» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
96 / 976
»»

vrunc ::

Nekako bom ceno nastavil na cca 1/30 NEO-ta, če bo šlo bo šlo drugače bo res boljše počakati. Verjetno bo cena prvih 20-30 minut najvišja....

brinovcek ::

če še kdo nima accounta lahko tukaj prej mojega invita si kreira account:

https://www.kucoin.com/#/signup?r=E3eSs6

Tnx! :)

favorites ::

Fantje,

Najden ICO (SPHERE) kjer dobiš za 5$ free coinov OZ 100SAT, samo z registracijo.
Ni potrebno investirati ničesar!

Probejmo :P

Če se kdo odloči lahko preko mojega referred linka:
https://sphere.social/?ref_code=5309-27...

Hvala :)

Jerry000 ::

Ja, kdaj jih pa dobiš? Nazadnje ko sem to naredil, še vedno nisem coinov dobil...

red_baron ::

Jerry000 je izjavil:

Ja, kdaj jih pa dobiš? Nazadnje ko sem to naredil, še vedno nisem coinov dobil...


Takoj dobiš coine. Pojdi pod log in, tam kjer vidiš svoj refferall link boš videl tudi število žetončkov.

še jaz pristavljam pipico z svojim linkom. Se pravi ob prijavi dobiš 100 žetončkov brez nakupa:

https://sphere.social/?ref_code=5309-51...

mikhaair ::

Do kam bo sel danes BTC?

slotechar ::

Najmanj do enih 6000. Ce zbije odpor pa lahko tudi do ene 6200 . Ce zbije 6200 gre se naprej

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

red_baron je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Ja, kdaj jih pa dobiš? Nazadnje ko sem to naredil, še vedno nisem coinov dobil...


Takoj dobiš coine. Pojdi pod log in, tam kjer vidiš svoj refferall link boš videl tudi število žetončkov.

še jaz pristavljam pipico z svojim linkom. Se pravi ob prijavi dobiš 100 žetončkov brez nakupa:

https://sphere.social/?ref_code=5309-51...

No, prijavil in po 1h še vedno nisem dobil potrditveni mail...

chavlji ::

Btc gre gor, ker se čaka novica na Amazonovem devconu. Če je ne bo, bo mogoče malo padec.

slotechar ::

Kaksna novica?

favorites ::

Jerry000 je izjavil:

red_baron je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Ja, kdaj jih pa dobiš? Nazadnje ko sem to naredil, še vedno nisem coinov dobil...


Takoj dobiš coine. Pojdi pod log in, tam kjer vidiš svoj refferall link boš videl tudi število žetončkov.

še jaz pristavljam pipico z svojim linkom. Se pravi ob prijavi dobiš 100 žetončkov brez nakupa:

https://sphere.social/?ref_code=5309-51...

No, prijavil in po 1h še vedno nisem dobil potrditveni mail...


Dopoldne je meni delalo normalno. Mi je pa prijatelj pred kako uro sporočil da ni dobil potrditvenega maila. Mogoče imajo tehnične težave.

favorites ::

Čez dobre 2 dni se bo zaključila prodaja tolknov pri CARTAXI.
Praktično so zbrali vsa željena sredstava 94,36%
Kratkoročno zna bit nekoliko nahajpan ko bo prišel v menjalnico. Nisem zasledil kdaj točno pride in na katero menjalnico, predvidevam pa da v roku nekaj dni.

Če kdo vidi perspektivo da bi ga sedaj kupil ter prodal kmalu po tistem ko pride vn. Jz ciljam na to da bo zrasel za 50-100%, nato pa kot vsi verjetno padel. Dolgoročno se mi zdi zanimiv projekt ampak v tem primeru bi ga bilo verjetno bolje kupiti ko bo že v menjalnici in bo padel.
Pač zgolj moje mnenje ;)

Če se komu zdi zanimiv oz. vidi zaslužek v njem lahko to naredi preko mojega linka:
https://cartaxi.io/invite/9924b24e38871...

Sam sem vložil že v presal-u

Zgodovina sprememb…

chavlji ::

slotechar je izjavil:

Kaksna novica?


