» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
185 / 976
»»

matico1 ::

Neo bi znal bit počasi za nabavt, gre kdo notr?

gruntfürmich ::

wechta je izjavil:

A kdo ve kako je še z dvema hard forkoma za bitcoin?

https://bitcoinplatinum.github.io/
http://supersmartbitcoin.com/

Se bosta zgodila, sta real?

seveda se bosta zgodila. free money za plebos. veliko lažje kot print. sj pa veš slikice o količini denarja v posameznih segmentih ekonomije in podobne ekspertize za neukega človeka. ti kar kupuj...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

Madona kraken res dela lepo :). Imam eno vprašanje (samo da bom 100%). Rad bi si na TRR nakazal neko vrednost malo. V kraken grem pod SEPA Withdrawal in imam spodaj v obrazcu za izpolnit Address, dopisano kot razlaga je pa The physical address of your bank's branch, including the country. To pomeni da moram vnesti fizični naslov banke (glavne) ali lahko podružnico?

superpika ::

Jerry000 je izjavil:

Madona kraken res dela lepo :). Imam eno vprašanje (samo da bom 100%). Rad bi si na TRR nakazal neko vrednost malo. V kraken grem pod SEPA Withdrawal in imam spodaj v obrazcu za izpolnit Address, dopisano kot razlaga je pa The physical address of your bank's branch, including the country. To pomeni da moram vnesti fizični naslov banke (glavne) ali lahko podružnico?

Jaz sem vnesla glavni naslov.

D3m0r4l1z3d ::

Machete je izjavil:

pirlo je izjavil:

Machete je izjavil:

Jaz sem jih kar precej kupil. Sicer pa zelo visok hash imaš? Koliko pa da vsaka vega?

Okoli 1900. Procesor okoli 600, pa še na enem compu laufam, ampak samo občasno.


wow hudo. za 4 1080ke :]
Kje pa si jih kupil, ker nikjer ne najdem zaloge?

Amd je za cryptonight boljši, z nvidio se trenutno monacoin z lyra2ver2 najbolj splača. Vprašanje pa seveda kako bo z etn in monacoin v prihodnosti, za etn precej dobrega preberem in če bo kdaj fajn narastel bo super, ker se jih kar nekaj da zdaj namajnat.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Jerry000 ::

superpika je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Madona kraken res dela lepo :). Imam eno vprašanje (samo da bom 100%). Rad bi si na TRR nakazal neko vrednost malo. V kraken grem pod SEPA Withdrawal in imam spodaj v obrazcu za izpolnit Address, dopisano kot razlaga je pa The physical address of your bank's branch, including the country. To pomeni da moram vnesti fizični naslov banke (glavne) ali lahko podružnico?

Jaz sem vnesla glavni naslov.

Šlo je pa potem lepo skozi? Koliko časa si čakala na izplačilo?
Še eno vprašanje. Na krakenu imam 20.04EUR, ali lahko 20.04 napišem pod izplačilo in mi avtomatsko fee trgajo ali moram fee pustiti na računu ( v tem primeru vnesem pod izplačilo 19.95EUR)?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

PrihajaNodi ::

Kaj pravite o temle coinu?
https://bittrex.com/Market/Index?Market...

chavlji ::

O Nodi! Si še živ!

Smurf ::

matico1 je izjavil:

Neo bi znal bit počasi za nabavt, gre kdo notr?

Jaz sem jih ravno danes kupil nazaj po kaksnem mesecu (prodal sm jih takrat, ko so imeli spike v ceni zaradi twitter novice).

gruntfürmich ::

Jerry000 je izjavil:

superpika je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Madona kraken res dela lepo :). Imam eno vprašanje (samo da bom 100%). Rad bi si na TRR nakazal neko vrednost malo. V kraken grem pod SEPA Withdrawal in imam spodaj v obrazcu za izpolnit Address, dopisano kot razlaga je pa The physical address of your bank's branch, including the country. To pomeni da moram vnesti fizični naslov banke (glavne) ali lahko podružnico?

