» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
151 / 976
»»

perci ::

+1

Tudi jaz imam slab občutek.

Bi že zdavnaj bil v USD, če me ne bi dajal FOMO.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

slotechar ::

400$ pri 9400 ni isto kot 400$ pri 2000.

oracle ::

Slotechar poglej si graf, gre se za časovno komponento.

Po mojem nas rešujejo priliv fiata od novih investitorjev. Statistični podatki za leto 2017 so zelo očarljivi za nova ušesa. Zdaj se šele začenja pravi balon in s tem dodatna nevarnost. In če BTC zdrsne v prepad, bo za sabo povleku tud vse alte. Fun times ahead.

Ali z drugimi besedami... kdaj jih ostrižemo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oracle ()

perci ::

zato nisem nič trenutno nič v altih...razen nekaj bch

Smurf ::

perci je izjavil:

zato nisem nič trenutno nič v altih...razen nekaj bch

Enako, od prejsnega tedna naprej sem zgolj v bitcoinu, ker sem pricakoval, da se bo nekaj denarja prelilo nazaj in zato ker za tem pricakujem korekcijo, in jih imam na taki poziciji, da jih lahko hitro prelijem v fiat (ne tether, fiat...).

perci ::

tudi jaz sem se skinil iz tethra - če poči, bo še veselo

slotechar ::

Pri taksnem masivnem kapitalu teh 400$ ni nic. Res pa je da mate zdaj velike oci ker pricakujete padec. Ce pade za 2000 usd bomo se vedno na plus 7000 usd.

Zgodovina sprememb…

oracle ::

Iz ATH padec za 5 % v manj kot uri ni ravno dober znak. Na srečo se je sedaj umirilo vsaj znotraj bolingerja.

slotechar ::

Ni bil 5%.

Matthew ::

Večino imam trenutno v ETH. Mislite, da je trenutno bolje pustiti ali prestaviti v BTC?

oracle ::

Matthew je izjavil:

Večino imam trenutno v ETH. Mislite, da je trenutno bolje pustiti ali prestaviti v BTC?

Po mojem bolše ETH. Sam po pravici povedano js mam skor vse v BTC in 0 ETH :D

kingsix ::

Ni važno kje imaš..najpomembnejše je: dont worry be happy la la la la na na na na

Mato989 ::

Matthew je izjavil:

Večino imam trenutno v ETH. Mislite, da je trenutno bolje pustiti ali prestaviti v BTC?


Jaz bi se pripravljal na prodajo ko bo dip etra, ker korekcija mora bit :)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

xabre ::

Btc is here to stay, no matter what. Sem bil vedno pristas underdogov, zato mi v kisti tiktakata pa rudarita amd pa radeon :)
Ampak btc je pa res to big to fail, ziher bodo se pretresi, ampak vseeno...

adminuser ::

bulplux je izjavil:

adminuser je izjavil:

Kupujte QAU predno bo prepozno. Tokens.net se je končal kakšen teden prej, tako da se sedaj splača vložiti v QUA. Just saying.


Ali lahko prosim razložiš zakaj tako misliš?
Sam imam sicer kar nekaj QAU nad katerim sem že obupal in jih dejansko holdam v MEW ker se mi jih ne da pošiljati na exchange ker glede na (ne)likvidnost ne bom nikoli prodal za normalno ceno.


https://coinjoker.com/damian-merlak-fou... : QAU bo skrbel za likvidnost tokens.net.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: adminuser ()

kingsix ::

Mato989 je izjavil:

Matthew je izjavil:

Večino imam trenutno v ETH. Mislite, da je trenutno bolje pustiti ali prestaviti v BTC?


Jaz bi se pripravljal na prodajo ko bo dip etra, ker korekcija mora bit :)



Jaz še čakam dip na tam 9€. No hec na stran..tam kakšnih 340 nebi škodilo.

xabre ::

A tale mozakar jype je pa dejansko kaj skerisal iz kripto manije?

Mato989 ::

kingsix je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Matthew je izjavil:

Večino imam trenutno v ETH. Mislite, da je trenutno bolje pustiti ali prestaviti v BTC?


Jaz bi se pripravljal na prodajo ko bo dip etra, ker korekcija mora bit :)



Jaz še čakam dip na tam 9€. No hec na stran..tam kakšnih 340 nebi škodilo.