Da naj bi Amazon sprejel btc ko placilno sredstvo
Imo not gonna happen :)

slotechar ::

Ta novica je ze stara priblizno 1 mesec. Vecina to novico ne jemlje resno in ta novicka je samo pogrevanje stare novice. Ce bo res bo dobr, ce ne pa tudi ne bo bistvene razlike.

slotechar ::

Zgleda, da je trenutno najbolj trendovski vertcoin. Ceprav je bitcoin v zadnjem mesecu kar solidno rastel ga je vertcoin skoraj ves cas prehiteval. Prisel je najprej med top 50 in zdaj celo na 41 mestu po volumnu. Decembra bo imel halving kar pomeni manj supplie in verjetno visje cene. Ze mesece v konstantnem porastu.

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

favorites je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

red_baron je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Ja, kdaj jih pa dobiš? Nazadnje ko sem to naredil, še vedno nisem coinov dobil...


Takoj dobiš coine. Pojdi pod log in, tam kjer vidiš svoj refferall link boš videl tudi število žetončkov.

še jaz pristavljam pipico z svojim linkom. Se pravi ob prijavi dobiš 100 žetončkov brez nakupa:

https://sphere.social/?ref_code=5309-51...

No, prijavil in po 1h še vedno nisem dobil potrditveni mail...


Dopoldne je meni delalo normalno. Mi je pa prijatelj pred kako uro sporočil da ni dobil potrditvenega maila. Mogoče imajo tehnične težave.

Kako pa potem dobim te kovance ven? Rad bi si jih dal v wallet ali pretvoril v kaj drugega

xabre ::

Jst sem se pa odlocil tistih par jurjev investirat vse v xrp, pa pol lovim nihanja za pol centa na par dni, pa je cist fajn konservativen pa se kar reden prihodek. Pa ker je dost reguliran je lih prav volatilen.

chavlji ::

Sem tudi sam o tem razmišljal. Če poznaš min in max kovanca, si zmagal :) Dej poročaj kako se obnese!

K0l1br1 ::

Recimo povej, kakšne so trenutne nastavitve, da kopiramo?

xabre ::

Kupujem pod 0.17, kupit nad 0.18 je rizkantno. Prodam ko naraste do moje meje, ce imam cas, spremljam do kam gre.
Sam je pa to pocasi, ponavad traja kr par dni da se obrne en nakup ali prodaja, ni na hitro.
Obracam pa vso vsoto naenkrat, enkrat si moram se cas vzet pa procente nastudirat.

chavlji ::

Vprašanje je edino, če na ta način dobiš več, kot če zgolj holdaš BTC. Ker dela in časa gre neprimerno več.

xabre ::

Al pa bi vertcoina pred nabavil se vec, pa bi mel zdej podvojen vlozek.
Meni je dost vecji stres holdat pa gledat grafe kaj bo.

Jerry000 ::

xabre je izjavil:

Al pa bi vertcoina pred nabavil se vec, pa bi mel zdej podvojen vlozek.
Meni je dost vecji stres holdat pa gledat grafe kaj bo.

Zanimivo, men pa ravno kontra. Hold mi je stress free skoraj. Trejd pa večji stres ker moraš spremlat, gledat, trgovat...tam pa samo držiš in po možnosti pozabiš na zadevo za kak mesec :)

xabre ::

Ja pol pa pogledas pa te kap a ne. Jaz holdam alte samo za nizje vsote, kjer mi je vseeno al uspe al pa propade.

Jerry000 ::

Do zdaj me še ni kap, pa holdam že 1 leto - vse imam v +. Res pa je da sem vmes imel že tudi minus, ampak se je potem vzdignilo. Pozabiti mislim v smislu, da ne gledam grafov, tu pa tam preberem kakšno novico ter spremljam tale forum (da nebi kakšna valuta ki jo imam propadla kot je bil DAO)

xabre ::

Ja sam po drugi strani, ce samo holdas imas pa mrtev kapital, pa ce raste al pa ne, a kako? Jaz si pac delno izplacujem, delno vlagam nazaj v glavnico...

