» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
91 / 976
»»

red_baron ::

dope1337 je izjavil:

red_baron je izjavil:

Kaj pa pravite na WCX menjalnico?

Ob prijavi dobite 50 žetonov gratis- ni potreben nakup- samo daš email.

Preko mojega linka pa dobite še 15% bonusa pri nakupi žetonov.

Ko bo projekt zaštartal dobiš še mesečne dividendE- glede na mesečni promet menjalnice.

LINK: https://ico.wcex.co/?ref=DTY5cY4


Sem si pravkar prebral whitepaper. Obljube so lepe, skrbi me samo eno stvar - ali je na trgu se prostor za novo borzo?

Devidende so velik + (je sploh se kje za zaslediti kaj taksnega?)

Vkolikor pa pravilno razumem, je njihov token dejansko samo "delnica".

P.S. sem ti pokoristil link pri prijavi ;) Karma lvlup


Oni so razvili nov sistem, ki lahko izvede ogromno transakcij na sekundo in pa naj bi imeli zelo nizke provizije pri poslovanju.
meni je to že dovolj.
Dope 1337- hvala za prijavo :)

dope1337 ::

@red mamba

Prevec si skromen xD

To so se vseeno "obljube", (razen provizije - 0,1%, ki ji taveliki trenutno ne konkurirajo) ki jih morajo izpolniti. Ce bodo "deliveral" bomo vidl cca. 2020, (ce bodo zdrzali tako dolgo na trgu) ko bodo (po poslvnem nacrtu) imeli cca. 1B$ dnevnega prometa (2x vec od trenutno največjega).

Vseeno se mi zdi, da so bolj interesantni razni bonboncki - v tem primeru dividende.

Coinbase je/bo recimo (ob seveda gigantskih provizijah) za ZDA omogocil direktni nakup kriptov preko bancnega racuna (upam, da sem zadel).

P.S. nisem zasledil, da bodo na lastni borzi trgovali s svojimi tokeni - popravite me, ce se motim, lahko da je v roadmapu.

P.S.#2 zgornje navedbe niso neke kritike. Samo razmisljam naglas

P.S.#3 wcx bi vseen lahko predstavljal double win/lose. Sluzis/izgubljas denar na pridobivanju/izgubljanju vrednosti wcx tokena + dividende (dolgorocni pocasni-zazihrani donosi)
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

brinovcek ::

Fantje kaj predvidevate glede pivx danes/jutri? Pričakujete, da bo šla cena gor 2x,3x in je zato time to buy in? kaj predvidevate oziroma pričakutete?

Stokarino ::

XLM, stellar 150%+. Nekateri so najbrž zadovoljni danes :D

Red_Mamba ::

dope1337 je izjavil:

@red mamba

Prevec si skromen xD

To so se vseeno "obljube", (razen provizije - 0,1%, ki ji taveliki trenutno ne konkurirajo) ki jih morajo izpolniti. Ce bodo "deliveral" bomo vidl cca. 2020, (ce bodo zdrzali tako dolgo na trgu) ko bodo (po poslvnem nacrtu) imeli cca. 1B$ dnevnega prometa (2x vec od trenutno največjega).

Vseeno se mi zdi, da so bolj interesantni razni bonboncki - v tem primeru dividende.

Coinbase je/bo recimo (ob seveda gigantskih provizijah) za ZDA omogocil direktni nakup kriptov preko bancnega racuna (upam, da sem zadel).

P.S. nisem zasledil, da bodo na lastni borzi trgovali s svojimi tokeni - popravite me, ce se motim, lahko da je v roadmapu.

P.S.#2 zgornje navedbe niso neke kritike. Samo razmisljam naglas

P.S.#3 wcx bi vseen lahko predstavljal double win/lose. Sluzis/izgubljas denar na pridobivanju/izgubljanju vrednosti wcx tokena + dividende (dolgorocni pocasni-zazihrani donosi)


a si to na pravega naslovil? ne vem za kaj se gre :D
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

chavlji ::

Btc očitno ne bo zares prebil meje 4800€ do forka. Po forku računam, da bo spet korekcija.
A razmišlja kdo, da bi vse skupaj vzel ven in počakal korekcijo (ok Vazelin zate vem ;))... pač ne bi dobil Golda jbtg. Al je to čisto prehuda priložnost za tako enostavno spustit iz rok?

kiFni ::

chavlji je izjavil:

Btc očitno ne bo zares prebil meje 4800€ do forka. Po forku računam, da bo spet korekcija.
A razmišlja kdo, da bi vse skupaj vzel ven in počakal korekcijo (ok Vazelin zate vem ;))... pač ne bi dobil Golda jbtg. Al je to čisto prehuda priložnost za tako enostavno spustit iz rok?

jst isto razmišlam če bi blo pametno to nardit

Horejšio ::

Se mi zdi kar dobra ideja. BTC trenutno pada zelo hitro...