Haha, ja 9$ :D Dip bo zagotov, vsaj 10%... prej ali slej, mogoče prej stestira 500USD še ene parkrat.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Sc0ut ::

Mam občutek kot da bo bch/bcc šel do 1800 še ponoči.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Vazelin ::

Baje korekcij hudih ne bo več ker v cryptu ni več weak hands

D3m0r4l1z3d ::

xabre je izjavil:

A tale mozakar jype je pa dejansko kaj skerisal iz kripto manije?

Ne, ker noče še države s tem napajat, takoj za sedmimi grehi zna zrecitirati tudi Death and taxes, ampak gre raje na kolo.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

oracle ::

FOMO verjetno stalno prinaša nove šibke roke.

Nč, da zaključim na pozitivno noto... VOX se je ful popravu. Bi bil že na pozitivni nuli, pa nism mel orderja naštimanga oziroma opozorilo vsem:

BITTREX BRIŠE VSE ORDERJE STAREJŠE OD 4 TEDNOV!

xabre ::

adminuser je izjavil:

bulplux je izjavil:

adminuser je izjavil:

Kupujte QAU predno bo prepozno. Tokens.net se je končal kakšen teden prej, tako da se sedaj splača vložiti v QUA. Just saying.


Ali lahko prosim razložiš zakaj tako misliš?
Sam imam sicer kar nekaj QAU nad katerim sem že obupal in jih dejansko holdam v MEW ker se mi jih ne da pošiljati na exchange ker glede na (ne)likvidnost ne bom nikoli prodal za normalno ceno.


https://coinjoker.com/damian-merlak-fou... : QAU bo skrbel za likvidnost tokens.net.


QAU je tudi od merlaka, sam sebi pumpa :)

gtr ::

QUA: Malo je kovancev, ki se jim dnevni promet več kot podvoji glede na prejšnji dan. :)

adminuser ::

gtr je izjavil:

QUA: Malo je kovancev, ki se jim dnevni promet več kot podvoji glede na prejšnji dan. :)


Bomo vidli kako točno bo to skupaj delovalo, I guess čez 1 teden, ko se odpre tokens.net. Do takrat pa zelo verjetno lahko vrednost explodira, ali vsaj ostane enaka, vseekakor sem že kupil tokene. Če explodira super, če ne bomo pa takrat prodali.

kiFni ::

Eden najboljših, če ne celo najboljši je KMD, ki se dobro drži glede kako bitcoin zraste ali pade.
Že nekaj mesecev je cena okoli 0.00030000 BTC, in nima ravno malo volumna, veliko ljudi ga imam na oku.
Pri komodu je združeno vse v eno. Je platforma kot eth, je coin kot btc, je anonimen kot zcash.
Je tudi "POS coin", edini ki ne rabiš denarnice laufa 24/7 da dobiš obresti. To narediš občasno, recimo na nekaj dni da potegneš obresti dol.

slotechar ::

Kolk pa so obresti?

Jerry000 ::

Torej XRP, se kaksen predlog za dolgorocni hold za 200€ ali je to to?

kiFni ::

slotechar je izjavil:

Kolk pa so obresti?

5%

slotechar ::

Ne priporocam xrp. Pomoje bo cena stabilna se naprej.Trenutno se mi ne zdi dobr za kak vecji dobicek.

kiFni ::

V kratkem bojo imel DICO - decetreliazed ICO MONAIZE
kar je pri decetraliziran ico.

veh43ov ::

Jerry000 je izjavil:

Torej XRP, se kaksen predlog za dolgorocni hold za 200€ ali je to to?


Ti predlagam da holdaš BTC. Zagotovo najbolje..

perci ::

BTC se lomi, tu pa nekateri še vedno alte kupujejo. Ko bo BTC šel dol, bodo alti vsi po vrsti padali kot domine.

jype ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Ne, ker noče še države s tem napajat, takoj za sedmimi grehi zna zrecitirati tudi Death and taxes, ampak gre raje na kolo.
Država pravi, da so davki precej blizu nič odstotkov.

