» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
97 / 976
»»

PrihajaNodi ::

Sem kupil malo dentacoin pa da vidimo:) Je pa moj portfolio xrp, icn, zec in dentcoin. Kako imate kaj vi?

Pa imam namen holdat.

Zgodovina sprememb…

kingsix ::

že nekaj mesecev nespremenjeno: ETH, ICN, REP, ANT, RLC, SNGLS, SC, IOT, nekaj BTC in nekaj malega še kakšnih 5 coinov.

Nazadnje še dodal ETH in XRP...oboje čakam na nek pump da prodam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

slotechar ::

A to zbirate najmanj perspektivne?

PrihajaNodi ::

Kaj bus kupoval napumpane?

kingsix ::

slorachar... če praviš da so vsi od naštetih najmanj perspektivni sta 2možnosti... : ali trollaš, ali nimaš pojma...pick one.

slotechar ::

Ether/btc samo pada ze od junija. Xrp ne more bit bolj reguliran kot je. Stoji na mestu. Btc je ok. Icn so dumpal ze od kitajske prepovedi. Ja prodej vse perspektivne zato ker rastejo. Tvoja logika je res zanimiva. Pa kupuj dumpanje.

Zgodovina sprememb…

kingsix ::

Nekako mešaš ceno in perspektivnost...

slotechar ::

Ne. Mislm da ti mesas perspektivnost z coini ki so neperspektivni oziroma niso toliko kot kaksni drugi. Ce nekaj mocno pada to ne pomeni da se mora zdej pa pobrat. Lahko se naprej pada dokler ne izgine.

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

Kaj pa ideja, da se prodajo ETH in nabavijo VTC? Ker ETH večinoma stoji...VTC pa narašča.

kingsix ::

A branje ne gre?

Sem napisal:
že nekaj mesecev nespremenjeno


In sem bil tudi pri najnižjih cenah v dumpu pri njih še vedno v plusu, ker sem kupil res zgodaj.
Polek tega pa imajo vsi kar sem omenil za tem že nek produkt oz se uporablja v praksi..so že daleč od whitepeperja.. Medtem imajo višje cene tokeni/coini, kjer je le whitepaper in pač ogromno dumb-money. To je pa vse.

slotechar ::

Sam se odloc. Garancije ni pri nibenem coinu so pa neki trendi ki trenutno eth ne kazejo prevec dobr.

kingsix ::

ETH je imel več kot uspešen fork, za razliko od BTC, kjer še vedno niso odpravili nobene težave.
Transakcije so na Ethereum trenutno bistveno hitreješe in cenejše...ampak ja ETH je letos že narastel tam 40x..

Sicer bomo pa vidli drugo leto a ne.

Pa še primerjava števila transakcij ETH vs BTC zadnje 3 mesece:
https://bitinfocharts.com/comparison/tr...

ETH - prvi blockchain z več kot 500k transakcijami v 1 dnevi. Če bi to bil BTC bi novice že bile polne. rofl.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

kiFni ::

Tko ja kupte kar je ful zrastlo... lol
Pol pa jok in stok ko pade. Verjamte sem bil tam, večkrat.
Kupi nekaj kar bo šele doživelo svoj vrhunec ali kaže znake začetka.

kingsix ::

@kiFni... ne to ni prav... slotechar pravi da coini, katerim cena ni šla zadnje tedne gor, nimajo perspektive. Ne kupuj..kupi BTC.

PrihajaNodi ::

Ampak zakaj ne kupiti nekaj kar je res v podnu? Icn naprimer?

kiFni je izjavil:

Tko ja kupte kar je ful zrastlo... lol
Pol pa jok in stok ko pade. Verjamte sem bil tam, večkrat.
Kupi nekaj kar bo šele doživelo svoj vrhunec ali kaže znake začetka.


Dentacoin:)

Zgodovina sprememb…

Horejšio ::

Qcube je izjavil:

"Napovejo" zato ker vsi večji traderji tradeajo po istih vzorcih zato se "napovedi" uresničijo. Večinoma so vsi resistance/support nekje na fibonacci linijah.


A je možno, da je zaradi veliko novih vlagateljev, ki jih vzorci in grafi ne zanimajo, TA analiza postala skoraj neuporabna na BTC ?

Qcube ::

Ne trejdam tako da ne vem točno detajle, vem samo da imajo buy, sell, stop loss po linijah, kar lahko tudi sam pogledaš na tradingview ipd.

