» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
98 / 976
»»

slotechar ::

Jerry000 si kupil vtc vceraj?

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

gruntfürmich je izjavil:

ripple je očitno umrl. samo še ravna črta pri 0.2...:))
lahko bi že maja povedali da bo tu ostal...;((


Icn tudi:) ceprav pri kriplu se ve da ko pride na 0.2+ dokaj hitro skoci na 0.18

Zgodovina sprememb…

brinovcek ::

Preklete kitajski exchangi ...spremlaš rpx pa vse samo melje -.-

PrihajaNodi ::

brinovcek je izjavil:

Preklete kitajski exchangi ...spremlaš rpx pa vse samo melje -.-


Daj mir. Na krakenu so mi odgovorili da ne morem pisiljat kriplov na drugo borzo ker imam 2 sell orderja nastavljena za ICN. Banda pokvarjena.

brinovcek ::

PrihajaNodi je izjavil:

brinovcek je izjavil:

Preklete kitajski exchangi ...spremlaš rpx pa vse samo melje -.-


Daj mir. Na krakenu so mi odgovorili da ne morem pisiljat kriplov na drugo borzo ker imam 2 sell orderja nastavljena za ICN. Banda pokvarjena.


Daj umeri se ti malo z svojim nastopom...mal manj spamej tukaj z nekoristnimi info za trading.

PrihajaNodi ::

Samo warning vsem da se izogibajo te borze.

brinovcek ::

Potem bi lahko to napisal malo drugače ne pa da te moti pa gre na živce vse kar nima 100 % veze s tabo ali po tvoji želji.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Moti me da ne morem posiljat nicesar od tam na druge borze.

Jerry000 ::

slotechar je izjavil:

Jerry000 si kupil vtc vceraj?

Ne, sem jih pred 1 tednom :). Sedaj razmišljam da bi ETH prodal za VTC za nek kratek čas, potem pa nazaj na ETH

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

slotechar ::

Sem opazil da ima vtc na redditu vedno vec followerjev. Se hitro sirijo.

Zgodovina sprememb…

kingsix ::

Ja ker se povsod spamma glede tega + FOMO.
Čreda ovac pač na kateri bodo zaslužili le določeni.

kingsix ::

PrihajaNodi je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

ripple je očitno umrl. samo še ravna črta pri 0.2...:))
lahko bi že maja povedali da bo tu ostal...;((


Icn tudi:) ceprav pri kriplu se ve da ko pride na 0.2+ dokaj hitro skoci na 0.18


Ja v kriptu coini kar umrejo, ko je cena nekaj časa stabilna.
Še dpbro da BTC ni umrl, ko je bil skoraj leto dni na 250+-30...

Kere fore, wow.

slotechar ::

Ripple ogromen delez imajo posamezniki, ki uravnavajo ceno, da bi pokazali bankam kako stabilen je. Zato ne pricakujem rast xrp.

Tarzan ::

Crap, zakaj sem včeraj Feathercoin prodal. Se mi je zdelo, da je dovolj narasel, da se splača prodat. Če bi zadržal še en dan, bi podvojil dobiček, pa še raste.

Jerry000 ::

Noben še ni odal mnenja, za prodajo ETH in nabavo VTC...torej da ETH dam v VTC za nek kratek čas, potem pa nazaj

kingsix ::

IMO malo tvegano na tej stopnji. VTC je že kar konkretno napumpan.

slotechar ::

Ja sem ti ze vceraj pa tudi ze zdavnaj namignil da eth ne kaze dobr. Bi raj dal vecji delez v btc pa malo tudi v vtc.

chavlji ::

kingsix je izjavil:

IMO malo tvegano na tej stopnji. VTC je že kar konkretno napumpan.

Treba je upoštevat, da je rast lepo konstantna. Ne gre za fomo, kot ga je VTC doživel par dni nazaj. Folk po moje kupuje za longrun. ETH je ravno rahlo spiknil (čas za prodajo? ;))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: chavlji ()

slotechar ::

Vtc ima do zdej enega izmed najbol zdravih grafov od coinov ki so med top 30

kingsix ::

Konkstantna rast? Zdrav graf?

Na podlagi česa VLC raste? Kakšni so foundamentals?

chavlji ::

Ker je dober coin. Asic resistant in the first place, one click miner, private (ok, to so itak že vsi, samo ta je bil med zgodnejšimi), ima dober dev tim. Pa lepo se širi po borzah, očitno jim niti marketing ni tuj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: chavlji ()

slotechar ::

Od kar so novi devi not so se izkazali za zaupanja vredne, delovne, road map imajo soliden, dober community, halving v decembru, nano s ledger, pred kratkim tudi nov tor wallet za zasebnost, atomic swaps, one click miner in pa zelo dober tim ki se zelo trudi in imajo vedno vecjo podporo na redditu kjer je se dost potenciala za sirjenje.

kingsix ::

To, da je Asic resistant resistant ni nič posebnega..imamo kar nekaj takih in kot si rkeel, to je njegova lastnost od začetka, torej to ni razlog za zdajšnjo rast.

..no praktično vse kar si naštel je že od začetka.