Večja težava je v tem, da moram imeti pripravljene plane B, C in D, preden se lotim balinanja po planu A: Kupit lambota in se z njim zaletet v rampo.

matico1 ::

kiFni je izjavil:

Eden najboljših, če ne celo najboljši je KMD, ki se dobro drži glede kako bitcoin zraste ali pade.
Že nekaj mesecev je cena okoli 0.00030000 BTC, in nima ravno malo volumna, veliko ljudi ga imam na oku.
Pri komodu je združeno vse v eno. Je platforma kot eth, je coin kot btc, je anonimen kot zcash.
Je tudi "POS coin", edini ki ne rabiš denarnice laufa 24/7 da dobiš obresti. To narediš občasno, recimo na nekaj dni da potegneš obresti dol.



lastim si neki komoda..kje dobiš ti obresti?

kiFni ::

Agama wallet. Počakat moreš da se prvo sinhronizira, en dan.

matico1 ::

je kej važno kateri wallet koristim?

eh, nevermind. sm že mal zaspan pa trojno vidm.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matico1 ()

slotechar ::

Ste videli kako je skocil raiden network token. ? Je sel kdo not po priporocilu? Ali pa naj raj neham z nasveti ki jih noben ne uposteva?

Zgodovina sprememb…

kiFni ::

Sej je samo en. Izberi za svoj OS.
kako prevzameš obresti.

matico1 ::

Hvala ti!

CoreySteel ::

slotechar je izjavil:

Ste videli kako je skocil raiden network token. ? Je sel kdo not po priporocilu? Ali pa naj raj neham z nasveti ki jih noben ne uposteva?

Dej se malo skuliraj, model.
Twitter: @CoreySteel_

slotechar ::

Ok. Neham z nasveti da se malo skuliram. Cilj oziroma target sami pogruntajte.

Zgodovina sprememb…

kiFni ::

Še inštalacija, za vsak slučaj, predno kdo spet kej vpraša ;(

xabre ::

Zanimiv ICO, mobilni mining kontejnerji, ga postaviš zraven poceni elektrike pa je.

https://envion.org/en/concept/

chavlji ::

slotechar je izjavil:

Ste videli kako je skocil raiden network token. ? Je sel kdo not po priporocilu? Ali pa naj raj neham z nasveti ki jih noben ne uposteva?

Jaz sem dal 100€ notr. Hvala ti! Keep up the good work. Ne vem od kod jemlješ nasvete, samo za dnevni trading dejansko kar zadaneš. Kapo dol! Samo ne se pustit provocirat...

superpika ::

chavlji je izjavil:

slotechar je izjavil:

Ste videli kako je skocil raiden network token. ? Je sel kdo not po priporocilu? Ali pa naj raj neham z nasveti ki jih noben ne uposteva?

Jaz sem dal 100€ notr. Hvala ti! Keep up the good work. Ne vem od kod jemlješ nasvete, samo za dnevni trading dejansko kar zadaneš. Kapo dol! Samo ne se pustit provocirat...

+1
Hvala za tvoj čas in trud.

Mato989 ::

slotechar je izjavil:

Ste videli kako je skocil raiden network token. ? Je sel kdo not po priporocilu? Ali pa naj raj neham z nasveti ki jih noben ne uposteva?


Si že dal odpoved ker toliko zaslužiš s svojimi priporočili?

Ko boš dal bomo te upoštevali :)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Jerry000 ::

veh43ov je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Torej XRP, se kaksen predlog za dolgorocni hold za 200€ ali je to to?


Ti predlagam da holdaš BTC. Zagotovo najbolje..

Ampak BTC z 200EUR ne dobim veliko...

slotechar je izjavil:

Ne priporocam xrp. Pomoje bo cena stabilna se naprej.Trenutno se mi ne zdi dobr za kak vecji dobicek.

Kaj bi pa ti priporočal? Še enkrat, za hodl, ne trade.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

chavlji ::

15tič: BTC. Ni važno koliko ga dobiš, važno je koliko bo zrasel. Če bi gamblal daj pa v potcoin (random picked) in upaj, da iz 0.1$ pride na 100$ pa gl.
Skratka; tudi v kriptu je težko obogatet z 200$...

gtr ::

Jerry000 je izjavil:

veh43ov je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Torej XRP, se kaksen predlog za dolgorocni hold za 200€ ali je to to?


Ti predlagam da holdaš BTC. Zagotovo najbolje..

Ampak BTC z 200EUR ne dobim veliko...

slotechar je izjavil:

Ne priporocam xrp. Pomoje bo cena stabilna se naprej.Trenutno se mi ne zdi dobr za kak vecji dobicek.

Kaj bi pa ti priporočal? Še enkrat, za hodl, ne trade.


POWR
««
151 / 976
»»