerjem, in delom, ki so ga naredili. Potem cena skoci v nebo in bi ga imeli vsi xD.

@oracle ni neke definirane meje. Verjetno, ce bos premaknil nekaj 100€ jih ne bo zanimalo, pri tisocakih pa ze postanes zanimiv.

Vazelin ::

Meni je bilo jasno, da bo XRP skočil. Glede na to, da so šli vsi ostali elite coini gor je xrp dolgo časa stopicljal. Samo vprašanje časa je blo vse skupaj. Škoda, ker jih mam samo jurja. Eno večje naročilo, ko je bil xrp pod 0.4 mi je pa kraken požrl. Je*enti lame borze.

Jaz sem sedaj osredotočen na kakšen PIVX.

Pa moje mnenje: potrebno bo ujeti pravi trenutek in alte preliti v BTC, ker se mi zdi da bo en dan samo gasa gor:D

največja ironija glede krakna je pa ta, da sedaj dela še slabše kot prejšnji teden. Lepo je delalo dan dva:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

D3m0r4l1z3d ::

Btc bo še lepo zrastel, ko bodo začeli prelivati iz altov, ki so ob 16k vrednosti btcja, vsi lepo poskočili.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Vazelin ::

Uporabnik PERCI: a si še v fiatu?:D

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Btc bo še lepo zrastel, ko bodo začeli prelivati iz altov, ki so ob 16k vrednosti btcja, vsi lepo poskočili.

sej pravim. samo timing bo treba najti kdaj oditi iz altov. kot teden nazaj ko je tri četrt altov popadalo v primerjavi z BTC za par 10 procentov

kdaj mislite cashoutat iz XRP?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

D3m0r4l1z3d ::

Iz xrp mi edino ni jasno, iz ltc pa sem že pozen
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Vazelin ::

mislite da ma XRP še danes juica za 1USD?:D

sam ta zadnji pump val ALTov je bil totalno nor.
1 iota
2 lumensi
3 nem (v enem dnevu za 200 procent napram btc)
4 ltc
5 ripple

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

veh43ov ::

Vazelin je izjavil:

mislite da ma XRP še danes juica za 1USD?:D

sam ta zadnji pump val ALTov je bil totalno nor.
1 iota
2 lumensi
3 nem (v enem dnevu za 200 procent napram btc)
4 ltc
5 ripple


mislim, da bo do polnoči 1 usd kar se ripla tiče, če ne celo uro prej.

gost987 ::

Kaj pravite na RPX, 24urno rast ima kar dobro 30%, mislite da lahko ponovi uspeh NEO-ta?
[url=http://www.zasebnidetektiv.si/]

LeXani ::

težka bo okrog 0.70EUR se giblje
Čas prve prijave 04.11.2005

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeXani ()

Vazelin ::

damn že čez 0.85usd

totalni fomo na xrpju:D

kaj je s tem ZCLASSIC? ima noro visok volume v razmerju do cap-a

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Kripto ::

veh43ov je izjavil:

Vazelin je izjavil:

mislite da ma XRP še danes juica za 1USD?:D

sam ta zadnji pump val ALTov je bil totalno nor.
1 iota
2 lumensi
3 nem (v enem dnevu za 200 procent napram btc)
4 ltc
5 ripple


mislim, da bo do polnoči 1 usd kar se ripla tiče, če ne celo uro prej.


Tudi če ne bo do polnoči, bo do konca leta sigurno :)

Phantomeye ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Iz xrp mi edino ni jasno, iz ltc pa sem že pozen


Ne vem... kdaj je bil človek pozen za bitcoine npr? pri 50? 100, 200, 300, 600, 2000, 5000, 6000€?
««
192 / 976
»»