» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
10 / 976
»»

Frankv ::

Bear trap je na škodo medvedov in je v resnici bull trend? Ali pa je to past, ki jo nastavijo medvedje bikom?

mastr_mastr ::

Frankv je izjavil:

Bear trap je na škodo medvedov in je v resnici bull trend? Ali pa je to past, ki jo nastavijo medvedje bikom?



Tvoja 1. razlaga. V bull trendu so bear trap. V bear trendu pa bull trap. Trenutno smo v bear trendu in imamo bull trap

Curly ::

Recimo, da bo šel 1.8 bitcoin res dol zaradi splita, pa recimo, da bi padel za 50%. Mislite, da bo šel v tem primeru za približno enako ceno dol tudi ETH?
Lahko bi se zgodilo ravno obratno, bitcoin se prodaja, kupuje se ETH in prvi gre xx% dol drugi pa recimo enako količino gor. Torej kaj boste storili, jaz razmišljam, da bi zaradi tveganja prodal moje Bitcoine, vprašanje je ali jih pretvorim v ETH v kar recimo bolj zaupam ali v $$$.

Red_Mamba ::

Odvisno koliko folka bo slo v USD/EUR namesto v altcoin-e
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

Mato989 ::

Curly je izjavil:

Recimo, da bo šel 1.8 bitcoin res dol zaradi splita, pa recimo, da bi padel za 50%. Mislite, da bo šel v tem primeru za približno enako ceno dol tudi ETH?
Lahko bi se zgodilo ravno obratno, bitcoin se prodaja, kupuje se ETH in prvi gre xx% dol drugi pa recimo enako količino gor. Torej kaj boste storili, jaz razmišljam, da bi zaradi tveganja prodal moje Bitcoine, vprašanje je ali jih pretvorim v ETH v kar recimo bolj zaupam ali v $$$.


Problem z 90% altcoinov je vezava tečaja na btc... meni osebno nerazumljivo, ker bi borze lahko enostavno spremenile zadevo...

In izkušnje so pokazale, da če pada bitcoin padajo tudi altcoini v 98%... kar pomeni da nihče ne verjame v vrednost altcoinov v USD/EURO ampak v relativizaciji koliko bitcoinov dobiš za njih, če dava primer:

BTC = 2200€
ALTCOIN = 0,1BTC tečaj...

In zdaj če bi bila vrednost altcoina stabilna v USD/EURO pomeni da je 1 ALTCOIN vredn 0,1BTC oz. 220€... če cena bitcoinu pade za 10%, bi morala torej vrednost altcoina v BTCju NARAST!!! To bi bilo matematično pravilno... kar pomeni da bi po neki logiki moral dobit za 1 ALTCOIN potem 0,11 BTCja... ampak dejansko pa BTCju cena pade, in še DODATNO pade cena ALTCOINU... in otem, ironično dobiš za 1 ALTCOIN 0,09 BTCja hkrati pa je še cena BTCja 10% nižja, se pravi si dvojno v minusu... si pa tudi lahko dvojno v plusu... ampak zaradi takega dogajanja je večina trgovanja obrnjenega na glavo...

stara mama ::

Frankv je izjavil:

Bear trap je na škodo medvedov in je v resnici bull trend? Ali pa je to past, ki jo nastavijo medvedje bikom?

Bearish catapult?

Sicer pa jebemu, kdo si je te izraze zmišljeval?
http://stockcharts.com/school/doku.php?...
Ekologija™ in Trajnost™

brinovcek ::

dns spet pada vse...prilika za kupit jutri, pojutrišnjem, v pondelk?

Kripto ::

Težko je biti pameten, nekateri zdaj v tem trenutku kupujejo...nekateri bodo jutri, nekateri...

Mato989 ::

brinovcek je izjavil:

dns spet pada vse...prilika za kupit jutri, pojutrišnjem, v pondelk?


prilika je vedno ko ni 24h high :) ampak bližje 24h low ali kar low... samo pol morš tradat ob PCju, ne pa bluzit cel dan

sarma832 ::

Ponavadi med vikendi pada, jaz sigurno ne bi sedaj kupoval ker pomoje bomo prej na 70B marketcap kot pa na 85B.

Mato989 ::

sarma832 je izjavil:

Ponavadi med vikendi pada, jaz sigurno ne bi sedaj kupoval ker pomoje bomo prej na 70B marketcap kot pa na 85B.


