» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
160 / 976
»»

K0l1br1 ::

Baja je izjavil:

počakaj da danes še pade 10k€
To ni padec. Padec je, ko se vsuje. Problem je, da drugo sledi temu. Recimo, XRP. Hold, čeprav bi lahko prodal in kupil ceneje, pa me še vedno daje FOMO, da bi šlo lahko še gor.

Baja ::

mislim sem na FOMO ko bo btc prebil še mejo 10k evrov

K0l1br1 ::

Aja, jaz razmišljamm v USD, zato sem spregledal.

V jok, ker ne bo za elektriko, ki mi jo kurijo kartice v Nicehashu. V zadnjem mesecu so relativno v BTC-jih precej nabrale, skoraj 200 EUR 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: K0l1br1 ()

hovti980 ::

Buggy ::

Naj zdrzi cena vsaj do petka, ko bo iz Nicehasha izplacilo >:D

kingsix ::

Ne pozabi na davek.

anyways.. zgleda, da smo v splošnem kripto bullrunu.. kdo bo tradal in z arečo zadel konec tega bo zmagal. Pomoje bodo cene šle dol tam 30% vsaj...but im a Hodler in any case :D

chavlji ::

...the only question is when.

mikhaair ::

Ker sem se ze parkrat zafrknil, ko bi lahko povprasal prej...bom se jaz postavil kao stupid vprasanje, ampak raje, kot da ga userjem.

Na bitstampu nastavim stop order na npr. 9000.00 Eur in pride do te cene, bo prodalo nastavljeno vsoto. Drzi? Ker na instant order pa ce nastavis nizjo ceno kot je trenutno, takoj proda.
Kaj je trailing stop pri stop orderju? Sem googlal, ampak ocitno rabim kmecko razlago.

gtu ::

https://www.bitstamp.net/article/stop-o...

Tule je razloženo.

Trailing prepreči, da bi ti prodalo pod ceno v primeru, ko je npr. samo ena transakcija veliko nižja od nekega povprečja v zadnjem trgovalnem obdobju. Recimo zjutraj je na grafu videti rdečo svečo, ki ima najnižji order 8000€, realna cena je bila v tistem trenutku okrog 8500€.

perci ::

lep drop btcja zdele...instantly za 700 EUR...pa da vidimo

Samuel ::

naj pade na 8-9k $, da se kup nazaj
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Samuel ()

Qcube ::

Mene zanima če bo zdaj ARK skočil gor kot prejšnjič ko je btc šel dol. Ne nameravam kupit samo spremljat.

K0l1br1 ::

Bitsamp prilično neodziven.... xrp dol, btc dol, ltc dol, eth dol....

perci ::

Samuel je izjavil:

naj pade na 8-9k $, da se kup nazaj

premal...6-7k max

Qcube ::

Samo da ne bo samo tale blip na resistance kot čez cel tale bullrun.

Buggy ::

Bitstamp freeznen totalno :S

K0l1br1 ::

Weak hands.... 2/3 v fiat

Samuel ::

perci je izjavil:

Samuel je izjavil:

naj pade na 8-9k $, da se kup nazaj

premal...6-7k max


ne verjamem, da bo tok padlo
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

perci ::

tok si želim, da bi

padlo bo na 8200

Jerry000 ::

Js zelim da na 3k pade :D

Qcube ::

Jaz tudi čakam da pade. Zaenkrat smo še kar visoko nad 21MA na 4h grafu, me prav zanima če bo šlo sploh dol.

krneki0001 ::

Enkrat bo. Vprašanje je kdaj (če do novega leta) in kako boleče bo. Sedaj ulagajo tisti, ki so malo zamudili. In ti ulagajo bistveno višje zneske, kot smo jih mi na začetku. Danes si s 100 evri na bitstampu ali kraknu nič ne moreš pomagat, ker je to 0.001BTC, kar je komaj še sprejemljivo za poslovanje na borzi. Če pa si leto nazaj dal na kraken 5 evrov, si zato še nekaj dobil.

chavlji ::

A je mogoče, da whali dvigujejo ceno, da en kupi za 1 miljardo BTC. Drugi whale od njega isto kupi za 1.5 miljarde. In potem prvi spet nazaj za 2 miljardi. In tako v neskončnost. A ne bi tako napihovali cene v neskončnost?

oracle ::

Vidi se, da se na okroglih cifrah sprožajo večji sell orderji, ampak temu tipično sledi takojšnja korekcija navzgor. Recimo dons ob 6:00 in ob 16:00. V $ sicer ni blo na okroglo, v € pa ja in sicer na 9000 in 9500. Takrat je tud zamrznu (bitstamp). Se mi zdi, da strah pred padcem pojenja. Zna bit, da pridemo do 15k brez večjih težav.

RSI tud zgleda OK.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oracle ()

perci ::

Bojim se, da v trenutnoih razmerah, TA ne pomeni nič.

ena napol slaba novička (ki bo - kmalu) in bomo leteli zelo dol

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

chavlji ::

Slovenci smo po googlu sodeč na 3. mestu po zanimanju za bitcoin:


link

kingsix ::

Glede BTC, če odvzamemo fork in cenovne novice, le-teh sploh ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

perci ::

kingsix je izjavil:

Glede BTC, če odvzamemo fork in cenovne novice, le-teh sploh ni.

Sej ni treba, da so glede BTC, lahko so glede tethra ali česarkoli drugega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

Smurf ::

perci je izjavil:

Bojim se, da v trenutnoih razmerah, TA ne pomeni nič.

ena napol slaba novička (ki bo - kmalu) in bomo leteli zelo dol

Zaradi sell orderja par tisoc bitcoinov je cena sla dol za ene 1300$ ali koliko ze. Ce kiti hocejo, lahko tole komot stresejo do 8k, je pa vprasanje, ce to hocejo (ze sedaj). Prej bodo krivi za padec kiti, kot novice.

perci ::

Morda imaš prav...bomo videli. Pomojem kmalu.

