» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
93 / 976
»»

CoreySteel ::

gruntfürmich je izjavil:

CoreySteel je izjavil:

Pismo... Telefon mi počasi crkuje, zdej ste me pa čisto prestrašli :D
Se da kako naknadno dobit to QR kodo? Verjetno edino s tem, da disablam in spet enablam 2FA? Pa verjetno bi moral tudi na vseh borzah in ostalih sajtih prej disablat?

da. disejblaš kodo dokler ti še telefon dela, potem pa ko ponovno enejblaš kodo, si ali skeniraj zaslon (grafično kodo) ali pa samo prepiši kodo (ki je koda da ti bo avtentikator zgeneriral pravo 6 mestno kodo); ker lahko imaš na vsaki napravi z avtentikatorjem to avtentikatorsko kodo zgenerirano. jst imam na dveh telefonih za vse borze kode recimo...

Ne morem disablat, ker mi piše, da sploh nimam enablan :)))
Twitter: @CoreySteel_

IksPEEkju ::

chavlji je izjavil:

Končno mi je en coin naredil x2 ! In to je Vert coin. Stara jajca z novim zagonom. Se mi je zdelo, da bo one click mining velik plus...


Da, tudi meni. Mislim pa, da še zdaleč ni rekel zadnje besede..

Smurf ::

XRP Q3 report je zunaj:

Our Cuallix announcement was a clear indication of significant progress, but it's just the beginning. In the fourth quarter, we'll announce additional xRapid partnerships


https://ripple.com/insights/q3-2017-xrp...

Buggy ::

chavlji je izjavil:

Končno mi je en coin naredil x2 ! In to je Vert coin. Stara jajca z novim zagonom. Se mi je zdelo, da bo one click mining velik plus...



hehe...meni tudi ZENCASH danes

mAXTER ::

Naj se ta faking ripple ze enkrat dvigne za tistih par centov da presaltam drugam.

kiFni ::

Evo se je, točno za par.. :)

nightrage ::

mAXTER je izjavil:

Naj se ta faking ripple ze enkrat dvigne za tistih par centov da presaltam drugam.


Kulk si pa vložil? :)

sivistol ::

chavlji je izjavil:

Končno mi je en coin naredil x2 ! In to je Vert coin. Stara jajca z novim zagonom. Se mi je zdelo, da bo one click mining velik plus...


lol
xrp x10
eth x40
binance referal ( 10% off ) https://www.binance.com/en/futures/ref/38134864

mAXTER ::

Eh tisti drobiz ki sem ga pripravljen izgubit v tej igri. Gledam bolj na to tako da ce pridobim +5% vlozenega denarja v enem letu je boljse kot depozit tega zneska na kterkoli banki v tem momentu.

Qcube ::

mAXTER je izjavil:

Eh tisti drobiz ki sem ga pripravljen izgubit v tej igri. Gledam bolj na to tako da ce pridobim +5% vlozenega denarja v enem letu je boljse kot depozit tega zneska na kterkoli banki v tem momentu.


Na banki ne moreš it pod nulo... tu pa lahko zadnji dan pred koncem enega leta greš na -50%...

dope1337 ::

No ... Pod nulo, res ne moras iti. Lahko pa izgubis tam ves denar, prav tako kot v kriptovalutah. Le tveganje za izgubo celotnega zneska oz. delez le-tega je na banki realno gledano dosti manjse - prav tako tudi donosi
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

mAXTER ::

V tem primeru bom rekel tako..bancni depoziti so zadnja leta v razponu od 0.10 do 0.35% letnih obresti za nek realen denar. Ce bi bil pameten pa vlagal ze prej v kriptovalute bi presegel to letno depozitno obrestno mero pri treh tavelikih "kovancih" ze ene miljonkrat - pretiravano. Tako da ce bo en procent preko vlozka v enem letu sem vec nardil profita kot pri katerikoli banki razen pri Addiko bank ki nam tako velikodusno ponuja preko tv oglasov celih 1.10% letno obrestno mero na depozite...

gruntfürmich ::

se mi resnično dozdeva, tako kot so eni napovedovali pred pol leta, da bo nekje novembra pa pravljice počasi konec...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

MaterVola ::

Vprašanje je, katere :)

slotechar ::

bančne

gorazdkop ::

Ali mi lahko kdo razoži, kaj je z Notary:
https://www.notary-platform.com/

Jerry000 ::

Mislite da bo VTC še padel?

robek ::

gorazdkop je izjavil:

Ali mi lahko kdo razoži, kaj je z Notary:
https://www.notary-platform.com/


Ustavili so ICO, ker so zasrali. Nabranih in obljubljenih so imeli precej sredstev, potem so pa zaradi napake v pametni pogodbi zamudili z začetkom nabiranja za 2 uri in so se kiti naveličali čakati.

