» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
188 / 976
»»

Vazelin ::

Icn sem nabavil zarad tega ker ima dost stabilno ceno že dolgo. Pa morda je šansa da izbruhne kak pump.
Pa ene 3x je oddaljen od ath za razliko od drugih elitnih * coinov

* tistih na prvi strani market capa:))

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Icn sem nabavil zarad tega ker ima dost stabilno ceno že dolgo. Pa morda je šansa da izbruhne kak pump.
Pa ene 3x je oddaljen od ath za razliko od drugih elitnih * coinov

* tistih na prvi strani market capa:))



Problem pri ICN ju je da je preveč padcev. Si pokonci tudi ponoči. Vržeš v vtc, kmd pa xvg pa si miren.

slotechar ::

Tale slovenc je danes dobil vec kot 1300 dolarjev nagrade (1 steem dolar je vreden 11 dolarjev) za ta post. Priporocil ga je kolega iz nase curator skupine. Ce je se kdo sposoben kaj narest ga priporocim https://steemit.com/landscapephotograph...

Zgodovina sprememb…

CoreySteel ::

Malo pretiravaš s 1000 eur nagrade. Kot prvo bo dejansko dobil nagrado, ko bo SBD dobil in zamenjal. Takrat bo mogoče že nazaj na $1. Pa polovico je šlo tudi v Steam Power. Vseeno zelo lep post.
Twitter: @CoreySteel_

slotechar ::

To je cez 7 dni dobis v walet. Nato lahk v par minutah das na bitrex in prodas polovico. Drugo polovico dobis v steem. To tudi lahko uporabis za ustvarjanje denarja z samo lajkanjem ali pa prodas v delih oziroma obrokih izplacas. Steem power se da izplacat ven.

Zgodovina sprememb…

CoreySteel ::

Sej, zato sem pa to napisal. 7 dni da dobi Steem/SBD, polovica gre v Steam Power. Ta traja neizmerno dalj, da lahko cashoutaš. Težko zato govoriš o 1000€ oz 1300$. Nagrado dobiš, ko jo imaš v žepu :)

Če pa hočeš bit uspešen na Steemitu, moraš pa res biti v grupi. Samemu ti težko uspe.
Twitter: @CoreySteel_

Vazelin ::

Neo:D

bonanno ::

nikakor mi noče nakazati v mojem online bančnistvu na Krakrenov račun 0071788512 , na kateri račun vi nakazujuete ?

Bitman ::

Alti totalno ponorel... koncno se mi pocasi obrestuje long hold OMG DASH in EOS.
Pa se XRP je pozitivno presenetil 8-)

Vprasanje je v kaj pretopit ker/ko bo fomo kmal koncan?

Kaksni predlogi (razn BTC) seveda??

bonanno ::

Bitman je izjavil:

Alti totalno ponorel... koncno se mi pocasi obrestuje long hold OMG DASH in EOS.
Pa se XRP je pozitivno presenetil 8-)

Vprasanje je v kaj pretopit ker/ko bo fomo kmal koncan?

Kaksni predlogi (razn BTC) seveda??



XLM nevem pa zakaj :)

Frankv ::

Raiblock je eden tukaj omenil? Na 50. mestu skoraj.

janezvalva ::

bonanno je izjavil:

nikakor mi noče nakazati v mojem online bančnistvu na Krakrenov račun 0071788512 , na kateri račun vi nakazujuete ?


referenco vpišeš pod namen v smislu: "CCF3&NM543blabla kraken.com"

iban je DE*********00071788512

referenca :izbereš NR ter pustiš prazno

Kripto ::

Bitman je izjavil:

Alti totalno ponorel... koncno se mi pocasi obrestuje long hold OMG DASH in EOS.
Pa se XRP je pozitivno presenetil 8-)

Vprasanje je v kaj pretopit ker/ko bo fomo kmal koncan?

Kaksni predlogi (razn BTC) seveda??


Pri XRP moraš najti poseben način trgovanja, ker se lahko zafrkneš za dlje časa. Ko FOMO popusti, zmanjka goriva, hitro pade kot opeka, se ustavi ampak potem se počasi pobere, se ne premakne ali pa še dodatno pade in potem počasi leze gor.

PrihajaNodi ::

Bitman je izjavil:

Alti totalno ponorel... koncno se mi pocasi obrestuje long hold OMG DASH in EOS.
Pa se XRP je pozitivno presenetil 8-)

Vprasanje je v kaj pretopit ker/ko bo fomo kmal koncan?

