» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
94 / 976
»»

gruntfürmich ::

slabe izkušnje s cashom? morda kdo na gobah, ostali sigurno ne...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

slotechar ::

No, za razliko od vas pa jaz pricakujem prodajo bitcoin golda in najprej pretapljanje v bitcoin, posledicno se rast bitcoina.. Sele cez nekaj casa pa korekcijo. Bitcoin gold bo pa sele 1. Novembra tako da kr pogumno prodat bitcoin preden zraste.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Alti gredo res down.
Bog ne daj da še btc pade potem gredo proti zero:)

Ajde ce je šlo v začetku leta par 10x krat gor gre lahko dol.

Par dni nazaj so bli btcji na voljo za 5k usd :D

slotechar ::

Alti gredo dol ker je vikend in namesto iz bank investicije hodijo iz altov v btc. Pa tudi sicer bi sle pomoje.

Zgodovina sprememb…

gruntfürmich ::

slotechar je izjavil:

No, za razliko od vas pa jaz pricakujem prodajo bitcoin golda in najprej pretapljanje v bitcoin, posledicno se rast bitcoina.. Sele cez nekaj casa pa korekcijo. Bitcoin gold bo pa sele 1. Novembra tako da kr pogumno prodat bitcoin preden zraste.

ja itq takoj dump v btc. vendar je zdaj bolj vprašanje kje, če ga ne bo večina uvrstila na menjalni seznam...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Jerry000 ::

slotechar je izjavil:

Kdo pri zdravi pameti bi sel prodajat bitcoin pred forkom?

Jaz...kupil sem par altov :)

CoreySteel je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

a obstaja kakšna online denarnica da ima večino valut podprtih? Predvsem iščem eno denarnico za: ETH, ICN, BLX, LSK, ARK, OMG, VTC, Aeon


MyEtherWallet (pa lahko ga imaš kot cold storage).

Super, ima potem toliko podpore? Nazadnje ko sem gledal BLX ni imel

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

slotechar ::

Alte se ponavad kupuje ce/ko vsaj 3 dni padajo pa se to samo ce imas neko analizo, ki daje visoke moznosti da se trend obrne. Ne pa prvi dan ko zacnejo padat. Pa ne pozabit. Vse poti vodijo v btc. No skoraj.

Zgodovina sprememb…

slotechar ::

chavlji je izjavil:

Btc očitno ne bo zares prebil meje 4800EUR do forka. Po forku računam, da bo spet korekcija.
A razmišlja kdo, da bi vse skupaj vzel ven in počakal korekcijo (ok Vazelin zate vem ;))... pač ne bi dobil Golda jbtg. Al je to čisto prehuda priložnost za tako enostavno spustit iz rok?

Lol Ocitno zamudil kar dost procentov rasti. @kifni in @horejsio tudi

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

Jaz tudi, ampak sem pa z VTC dobil zato vecji dobicek

slotechar ::

Lepo, da si od tolkih altov izbral enega izmed srecnezev.

kiFni ::

Jst nisem prodal btc, oziroma kupil fiat z btc :) sem rajš kupil nekaj kovancev in je blo bolj pametno ;)

slotechar ::

Vlozili ste pa vsi, naj uganem, v vertcoin.

slotechar ::

Jerry je spraseval 18. Oktobra ce se splaca it not v altcoine. Ravno takrat preden je bitcoin vzletel. Vertcoin, omg in se 2 druga. Ce si razprsil v tiste 4 koine ne vem ce je to povprecno vec donosa kot pa ce bi samo pustil v btc.

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

BTC pada zdajle, one 4 valute pa naraščajo. Z 400€ v BTC mam se mi zdi manj donosa kot sedaj ko vse 4 naraščajo. AMpak pustimo short term, jaz sem tukaj za long term :).

kiFni ::

slotechar je izjavil:

Vlozili ste pa vsi, naj uganem, v vertcoin.

jst ne

chavlji ::

Po moje še vedno lahko. Zgleda obetaven projekt z dobrimi developerji in dobrim roadmapom. Pa kul je, ker je dejansko valuta in ne še en multimedijski ico nabiralec dnarja.