Vazelin ::

Mah do forka bo šlo vsaj na 5900 imo.
Jaz bom holdal svojega 0.3 btcja:))

Horejšio ::

Ja sej, če ma kdo cajt dnevno trejdat je verjetno za prodat. Če holdaš za dlje, je druga...

slotechar ::

Kljub stevilnim presranim, ki prodajajo btc v neki paniki se vedno btc ni uspel narest omembe vredne korekcije. Pa niti ne vem cemu zganjajo paniko in prodajajo. Zarad takih se vedno akumulira pod resistance in caka na preboj visje.

Zgodovina sprememb…

hammock ::

Jaz se se nisem odlocil kaj bom z BTC, v tednu sem dobil +20%, pa mi ga se ni za prodat. Pohlep je jeba:))

pwn3rrr ::

Je tukaj kakšen tak, ki je kupil Viberate? Sam sem pred nakupom, vložil bom za daljše obdobje in neko tako vsoto, za katero se v primeru izgube ne bom sekiral.

kiFni ::

joj ne. jst ne bi no.... kokr češ

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kiFni ()

Horejšio ::

slotechar je izjavil:

Kljub stevilnim presranim, ki prodajajo btc v neki paniki se vedno btc ni uspel narest omembe vredne korekcije. Pa niti ne vem cemu zganjajo paniko in prodajajo. Zarad takih se vedno akumulira pod resistance in caka na preboj visje.


Mah moje skromne izkušnje so me naučile, da me pohlep zaj. :) Za 20% dam roko in grem. Sploh če TA grafi nakazujejo probleme.

sivistol ::

http://electroneum.com/blog/

scam al kej ?

ihr nek skopiran coin al neki

mislim noben kripto še nima tak infrastrukture za mass adoption, btc edino z temi avtomati , pa za dash vem da ma neki al drugi so pa nula
binance referal ( 10% off ) https://www.binance.com/en/futures/ref/38134864

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sivistol ()

xabre ::

Jst sem vložil težke pare v electroneum, moj junfrast ico lol :)

Vazelin ::

Vsi ICO web pagei gredo po istem kopitu: whitepaper, (our) team:))
Nobene originalnosti.

Jerry000 ::

Jaz pa čakam da nabavim VTC, ARK, OMG ter Aeon...samo je trenutno tako da ne vem kdaj vskočit na vlak :)

xabre ::

Po grafih se ravnaj al kaj :)

Pa zanima me še, koliko vas je takih, ki day tradate z ene 2-5 jurji. Ker če malo čez palec zračunaš, pa zelo konzervativno igraš, v rangu parih procentov, se zna na koncu meseca kar nekaj nabrati?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xabre ()

chavlji ::

Jaz imam okrog 10k notri. Pri tej količini se mi trejdanje sploh ne zdi simpl način služenja denarja. Če ti trejdanje non stop moti miselni tok in si zato manj efektiven, si hitro v minusu. Odvisno kaj sicer delaš v življenju. Vedno moraš gledat ROI glede na vložen čas. Če bi v istem času z manj stresnim delom zaslužil več, potem trejdanje ni dobra izbira.

Če si brezposelen, imaš nekaj denarja na strani in te trejdanje veseli, potem so kriptosi super.

Sam bom verjetno raje opravljal svoje delo, kripto pa bo bolj naložba. Zaenkrat mi sicer še ne uspeva, ker non stop čekiram grafe :)

Buggy ::

...tudi ce nonstop cekiras grafe ni to se noben garant, da bos z daily tradem praviloma sluzil. Zelo veliko, ce ne vecina se jih ravno na ta nacin opece in to konkretno. Na daljsi rok sicer dobijo nazaj a bi vseeno bili na istem, tudi ce bi samo drzali valuto.