Tudi med padcem so spiki ki jih lahko stradaš v profit z malo sreče :)

Red_Mamba ::

v zadnjih tednih se je litecoin (ce me spomin ne vara) izkazal za najbolj trdozivega proti BTC.
mogoce so sli denarci iz BTC v litecoin.

BTC je spet pod 200EUR 8-)
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

Zgodovina sprememb…

Red_Mamba ::

Red_Mamba je izjavil:

v zadnjih tednih se je litecoin (ce me spomin ne vara) izkazal za najbolj trdozivega proti BTC.
mogoce so sli denarci iz BTC v litecoin.

BTC je spet pod 200EUR 8-)


2000EUR :D
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

Ajnstajn` ::

Mato989 je izjavil:

Curly je izjavil:

Recimo, da bo šel 1.8 bitcoin res dol zaradi splita, pa recimo, da bi padel za 50%. Mislite, da bo šel v tem primeru za približno enako ceno dol tudi ETH?
Lahko bi se zgodilo ravno obratno, bitcoin se prodaja, kupuje se ETH in prvi gre xx% dol drugi pa recimo enako količino gor. Torej kaj boste storili, jaz razmišljam, da bi zaradi tveganja prodal moje Bitcoine, vprašanje je ali jih pretvorim v ETH v kar recimo bolj zaupam ali v $$$.


Problem z 90% altcoinov je vezava tečaja na btc... meni osebno nerazumljivo, ker bi borze lahko enostavno spremenile zadevo...

In izkušnje so pokazale, da če pada bitcoin padajo tudi altcoini v 98%... kar pomeni da nihče ne verjame v vrednost altcoinov v USD/EURO ampak v relativizaciji koliko bitcoinov dobiš za njih, če dava primer:

BTC = 2200€
ALTCOIN = 0,1BTC tečaj...

In zdaj če bi bila vrednost altcoina stabilna v USD/EURO pomeni da je 1 ALTCOIN vredn 0,1BTC oz. 220€... če cena bitcoinu pade za 10%, bi morala torej vrednost altcoina v BTCju NARAST!!! To bi bilo matematično pravilno... kar pomeni da bi po neki logiki moral dobit za 1 ALTCOIN potem 0,11 BTCja... ampak dejansko pa BTCju cena pade, in še DODATNO pade cena ALTCOINU... in otem, ironično dobiš za 1 ALTCOIN 0,09 BTCja hkrati pa je še cena BTCja 10% nižja, se pravi si dvojno v minusu... si pa tudi lahko dvojno v plusu... ampak zaradi takega dogajanja je večina trgovanja obrnjenega na glavo...


ne vidim, zakaj bi bil problem da je večina altoinov vezano na BTC...saj pa imaš polno parov vezanih na usd in eur. dash, monero, ripple, eth, stellar, zec, pa še kakšnih 10+ in ravnotako padajo enako kot tiste ki imajo samo par z btc in eth.
//

Curly ::

Mislim da vse skupaj pada zaradi splošnega preplaha. Moja teorija zgoraj temelji bolj na tem, da bi se lastniki, ki btc držijo dolgoročno preusmerili na ETH nato bi ta začel rasti kljub padcu BTC in bi se trend obrnil...

Red_Mamba ::

Curly je izjavil:

Mislim da vse skupaj pada zaradi splošnega preplaha. Moja teorija zgoraj temelji bolj na tem, da bi se lastniki, ki btc držijo dolgoročno preusmerili na ETH nato bi ta začel rasti kljub padcu BTC in bi se trend obrnil...


potem bi morali menjati v ETH k je BTC visoko. In bi se to verjetno ze zgodilo?
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

Buggy ::

Curly je izjavil:

Mislim da vse skupaj pada zaradi splošnega preplaha. Moja teorija zgoraj temelji bolj na tem, da bi se lastniki, ki btc držijo dolgoročno preusmerili na ETH nato bi ta začel rasti kljub padcu BTC in bi se trend obrnil...


tele analize in predikcije so ze mal smesne, istocasno pa ravno to, sicer globalno forumsko "debatiranje" in spekuliranje pridoda spet nekaj k trendu tecaja. Ce malce bolj te stvari spremljas, lahko vidis kako je masa folka naravnana...optimisticno ali pesimisticno in ob malo vecjem premiku na borzah priblizno lahko predvidis zgolj kako hitro se bo tecaj spet pobral...pa se to je tako cez res en velik prst ocena, da o tem kdaj zadanes vrh ali dno sploh nebi.