Vazelin ::

Another normal day in cryptoland:D

Jaz dvomim v hitro korekcijo. Morda v drugi polovici decembra. Dvomim da pred cme.
Imo je naval vlgateljev takšen da se kitom ne splača stresat.

Bo pa padec boleč to pa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Smurf ::

Glede tethra se strinjam, da lahko povzroci veliko sranje. Ampak pomoje bo propad tethra v drugi fazi, sele ko padejo cene.

perci ::

Vazelin je izjavil:

Another normal day in cryptoland:D

Jaz dvomim v hitro korekcijo. Morda v drugi polovici decembra. Dvomim da pred cme.
Imo je naval vlgateljev takšen da se kitom ne splača stresat.

Bo pa padec boleč to pa.

nihanja, kot se ravnokar eno dogaja, so znak, da se obrača, IMO.

PrihajaNodi ::

Qcube je izjavil:

Mene zanima če bo zdaj ARK skočil gor kot prejšnjič ko je btc šel dol. Ne nameravam kupit samo spremljat.


Zakaj niste sli v dip v monacoin. Sam trgujem sedaj samo z dobrimi valutami s sitkojni sem se prevecrat opekel. Mona coin bo sedaj splezal.

perci je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Another normal day in cryptoland:D

Jaz dvomim v hitro korekcijo. Morda v drugi polovici decembra. Dvomim da pred cme.
Imo je naval vlgateljev takšen da se kitom ne splača stresat.

Bo pa padec boleč to pa.

nihanja, kot se ravnokar eno dogaja, so znak, da se obrača, IMO.


Seveda je pa noobom treba pobrat kes ko vidijo rdece svecke in gredo v prodajo pri zelenih pa vstopajo. No tudi sam kdaj vstpim v peaku sam hitro prodam ce vidim padce...

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Iz 200 EUR se da konkretno zasluzit ce poznas kojne, zgodovino in gledas grafe...dobre valute ki so perspektivne Monacon, kmd, ethc, wave, lisk, iot...long term. Viberate pa ostala jajca pa samo tace stran. Kmd iz 1.90 na 3, ethc iz 20 na 30 v parih dneh. Monaco vsak dan za 1+...

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Po kar nekaj korekcijah letos ter hitrih vzponih so v nas zbudili občutek da je slednje nekaj samoumevnega.
Se bostr upali pb naslednji korekciji po 30% padcu kupovati goodse in upati na hotet povratek?:)

PrihajaNodi ::

Sam mislim da bo padec pri velikih ltc, zec, stratis ker so enostavno prenapihnjeni niti nima smisla vec v njih vlagat. Kes se bo pa pretopil v cenejse v katere bo folk vlagal.

Jerry000 ::

Prenos iz Binanc na MEW tudi dolgo traja, pa ni BTC (REQ si pošiljam na MEW)

maco-maco ::

Se bostr upali pb naslednji korekciji po 30% padcu

To bi bilo nekje nad 8000$, kar je bilo pred petimi dnevi.
Kaj?

PrihajaNodi ::

Mi lahko nekdo razlozi kaj pomini volumen, ker cetudi se zmanjsa je dalec od tega da bo kojn sel dol?

CoreySteel ::

NLC2 na 1600. Pomoje ne bo nikol več tako nizko.
Twitter: @CoreySteel_

Baja ::

PrihajaNodi je izjavil:

Iz 200 EUR se da konkretno zasluzit ce poznas kojne, zgodovino in gledas grafe...dobre valute ki so perspektivne Monacon, kmd, ethc, wave, lisk, iot...long term. Viberate pa ostala jajca pa samo tace stran. Kmd iz 1.90 na 3, ethc iz 20 na 30 v parih dneh. Monaco vsak dan za 1+...


PrihajaNodi je izjavil:

Mi lahko nekdo razlozi kaj pomini volumen, ker cetudi se zmanjsa je dalec od tega da bo kojn sel dol?


volumen je koliko je bilo prometa (ponavadi) v 24h.

maco-maco ::

Verjetno tole.


Ni pa to vedno tako. Tako kot pri ostalih indikatorjih ne.
Kaj?

PrihajaNodi ::

On balance volume bi bil recemo powr. Stoji ze nekaj casa med 59 pa 62. Seveda je porebno gledat grafe v kripto svetu na krajsi rok, ker se vse odvija enormno hitro.

Zgodovina sprememb…

Qcube ::

Na tradingview imam stalno vklopljen Pekipek's divergence pro beta in izgleda kar dober indikator.

slotechar ::

Prosite bitcoin boga da vsaj malo pade. Da ga lahko dokupite. Ker tole dolgorocno jst vidim bistveno visjo ceno.

PrihajaNodi ::

slotechar je izjavil:

Prosite bitcoin boga da vsaj malo pade. Da ga lahko dokupite. Ker tole dolgorocno jst vidim bistveno visjo ceno.


Vlozi v druge valute in kupi btcje.

Jerry000 ::

Hm...ali se da na MEW nastavit portfolio ceno? Recimo imam gor REQ in ETH, pa mi kaže samo ETH koliko imam (skupno)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

maco-maco ::

Lahko pogledaš tukaj, https://etherscan.io/, pa se ti niti logirat ni treba.

Aja, pa na mobiju je polno teh zadev, npr. cryptonator, blockfolio. Pa kakšno vejico izpustiš, da ne zgleda preveč.
Kaj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maco-maco ()

hamez66 ::

Na okex in huobi smo dobili BCDje :)
««
160 / 976
»»