Jaz sem vnesla glavni naslov.

Šlo je pa potem lepo skozi? Koliko časa si čakala na izplačilo?
Še eno vprašanje. Na krakenu imam 20.04EUR, ali lahko 20.04 napišem pod izplačilo in mi avtomatsko fee trgajo ali moram fee pustiti na računu ( v tem primeru vnesem pod izplačilo 19.95EUR)?

jst sem mislim da dobival kar drugi dan SEPA izplačilo.
drugače pa če daš 'all' ali pač nekaj takega, mislim da avtomatsko fee odtrgajo.
glede podružnic; ne vem kako je pri tvoji banki, ampak pri moji delavski hranilnici sem verjetno dal samo glavni naslov not, ne poslovalnico v nekem kraju. za tuje banke pa ne vem, ampak po mojem daj naslov glavne izpostave v sloveniji not.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

gruntfürmich je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

superpika je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Madona kraken res dela lepo :). Imam eno vprašanje (samo da bom 100%). Rad bi si na TRR nakazal neko vrednost malo. V kraken grem pod SEPA Withdrawal in imam spodaj v obrazcu za izpolnit Address, dopisano kot razlaga je pa The physical address of your bank's branch, including the country. To pomeni da moram vnesti fizični naslov banke (glavne) ali lahko podružnico?

Jaz sem vnesla glavni naslov.

Šlo je pa potem lepo skozi? Koliko časa si čakala na izplačilo?
Še eno vprašanje. Na krakenu imam 20.04EUR, ali lahko 20.04 napišem pod izplačilo in mi avtomatsko fee trgajo ali moram fee pustiti na računu ( v tem primeru vnesem pod izplačilo 19.95EUR)?

jst sem mislim da dobival kar drugi dan SEPA izplačilo.
drugače pa če daš 'all' ali pač nekaj takega, mislim da avtomatsko fee odtrgajo.
glede podružnic; ne vem kako je pri tvoji banki, ampak pri moji delavski hranilnici sem verjetno dal samo glavni naslov not, ne poslovalnico v nekem kraju. za tuje banke pa ne vem, ampak po mojem daj naslov glavne izpostave v sloveniji not.

Hm...meni tako piše:

Minimum €5.00
Maximum €0.05
Balance €20.04

To pomeni da lahko samo 0.5 izplačam (ja, 0,5 je klikabilen, balance pa ni klikabilen)? Imam pa vse do Tier 3 verificirano.

freezby ::

Parity predlaga hardfork ETH-ja zaradi tistih zaklenjenih milijonov. Coindesk Tale ether mi je čedalje manj všeč. Pač so zaj***. No, bomo videli odziv Vitalika. Na ceni bržkone ne bo kakšne večje reakcije.

PrihajaNodi ::

chavlji je izjavil:

O Nodi! Si še živ!


Da, potrojil dobiček od xnt-ja:)sedaj gledam druge naložbe.

gruntfürmich ::

Jerry000 je izjavil:

Hm...meni tako piše:

Minimum EUR5.00
Maximum EUR0.05
Balance EUR20.04

To pomeni da lahko samo 0.5 izplačam (ja, 0,5 je klikabilen, balance pa ni klikabilen)? Imam pa vse do Tier 3 verificirano.
odstrani vse orderje za nakup/prodajo pa ponovno probaj. morda je to krivo.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

gruntfürmich je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Hm...meni tako piše:

Minimum EUR5.00
Maximum EUR0.05
Balance EUR20.04

To pomeni da lahko samo 0.5 izplačam (ja, 0,5 je klikabilen, balance pa ni klikabilen)? Imam pa vse do Tier 3 verificirano.
odstrani vse orderje za nakup/prodajo pa ponovno probaj. morda je to krivo.