Kdor je v tem svetu kriptovalut se mora pac sprijaznit, da nobene predhodne analize stanja ali pa neke veleumne napovedi raznih samoklicanih znalcev, nikakor ne odrazajo trenutnega ali prihodnjega stanja ...je zgolj igra, vcasih manipulacija...bolj kot to, pa je pri vseh interes samo zasluzit. Ce to vzames v zakup in nimas v kripto portfoliu neke zivljenske prihranke je stvar dokaj zabavna drugace pa drama...in moj obcutek je da bodo custva s casom se mocnejsa (tako gor kot dol).

Sprasevanje na forumu kdaj kupit ali kdaj prodat in kaj drugi mislijo je pa tudi bedasto, skoraj toliko kot hvaljenje nekaterih, koliko miljonov so si s tem ze prisluzili.

Se oproscam za rant, samo res sem moral to dati iz sebe :)

Ne nisem nic zgubil, sem celo pridobil nekaj v zadnjem tednu...investiral v dolocene ICO...samo vedno poslusam tudi privat na kvi, neke kwazi strokovne analize, pa se mi je malce spahnilo :)

Kripto ::

Saj je vedno tako, zdaj je dol čez čas bo spet gor, pa spet dol itd. Na dolgi rok pa kar lepo raste...

Curly ::

Ne vem zakaj se ti mora spahovat, preberi si še enkrat naslov teme. Sem imel samo pomislek, pa sem ga delil z ostalimi, mogoče je kdo podobnega mnenja, če že špekuliramo, nevem zakaj potem nebi smeli izražat svojih misli.

Mato989 ::

ne vidim, zakaj bi bil problem da je večina altoinov vezano na BTC...saj pa imaš polno parov vezanih na usd in eur. dash, monero, ripple, eth, stellar, zec, pa še kakšnih 10+ in ravnotako padajo enako kot tiste ki imajo samo par z btc in eth.


Seveda je problem, ker to pomeni kot da bi bile delnice na borzah vse vezane na delnico appla al pa recimo Microsofta... se ti zdi to logično?

Ampak to še niti ne bi bil problem, če bi potem vrednost coinov v btcju rastla ko cena btcja v USD/EURO pada... ampak namesto tega dvojno pada...

Kot da bi bilo vse na borzi vezano na Applovo delnico in ko applova delnica pade, pade še Microsoftova delnica napram applovi delnici namesto da bi dobil več, ker Microsoftova recimo nima razloga za padec :)

belo mleko ::

O kojnih bodo pisali knjige. Epitaf mu je že leta pred njegovim obstojem zapisal cenjeni nobelovec in profesor Shiller v svoji knjigo Irrational Exuberance. V zadnjih mescih je bilo v kojnih zažganega milijarde premoženja. Sam sem na forumu opozarjal na norost, ko je bitkojn prebil mejo 2500 USD. Ampak ste mladi in se morate opeči. Bog ve, koliko denarja ste v zadnjih dneh zažgali za vroči kripto zrak in koliko ga še boste. Držim pesti da se krogla ustavi na pravi barvi in da rešite kar se rešiti še da.
https://il9.picdn.net/shutterstock/videos/6059618/thumb/8.jpg

Rok Woot ::

Pa se da kje shortat altcoine?

Red_Mamba ::

Rok Woot je izjavil:

Pa se da kje shortat altcoine?


se da, samo ti to vsak resni trajder odsvetuje
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

Buggy ::

Curly je izjavil:

Ne vem zakaj se ti mora spahovat, preberi si še enkrat naslov teme. Sem imel samo pomislek, pa sem ga delil z ostalimi, mogoče je kdo podobnega mnenja, če že špekuliramo, nevem zakaj potem nebi smeli izražat svojih misli.


ne sekiraj se...tebe sem citiral zgolj, ker si pac eden izmed zadnjih ponavlajocih postov...ti kar svobodno izrazaj mnenje tako, kot sem jaz izrazil svoje mneje o takih postih. Zdej, ce ves na kaj sem namigoval, je tvoj zadnji post BV..happy crypting :)

Kripto ::

belo mleko je izjavil:

O kojnih bodo pisali knjige. Epitaf mu je že leta pred njegovim obstojem zapisal cenjeni nobelovec in profesor Shiller v svoji knjigo Irrational Exuberance. V zadnjih mescih je bilo v kojnih zažganega milijarde premoženja. Sam sem na forumu opozarjal na norost, ko je bitkojn prebil mejo 2500 USD. Ampak ste mladi in se morate opeči. Bog ve, koliko denarja ste v zadnjih dneh zažgali za vroči kripto zrak in koliko ga še boste. Držim pesti da se krogla ustavi na pravi barvi in da rešite kar se rešiti še da.