Red_Mamba ::

holdam 3-4 mesce trenutno 40% plus. Nikoli ni slo pod 15% +
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

xabre ::

Kaj pa naredis s tem plusom, se gres na forum pohvalit? Al mas kak plan unovcit, pa to?

Jerry000 ::

xabre je izjavil:

Ja sam po drugi strani, ce samo holdas imas pa mrtev kapital, pa ce raste al pa ne, a kako? Jaz si pac delno izplacujem, delno vlagam nazaj v glavnico...

Kako misliš mrtev kapital? Vložen denar je še notri, bom pa vzel ven vložen denar ob priliki ko se mi bo splačalo. Do sedaj nisem nič izplačal si.

xabre je izjavil:

Kaj pa naredis s tem plusom, se gres na forum pohvalit? Al mas kak plan unovcit, pa to?

Jaz imam več kot 40% plus...still hold. Plan unovčitve pa ne vem, upam da še zraste :). Ko bo lep zajeten denar bom potem izplačal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

xabre ::

No sej to je problem, pri meni je tko, da bi kr odlasal pa odlasal, pa se mal pa se mal, pa nikoli ni konca. Prej sem se ukvarjal z raznimi premicninami, pa se obnese sistem preprodajanja s profitom, del gre naprej, del pa se porabi za druge stvari ali dobrine.
Zdej z alti je dost manj fizicnega dela pa zezanja s strankami lol :D

slotechar ::

A ta vtc misli delat 20% vsak dan ali kaj. Lol v enem dnevu ptrhitel se dodatne 3 coine po market capu. Devi se trudijo in posiljajo prosnje da jih sprejmejo se druge borze. Ce se bo tako nadaljevalo bodo slej ko prej vrgli uc nanj.

Zgodovina sprememb…

xabre ::

O ja, graf rasti zgleda sexy lol :)

mAXTER ::

Jutri ob 14h po našem času se prične pump&dump party RPX-ov na Kucoin.com borzi:D Ima kdo kakšno idejo kakšna bi bila lahko začetna cena?

slotechar ::

Omg pa sej to ne mores verjet. V eni uri iz 38 mesta skocil na 23 mesto po marcet capu. To sigurno ne bo ostalo neopazeno! Parabolicno stanje. Mislite da bo fomo?

Zgodovina sprememb…

gruntfürmich ::

mAXTER je izjavil:

Jutri ob 14h po našem času se prične pump&dump party RPX-ov na Kucoin.com borzi:D Ima kdo kakšno idejo kakšna bi bila lahko začetna cena?
nastavi na 10× profit pa spremljaj dogajanje...

slotechar je izjavil:

Omg pa sej to ne mores verjet. V eni uri iz 38 mesta skocil na 23 mesto po marcet capu. To sigurno ne bo ostalo neopazeno! Parabolicno stanje. Mislite da bo fomo?

ne, ne bo. sporoči ko bo preko ATH, da še tisti folk izpred 3 let kaj zasluži :))
zanimivo da pa nima nekih blaznih nihanj letos oz ne gre po poti drugih altov, ampak čisto svoji
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

CoreySteel ::

xabre je izjavil:

Ja sam po drugi strani, ce samo holdas imas pa mrtev kapital, pa ce raste al pa ne, a kako? Jaz si pac delno izplacujem, delno vlagam nazaj v glavnico...


Problem je, ker 95% ljudi na forumu vidi kripto kot ti, v nekem hitrem zaslužku. Zame in za ostale ki "holdamo", je pa to investicija v prihodnost. Kupuje in dokupuje se deleže po neki lastni logiki, kakršna koli ta pač že je, enkrat v prihodnosti, ko pa se denar potrebuje, se pa začne zadeve izplačevat. Pa je to lahko čez 1 leto, 5 let, ali pa 30 za pokojnino.
Twitter: @CoreySteel_

Jerry000 ::

CoreySteel je izjavil:

xabre je izjavil:

Ja sam po drugi strani, ce samo holdas imas pa mrtev kapital, pa ce raste al pa ne, a kako? Jaz si pac delno izplacujem, delno vlagam nazaj v glavnico...