Za nazaj graf gledat in bit pameten je lahko, kaj in koliko se bo pa do naslednjega dne spremenilo pa je bolj loterija kot pa pravo predvidevanje.

Tko da, bolj kot cas so tukaj zivci na tapeti in jajca, ostali rajsi tace stran ;)

slotechar ::

Zame je najbolj ko trejdam coine za katere verjamem, da bodo zrasli na dolgi rok. Vsaj na dolgi rok dobis ce ze ne na trejdanju.

tomazic89 ::

Buggy je izjavil:

...tudi ce nonstop cekiras grafe ni to se noben garant, da bos z daily tradem praviloma sluzil. Zelo veliko, ce ne vecina se jih ravno na ta nacin opece in to konkretno. Na daljsi rok sicer dobijo nazaj a bi vseeno bili na istem, tudi ce bi samo drzali valuto.

Za nazaj graf gledat in bit pameten je lahko, kaj in koliko se bo pa do naslednjega dne spremenilo pa je bolj loterija kot pa pravo predvidevanje.

Tko da, bolj kot cas so tukaj zivci na tapeti in jajca, ostali rajsi tace stran ;)

Drzi kot pribito.

Prve BTC-je sem kupoval pri 75USD pa sem se vedno nekaj malega v minusu haha. Tak da zdaj se posluzujem samo se buy&hold. Ni vredno zivcev.

pwn3rrr ::

Katere coine pa kaj priporočate za buy&hold? Se osredotočate na en coin ali vlagate v več potencialnih coinov naenkrat?

krneki0001 ::

ETH, NEO, GAS, BTC in monero. Monero samo zaradi anonimnosti. Ostalo pa je bolj ko ne samo pump&dump.

xabre ::

Sem imel v mislih da pac nastavis buy in sell orderje, male razlike, mogoc se trailing stop, cez noc ali pa ko ves da ne bos v blizini pa das v fiat ali tether? Minimalni zauzki na trotl ziher, stabilne altcoine, ali glavne, kjer so vrednosti blizu minimalnih, ne na nekih spicah preprodajat?
Teorija raztura :)

Jerry000 ::

Katere programe kaj uporabljate za trackanje valut in portfolie na Applu (OSX) tisti ko imate?

DeeJay ::

Jerry000 je izjavil:

Katere programe kaj uporabljate za trackanje valut in portfolie na Applu (OSX) tisti ko imate?

Jest nucam tabtrader za grafe.

Jerry000 ::

DeeJay je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Katere programe kaj uporabljate za trackanje valut in portfolie na Applu (OSX) tisti ko imate?

Jest nucam tabtrader za grafe.

To imam na android telefonu. Iščem kakšen app za OSX (macbook pro).

DeeJay ::

Jerry000 je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Katere programe kaj uporabljate za trackanje valut in portfolie na Applu (OSX) tisti ko imate?

Jest nucam tabtrader za grafe.

To imam na android telefonu. Iščem kakšen app za OSX (macbook pro).


Aja sorry narobe sm prebral.... sm mislu IOS.
Za to pa žal ne vem.

slotechar ::

Ce vas zanima zakaj gre neo gor zato ker je prisel na novo borzo.

Zgodovina sprememb…

sumi666 ::

A ni bilo neki rečeno za neo tudi da se bo povečalo število kovancev iz 50 mil na 100 mil ... Kako so pol rešili tiste težave z prvim ico na neo ker so nekateri zaradi težav in zmede z časom ostali brez vstopa v ico ???

amacar ::

Vrnili so v dveh dneh neote + vrnili gas (ki so ga ti neoti vmes generirali) + dodatno bodo dali še gas (za čas 1 mesec) kot "opravičilo".

