» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
190 / 976
»»

PrihajaNodi ::

Bitrex

PrihajaNodi ::

Machete je izjavil:

Ne pretiravat, ker nima nobenga volumna.


Bos se enkrat pogladal😊? Na volumen bi moral poletet. Skoda da nima Bitrex nastavljeno se koliko koinov je na voljo oz obtoku bi ga pri dveh ze nabavil.

Zgodovina sprememb…

sivistol ::

Jerry000 je izjavil:

Verge ali Monero? Berem po googlu da je večina za Monero, kar se tiče anonimnosti kovancev, govorijo da Verge ni toliko perspektiven in da je celo scam. Ima kdo od vas kake drugačne "študije"?


xvg mora wraith dat ven, za monero kot privacy coin se pa da dobit ip ven, kr na twitter poglej ,dedicated acc za sledenje ipjem ahhaha
binance referal ( 10% off ) https://www.binance.com/en/futures/ref/38134864

Jerry000 ::

XVG sklepam da držite dolgoročno?

K0l1br1 ::

Jerry000 je izjavil:

XVG sklepam da držite dolgoročno?

Glede na to, da ni nič od njih, drugega sploh ne preostane. Čeprav se mi zdi, da imam v mislih neko drugo valuto. Tole:https://bittrex.com/Market/Index?Market...

Na, sedaj je šla celo nekaj gor.

kiFni ::

matico1 je izjavil:

A še kdo ne vidi vseh svojih buy/sell orderjev od kakšne valute na bittrexu? Men se je en order XVG-ja skril..

Tud meni mankajo orderji v zgodovini. Hotel sem pogledat po kok sem kupil, pa ni orderja.

Jerry000 ::

K0l1br1 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

XVG sklepam da držite dolgoročno?

Glede na to, da ni nič od njih, drugega sploh ne preostane. Čeprav se mi zdi, da imam v mislih neko drugo valuto. Tole:https://bittrex.com/Market/Index?Market...

Na, sedaj je šla celo nekaj gor.

Saj o XVG je govora (Verge), ali si mislil kaj drugega?

oracle ::

Jerry000 je izjavil:

Verge ali Monero? Berem po googlu da je večina za Monero, kar se tiče anonimnosti kovancev, govorijo da Verge ni toliko perspektiven in da je celo scam. Ima kdo od vas kake drugačne "študije"?

Ni kej debatirat, monero je #1, mogoče mu je konkurenca dash. Pač preizkušena roba, ki lahko komot pride med top 5, če se pojača debata o anonimnosti. Daleč zadaj so vsi ostali. Kdaj boste dojel, da je adoption (ki pogosto korelira z marcet cap) 90 % uspeha...

Če bi bla kvaliteta kovanca, bi LTC že zdavnaj prehitel BTC (kar niti ne bi blo slabo :) ).

PrihajaNodi ::

oracle je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Verge ali Monero? Berem po googlu da je večina za Monero, kar se tiče anonimnosti kovancev, govorijo da Verge ni toliko perspektiven in da je celo scam. Ima kdo od vas kake drugačne "študije"?

Ni kej debatirat, monero je #1, mogoče mu je konkurenca dash. Pač preizkušena roba, ki lahko komot pride med top 5, če se pojača debata o anonimnosti. Daleč zadaj so vsi ostali. Kdaj boste dojel, da je adoption (ki pogosto korelira z marcet cap) 90 % uspeha...

Če bi bla kvaliteta kovanca, bi LTC že zdavnaj prehitel BTC (kar niti ne bi blo slabo :) ).



Vse skupaj je precenjeno. Zec je definitivno precenjen in v tem primeru (moje mnenje) je da lahko ZCL brez problema pride vsaj do 10% tega kar ima ZEC.

janezvalva ::

šušlja se, da naj bi v teku 2018 ripple bil dodan na coinbase...

chavlji ::

PrihajaNodi je izjavil:

Vse skupaj je precenjeno. Zec je definitivno precenjen in v tem primeru (moje mnenje) je da lahko ZCL brez problema pride vsaj do 10% tega kar ima ZEC.

Ampak ZCL je ravno imel skok za 130%. Lahko gre na hitro pošteno navzdol. A je bila kak novica za ta skok?

A_A ::

Mi lahko na kratko kdo razloži kaj je USDT (tether)? Hvala

kingsix ::

Za razliko od USD je USDT narejen iz lufa.. out of thin air. oh wait...

PrihajaNodi ::

chavlji je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Vse skupaj je precenjeno. Zec je definitivno precenjen in v tem primeru (moje mnenje) je da lahko ZCL brez problema pride vsaj do 10% tega kar ima ZEC.

Ampak ZCL je ravno imel skok za 130%. Lahko gre na hitro pošteno navzdol. A je bila kak novica za ta skok?


Tako pošteno dol kot LTC, podcenjen coin, tehnologija pa ista kot ZEC. Market cap se je enormno povečal, sam se vložil pri 3.5 oziroma tam nekje.

