» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
104 / 976
»»

Jerry000 ::

K*** js bom kr držal GRS, zdle en film, pol pa spat, na šihtu pa upam da se mi bo nasmejal :)

slotechar ::

Pa preden bos sel spat se malo poglej na graf.

kingsix ::

če se full skoncentriraš in strmiš v graf gre gor. pomaga.

dope1337 ::

kingsix je izjavil:

če se full skoncentriraš in strmiš v graf gre gor. pomaga.


A teb tud to ratuje? :))
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

kingsix ::

no torej sva že dva, a ne... če hočeš da se vklopi turbo za gor še si narišeš kake črte kot da delaš TA... potem pa zares poskoči.

slotechar ::

Zelel sem samo da pogleda kaksno je stanje na grafu. Ce se mu splaca it v vlozek.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Tole bo slo samo se gor. 2% dol pa 3% gor...

dope1337 ::

Zacel se je xD
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Jerry000 ::

Inu? Kako kaže? Pr men gre graf gor. Ne poznam pa vzorcev da bi vedel kako in kaj, ampak si bom drznil pustiti :).

dope1337 ::

Dok gre graf gor, pa v juzni koreji se niti zbudili niso ... Jebes vzorce xD
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

slotechar ::

Se najmanj eno uro. Ce se zacne pumpat je to verjetno signal za akcijo. Vendar bodte vseeno pozorni.

xabre ::

Kaj pa Red Pulse, sliši se obetavno? https://coinmarketcap.com/currencies/re...

slotechar ::

Red pulse ima trenutno trend navzdol. Verjetno bo potrebno pocakat da naredi dno v obliki salice. A cup.

xabre ::

Jp, se strinjam, za kupovat še ni primeren čas, zna pa se potem dvignit, izgleda da nagovarja kitajski trg...

xabre ::

Imam še uč na FoldingCoin (FLDC, še dejansko plemenito ozadje :D
https://coinmarketcap.com/currencies/fo...

slotechar ::

slotechar je izjavil:

No evo si ze 30 procentov v plusu. Grs ravnokar dosegel 1$ (0.00016)
Tole je objavljeno ob treh zjutraj. Verjetno so zaceli ob dveh zjutraj.

xabre ::

Waves so nizko, kot že dolgo ne

slotechar ::

A gledate grs coin

xabre ::

niha...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xabre ()

slotechar ::

Whali na delu.

jype ::

A to je ICO od gorske reševalne službe?

slotechar ::

Ne to ma ena tirolska gostilna cez :)

@jype a bi se kej poznal na grafu ce bi ruknu svoje btc-je not? :)

Zgodovina sprememb…

xabre ::

Ma btc gre spet v nebo, ga je kar škoda porabit za alte :)

slotechar ::

5% rasti proti 100% rasti na dan? Tezka izbira je bila v zadnih dveh dneh.

xabre ::

Ah to že, amapak na splošno btc ne popušča, bo še kaj korekcije v kratkem?

slotechar ::

Bodi pozoren na grs v naslednji uri. Ce se zacne pumpa bo verjetn slo spet zlo visoko gor kot prejsnja 2 dneva.

jype ::

slotechar je izjavil:

@jype a bi se kej poznal na grafu ce bi ruknu svoje btc-je not? :)
Nimam niti najmanjše želje se ukvarjat s tem, da bi stran metal bitcoine.

lambda ::

Glede GRS si mislim samo to, da ste popolnoma nori ali vsaj zasvojeni z igrami na srečo.

slotechar ::

Kdo je pa reku da gremo not ce ne bo pumpanja? Zakaj sem nor? Ker sem previden? Zgleda da je rast bitcoina odvrnila pumperje da uporabijo svoje bitcoine danes.

psytoma ::

Prodati? ne?

kingsix ::

ahhh GRS in VTC shitcoin entuziasti ne bodo srečni danes ko se zbudijo...

dope1337 ::

kingsix je izjavil:

ahhh GRS in VTC shitcoin entuziasti ne bodo srečni danes ko se zbudijo...


Vazn da lahk ti fappas na nesreco drugih :))
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

kingsix ::

Nad nesrečo ne...nad neumnostjo pa.

Sicer pa je še čas da se kaj obrne navzgor ... ali navzdol.

dope1337 ::

Mah, jz bi se se kar na pohlep izgovarjal (za sebe govorim).

Neumnosti niti ni toliko zadaj.

Sfalilo je pa nekaj srece (btc uptrend je bil lep danes) da bi se vse poklapalo.

Then again ... Sej se ni konec - lahko, da bo bitcoin malo padel, pa si polizemo rane

Edits: too many typos - 13urni siht, jbg
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

PrihajaNodi ::

Kaj se bolj splaca zdej nabavt grs ali eos?