Kar ostane je: širjenje po borzah in marketing. Torej nič na čemer bi lahko za coin rekli, da opravičuje rast. oboje je le osnova za pump. Glede adaptacije itd imamo 0 - nič.

No pa saj če pogledaš graf vidiš da je pred slabim tednom bil že 4.6 in nato hitro strmoglavil na 3.5.., kar kaže na to kar govorim, da je trenutno pač pump-dump. Če b ibilo vzadaj za pumpom kaj konkretnega bi bilo drugače.
Kar pa seveda ne pomoeni, da je VTC slaba srednje/dolgoročna investicija - imo le ne opravičuje trenutnega pumpa.

Jaz sem pač tak ki sploh ne gledam gibanja cen, ko hočem nekaj kupit, ker ti zamegli pogled na dejansko stanje coina/asseta. Poglej si foundamentals in se odloči. Se pa strinjam, da kot izgleda ima VTC boljši dev team kot večino ostalih coinov, ampak spet..tako je že dolgo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

slotechar ::

Verjetno ima se kak coin odlicen tim ampak mislm da ima dost vloge viralnost. To pomeni, da postaja vedno bolj popularen na internetu oziroma zelo popularnih internetnih straneh kot je reddit, kjer vsak dan pridejo novi navdusenci k vertcoin subreditu. Reddit ima ogromno potencialno novih uporabnikov. Pa velik pricakujejo od halvinga prib 11 december.

Zgodovina sprememb…

kiFni ::

kmd bo skoču novembra....

chavlji ::

Dej povej še zakaj.

PrihajaNodi ::

Torej bitrex trgovanje samo z bitcoini?

kiFni ::

chavlji je izjavil:

Dej povej še zakaj.

Nekateri porabimo uro ali dve na dan da poiščemo priložnosti. Ja eni bi vse na pladnju. Če bi kaksna donacija padla bi že... :) Mal poiščte če že investirate.

chavlji ::

Pa tudi prav. Sem že prestar finte tipa "Nekaj vem, samo ti ne morem povedat, ker..."

PrihajaNodi ::

Kaj če pride VTC na 30;)lol

xabre ::

Dajte sam pravocasno povedat, kdaj bo cas za vtc dumpat lol :)

slotechar ::

Naj vam povem da si vertcoin skupnost ne zeli pumpanja in privabljanja whaleov. Zelijo si pocasno a konstantno rast. Ce ne zelis holdat vsaj do konca leta nimas kej prihajat.

Zgodovina sprememb…

xabre ::

Skupnost lol, sej ni to apple :D

slotechar ::

Subreddit vertcoin. Pomoje se holda najmanj do halvinga 11 decembra ko zna cena ob nizjem suplieju se poskocit. To skupnost pricakuje in holda. Titsti ki so prodal vmes so cakali da malenkost pade in se zdaj tepejo zakaj so prodal in zamudili taksno rast.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Kako je torej z obrestmi pri KMD -ju?

Jerry000 ::

Torej ob tem kar pravite, vidim da se splača ETH dat v VTC do konca leta

kiFni ::

chronobank bo zgleda končno počasi zalaufal, temu primerno tudi konec padanja cene, celo nazaj gor gre.

roke gor, kdor je kupu kmd...8-)

roke gor, kdor je kupu kmd...8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kiFni ()

PrihajaNodi ::

Komu sem dolzan coine ko se komodo napihne? Kupil pr 1.90. Prodal vse icn sitkojne, kriple pa vzel komodo 70% in vtc 30%.

kiFni ::

S komodo nisi nič falil. Tale vtc mi pa spoh ni všeč, nima nič posebnega, razen da ima oneclickminer, in dodan na ledger nano, kjer lahko komodo hraniš že nekaj časa samo obresti tam ne laufajo zaenkrat.

chavlji ::

Vtc ima dober tim, ki je lahko boljši porok od marketinških krilatic. Trenutno je v korekciji, ampak ne bo hujšega. Zame je keeper.

Jerry000 ::

Madona ta transfer v ali iz BTC traja na Bitrex -.-

slotechar ::

Ce ima kdo omg coin svetujem prodajo. Obeta se mu downtrend. Ce pa zbije mejo 8.5$ pa pocakite na prvo korekcijo in ce se izkaze za bulish potem ponovno kupite.

perci ::

Ker? Omg je naceloma kr resen projekt.

Jerry000 ::

Ravno prodal pred 30min...pa še vedno se ni izvedla transakcija (OMG->BTC)

chavlji ::

Bi se morala... interne stvari znotraj borze potekajo v njihovih bazah in niso odvisne od blockchaina.
Da nisi prenizke cene ponudil?

slotechar ::

@perci lahk je najboljsi projekt na svetu. Ce ga uporabniki vec prodajajo kot kupujejo mu bo cena padla. Tak je trenutno trend razen ce ne zbije 8.5$

matico1 ::

a je slučajno kdo zajahu DigitalNote(XDN)?

kiFni ::

matico1 je izjavil:

a je slučajno kdo zajahu DigitalNote(XDN)?

Jst. Mesec nazaj. Samo mal prekmal. Upam da še pride na ath.

winko12345 ::

katere borze priporočate za traidanje?

gruntfürmich ::

vse največje, imho
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...
««
98 / 976
»»