Seveda se bo pisalo, tako kot o MS, Apple itd. Tehnologija gre naprej, platforme, protokoli itd. za različne panoge. Digitalizacija in kriptovalute bodo v naslednji dekadi radikalno spremenile zadeve na področju procesiranja, izmenjavi podatkov, zniževanju stroškov in zniževanju porabe časa.

hamez66 ::

Rok Woot je izjavil:

Pa se da kje shortat altcoine?



Bitfinex, poloniex, bitmex, kraken.

Red_Mamba je izjavil:

Rok Woot je izjavil:

Pa se da kje shortat altcoine?


se da, samo ti to vsak resni trajder odsvetuje



Samo v bull marketu :D No, saj v resnici imaš prav. S shorti je treba po pameti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

dreta ::

Da so alti vezani na BTC? Zakaj potem LTC stoji pribit na 0.019 medtem ko BTC pada?

Mato989 ::

dreta je izjavil:

Da so alti vezani na BTC? Zakaj potem LTC stoji pribit na 0.019 medtem ko BTC pada?


90%.... 90% :)

Iskat enega ali dva ki ne, ostali pa ne spremeni bistva. čeprav danes ponoči se je prvič zgodlo da to ni bilo res.

Red_Mamba ::

hamez66 je izjavil:

Rok Woot je izjavil:

Pa se da kje shortat altcoine?



Bitfinex, poloniex, bitmex, kraken.

Red_Mamba je izjavil:

Rok Woot je izjavil:

Pa se da kje shortat altcoine?


se da, samo ti to vsak resni trajder odsvetuje



Samo v bull marketu :D No, saj v resnici imaš prav. S shorti je treba po pameti.


pa tudi trgovanje z vzvodom odsvetujejo, ker tam se pa prej pihnes vec kot si lahk privoscis :)
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

Zgodovina sprememb…

Ajnstajn` ::

Mato989 je izjavil:

ne vidim, zakaj bi bil problem da je večina altoinov vezano na BTC...saj pa imaš polno parov vezanih na usd in eur. dash, monero, ripple, eth, stellar, zec, pa še kakšnih 10+ in ravnotako padajo enako kot tiste ki imajo samo par z btc in eth.


Seveda je problem, ker to pomeni kot da bi bile delnice na borzah vse vezane na delnico appla al pa recimo Microsofta... se ti zdi to logično?

Ampak to še niti ne bi bil problem, če bi potem vrednost coinov v btcju rastla ko cena btcja v USD/EURO pada... ampak namesto tega dvojno pada...

Kot da bi bilo vse na borzi vezano na Applovo delnico in ko applova delnica pade, pade še Microsoftova delnica napram applovi delnici namesto da bi dobil več, ker Microsoftova recimo nima razloga za padec :)



saj ti pa pravim da nima veze, ker imaš polno coinov ki so vezani direkt na fiat, pa ravno tako padajo...Pojasni, zakaj padajo dash, monero, ripple, eth, stellar, zec, pa še kakšnih 10+, ki imajo pare z USD ? Po tvojem mnenju nebi smeli saj imajo pare z USD.
//

sarma832 ::

Ajnstajn` je izjavil:

Mato989 je izjavil:

ne vidim, zakaj bi bil problem da je večina altoinov vezano na BTC...saj pa imaš polno parov vezanih na usd in eur. dash, monero, ripple, eth, stellar, zec, pa še kakšnih 10+ in ravnotako padajo enako kot tiste ki imajo samo par z btc in eth.


Seveda je problem, ker to pomeni kot da bi bile delnice na borzah vse vezane na delnico appla al pa recimo Microsofta... se ti zdi to logično?

Ampak to še niti ne bi bil problem, če bi potem vrednost coinov v btcju rastla ko cena btcja v USD/EURO pada... ampak namesto tega dvojno pada...

Kot da bi bilo vse na borzi vezano na Applovo delnico in ko applova delnica pade, pade še Microsoftova delnica napram applovi delnici namesto da bi dobil več, ker Microsoftova recimo nima razloga za padec :)



saj ti pa pravim da nima veze, ker imaš polno coinov ki so vezani direkt na fiat, pa ravno tako padajo...Pojasni, zakaj padajo dash, monero, ripple, eth, stellar, zec, pa še kakšnih 10+, ki imajo pare z USD ? Po tvojem mnenju nebi smeli saj imajo pare z USD.