Smurf ::

NEOti so pomoje sli navzgor zaradi novice, da je zacelo Kitajsko ministrstvo testirati onchain blockchain (ki uporablja isto tehnologijo kot neo-ti/ima iste lastnike). Sprostilo se ni 50mio, ampak najverjetneje okoli 1 mio (in verjetno velika vecina od tega miljona ni sla v obtok, ampak se ga holda).

xabre ::

Am a je še kdo opazil, da DCN vsak dan niha za en satoshi že lep čas, torej se ga pumpa pa dumpa za en satoši, pa promet je tudi videt kar živahen pa uravnotežen. Glede na to, da ima ceno med 2 in 3 satošije, zgleda kot skoraj 50% dnevni profit po suhem, lol :)

slotechar ::

Ja, ce gledas nekaj dni nazaj. Ce pa pogledas malo vec nazaj, vsaj en mesec, potem vidis da je lahko past. Mislim, da to nacrtno privabijo v past investorje, nekaj dni res pride na iste ravni pump in dump potem pa surprise nekega dne gre ful dol. V zadnjem mesecu je naredu tako za 3 velike stopnice navzdol. Mogoce ce bi vedel kdaj nameravajo to narest bi blo fajn.

Zgodovina sprememb…

kiFni ::

Še en ico ki se mi zdi uredu. Deluje kot bitconnect. ERC20 token, dobil sem jih takoj ko sem nakazal eth. Ker sem bcc ico zamudil po nekaj centov, danes pa je skoraj 200$, bom probal tukaj. Kupi se lahko samo 500 grx na 24ur, zaščita pred množičnim nakupom in dumpom.

gold reward

favorites ::

Fantje in dekleta kaj mislite o WEBCOIN projektu?
Meni osebno se zdi zanimiv projekt. Trg je velik in njihov pristop k povezovanju oglaševalcev s 300 ali več socjalnimi omrežji bi lahko prinesel veliko denarja. Ter sama ideja rudarjenja...
Edina težava trenutno je da nimajo nekje veliko sredstev zbranih, verjetno na račun slabše reklame??

Sam sem investiral v PRE-SALEu.

Uglavnem očitno so se odločili da malo pospešijo prodajo in so poslali kode za 100% bonus katere pa lahko izkoristijo tudi prijatelji. 100% je res ogromen in je praktično dost win situacija tudi če sam projekt nebi imel takega hajpa.

Če bo kdo investiral je moja koda:
FAV100RITES

https://webcoin.today/#ico-countdown

Jerry000 ::

Kaj menite, je smiselno se podati na valute VTC, ARK, OMG ter Aeon?

perci ::

nasplošno so alti zdele precej nizko, denar se seli iz btc in verjetno je smiselno nekaj vložit not. OMG je ful nizko, recimo.

Vazelin ::

Iconomi zna bit dober nakup (ja vem:D). Pod to mejo ne pade

Jerry000 ::

perci je izjavil:

nasplošno so alti zdele precej nizko, denar se seli iz btc in verjetno je smiselno nekaj vložit not. OMG je ful nizko, recimo.

Saj zato...ampak nekako ne znam/malo cvikam vskočit na vlak. Pomojem je najbolje kar zamižat in kupit in pustit :)

perci ::

Nikol ne bos vedu za zihr. Zato tisto slavno pravilo glede tega, katera sredstva se vlaga.

kingsix ::

Kero pravilo? A ono ki pravi daj not vse prihranke in vzami kredo? :)

Smurf ::

Primer novice, ki manipulira: https://www.coindesk.com/comes-cryptocu... (ni nakljucje, da so jo dali ven ravno ob trenutku nesigurnosti ali bo slo gor ali dol ;) ).

Red_Mamba ::

kiFni je izjavil:

Še en ico ki se mi zdi uredu. Deluje kot bitconnect. ERC20 token, dobil sem jih takoj ko sem nakazal eth. Ker sem bcc ico zamudil po nekaj centov, danes pa je skoraj 200$, bom probal tukaj. Kupi se lahko samo 500 grx na 24ur, zaščita pred množičnim nakupom in dumpom.

gold reward


gemblas al si prebral in razumel whitepaper?
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

chavlji ::

Kako si razlagate današnji dump BTC, Ltc, Eth?

A je kaka novica na to temo? Razen tiste splošne o bubblu na coindesku?

Po moje gre za služenje na račun nizke cene altov? Glede na to, da so bili res nizko in jih je danes večina konkretno zrasla?
V tem primeru je verjetno smiselno holdat te glavne dumpane coine?

Uf... je pa marketcap konkretno padel iz 178 na 161 mlrd. To je verjetno slab znak?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: chavlji ()

Vazelin ::

Jaz sem dokupil icn.

Jerry000 ::

Vazelin je izjavil:

Jaz sem dokupil icn.

Ja, je kar nizek, se mi zdi da nisi falil.

««
91 / 976
»»