One click mining je pa revolucija.

slotechar ::

Ok sej uredu. Tudi jaz bom razprsil kasneje. Trenutno se ne. Mislim da vsaj se nekaj dni ce se kaj v mes ne spremeni.

Zgodovina sprememb…

Horejšio ::

Alti zgleda počas grejo gor ...

david87 ::

Pocasi grejo gor, po forku pa bodo sli zelo hitro. Kdor premisljuje kam bi investiral mu priporocam Walton (WTC),ki bo zelo mocno zrastel v naslednjih tednih. Trenutno se ga dobi za malce manj kot 7 USD in sicer na Binance.com ki je ena izmed boljsih borz. Lahko bi ogromno napisal zakaj je WTC trenutno podcenjen ampak mogoce samo nekaj najpomembnejsih stvari:
-gre za tehnologijo RFID povezano s blochainom kar bo prineslo ogromne prihranke v raznih panogah torej ima neko uporabnost
-trenutno so na ERC20 tehnologiji in bodo izdali svoj blockchain tik pred koncem oktobra
-izdali bodo wallet isto do konca oktobra
-vzpostavili se bodo masternodi(rabis 5000WTC) in bodo potem te kovanci iz obtoka
-takoj po BTC forku (24.10. okoli 12h) in mogoce se malce prej bo veliko ljudi kupovalo alt coine tako da bodo nasploh vsi rasli
-imajo neverjetno ekipo strokovnjakov (med drugim nekdanjega podpredsednika Samsunga!)
Tukaj je se link enega od uporabnikov na reddit kjer lahko se bolj v detajle preberete o projektu: https://docs.google.com/document/d/1LYy...
Kdorkoli si bo vzel vsaj 1 uro casa in se poglobil v projekt bo prepoznal kako zelo je podcenjen. Predlagam da investirate pred 24.10.
Tisti ki pa ne zelite vsega investirati v en projekt pa poleg WTC mocno priporocam ETP(5usd),NEO(29usd),QTUM(10usd) in VEN(0.25usd)

Trenutno je idealni trenutek za investiranje v altcoine saj so zelo poceni glede na to da jih je vecina prodala in investirala v Bitcoin, ker bodo dobili zastonj Bitcoin Gold ampak verjamem da bo dobicek dosti vecji ce boste investirali v altcoine pred forkom.

Ce ima kdo kaksno vprasanje bom z veseljem odgovoril drugace pa se oglasim cez 2-3 tedne in napisem koliko so zrastli predlagani coini od tega trenutka.

Lp,David

slotechar ::

Je slika nerealna. Pise da btc pada - 3 procente v nistvu pa je v bulish trendu. Zato glede na minus btc alti zgledajo kao boljs. To je delni izid ki pa lahko zavajujoc. Btc zraste z 5000 na 6100 in nato pade na 5900 in zdej kao btc pada, zrastu je pa za vec kot 800

A neo kej raste v dolarjih? Poglejte malo grafe. Tudi ce pise da je kak altcoin v plusu se vecina ne premakne ali pa celo pada v dolarjih trenutno. Vecina.

Zgodovina sprememb…

david87 ::

Trenutna cena v USD:
Bitcoin 5953
WTC 6.87
ETP 5.08
NEO 28.63
QTUM 10.67
VEN 0.247

Povsem verjetno je da bo Bitcoin se dosti zrasel in mogoce celo do 9000usd(kar je priblizno +50%) v roku par tednov ampak stavim kar hoces, da bodo imeli ostali dosti vecji donos cez 2-3 tedne (predvsem pa WTC). Cene sem pa napisal da bomo primerjali cez 2-3 tedne.

matico1 ::

Ve kdo kaj se kej z ICN dogaja?

sumi666 ::

Ljudje za ICN majo bančne račune polne , vozni park odličen ... še kaj rabiš vedeti ...

matico1 ::

se prav prste stran?

krneki0001 ::

Še bo padel.