P.s. pri čemer je potrebno vedet, da je teh kovancev zelo malo. Sicer pa kdor me je bral in takrat vložil lahko sedaj proda in je zaslužil kar nekaj to je 16,5%.

Zgodovina sprememb…

kiFni ::

kingsix ::

potem tudi pumpaj ETH..

https://www.profitconfidential.com/cryp...
Pravijo 1k$ on new years eve. Sounds legit.

krefi ::

kateri program je najbolsi za kupovanje kriptovalut? gledam 500 plus sam nimajo veliko valut ter coinigy.
katere vi uporabljate ter da so brez narocnine oz. stroskov?
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

K0l1br1 ::

Je ruknil ETN danes kar dol

kingsix ::

https://mobile.twitter.com/VitalikButer...

..in zato holdam ETH. Eden izmed redkih coinov, ki ga ustvarjalci/devi ne pumpajo s svojim bullshitom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

PrihajaNodi ::

Je kdo na zadnje kupoval kak coin na waves preko kreditne?

D3m0r4l1z3d ::

Glede rippla je sigurno kdo od vas vedel pa ni napisal tukaj, zakaj, zakaj?
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

PrihajaNodi ::

Jaz sem vam glede ZLC- ja. Kdor je vložil je lahko kar nekaj zaslužil, prav tako z NXT jem ko je bil 0.21 pa Feather coin 0.37:) volumen se pa enormno hitro povečuje pri ZLC -ju. Sedaj pa vam pa svetujem EOT, ker je že prišel na druge borze, produkt že imajo in ko pride na bitrex...

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Jaz sem vam glede ZLC- ja. Kdor je vložil je lahko kar nekaj zaslužil, prav tako z NXT jem ko je bil 0.21 pa Feather coin 0.37:) volumen se pa enormno hitro povečuje pri ZLC -ju. Sedaj pa vam pa svetujem EOT, ker je že prišel na druge borze, produkt že imajo in ko pride na bitrex...


No ko toliko prav svetuješ, povej koliko sto tisočakov profita že imaš? :)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

23k imam s 7k je bil start pa sem zlezel ze na 1500usd. Kosem butelj prodajal pa kupoval.

Zgodovina sprememb…

perci ::

tut nepismenim očitno lahko rata

PrihajaNodi ::

Slovenska fovšija?

chavlji ::

PrihajaNodi je izjavil:

23k imam s 7k je bil start pa sem zlezel ze na 1500usd. Kosem butelj prodajal pa kupoval.

Čak. Iz 7 si prišel na 1.5k in potem si iz 1.5k naredil 23k!? To je x15 v treh mesecih!?

PrihajaNodi ::

chavlji je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

23k imam s 7k je bil start pa sem zlezel ze na 1500usd. Kosem butelj prodajal pa kupoval.

Čak. Iz 7 si prišel na 1.5k in potem si iz 1.5k naredil 23k!? To je x15 v treh mesecih!?



Od Septembra. Pri čemer me je še kraken pogostokrat zajebal. Ne gledam cifree koliko USD ja imam ampak dejansko kovance in v kaj se splača vlagat. ZLC je dokaj nov koin, malo jih je in "vse" ki sem jih gledal na BTRX u so imeli višjo ceno - glede na količino. Moti me samo malo ekipa zadaj in prejšni projekt, ki je totalni fail.

Zgodovina sprememb…

chavlji ::

Moj poklon!

Kripto ::

Bo korekcija?

PrihajaNodi ::

Da ne omenjam da je Mercury tudi dober projekt, kupil pri 0.22 padel na 0.15 pri čemer sem ga prodal pri 0.17 sedaj pa se giblje med 0.55 in 0.50. Mi je kar slabo če gledam.

Zgodovina sprememb…

perci ::

Slovenska fovšija?


Zakaj, jst sem v cajtu, ko sem v fiatu, naredil x30.

/mali lažof mode off

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

vrunc ::

PrihajaNodi je izjavil:

Jaz sem vam glede ZLC- ja. Kdor je vložil je lahko kar nekaj zaslužil, prav tako z NXT jem ko je bil 0.21 pa Feather coin 0.37:) volumen se pa enormno hitro povečuje pri ZLC -ju. Sedaj pa vam pa svetujem EOT, ker je že prišel na druge borze, produkt že imajo in ko pride na bitrex...


Kje bi kupil ta Eot, menjalnice na katerih se prodaja niso bog ve kaj....

CoreySteel ::

Waves DEX ni bog ve kaj, kot si sam rekel, a je vseeno dovolj dober za nakup :)
Glej da kupiš tudi kako desetinko Wavesa prej, da boš lahko plačeval fee-je.
Twitter: @CoreySteel_

BlackLight ::

NEO se neki prebuja kot kaže, pa še en kup ICOto bi naj blo uzad.

Blazz ::

K0l1br1 je izjavil:

Je ruknil ETN danes kar dol


ker je bilo govora da bo končno danes GUI wallet, pa ne vem a je bil releasean, pa so vsi minerji začel prodajat, al pa ni bil releasean in ima zamudo in je zato ruknilo dol... mogoče kdo ve?