Jerry000 ::

Evo pa je šlo dol :). Škoda. Ali ne, sedaj je čas za nakup :). Sedaj pa naj gre gor prosim. BTW, tale BTC ga spet seka :o. A je sploh opcija da pade pod 4k? Ker če pade, ga kupim takoj, že sedaj razmišljam da bi 4k dal v BTC.

PrihajaNodi ::

Grs se popravlja:)

pwn3rrr ::

Btc ne bo toliko padel, razen če pride do poka balona (kar se bo v prihodnosti prej ko slej zgodilo)... no, če pride do slednjega, bo šla trenutna cena še precej nižje od 4k... lahko pa da bomo 2020 gledali BTC vreden 20k+.
Grs je klasika pump&dump, stran od njega...

Jerry000 ::

Če ne bo toliko padel, potem se sedaj verjetno splača nabavit BTC, bolje zdaj kot pri 20k i guess?

chavlji ::

Po moje je trenutno kul dat vse v BTC. Ta bo gotovo še rasel. Alti se bodo mogoče do forka še enkrat začasno dvignili (ker so res vabljivo nizko), ampak težko je vedet kdaj in če sploh.

Kaj nameravate z BTC narediti po forku? Jaz sem vse dal na Ledger Nano in mi ga gotovo ne bo uspelo prenest nazaj na Bitstamp in skeširat pravočasno pred padcem (transakcija na Bitstamp zna trajat tudi uro). A je še kaka druga varianata, da dobim S2X kovance in hkrati vzamem BTC ven takoj po screenshotu?
Sej vem da so to špekulacije, samo ta rast res ni normalna. To je zgolj zaradi S2X in mali dump je zagotovoljen.

Jerry000 ::

Ni normalna ne :D. Če se spomnem je bil letos še pod 1k...jaz bimbo pa nisem nabavil. No, sem pa druge stvari nabavljal :). Ampak pri tem narastku bom res počasi bol resno začel razmišljat o BTC...samo da pride padec...če

Vazelin ::

Alti so res v podnu. Vsi fapajo na btc.
Jaz bom verjetno nakupil malce stratisa.

Qcube ::

chavlji je izjavil:

Po moje je trenutno kul dat vse v BTC. Ta bo gotovo še rasel. Alti se bodo mogoče do forka še enkrat začasno dvignili (ker so res vabljivo nizko), ampak težko je vedet kdaj in če sploh.

Kaj nameravate z BTC narediti po forku? Jaz sem vse dal na Ledger Nano in mi ga gotovo ne bo uspelo prenest nazaj na Bitstamp in skeširat pravočasno pred padcem (transakcija na Bitstamp zna trajat tudi uro). A je še kaka druga varianata, da dobim S2X kovance in hkrati vzamem BTC ven takoj po screenshotu?
Sej vem da so to špekulacije, samo ta rast res ni normalna. To je zgolj zaradi S2X in mali dump je zagotovoljen.


V času forka ni priporočljivo delat transakcij, tako da boljše holdat in malo počakat ali najt menjalnico ki bo naredila split takoj na dan forka.

https://www.reddit.com/r/Bitcoin/commen...

kingsix ::

Am koliko vem bo tale fork malo drugačen... en ne bo ravno dobil mining podpore...tako da nebo spet ravno dvojnih coinov oz. bodo ampak eni bodo vredni 0. Lahko pa se seveda zgodi karkoli...

Še več odličnih novic no: Decembra prihaja nov Bitcoin fork..pump se nadaljuje... spet novi coini...

Jerry000 ::

Torej do decembra je fino BTC nabavit?

chavlji ::

Uou. Forki so očitno novi icoji - easy money :)

Sej pri cashu in goldu je bilo isto s podporo. Oba sta ostala brez podpore. Pri s2x je drugače to, da se ne ve v kateri kovanec bo šla podpora. Ampak pričakujem, da bosta oba vsaj kratkoročno padla, ker oktobrska rast ni posledica vlaganja novih dolgoročnih holderjev.

Qcube a je pametno puščat v menjalnicah? Če že, bi moral najti tako, ki mi dovoli trejdanje s fiat. V tether glih nimam hudega zaupanja (v primeru apokalipse govorim).

winko12345 ::

Ali je bitstamp dober za trgovanje? Imajo veliko izbire različnih kriptovalut? Sem se prijavil vendar še potrjujejo račun

brinovcek ::

A kdo kaj spremlja alte? jaz sedaj gledam in mi je kar slabo npr...waves je na ceni kot pred letom dni pred množičnim hypom v kripto. Sploh lahko alti zlezejo nazaj na septemberske cene?

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

Kaj pa ETH kaj? Zadnje čase je bolj kot ne pri miru (relativno)

gruntfürmich ::

chavlji je izjavil:

Sej pri cashu in goldu je bilo isto s podporo. Oba sta ostala brez podpore.

brez podpore? bitcoin cash je edini pravi bitcoin :D8-)
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...
««
104 / 976
»»