Jerry000 ::

Naj še mal naraste, ne pade -.-

krneki0001 ::

Zakaj? Če pade ga še dodatno kupiš, potem pa naj naraste.

favorites ::

A je kdo kej gledov ARToken da bi vložil?
Meni po whitepaper izgleda zanimiv.

Hype score: HIGH
Risk score: LOW
Invest score: TBA
Category: Gaming / VR
Description: Decentralized AR/VR ecosystem for 3D content exchange.

https://tokensale.cappasity.com/signup/...

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

krneki0001 je izjavil:

Zakaj? Če pade ga še dodatno kupiš, potem pa naj naraste.

No, samo naj naraste :). Kupoval dodatno pa verjetno ne bom.

Vazelin ::

icn je 5 kratnik od vrha. Jaz zaenkrat holdam enih 900 enot

CoreySteel ::

Jest sem imel že dvakrat šanso prodat, ampak sam greedy :D
Twitter: @CoreySteel_

Jerry000 ::

hodl :). Pr men je ICN glavni as, tko da upam da bo kej :)

sivistol ::

Jerry000 je izjavil:

hodl :). Pr men je ICN glavni as, tko da upam da bo kej :)


če uspe , kok maš dream price ?
binance referal ( 10% off ) https://www.binance.com/en/futures/ref/38134864

krneki0001 ::

Jerry000 je izjavil:

hodl :). Pr men je ICN glavni as, tko da upam da bo kej :)


Lahko samo upaš.

Pri meni je bil ripple glavni adut, pa ko sem ugotovil, da ga namerno regulirajo in da ne bo nič iz tega, sem počakal na najvišjo ceno kar se je dalo in takrat vse prodal, danes pa niti pomislim ne da bi kupil ripple.

Če se zgodba ponovi z icn (kar ni izključeno, ker se lastniki/odgovorni preseravajo preko svojih zmožnosti), boš presenečen.

Vazelin ::

Vsi kao nekaj pričakujemo od iconomi. Zaenkrat totalen poraz:D
Da ne bo na pol dolarja drug teden ob takem tempu:))

Jerry000 ::

sivistol je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

hodl :). Pr men je ICN glavni as, tko da upam da bo kej :)


če uspe , kok maš dream price ?

100.000EUR? Ta bi bla res lepa, sem optimističen :). Čeprav omenil si dream...ta je pa še precej večja :P

gruntfürmich ::

icn bo točno tam kot vsi alti.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

DeeJay ::

Trenutna cena ICN je dejansko pravilna. Market cap se je izenačil z book value projekta.
V roku enga tedna pride ven finančni report za Q3 in takrat bodo povedal za kok se je zvečal book value. Temu primerno bo sledila cena.

Mogoče pride do kakega manjšega pumpa, da pa ICN pride do recimo 5$ ali več, bo pa preteklo še kar nekaj časa.
Glede na to, da bo ekipa v začetku drugega leta začela z masovnim oglaševanjem, lahko upamo tud, da bo vrednost projekta rastla in s tem cena ICN.
Za vse ki iščejo hiter zaslužek, ICN ne bo pravi naslov.

Verjetno pa bo šla cena malo višje, ko bo znana namembno9st žetona. Ker trenutno se ga dosti ljudi in menjalnic izogiba, ker je proglažen za vrednostnico (security).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

gruntfürmich ::

DeeJay je izjavil:

Za vse ki iščejo hiter zaslužek, ICN ne bo pravi naslov.

potem pa icn ni na pravem (kripto) naslovu...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

DeeJay ::

gruntfürmich je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Za vse ki iščejo hiter zaslužek, ICN ne bo pravi naslov.

potem pa icn ni na pravem (kripto) naslovu...


Govorim v smislu 1000%+ zaslužkov v enem mesecu.

Jerry000 ::

DeeJay je izjavil:

Trenutna cena ICN je dejansko pravilna. Market cap se je izenačil z book value projekta.
V roku enga tedna pride ven finančni report za Q3 in takrat bodo povedal za kok se je zvečal book value. Temu primerno bo sledila cena.