Ampak je še vedno glavni trgovalni par BTC.

Ravno sem videl slučajno včeraj da dodajajo nove markete na Bittrexu za USDT, tako da malo se dela na neodvisnosti od BTCja.

Mato989 ::

Ajnstajn` je izjavil:

Mato989 je izjavil:

ne vidim, zakaj bi bil problem da je večina altoinov vezano na BTC...saj pa imaš polno parov vezanih na usd in eur. dash, monero, ripple, eth, stellar, zec, pa še kakšnih 10+ in ravnotako padajo enako kot tiste ki imajo samo par z btc in eth.


Seveda je problem, ker to pomeni kot da bi bile delnice na borzah vse vezane na delnico appla al pa recimo Microsofta... se ti zdi to logično?

Ampak to še niti ne bi bil problem, če bi potem vrednost coinov v btcju rastla ko cena btcja v USD/EURO pada... ampak namesto tega dvojno pada...

Kot da bi bilo vse na borzi vezano na Applovo delnico in ko applova delnica pade, pade še Microsoftova delnica napram applovi delnici namesto da bi dobil več, ker Microsoftova recimo nima razloga za padec :)



saj ti pa pravim da nima veze, ker imaš polno coinov ki so vezani direkt na fiat, pa ravno tako padajo...Pojasni, zakaj padajo dash, monero, ripple, eth, stellar, zec, pa še kakšnih 10+, ki imajo pare z USD ? Po tvojem mnenju nebi smeli saj imajo pare z USD.


Seveda padajo, ker uravnava tečaj delno skozi prizmo koliko je kdo pripravljen dat BTCjev za recimo ETH... in če ful malo keša pa ful več, potem nastane nesorazmerje, in običajno potem folk raje kot za BTC proda za fiat in tako nardi pritisk na cene... ker mamo 2 trgovalna para... kot da bi na vorzah lahko menjaval amazonove delnice za applove ipd...

To bi morali ukinit, vse FIAT vs coin...

sarma832 ::

To je zaradi tega ker je imel bitcoin pred leti 90%+ tržne kapitalizacije(oziroma še pred parimi mesci 85%) in so altcoini bili le altcoini, sedaj pa se je to spremenilo..saj pomoje bo počasa prešlo na coin vs fiat

Mato989 ::

sarma832 je izjavil:

To je zaradi tega ker je imel bitcoin pred leti 90%+ tržne kapitalizacije(oziroma še pred parimi mesci 85%) in so altcoini bili le altcoini, sedaj pa se je to spremenilo..saj pomoje bo počasa prešlo na coin vs fiat


Upajmo, tako bo zelo olajšano trgovanje kot tudi preglednost... zdaj se ti lahko zgodi, da na paru BTC / ALT narediš profit pa si v MINUSU ker je bitcoin padel, kar je svojevrsten dosežek!

Naslednja zadeva ki je problematična je dejstvo kako se izvajajo ICOti... predvsem je moteč element tole, da večina večjih borz ne da nov ICO ven na trgovanje isti dan ob isti uri!

Pač še marsikaj bo potrebno uredit.

Vazelin ::

Ta up/down za 1% danes je res tricky. ko že misliš, da se zna zadeva malo pobrati čez urco še malce bolj pade.:D

Kripto ::

Se morda kaj ve kdaj približno gre tezos na borzo?

Ajnstajn` ::

Mato989 je izjavil:



Seveda padajo, ker uravnava tečaj delno skozi prizmo koliko je kdo pripravljen dat BTCjev za recimo ETH... in če ful malo keša pa ful več, potem nastane nesorazmerje, in običajno potem folk raje kot za BTC proda za fiat in tako nardi pritisk na cene... ker mamo 2 trgovalna para... kot da bi na vorzah lahko menjaval amazonove delnice za applove ipd...

To bi morali ukinit, vse FIAT vs coin...


meni se pa bolj zdi da je btc kot usd in imaš z vsem pare v usd, z določenimi pa celo še eur, gbp, itn. Torej če narediš dober trade med cyn/usd, to še mogoče ne pomeni dosti, če usd pade na pram ostalim.
//

Kripto ::

To bi pa že moralo biti dno.

mastr_mastr ::

Kripto je izjavil:

To bi pa že moralo biti dno.


