» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
100 / 976
»»

chavlji ::

Sem dal še sam 400€ v RPX, ki sem jih takrat mislil dat v ico. Držim pesti.

amacar ::

Dobil si 1300rpx za 1neo zaradi bonusa.

PrihajaNodi ::

evo moj portfolio 50% komodo 50% vtc>:D

slotechar ::

Naj bo 100-ta stran kripto valut srecna. P.S. pomoje bo kdo v prihodnosti z nostalgijo prebiral te strani in govoru, ah ko bi vsaj takrat vedel...

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

Kaj je iconimi crknu?
Se splača VTC ven vzet? Ali hodl?

PrihajaNodi ::

lol ne boš ga sedaj ven jemal.

Vazelin ::

Jerry000 je izjavil:

Kaj je iconimi crknu?
Se splača VTC ven vzet? Ali hodl?

Odličen čas za nakup ICNja. Aja to govorimo že od 2.5usd dalje:D

PrihajaNodi ::

Se zna med prvih 10 prekobacat.

Vazelin ::

Sedaj mora zrasti za 100% da prebije mejo 2 usd:|
Glede na konec zlate dobe altov bi rekel da bo težkA

PrihajaNodi ::

Sem imel v mislih VTC. Poglej si mnenja ljudi o icnju. Sam dobro da sem prodal ICN ko je šel v +16%.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Kaj je narobe s kraknom razen da počepne če gre za kak hype na trgu?

Lol shitconomi gre pod 100 mio soon capa

Ce bo to se kdaj splezalo na 2 ali več...



Kraken:

1. imajo samo šitkonje
2. ne moreš prenašati kojnov (kriplov nisem mogel prenesti)
3. ko želiš CS se ti javijo po 2 - 3 tednih
4. ko se ti javijo po 2 - 3 tednih ti rečejo da je problem v tem ker imaš nastavljena 2 sell orderja v drugi valuti, ki jo želiš poslati in se ti resnično opravičujejo
5. podn od podna. Sem vse prodal pa prenesel na Bitrex.
6 + počepne ko gre "zares"

p.s. iconomi je crknu



Daj Nodi, spomni se ko sem ti jaz pisal da pojdi na bittrex, pa si silu na kraken! :)

PrihajaNodi ::

Daj Nodi, spomni se ko sem ti jaz pisal da pojdi na bittrex, pa si silu na kraken! :)


Kraken ima to funkcijo da lahko kupuješ par ETH in nakazuješ v eur. Tako pa moram sedaj najprej poslat EUR na Kraken potem kupit btcje in btcje poslat na Bitrex. Vem, neumnost vse skupaj.

Evo pa še njihov butasto smešen odgovor (niti sami ne vejo kaj počno):

Thank you for replying to us to confirm that you are still having this issue, and thank you for your feedback.

I would like to offer you my personal apologies for the delay we experienced in getting back to you. It seems I have found what the problem is now.

You have two open orders, OGXXLO-DAEBL-ZYPS6R and ORCYQ5-WL7UU-QUR4BT, that are keeping you from withdrawing cryptocurrency to other exchanges. You can cancel these orders if you'd like to be able to withdraw.

Let me know if anything is unclear, or if you are ever in need of any future help.

All the best,

Ciaran

Client Engagement | Kraken


Nadaljnih odgovorov ni bilo več.

Zgodovina sprememb…

slotechar ::

Danes je uvrscen samo vtc/btc na korejsko borzo. Kmalu ko uvrstijo trgovanje vtc z korejsko valuto pricakujejo boom. Ta korejska borza sideluje z bitrexom in omogoca trgovanje prek kakao mobilne aplikacije, ki jo uporablja 95% korejcev.

Zgodovina sprememb…

matico1 ::

kiFni je izjavil:

matico1 je izjavil:

kiFni je izjavil:

matico1 je izjavil:

rad bi šou stran od Krakna-Kraken-a :D Katera je najboljša/najhitrejša varjanta? neki sm najdu na googlu: Kraken BTC -> ETH -> Poloniex ETH -> BTC That's the fastest and cheap way..

Hvala

To lahko delaš diret v exodus denarnici



A to se ne rabim registrirat? Sm zlovdal pa mi ni jasno, ker ni nikjer sign up gumba..

Nerabiš nič registrirat. Na youtube poišči kako se uporablja. Čist simpl.