Zdaj bodo naredili rebrand, vrnili so vsa sredstva in bodo šli ponovno, z drugo ekipo. Ideja je še vedno vrhunska.

legokan ::

Zanima me, na katerih spletnih walletih (kraken, coinbase, bitstamp, bitrex...) bodo omogočili pošten fork bitcoin, ko bo nastal bitcoin gold?
Ker core wallet mi dela sinhronizacijo po polžje. Hvala

stara mama ::

To niso walleti, to so borze!
Bitcoin goldu so pa vse borze odpovedale podporo. Ta gold bo en fiasko, cena bo takoj v podnu.
Če imaš šanso, je boljše če že zdaj prodaš futures (na bitfinex)

Zgodovina sprememb…

dronyx ::

robek je izjavil:

Ustavili so ICO, ker so zasrali. Nabranih in obljubljenih so imeli precej sredstev, potem so pa zaradi napake v pametni pogodbi zamudili z začetkom nabiranja za 2 uri in so se kiti naveličali čakati.

The Notary Platform is the first mobile application which enables you to engage in
contracts on the go!


Ni tole malo ironično vse skupaj?

legokan ::

Hvala stara mama.
Res sem se narobe izrazil. Sem mislil, da je mogoče katera spletna borza podprla bitcoin gold.
Zakaj misliš, da bo polom? Meni je sicer ideja všeč, da deloval na equihash algoritmu.

MaterVola ::

Yobit ga podpira.

Jerry000 ::

Hm...kako se trejda valute na Bitrex? Gor imam BTC, sedaj bi pa rad nabavil VTC na primer...nekako se ne znajdem

Smurf ::

Jerry000 je izjavil:

Hm...kako se trejda valute na Bitrex? Gor imam BTC, sedaj bi pa rad nabavil VTC na primer...nekako se ne znajdem

Gres na btc market, v search vpises vtc, kliknes nanj in si ze v trading oknu.

Jerry000 ::

Ja, našel. Ne vem zakaj tako skrivajo to :).

Qcube ::

BTC dosegel 6000$ končno.

slotechar ::

Kje boste imeli bitcoine med forkom? A so katere borze ze obvestile, da bodo podprle in podelile uporabnikom bitcoin gold. Kokr jst vem coinbase in bitfinex. Kateri bolj zaupate? Je se kaksna zraven?

chavlji ::

A kdo razmišlja da bi vse skupaj vzel ven do forka? Ali je to neumna poteza?

CoreySteel ::

Zakaj bi sploh imeli na borzi?
Twitter: @CoreySteel_

chavlji ::

Narobe sem se izrazil... da bi prodal vse in čakal kaj bo po forku?

slotechar ::

Kar dej ce ne zelis zastojn kovancev.

perci ::

chavlji je izjavil:

Narobe sem se izrazil... da bi prodal vse in čakal kaj bo po forku?

Sigurno je najmanj tvegano.

gruntfürmich ::

pa smo le prišli do targeta

pa znova je bil push podprt s težkimi miljoni in ne delovanjem trga malih vlagateljev...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

perci ::

A ni bil vceraj se jasen znak konca balona?

Qcube ::

chavlji je izjavil:

Narobe sem se izrazil... da bi prodal vse in čakal kaj bo po forku?


Vprašanje kaj se bo zgodilo. Morda ker vsi pričakujejo padec bodo whalei po manjšem padcu naenkrat kupovali in dvignili ceno in ti boš nazaj kupil po višji ceni in malo za tem bodo že prodajali in boš samo izgubil. Ne pravim da bo tako amapak samo kot primer če hočeš timat market.