OracleDev ::

BlackLight je izjavil:

NEO se neki prebuja kot kaže, pa še en kup ICOto bi naj blo uzad.

https://www.cnbc.com/video/2017/12/11/t...

LeXani ::

ripple podivjal..še sreča da sem mesec nazaj dal not..
Čas prve prijave 04.11.2005

krefi ::

krefi je izjavil:

kateri program je najbolsi za kupovanje kriptovalut? gledam 500 plus sam nimajo veliko valut ter coinigy.
katere vi uporabljate ter da so brez narocnine oz. stroskov?


lahko prosim za odgovor
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

K0l1br1 ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Glede rippla je sigurno kdo od vas vedel pa ni napisal tukaj, zakaj, zakaj?

Noben ni vedel, pa ga dnevno spremljam vsaj zadnjega pol leta. Se je kar začelo. Novic je bilo polno v novembru, vendar ga ni nobena zagnala, razen escrowa v decembru, ki pa je hitro popustilo. Ko ga je včeraj zagnala, pa je rasel kot nor. Novice in natolcevanja se zadnje čase fajn kopičijo. Folk trenutno čaka objavo na coinone, glede na to, da ni rasel zadnjega pol leta, se to sedaj že pričakuje in zahteva. Sposoben je v enem dnevu prebiti 1 USD, vendar se pol leta ne bo zgodilo nič, nato bo padel kot opeka na 0.2. Pri tem coinu ne moreš nič napovedati.

veh43ov ::

K0l1br1 je izjavil:

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Glede rippla je sigurno kdo od vas vedel pa ni napisal tukaj, zakaj, zakaj?

Noben ni vedel, pa ga dnevno spremljam vsaj zadnjega pol leta. Se je kar začelo. Novic je bilo polno v novembru, vendar ga ni nobena zagnala, razen escrowa v decembru, ki pa je hitro popustilo. Ko ga je včeraj zagnala, pa je rasel kot nor. Novice in natolcevanja se zadnje čase fajn kopičijo. Folk trenutno čaka objavo na coinone, glede na to, da ni rasel zadnjega pol leta, se to sedaj že pričakuje in zahteva. Sposoben je v enem dnevu prebiti 1 USD, vendar se pol leta ne bo zgodilo nič, nato bo padel kot opeka na 0.2. Pri tem coinu ne moreš nič napovedati.
lepo povedano.

K0l1br1 ::

XRP spet na poti gor.... 0.48 bitstamp

veh43ov ::

K0l1br1 je izjavil:

XRP spet na poti gor.... 0.48 bitstamp

upam da prebije 0,5 in da vsaj kej na temu 3 valu kasiram :D

Ajnstajn` ::

Se je uspelo komurkoli verificirati za tier 2 na poloniexu po juniju? čakam že od junija pa še zmeraj nič.
//

Jerry000 ::

PrihajaNodi je izjavil:

chavlji je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

23k imam s 7k je bil start pa sem zlezel ze na 1500usd. Kosem butelj prodajal pa kupoval.

Čak. Iz 7 si prišel na 1.5k in potem si iz 1.5k naredil 23k!? To je x15 v treh mesecih!?



Od Septembra. Pri čemer me je še kraken pogostokrat zajebal. Ne gledam cifree koliko USD ja imam ampak dejansko kovance in v kaj se splača vlagat. ZLC je dokaj nov koin, malo jih je in "vse" ki sem jih gledal na BTRX u so imeli višjo ceno - glede na količino. Moti me samo malo ekipa zadaj in prejšni projekt, ki je totalni fail.

Bravo :). Jaz sem skoraj na istem kot ti, le da od lani držim, cifre so pa malenkost drugačne in ni bil tako velik minus (sreča sem večino držal, kar sem pa trgoval je bilo pa samo navzdol :D ).

BTW, tale EOT pa ni ravno na popularnih borzah kolikor vidim.

sivistol ::

xvg divja, gre po poteh xrp
binance referal ( 10% off ) https://www.binance.com/en/futures/ref/38134864

Drevesce ::

Je kdo gledal 24 ur zvečer? Predstavljen je bil projekt Viberate. Gosta sta bila CEO in neki investitor oz. pomoč pri iskanju vlagateljev.

matico1 ::

še dobr, da sm od 115 sat pa dol do 52 sat kupoval xvg :D

Denc ::

Do katere vrednosti(v $) imate namen holdat XRP in XVG? itq vem da je najbolje pocakat par mescov.. ampak vseen recimo za vmesno igranje...

matico1 ::

Recimo, da vsaj do januarja.. konc decembra naj bi izdal ta wraith protokol, bomo takt vidl kaj se bo zgodil. Lepo bi blo da gre na 10-15c, 1$ so sanje, realno bi pa lahko pršu na 4-5 mogoče 6c :D

jst sm dobu signal za xrp: buy at 1500-1600 and hold je pisal in sm kupu ampak itak nism holdu dovolj dolg.
««
190 / 976
»»