Mogoče pride do kakega manjšega pumpa, da pa ICN pride do recimo 5$ ali več, bo pa preteklo še kar nekaj časa.
Glede na to, da bo ekipa v začetku drugega leta začela z masovnim oglaševanjem, lahko upamo tud, da bo vrednost projekta rastla in s tem cena ICN.
Za vse ki iščejo hiter zaslužek, ICN ne bo pravi naslov.

Verjetno pa bo šla cena malo višje, ko bo znana namembno9st žetona. Ker trenutno se ga dosti ljudi in menjalnic izogiba, ker je proglažen za vrednostnico (security).

Čeprav ICN je že bil na 5$ letos :). Ampak ja, ni to za hiter zaslužek.

DeeJay ::

Jerry000 je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Trenutna cena ICN je dejansko pravilna. Market cap se je izenačil z book value projekta.
V roku enga tedna pride ven finančni report za Q3 in takrat bodo povedal za kok se je zvečal book value. Temu primerno bo sledila cena.

Mogoče pride do kakega manjšega pumpa, da pa ICN pride do recimo 5$ ali več, bo pa preteklo še kar nekaj časa.
Glede na to, da bo ekipa v začetku drugega leta začela z masovnim oglaševanjem, lahko upamo tud, da bo vrednost projekta rastla in s tem cena ICN.
Za vse ki iščejo hiter zaslužek, ICN ne bo pravi naslov.

Verjetno pa bo šla cena malo višje, ko bo znana namembno9st žetona. Ker trenutno se ga dosti ljudi in menjalnic izogiba, ker je proglažen za vrednostnico (security).

Čeprav ICN je že bil na 5$ letos :). Ampak ja, ni to za hiter zaslužek.


Ja seveda je bil... zarad špekulacije pred odprtjem platforme.
Trenutno pa na dolgi rok ne vidim nobene tako pomembne novice, ki bi bi lahko sprožla tako rast.
Seveda si želim, da bi bil ICN 10$+, sam sem pač realen.... itak se pa v tem cryptotexasu lahko marsikej zgodi tud čez noč in brez razloga.
Pustmo se presenetit, do takrat pa pač HODL :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

YesPeace ::

https://medium.com/@owenoneill/why-i-ba...

Owen O'Neill o ICONOMI-ju. Se kr strinjam z njim!

gruntfürmich ::

DeeJay je izjavil:

Trenutno pa na dolgi rok ne vidim nobene tako pomembne novice, ki bi bi lahko sprožla tako rast.

katera pa je bila pomembna novica da je sprožila rast do 5$? oz kar celotnega kripto balona?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

PrihajaNodi ::

YesPeace je izjavil:

https://medium.com/@owenoneill/why-i-ba...

Owen O'Neill o ICONOMI-ju. Se kr strinjam z njim!



Huh, ICN je šitkonj:)

hovti980 ::

Bo denarnica Blockchain podpirala, oz se bo dobilo bitcoin gold? Mogoče kdo ve?

slotechar ::

Pri prejsnjem forku vecina denarnic oxiroma borz wallet ni nic omenila, da bo podprla. Na koncu so podelili, celo bitstamp.

Zgodovina sprememb…

Red_Mamba ::

PrihajaNodi je izjavil:

YesPeace je izjavil:

https://medium.com/@owenoneill/why-i-ba...

Owen O'Neill o ICONOMI-ju. Se kr strinjam z njim!



Huh, ICN je šitkonj:)


sj to se ze dolgo ve
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

DeeJay ::

gruntfürmich je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Trenutno pa na dolgi rok ne vidim nobene tako pomembne novice, ki bi bi lahko sprožla tako rast.

katera pa je bila pomembna novica da je sprožila rast do 5$? oz kar celotnega kripto balona?


Otvoritev platforme 1.8.

Horejšio ::

Z BTG se na Bittrex (še) ne bo dalo trgovat https://support.bittrex.com/hc/en-us/ar...
««
94 / 976
»»