Jerry000 ::

a obstaja kakšna online denarnica da ima večino valut podprtih? Predvsem iščem eno denarnico za: ETH, ICN, BLX, LSK, ARK, OMG, VTC, Aeon

slotechar ::

Kdo pri zdravi pameti bi sel prodajat bitcoin pred forkom?

CoreySteel ::

Jerry000 je izjavil:

a obstaja kakšna online denarnica da ima večino valut podprtih? Predvsem iščem eno denarnico za: ETH, ICN, BLX, LSK, ARK, OMG, VTC, Aeon


MyEtherWallet (pa lahko ga imaš kot cold storage).
Twitter: @CoreySteel_

gruntfürmich ::

slotechar je izjavil:

Kdo pri zdravi pameti bi sel prodajat bitcoin pred forkom?

in kdo si od nekega 'gold' kojna obeta enormne zaslužke?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

MaterVola ::

Developerji :)

Smurf ::

slotechar je izjavil:

Kdo pri zdravi pameti bi sel prodajat bitcoin pred forkom?

Tist, ki misli, da je bil pojem fork ponucan za pumpanje, namesto dejanske vrednosti forka in sklepa, da bo cena padla se pred forkom.

gruntfürmich ::

gold se bo kje trgoval takoj za forkom?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

lambda ::

Smurf je izjavil:

slotechar je izjavil:

Kdo pri zdravi pameti bi sel prodajat bitcoin pred forkom?

Tist, ki misli, da je bil pojem fork ponucan za pumpanje, namesto dejanske vrednosti forka in sklepa, da bo cena padla se pred forkom.

Nekako tako. Kadar večina pričakuje nek dogodek (recimo free money po forku in nadaljno rast cene) se po dejanskem dogodku marsikdaj zgodi ravno obratno. Pri prejšnjem forku je folk pričakoval kaos, sledil je pa free money in FOMO. Sedaj je pa večina že vnaprej all-in in namerava dumpat b2x. Kar zna še kar delovat. Ne vem pa kako je z nadaljno rastjo, če ne bo FOMO črede.

hammock ::

Je realno za pricakovati, da se bo denar po forku prelil v alte? LTC se fajn nazaj drzi, me mika da bi ga nabavil. Prej ali slej bo sel konkretno gor, vprasanje je samo ce bo pred tem se kaj padal.

MaterVola ::

gruntfürmich je izjavil:

gold se bo kje trgoval takoj za forkom?


Yobit.

krneki0001 ::

Smurf je izjavil:

slotechar je izjavil:

Kdo pri zdravi pameti bi sel prodajat bitcoin pred forkom?

Tist, ki misli, da je bil pojem fork ponucan za pumpanje, namesto dejanske vrednosti forka in sklepa, da bo cena padla se pred forkom.


Točno tako. In bitcoin gold ne bo vreden nič, ker ga vsi zavračajo. Tole sedaj je trenutno sami pump, da bodo kiti spet nekaj denarja pobrali, to je pa tudi vse.

chavlji ::

Jaz se vse bolj nagibam k prodaji večine BTC kak dan pred forkom. Golda ne bo, samo kot pravite, ga bo večina dumpala zaradi slabe izkušnje s cashem.

Da je trentna rast posledica forka in posledičnega free moneya pa mislim da itak ni dileme. In ko bo mimo, bodo vsi pričakovali padec in bodo posledično dupmali tudi BTC, dokler ne vstopijo whali.

Samo my 50 cents...

CoreySteel ::

Go for it :)
Twitter: @CoreySteel_

Mato989 ::

chavlji je izjavil:

Jaz se vse bolj nagibam k prodaji večine BTC kak dan pred forkom. Golda ne bo, samo kot pravite, ga bo večina dumpala zaradi slabe izkušnje s cashem.

Da je trentna rast posledica forka in posledičnega free moneya pa mislim da itak ni dileme. In ko bo mimo, bodo vsi pričakovali padec in bodo posledično dupmali tudi BTC, dokler ne vstopijo whali.

Samo my 50 cents...


Sam če majo VSI slabe izkušnje s cashom zakaj bi hotli tak na vlko it not v btc da potem dumpajo in reskirajo padec cene ekspresno hitro :P
««
93 / 976
»»