Nimam nič orderjev in prodaj (nikoli nisem nastavljal). Je možno da je bug? Mi pa vedno napiše Invalid amount

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

superpika ::

Jerry000 je izjavil:

superpika je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Madona kraken res dela lepo :). Imam eno vprašanje (samo da bom 100%). Rad bi si na TRR nakazal neko vrednost malo. V kraken grem pod SEPA Withdrawal in imam spodaj v obrazcu za izpolnit Address, dopisano kot razlaga je pa The physical address of your bank's branch, including the country. To pomeni da moram vnesti fizični naslov banke (glavne) ali lahko podružnico?

Jaz sem vnesla glavni naslov.

Šlo je pa potem lepo skozi? Koliko časa si čakala na izplačilo?
Še eno vprašanje. Na krakenu imam 20.04EUR, ali lahko 20.04 napišem pod izplačilo in mi avtomatsko fee trgajo ali moram fee pustiti na računu ( v tem primeru vnesem pod izplačilo 19.95EUR)?

Včeraj vnesla, danes dobila izplačano. Brez težav.

stabil99 ::

nwm kaj nej bi zrihtal pri krakenshitu..

sem se danes zajebaval 1uro da sem potegnil še zadnje evre dol..

Ponavljam: if you care about your time, money and nerves dont use KRAKEN!

PrihajaNodi ::

Kako pa prenašate preko bitrexa? Naj nakažem prvo na Kraken pretvorim v € in nato na moj račun, je kaka boljša opcija?

m0LN4r ::

Investiral sem 3 mestne vsote v sledece coine: WTC, VTC, POWR, ADX, NAV, LSK, SYS

Tak malo za zabavo bi vlozil se po 10-20 ojrov v neke majhne kovance z vizijo.

Katere bi vi?
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

PrihajaNodi ::

Tvegane naložbe ampak ok projekti:

stealth coin, EOT.

Zgodovina sprememb…

m0LN4r ::

Kak poseben razlog za EOT ?
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

PrihajaNodi ::

Dober projekt?

Machete ::

m0LN4r je izjavil:

Stavil sem 3 mestne vsote v sledece coine: WTC, VTC, POWR, ADX, NAV, LSK, SYS

Tak malo za zabavo bi vlozil se po 10-20 ojrov v neke majhne kovance z vizijo.

Katere bi vi?


Fixed :)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Jerry000 ::

stabil99 je izjavil:

nwm kaj nej bi zrihtal pri krakenshitu..

sem se danes zajebaval 1uro da sem potegnil še zadnje evre dol..

Ponavljam: if you care about your time, money and nerves dont use KRAKEN!

Vsekakor je hitrejše nalaganje strani. Z pošiljanjem denarja na kartico so pa še neke težave zgleda, tudi meni ne uspeva. Bežim :)

stabil99 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kako pa prenašate preko bitrexa? Naj nakažem prvo na Kraken pretvorim v EUR in nato na moj račun, je kaka boljša opcija?


boljša opcija je da ti prilepim svoj naslov pa sendaš meni. bo hitreje ;)
mislm kakšna vprašanja

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: stabil99 ()

superpika ::

Jerry000 je izjavil:

stabil99 je izjavil:

nwm kaj nej bi zrihtal pri krakenshitu..

sem se danes zajebaval 1uro da sem potegnil še zadnje evre dol..

Ponavljam: if you care about your time, money and nerves dont use KRAKEN!

Vsekakor je hitrejše nalaganje strani. Z pošiljanjem denarja na kartico so pa še neke težave zgleda, tudi meni ne uspeva. Bežim :)

Tudi jaz bežim ... sem si izpraznila račun ker je prejšnji teden vse štekalo. Non stop server error.

Sanches000 ::

A misli LTC še naraščat...se ga splača kupit...imam ripple ki ne grejo nikamor

Sc0ut ::

Litecoin je 1 1 z btc skoro. Ta trenutek se je sicer macd prekrizal, tak da so velike verjetnosti da gre dol. Po drugi strani pa nas btc ze 1 mesec preseneca.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

PrihajaNodi ::

Zakaj ltc? Jaz sem z NXT jem potrojil dobiček. A ni večja verjetnost za dobro rast kaka feathercoin:

Tu je statistika kako lepo raste:
https://coinmarketcap.com/currencies/fe...