Sem samo hotel povedat da če večina dela po nekem vzorcu se to pozna na grafih, in zato morda nekdo ki ima izkušnje lahko delno predvidi gibanje.

Red_Mamba ::

A je se kdo dobil v zadnjih dneh nakazilo v myETH wallet neke cudne coine?
Dobil XENON token in Jury.Online token
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

Horejšio ::

Qcube je izjavil:

Ne trejdam tako da ne vem točno detajle, vem samo da imajo buy, sell, stop loss po linijah, kar lahko tudi sam pogledaš na tradingview ipd.

Sem samo hotel povedat da če večina dela po nekem vzorcu se to pozna na grafih, in zato morda nekdo ki ima izkušnje lahko delno predvidi gibanje.


Hvala za odgovor. Zelo dober point.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Horejšio ()

kingsix ::

Red_Mamba je izjavil:

A je se kdo dobil v zadnjih dneh nakazilo v myETH wallet neke cudne coine?
Dobil XENON token in Jury.Online token


airdrops :D

slotechar ::

Kdo pa pravi da so napumpani coini doziveli vrhunec. Ce so perspektivni bodo rasli tudi vec let. Ce pa niso pa lahk padajo celo vecnost. Ta vasa logika mi ni vsec. Kupuj tisto kar ti bo prineslo dobicek. Ne vem zakaj upate na xrp ce ga rihtajo ceno po svoje da je bolj stabilen in zakaj holdate ethereum ki je izgubil dost zaupanja in pada glede bitcoina ze mesece.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Perspektivni kojni: Storj, neo, vtc...

Icn bi bil vmes ce si ne bi naredil slabe reklame, tako pa vprasenje ce ne bo sel pod sitkojn. Ga prodam ko \ ce pride na 2. Projekt je sicer fantasticen, vse ostalo ni.

Zgodovina sprememb…

kingsix ::

slotechar je izjavil:

Kdo pa pravi da so napumpani coini doziveli vrhunec. Ce so perspektivni bodo rasli tudi vec let. Ce pa niso pa lahk padajo celo vecnost. Ta vasa logika mi ni vsec. Kupuj tisto kar ti bo prineslo dobicek. Ne vem zakaj upate na xrp ce ga rihtajo ceno po svoje da je bolj stabilen in zakaj holdate ethereum ki je izgubil dost zaupanja in pada glede bitcoina ze mesece.


Kakšno zaupanje pa je izgubil? O čem ti to?

slotechar ::

Sem ze razlagal junija pa tudi kasnej. Izkazal se je za nesposobnega hendlat malo bolj obremenjen blockchain. Takrat ko je bila poplava novih icotov se je sesul. Od junija tam bolj ali manj vegetira.

Zgodovina sprememb…

kingsix ::

Sedaj ima 1.5x več transkacij kot BTC in so izvršene v 1 min z 1 cent feejom.

Takrat niti ni bila težava z blockchainom samim ampak mining pooli..če bi zadevo spremljal bi vedel. Poglej objave samih mining poolov na twitterju junija/julija. ONI so že težave odpravili.
Pa še takrat, ko so bile težave je pač bil podobno "hiter" kot BTC.... ampak nekak oje normalno stanje za BTC katastrofa za druge...hm... čudno.

Pa še twitter objava npr etherchain..
https://twitter.com/etherchain_org/stat...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

PrihajaNodi ::

Btc je kot slika od Mone Lise. Grda, ampak ceno pa drzi.

Horejšio ::

A je eth sploh še alter ? Večina ima na izbiro plačilo z BTC ali ETH.

kingsix ::

Težava kripto sveta je, da imajo vse novičarske strani (pisci etc) velik interes pumpat BTC, ker ga že od vsega začetka držijo in to večje količine...zato so temu primerne tudi vse novice. Da niti ne omenjam raznih bullshit govoric (beri: izmišlotinj, pravljic) ki jih objavljajo glede adaptacije..in potem še rehashajo čez kak mesec-dva da se pump nadaljuje. Nazadnje je bila taka glede Amazona . lol.

Kot bi rekel trump - fake news.

Horejšio je izjavil:

A je eth sploh še alter ? Večina ima na izbiro plačilo z BTC ali ETH.