Kaksni predlogi (razn BTC) seveda??



KMD, VTC, XVG. Vtc ima še ogromno potenciala.

Zgodovina sprememb…

A_A ::

A vam deluje Kraken sedaj? :/

Vazelin ::

večkrat refreshaj:D

A_A ::

Vazelin je izjavil:

večkrat refreshaj:D

trenutn ne pomaga niti to :)

Qcube ::

Press F5 to pay respects :D

Tarzan ::

Ampak od vseh borz je pa daleč najbolj v qurtzu Bitstamp. Vse skupaj je nametano da boh pomagi, pa še tisto kar je načeloma OK, ne deluje kot bi moralo. Da ne govorim, da se tradeview sesuva in ne riše stolpcev zadnje čase ampak samo šiba po svoje, da naroe računa, ko mu rečem da bi vse preostale zadeve pretvoril in ne gre čez če ne računam ročno in vnesem notri številko sam. Bi blo zaželjeno, da zadevo spišejo na novo, se ni več za hvalit.....

OracleDev ::

meni je pa edina stran k je dobra ravno bitstamp, z izjemo zadnjih nekaj izpadov...

Tarzan ::

Meni bittrex še najbolj odgovarja, če kaj vidiš v sekundi vneseš ceno s seznama orderjev in kupiš, pri Bitstampu niti blizu ne prideš, ker vse dela samo na pol. Je pa začuda ponovno začel pravilno izrisovat, še vedno se pa sesuva tab z odprtim tradeview oknom.


V glavnem, stal me je že kar nekaj keša, ker ne moreš na hitro uredit zadev, tako kot drugod. S klikom na order book dobim pa ven funkcijo, ki mi reče, da nimam dovolj sredstev, da bi naročil '+ all', tako da se moram vedno znova matrat manualno. :)
Verjetno bom trejdal raje drugje ker je to že užas, sploh danes.

Bitman ::

PrihajaNodi je izjavil:

Bitman je izjavil:

Alti totalno ponorel... koncno se mi pocasi obrestuje long hold OMG DASH in EOS.
Pa se XRP je pozitivno presenetil 8-)

Vprasanje je v kaj pretopit ker/ko bo fomo kmal koncan?

Kaksni predlogi (razn BTC) seveda??



KMD, VTC, XVG. Vtc ima še ogromno potenciala.


VTC bi znal bit dobra izbira dolgorocno. Trenutno pa premalo volumna in kotiranja na kasni borzi vec..

Bitman ::

XRP bi znal it zelo hitro do ATH

https://ripple.com/xrp/xrp-stacks-digit...

PrihajaNodi ::

Bitman je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Bitman je izjavil:

Alti totalno ponorel... koncno se mi pocasi obrestuje long hold OMG DASH in EOS.
Pa se XRP je pozitivno presenetil 8-)

Vprasanje je v kaj pretopit ker/ko bo fomo kmal koncan?

Kaksni predlogi (razn BTC) seveda??



KMD, VTC, XVG. Vtc ima še ogromno potenciala.


VTC bi znal bit dobra izbira dolgorocno. Trenutno pa premalo volumna in kotiranja na kasni borzi vec..



In kdaj bi ga ti kupil?

Bitman ::

Se strinjam s tabo, za hold

srnjak ::

Kakšno pa je kaj mnenje o iota?

PrihajaNodi ::

Bitman je izjavil:

Se strinjam s tabo, za hold



Sem ga kupil pri 8.22. Upam da ni bila napaka.

PrihajaNodi ::

Kaj pravite o DMD - ju? Je to dobra naložba? Meni se po prebranem zdi da bo šel v nebo, sploh če pride na druge borze. 1000 usd pri tem kojnu ni nemogoče.

kakože ::

Živjo.
Eno vprašanje. Nimam tole z walleti nobenega pojma..
v glavnem....nekaj imam v BTC in ETH...ampak vse se vrti na Bitstampu, nikamor nimam prenešenih? Bi to moralo biti kam shranjeno na kakšno cyber denarnico?
Sem pa poskusila, da bi si prenakazala nekaj EUR, pa nimam ideje kako to gre? Ali ne morem odvzeti samo vrednost EUR in hop nakazilo na banko, ali je treba prodati kovance, da na Bitstamp dobim stanje v EUR, potem pa to prenakažem? ne me kregat, sledim tole dnevno, ampak mi ni jasno :8)

Machete ::

kakože je izjavil:

Živjo.
Eno vprašanje. Nimam tole z walleti nobenega pojma..