Samuel ::

DOGE je tud zgodovinsko nizko napram BTC

ETH bi se tud lahko kaj premaknil navzgor.
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Samuel ()

Vazelin ::

nasvet za coin s katerim bi oplemenitil BTC (beri: rad bi povečal delež BTCja)?:D

LTC neverjeten rush.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Nimkapu ::

Vazelin je izjavil:

nasvet za coin s katerim bi oplemenitil BTC (beri: rad bi povečal delež BTCja)?:D

LTC neverjeten rush.


LTC par dni nazaj :))

slotechar ::

Me kar dost casa ni bilo online. Tko da rabm nekaj casa da vidm kaj se dogaja v kripto svetu :)

Red_Mamba ::

Sanches000 je izjavil:

A misli LTC še naraščat...se ga splača kupit...imam ripple ki ne grejo nikamor


ripple ne bo sel nikoli nikamor
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

Sanches000 ::

Torej se jih je najbolje znebit in vzet nekaj druzga...sam na bitstampu ni velik izbire...

chavlji ::

O Slotechar! Danes je pa kot za veliko noč. Vsi vstajate od mrtvih...

Vazelin ::

ripple je eden redkih top coinov, ki v zadnjih mescih ni prišel na ath:D

evo btc proti 17k>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

chavlji ::

takeoff...

Vazelin ::

ajde gremo na 100 jurjev:)

ps: kraken spet čedalje slabše...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Vazelin ::

sedaj bi bila idealna silovita rast btcja, da ostali (shit) coini malo popadajo, da se jih kupi in upa iztiskat 10-20%:D

slotechar: kateri coin predlagaš??>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

superpika ::

Slotechar, welcome back :)

hammock ::

Vazelin je izjavil:

sedaj bi bila idealna silovita rast btcja, da ostali (shit) coini malo popadajo, da se jih kupi in upa iztiskat 10-20%:D

slotechar: kateri coin predlagaš??>:D

My thoughts exactly. Ce btc v kratkem casu konkretno zraste, se ga bom (zacasno) losal in kupil ltc ali kaj podobnega.

Vazelin ::

že vidim da btc rejpa alte.
v mojem portfoliu so v zadnji uri vsi zgubil nekaj procent napram btc.

slotechar ::

Hvala. Drugac pa vsi tisti ki imate steemit account in nekje steem dolarje. Naj povem da so ogromno zrastli. Z okrog 1 dolarja na 12 dolarjev. Tako da ce dobite 1 dolar na steemitu ga lahk vnovcite za 12 dolarjev lol. 10 centov pa 1.2 dolarja

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

upam da se azijcem utrga in nabijejo btc nekam čez 20k

slotechar ::

Pa drgac sem tudi curator na steemitu. Lahk koga priporocim za nagrado ce ma kak dober post. Vec na zs. Prej so dobili prib 70 steem dolarjev kar bi zdaj znasalo 12x vec

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

17.500 btc nasty

rađo ::

a če pišem svoj blog in ga recimo objavim na svoji strani in ga vedno repostam na steemitu. Je to kul?. So na steemit tematike samo o kripto al tudi splošne (ala reddit).
nazadnje ko sem mal gledal vsebine se mi je zdel OK. globje ko sem šel pa so se začel pojavljati eni in isti ki sem ji že od daleč videlo da so gor samo zaradi samega steema(zaslužek). Podobno kot na quori ko te stran posiljuje z enimi in istim podobnimi odgovori/vprašanji in istimi odgovori.

slotechar ::

Ne. More bit objavljen originalno na steemitu. Tema potovanje, umetnost, gaming, razni clanki, reviev izdelkov, videoposnetki itd. Preverijo ce je original. Ne sme bit nic skopiran z drugih strani.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

in kdo to preverja? Joe Doe?>:D
««
185 / 976
»»