In potem se boš zbudil :D ..brez zamere samo moje mnenje

trendna črta hitrosti padanja od začetka junija kaže da je do tega trenutka hitrost padanja samo naraščala kar pomeni da predno pridemo v bull trend potrebno najprej da se hitrost padanja začne zmanjševat in to ni v roku dneva (kljub temu da se v kripto spremembe dogajajo hitro).
Vsekakor pa bodo manjše korekcije navzgor kot je to normalno za bear trend (bull trap), nekateri začnejo takrat v paniki da bi zamudili kupovat in se obrne ...

Mato989 ::

mastr_mastr je izjavil:

Kripto je izjavil:

To bi pa že moralo biti dno.


In potem se boš zbudil :D ..brez zamere samo moje mnenje

trendna črta hitrosti padanja od začetka junija kaže da je do tega trenutka hitrost padanja samo naraščala kar pomeni da predno pridemo v bull trend potrebno najprej da se hitrost padanja začne zmanjševat in to ni v roku dneva (kljub temu da se v kripto spremembe dogajajo hitro).
Vsekakor pa bodo manjše korekcije navzgor kot je to normalno za bear trend (bull trap), nekateri začnejo takrat v paniki da bi zamudili kupovat in se obrne ...


To se bo videlo šele jutri, kriptoti redno padajo čez vikend, in redno so tudi rastli med tednom... tako da jutri zvečer oz. v torek zjutraj se bo videlo več...

Je pa res, znalo bi še past, vprašanje je kaj lahko pričakujemo, do Avgusta, ko bo panika vsesplošna...

Kripto ::

Ni kaj zamerit, samo razmišljam in sprašujem :)

mastr_mastr ::

po tako hirem padcu običajno pride do kontra korekcije. Trend na večjem timeframu pa dvomim da se bo obrnil.

Imaš prav glede rasti med tednom. Bi pa te (če lahko) dopolnil s tem da je od začetka junija vsak teden večje število dni ko market pada in manjše število dni ko raste ...vsekakor se bo enkrat obrnilo vendar zopet postopoma...scenarij da bi kar naenkrat bila rast 7 dni v tednu se mi ne zdi vrjeten

Vazelin ::

Če pride market cap tja do okrog 20mlrd jaz zagotovo vložim vsaj 5k EUR, če ne več. Se mi zdi da bi bil potencialen možen donos vreden tveganja na daljši rok (nekaj let)! Ampak pri trenutnem stanju na trgu pa je preveč riskantno. V obziru malce daljših averagov je cap še vedno hudo visok.

DeeJay ::

Tale stric zelo dobr razloži:

Mato989 ::

Tipičen kripto ponedeljek zaenkrat...

jype ::

Kripto je izjavil:

Se morda kaj ve kdaj približno gre tezos na borzo?
Ko ga dokončamo, IMO do konca leta. Futures so že:

https://www.bitmex.com/app/trade/XTZZ17

Pa "borza" tudi, čeprav XTZ na borzi niso "fizični":

https://hitbtc.com/exchange/XTZ-to-BTC

Kripto ::

jype je izjavil:

Kripto je izjavil:

Se morda kaj ve kdaj približno gre tezos na borzo?
Ko ga dokončamo, IMO do konca leta. Futures so že:

https://www.bitmex.com/app/trade/XTZZ17

Pa "borza" tudi, čeprav XTZ na borzi niso "fizični":

https://hitbtc.com/exchange/XTZ-to-BTC


Kaj je s tem mišljeno, ko ga dokončamo? A ni ICO že zaključeno? Je mišljeno, ko bodo coini narejeni?
Kaj so to futures?

Red_Mamba ::

ICO je tko kot 1. vlozki v startup-e.
Prodas idejo za mastne denarje, da jo lahko kasneje razvijes v uporabno stvar.

ICO je zakljucen, sedaj je treba platformo naredit.
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

Kripto ::

Red_Mamba je izjavil:

ICO je tko kot 1. vlozki v startup-e.
Prodas idejo za mastne denarje, da jo lahko kasneje razvijes v uporabno stvar.

ICO je zakljucen, sedaj je treba platformo naredit.


Ja ta del razumem. Vložiš nek znesek, v zameno dobiš coine. Nekaj jih obdrži podjetje, npr. tretjino ali četrtino. Coini gredo potem na borzo, kjer se dogaja ponudba, povpraševanje, trgovanje...
Platformo narediti, pomeni narediti tudi coine?

dreta ::

A kje posebej pise da bo Tezos izdal kojne?
««
10 / 976
»»