To z "alt" je kar nekaj...vsi so pač le coini in nič druga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

Horejšio ::

Me zanima če bo H&S vidna na BTC http://thepatternsite.com/hsb.html

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Horejšio ()

chavlji ::

Btc gold je vreden 120$... a se je splačalo trudit? Ko pride na borze bo pa še manj, ker ga bodo vsi dumpali v prvi minuti. Če ga bo kdo hotel odkupit.

krneki0001 ::

Ni dost padel. Bil je 170 dolarjev, ko smo jih dobili.

slotechar ::

Glede na vecino altcoinov se je holdanje btcja v zadnem mescu splacalo.

Zgodovina sprememb…

sarma832 ::

Kje ste pa dobili BTG, glede na to da sploh še ne obstaja :o ?

Bitfinex npr so kar vnaprej že kreditirali?
Bittrex sem videl so komentirali da ne bodo omogočili trejdanja dokler je BTG le vaporware...

hamez66 ::

Na yobitu in bleutrade se je dalo za btg dobiti tudi nad 0.1btc. Je pa zaenkrat to še vaporware ja. Naj bi prišlo ven okoli 1.11.

CoreySteel ::

Treba počakat, da si eni nabašejo 100k BTG v žep prej :))
Twitter: @CoreySteel_

lastao ::

Ali lahko neka druga oseba na salterju v banki nakaze € na moj bitstamp ali kraken racun? Kolikor vem si lahko samo jaz nakazem?

chavlji ::

Je kdo gledal ico Mobius?

Bo konkurenca chainlinku, ki je bil precej nahajpan. Ideja je bila super (smart contracte razširit na ostala področja izven kripta), vendar je za njim totalno nesposoben tim (2 CEO in to je to, nobene žive duše več).

kiFni ::

lastao je izjavil:

Ali lahko neka druga oseba na salterju v banki nakaze € na moj bitstamp ali kraken racun? Kolikor vem si lahko samo jaz nakazem?

Lahko, samo na položnici morejo biti tvoji podatki in enak znesek kot si ga vnesel na bitstampu.

chavlji ::

VTC ATH!

gruntfürmich ::

videti je da je bil 2014 še višje
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

chavlji ::

No, odvisno kaj gledaš. Jaz gledam vs fiat. Če gledaš vs btc je bil res višje...

amacar ::

Tudi v $ je bil visje (5.82$).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

chavlji ::

Ok, my bad :) Gledam na worldcoinindex, pa očitno nimajo najzgodnejših podatkov. Na coinmarketcap je videt, da je bil res že višje. False alarm. Sori ;)

sarma832 ::

lastao je izjavil:

Ali lahko neka druga oseba na salterju v banki nakaze € na moj bitstamp ali kraken racun? Kolikor vem si lahko samo jaz nakazem?


Pomoje ne. Mislim da celo piše na bitstampu da third party deposits/withdrawal niso dovoljeni

brinovcek ::

Fantje je imel še kdo težave pošiljati RPX iz NEO-GUI...meni se zatakne pri Testu, ko želim poslati na exchange. Pod fee me napiše not evalueted :S A je to problem, da mam premal kakšnega gasa? Imam ga 0,16? vendar pa imam dva naslova v walletu. Na enem je 0,15 GAS na drugem pa 0,000.... Height je sinhroniziran.

hovti980 ::

katera bi bila najboljša najvarnejša, najcenejša...crypto denernica(btc, eth, mogoče še kakšen coin)?

kiFni ::

hovti980 je izjavil:

katera bi bila najboljša najvarnejša, najcenejša...crypto denernica(btc, eth, mogoče še kakšen coin)?

EXODUS

chavlji ::

Kaj mislite o tem Bitconnectu? Mene živcira, da vsi vejo, da je ponzi, pa kljub temu vsak dan zraste za ~5%. In potem, ko bo počilo, bo zaradi njegove velikosti in odmevnega natega trepetal cel kripto svet. Takrat bojo vsi glasni, kako so itak govorili, da je Bitcoin ponzi in bo tudi Bitcoin padel za 50%.
Al se motim?

gruntfürmich ::

ripple je očitno umrl. samo še ravna črta pri 0.2...:))
lahko bi že maja povedali da bo tu ostal...;((
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

K0l1br1 ::

Danes (včeraj) ni nič od njega. Niti booti ne delajo.
««
97 / 976
»»