Hvala kiFni

Jerry000 ::

No ja, VTC sem vesel da sem nabavil, tudi pri FTC imam kar dobro trenutno :). ICN pa res čakam in želim da zraste vrag

cungalungaa ::

Prepozno za nakup VTC?

slotechar ::

Pocak zdej ce zbije 0.0009 btc bo pomoje potegnil se vec investitorjev not in lahk zraste. Drugac pa spodnji suport na priblizno 0.0008 trenutno

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

cungalungaa je izjavil:

Prepozno za nakup VTC?


Kmd ali Vtc. Nimas kaj falit. Dobri kovanci in ekipe. Pri kmd imas se dividende.

Hair ::

slotechar je izjavil:

Naj bo 100-ta stran kripto valut srecna. P.S. pomoje bo kdo v prihodnosti z nostalgijo prebiral te strani in govoru, ah ko bi vsaj takrat vedel...

No way, še sproti jo komaj prebiram, kaj da bi se za nazaj spravil...

Kaj priačakujete od BTCja v naslednjih dneh?
Do forka je še daleč... gremo še enkrat pod 6k pred novim ATH?
Whenever people agree with me, I feel I must be wrong.

Qcube ::

Hmmm... če pogledam 1D MACD in StochRSI od BTCja je podobna situacija kot pred prejšnjimi ATHji ki jim je zatem sledil večji crash. Torej če bi se ponovilo bi bil novi ATH med 5.-8. novembrom okoli 6800 in nato počasi padanje.

chavlji ::

Pred forkom 16. novembra valda ne bo padalo? Segwit2x BTC je trenutno vreden 1/6 btcja. Če je bila za gold taka norija, ki je bil vreden 10x manj, bi morala zdaj biti večja?

Qcube ::

Možno da bo kasneje ja, sem gledal samo tista dva indikatorja. Bitifnex BT1 je 5300$ in BT2 923$, če to drži na cryptowatch.

Jerry000 ::

PrihajaNodi je izjavil:

cungalungaa je izjavil:

Prepozno za nakup VTC?


Kmd ali Vtc. Nimas kaj falit. Dobri kovanci in ekipe. Pri kmd imas se dividende.

Lahko malo poves o kmd?

PrihajaNodi ::

"KMD platform will running ICO for Monaize project on November 16th which Banking meets blockchain . This is considered as a test on KMD platform in the future where Many ICO projects (startup project) are running in the crypto world nowadays . I expect This platform will be a heavy competitor compared with ETH platform in the near future which is having many new and outstanding specifications as a central payment too."


Novembra 16, lahko pričakujemo en konkreten jump.

Zgodovina sprememb…

matico1 ::

jst sm oba nabavu pa kar bo bo :)

kiFni ::

PrihajaNodi ::

kiFni je izjavil:

monaize ico na kmd platformi



Jih boš kaj kupil?

Jerry000 ::

Kateri coind od teh predlagate, da menjam za KMD, ARK ali Aeon? FTC sem pred 2 dnevi nabavil in lahko rečem da sem vesel trenutno :)

PrihajaNodi ::

Čakaj malo, zakaj si vesel, ker si ga prodal?

Klemen13 ::

Sam sem nabavil nekaj DCN, torej sedaj ko je še v ICO. Zanima me, kaj lahko pričakujem po koncu ICO, veliko rast/padec ali počasno gibanje cene?

Red_Mamba ::

Klemen13 je izjavil:

Sam sem nabavil nekaj DCN, torej sedaj ko je še v ICO. Zanima me, kaj lahko pričakujem po koncu ICO, veliko rast/padec ali počasno gibanje cene?


cakaj da folk prah iz kristalne krogle obrise pa ti bojo povedali prihodnost

Jerry000 je izjavil:

Kateri coind od teh predlagate, da menjam za KMD, ARK ali Aeon? FTC sem pred 2 dnevi nabavil in lahko rečem da sem vesel trenutno :)


Imam nekaj KMD ker bi lahko bil kovanec ob boku Dash, ZCash in podobnih.
Poleg tega KMD omogoca gradnjo platform na osnovi KMD kovanca. Razlika z ostalimi je anonimnost
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

Zgodovina sprememb…

Klemen13 ::

Niti me ni zanimalo točno kaj se bo zgodilo, ampak ker sem prvič vložil v ICO, me je zanimalo, če je kakšna splošna značilnost, da se ob koncu ICO(katerikoli) cena spremeni(torej npr. ponavadi je bilo tako da je ob koncu ICO cena padla in se potem postopoma spreminjala).

PrihajaNodi ::

Active nodes litecoin now: 1090
Active nodes vertcoin now: 359
-> Litecoin has three times more nodes than Vertcoin (but Vertcoin nodes are on the rise)

Litecoin price: 57 USD
Vertcoin price: 5 USD
-> Litecoin is 11 times more expensive than Vertcoin

And this is just analyzing two details out of many.
For more: https://bitinfocharts.com/

Vtc pa bi znal biti ob boku ltc ja.