Problem je, ker 95% ljudi na forumu vidi kripto kot ti, v nekem hitrem zaslužku. Zame in za ostale ki "holdamo", je pa to investicija v prihodnost. Kupuje in dokupuje se deleže po neki lastni logiki, kakršna koli ta pač že je, enkrat v prihodnosti, ko pa se denar potrebuje, se pa začne zadeve izplačevat. Pa je to lahko čez 1 leto, 5 let, ali pa 30 za pokojnino.

Točno tako.

pismu, razmišlam celo o prodaji OMG, ARK in Aeon in kupiti VTC...mnenja? Mislite da se splača te prodat za VTC?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

chavlji ::

Sam holdam kar nekaj VTC in trenutno ga ne bi dokupoval. Fomo me je še vsakič zaj***. Ko en kovanc naredi prevelik skok ga je bz gledat.
Je pa res, da se mi VTC zdi poseben kovanec, ne zgleda mi kalsičen p&d.

slotechar ::

Ja. Ze mesece narasca. Z nekaj korekcijami ampak trend je vedno navzgor. Ko pride med top 20 pricakujem odziv drugih crypto borz.

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

In glede na to da je še nizek pomoje je dobro da se ga dokupi ali proda par drugih valut...ko vo vreden 20 se bom že tepu po glavi da nisem vložil več :)

slotechar ::

Ledger nano s je tudi nekaj dni nazaj omogocil shranjevanje vertcoina. Zanimivo.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

chavlji je izjavil:

Sam holdam kar nekaj VTC in trenutno ga ne bi dokupoval. Fomo me je še vsakič zaj***. Ko en kovanc naredi prevelik skok ga je bz gledat.
Je pa res, da se mi VTC zdi poseben kovanec, ne zgleda mi kalsičen p&d.



ICN je šel podobno kot VTC. Pa je potem kar konkretno padel.

slotechar ::

Icn je nov medtem ko vertcoin razvijajo ze leta.

cungalungaa ::

Kaj se dogaja z Request Networkom? Zakaj tak padec?

slotechar ::

Ce so pa requestal dobicke. Wtf requestal network? Trejdite zaupanja vredne coine z vsaj nekaj volumna.

PrihajaNodi ::

icn ja sploh ni na Bitrexu

Clara32 ::

Pozdravljeni,
sem nova v Kripto-svetu in se se ucim, berem ze par dni cele dneve in žrem informacije. Odlocila sem se, da nekaj svojih prihrankov vlozim v kriptovalute. Naslednji teden v cetrtek jih bom nekaj kupila. Nekako se nagibam k nakupu Neo, Omisego in Metaverse. Kaksno je vase mnenje - ali imajo perspektivo? Kaj bi vi kupili na mojem mestu (nakup naslednji teden za 3000 EUR).
Hvala za vasa mnenja!!

B-Stard ::

Rig

chavlji ::

Tudi sam mislim dokupit nekaj VTC, vendar bom počakal na rahel padec... pri 3€ ga bom še malo nabavil.

Blazz ::

favorites je izjavil:

Čez dobre 2 dni se bo zaključila prodaja tolknov pri CARTAXI.
Praktično so zbrali vsa željena sredstava 94,36%
Kratkoročno zna bit nekoliko nahajpan ko bo prišel v menjalnico. Nisem zasledil kdaj točno pride in na katero menjalnico, predvidevam pa da v roku nekaj dni.

Če kdo vidi perspektivo da bi ga sedaj kupil ter prodal kmalu po tistem ko pride vn. Jz ciljam na to da bo zrasel za 50-100%, nato pa kot vsi verjetno padel. Dolgoročno se mi zdi zanimiv projekt ampak v tem primeru bi ga bilo verjetno bolje kupiti ko bo že v menjalnici in bo padel.
Pač zgolj moje mnenje ;)

Če se komu zdi zanimiv oz. vidi zaslužek v njem lahko to naredi preko mojega linka:
https://cartaxi.io/invite/9924b24e38871...

Sam sem vložil že v presal-u


če v 1 mescu niso zbral 8 mio... mam občutek da bo fail...ponavad gre ICO v parih urah
««
96 / 976
»»