Lahko jih tudi porabite za nakup dobrin ali storitev. (Gre za plačilno sredstvo).
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Nimkapu ::

Machete ::

Nič presenetljivega. Samo poglej si zadnjo stran bitcoin teme. Itak da država feat. eu ne bo gledala stran v neskončnost.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Fritz ::

Nimam nič proti regulaciji kot takšni a je zanimivo, kako hitro se ozirajo za kriptovalutami, s katerimi se ukvarjajo sleherniki medtem, ko okrog davčnih oaz (za bogate) stopicajo po prstkih.

https://www.rtvslo.si/evropska-unija/eu...
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

kakože ::

Machete je izjavil:

kakože je izjavil:

Živjo.
Eno vprašanje. Nimam tole z walleti nobenega pojma..


Lahko jih tudi porabite za nakup dobrin ali storitev. (Gre za plačilno sredstvo).


Rabi EUR na račun spravit :)

janezvalva ::

korejci so šli spat, zdaj se vse ohlaja...

kakože je izjavil:

Živjo.
Eno vprašanje. Nimam tole z walleti nobenega pojma..
v glavnem....nekaj imam v BTC in ETH...ampak vse se vrti na Bitstampu, nikamor nimam prenešenih? Bi to moralo biti kam shranjeno na kakšno cyber denarnico?
Sem pa poskusila, da bi si prenakazala nekaj EUR, pa nimam ideje kako to gre? Ali ne morem odvzeti samo vrednost EUR in hop nakazilo na banko, ali je treba prodati kovance, da na Bitstamp dobim stanje v EUR, potem pa to prenakažem? ne me kregat, sledim tole dnevno, ampak mi ni jasno :8)

prodaš kovance v evre v rubriki trade.
potem ko imaš evre, izbereš withdraw

slotechar ::

Ja. Dostkrat slisim da bo sel kojn v nebo. Potem ko smo pa ze not v nebu pa niti ne dojamejo da je to nebo ampak jo vidjo kot meglo. Potem pa nabijajo kak je bitcoin megla

veh43ov ::

Razlog za takšno rast XRP?

janezvalva ::

veh43ov je izjavil:

Razlog za takšno rast XRP?

nekaj se dogaja v koreji (fomo). vsi pričakujejo, da ko xrp prebije 0.3,
bo šel v nebo. sedaj je že na meji

49106 ::

veh43ov je izjavil:

Razlog za takšno rast XRP?


To, da so več kupili, kot prodali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Vazelin ::

Fak no. Imam samo par 100 XRPjev. vidim da naročila za dodatnih par k XRPjev kraken včer ni sprocesiral.>:D

eh niti logirat se ne morem na kraken:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

kiFni ::

veh43ov ::

49106 je izjavil:

veh43ov je izjavil:

Razlog za takšno rast XRP?


To, da so več kupili, kot prodali.

Mater si fejst povedal.

Qcube ::

Dobra fora. Kupi zalogo poceni litecoinov, prodaj nekaj za miljone in morajo plačat v litecoinih, cena litecoina se zaradi tega dvigne,... profit

matico1 ::

ko vidm, da nekdo uporablja Kraken in pizdi, postanem živčn..

ps. Vazelin..podmaž z vazelinom, mogoče bo kej bolš delal.


Jst zaenkrat mal pa po mal dokupujem KMD in XVG. A je že bla kakšna debata o Lomocoin (LMC)? Če sm dobr vidu je pod ceno, ko je pršu na bittrex..

K0l1br1 ::

XRP 0.382 bistamp...

veh43ov ::

K0l1br1 je izjavil:

XRP 0.382 bistamp...


0.45 Bittrex

K0l1br1 ::

XRP gre na ATH

Vazelin ::

matico1 je izjavil:

ko vidm, da nekdo uporablja Kraken in pizdi, postanem živčn..

ps. Vazelin..podmaž z vazelinom, mogoče bo kej bolš delal.

par dni sedaj je OK delalo. sedaj je spet po starem. :8)

bom probal preko nord vpnja kam iz nemčije, če je kaj bolje enkrat pol

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

veh43ov ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: veh43ov ()

Vazelin ::

500 mlrd cap-a
>:D
««
188 / 976
»»