Jerry000 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Čakaj malo, zakaj si vesel, ker si ga prodal?

Ker sem kupil ;). Trenutno gre dobro, je kar dobro zrasel.

Mato989 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Active nodes litecoin now: 1090
Active nodes vertcoin now: 359
-> Litecoin has three times more nodes than Vertcoin (but Vertcoin nodes are on the rise)

Litecoin price: 57 USD
Vertcoin price: 5 USD
-> Litecoin is 11 times more expensive than Vertcoin

And this is just analyzing two details out of many.
For more: https://bitinfocharts.com/

Vtc pa bi znal biti ob boku ltc ja.


VTC je navadn shitcoin :)

chavlji ::

@Mato Malo utemeljitve ne bi škodilo...

Tudi sam sem zelo vesel ob vseh teh rastočih altih. Samo bi se znalo kmalu prevesit na stran BTC zaradi forka. 16. nov je glih fork in vsi alti, vključno s KMD, bi znali pošteno past.

Za Ark je nekdo spraševal... sam ga imam eno malenkost, pa ne vem, če bi ga prodal. Trenutno ima pri 0.00039 zelo močen resistance in bo šel verjetno gor. Vprašanje je samo ali je smiselno čakat ali zamenjat vlak.

Mato989 ::

chavlji je izjavil:

@Mato Malo utemeljitve ne bi škodilo...

Tudi sam sem zelo vesel ob vseh teh rastočih altih. Samo bi se znalo kmalu prevesit na stran BTC zaradi forka. 16. nov je glih fork in vsi alti, vključno s KMD, bi znali pošteno past.

Za Ark je nekdo spraševal... sam ga imam eno malenkost, pa ne vem, če bi ga prodal. Trenutno ima pri 0.00039 zelo močen resistance in bo šel verjetno gor. Vprašanje je samo ali je smiselno čakat ali zamenjat vlak.


Če ni dobrih razlogov zakaj ni, potem je :) vlki FOMO na tem coinu... overhypan..

PrihajaNodi ::

Ltc je sicoin.

Mato989 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ltc je sicoin.


Zanimivo, a Vertcoin ima LN partnership z LTCjem... :)

chavlji ::

Haha speaking of ARK... :)

slotechar ::

Groestlcoin, grs coin, tisto ko sem rekel da je pump and dump vzamem nazaj. Seveda pri tako majhnem market capu je tudi vertcoin bil podobnega nihanja. Zdaj je povecal marketkap in je zelo v trendu. Zgleda da vse kar postaja popularno na redditu gre v visave. Je pa danes naredu 100% rasti in se kr da zasluzit z nihanjem ce znas.

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

Kako pa kaj kaže za ARK?

slotechar ::

Moj portfolio trenutno btc vtc grs

Je pac grs prevzel 1. Mesto na korejski borzi in je zelo podoben vtc-ju vendar hitrejsi. Pricakujejo rast podobno kot jo je imel vtc prej. Huge potential glede na market cap in vsi pravjo da je undervalued. Sem pa razprsil med 3 coine btc vtc grs.

Zgodovina sprememb…

kingsix ::

grs...zunaj 3 leta..pumpa se zdaj par dni. Sounds legit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

krneki0001 ::

ICN gre v pokoj?

slotechar ::

Narasca zarad popularnosti na redditu. Raste mocno od kar so zacel na redditu malo vec govort o grs. Pri vertcoinu isto. Zunaj 4 leta in popularen od kar je na redditu vec zanimanja.

Zgodovina sprememb…

Zeitgeist ::

red pulse prinesel nekaj zasluzka. bi lahko bil se veliko vecji vendar sem prepozno prodal ker mi ni uspelo kenclat previsokega sell orderja na na borzi.



kaj menite o teh prihajajocih?

https://confideal.io/

https://www.tokens.net/

https://www.metronome.io/

a bo vlozil kdo?

PrihajaNodi ::

krneki0001 je izjavil:

ICN gre v pokoj?



Jup. Hvala bogu da sem ga prodal

xabre ::

Jst bom metronom.

slotechar ::

Zdej je poplava icotov tako da ni vec taksna rast kot takrat ko jih je bilo zelo malo. Zdaj jih je prevec in se denar prevec razprsi na vse zato vecinoma zrastejo manj ce sploh. Itak bodo pa preziveli samo doloceni.

Zgodovina sprememb…

««
100 / 976
»»