» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
824 / 976
»»

hamez66 ::

Ne, ker nikol tvoj portfolio ni bil vreden miljon, je bil pa vreden 210000. Samo ti pač nisi tak luzer, da bi to izkoristil, ampak si pametno počakal, da so cene padle, zraven si pa iz teme neumorno podil ljudi, ki so komentirali, da je čas za prodajo. Vsekakor si pravi zmagovalec in samo luzerji so prodajali, ko so bile cene visoke.

Mato989 ::

hamez66 je izjavil:

Ne, ker nikol tvoj portfolio ni bil vreden miljon, je bil pa vreden 210000. Samo ti pač nisi tak luzer, da bi to izkoristil, ampak si pametno počakal, da so cene padle, zraven si pa iz teme neumorno podil ljudi, ki so komentirali, da je čas za prodajo. Vsekakor si pravi zmagovalec in samo luzerji so prodajali, ko so bile cene visoke.


Seveda je bil... moj testni portfolio... kot pravim, isto so pisali ko je bitcoin padel iz 32$ na 4$ pa iz 1.000$ na 250$ itd... še vedno je mel po vsakem dipu največ tisti ki je hodlal, tisti ki je pa kao tradal se je pa večinoma prej ali slej zatradal, ker noben od vas tu ni ekspert... drli so se naj prodamo tudi pri 5k... pa smo jih podili iz teme, kako hudobno od nas... en se mi je drl PRODAT po 3.5k... pa zadnjič sem gledal eno temo kjer se je en valvolin2.0 drl naj prodajo pri 250$ 2015 ker gre na 0$... upam da ga niso poslušali.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Horejšio ::

There so need to get upset. Gremo nazaj gor

Mato989 ::

Hec je v tem da vi trolerji niste sploh nič tradali ampak ste večinoma samo eni ki podrkavate in se naslajate na navidezni izgubi drugih... to je vse... valvoline je v lajfu nardil verjetno 1 trade ki ga je zafukal in zdaj drkari tu gor, profdoktor je na socialki ti pa tudi ne upaš pokazat svojih tradov, ker nisi prodal na ATH garant... in si verjetno manj v profitu kot jaz procentualno...

Zato ste pač nerelevantni... janig pa še danes joka ker ni kupil nebla ko sem jaz napisal prvič o Neblu tu gor =) in zdaj bo večni trol NEBLa =)


Osebni podatki
Uporabniško ime janig
Čas prve prijave 17.11.2017


Osebni podatki
Uporabniško ime hoper
Čas prve prijave 13.05.2018


Uporabniško ime profdoktor
Čas prve prijave 28.11.2017


1 leto barierja bi moral bit od prve prijave da lahko pišeš v tej temi, bi blo dosti manj trolov =) vbistvu razen valvolina nobenga očitnega... zdaj jih je pa polno... pa redkokdo razen tebe hamez in valvolina pred oktobrom 2017...

Btw kako je bil oni kviz kdo ga je že zaštartal o matomatiki? tonis si bil ti?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Horejšio ::

Sem v -50% upam na boljše čase ki se rišejo na obzorju.

Vazelin ::

Super debata danes. High energy;)

Sedaj se samo še market dvigne in zmaga.

hamez66 ::

Mato989 je izjavil:

hamez66 je izjavil:

Ne, ker nikol tvoj portfolio ni bil vreden miljon, je bil pa vreden 210000. Samo ti pač nisi tak luzer, da bi to izkoristil, ampak si pametno počakal, da so cene padle, zraven si pa iz teme neumorno podil ljudi, ki so komentirali, da je čas za prodajo. Vsekakor si pravi zmagovalec in samo luzerji so prodajali, ko so bile cene visoke.


Seveda je bil... moj testni portfolio... kot pravim, isto so pisali ko je bitcoin padel iz 32$ na 4$ pa iz 1.000$ na 250$ itd... še vedno je mel po vsakem dipu največ tisti ki je hodlal, tisti ki je pa kao tradal se je pa večinoma prej ali slej zatradal, ker noben od vas tu ni ekspert... drli so se naj prodamo tudi pri 5k... pa smo jih podili iz teme, kako hudobno od nas... en se mi je drl PRODAT po 3.5k... pa zadnjič sem gledal eno temo kjer se je en valvolin2.0 drl naj prodajo pri 250$ 2015 ker gre na 0$... upam da ga niso poslušali.


Ja ti si pa priporočal holdanje Neblia, ki je iz 60 padel na 5; in kcsjev, ki so iz 20 padli na 2,5. In ker so tvoja priporočila slabša od priporočil profdoktorja, ne vidim razloga, da bi ravno ti govoril, kdo so troli in kdo niso.

Vazelin ::

Takšna je situacija. Mato je naredil x6, kar se mi zdi odlično. Konec koncev bi lahko sedaj imel 50 jurjev manj, če ne bi vstopil v kripto. Torej je v velikem plusu. Seveda je tudi res, da je imel v določenem momentu že 200+ ampak valda smo mislili januarja, da bo šlo še navzgor. Pohlep nas je "pokopal". Zlo malo jih je cashoutalo na vrhu ali blizu vrha.

Overall je imel odličen/vrhunski izplen, če se mene vpraša.;) Jaz sem v popušaku pa trejdava nekje isti čas oz jaz še prej!

Vse je stvar percepcije. Za ene je kozarec na pol poln, za druge na pol prazen!

ps: upam da gre NEBL na 100, da potem mato organizira en sindikalni izlet v Phuket :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

hamez66 ::

Ja, samo Matota zato še ne podimo ven iz teme. On pa podi ljudi in jih imenuje troli, čeprav so se njegovi holderski nasveti v zadnjih 6 mesecih realizirali v izgubah in iz stališča špekuliranja zagotovo ni boljši od njih. Oz od nas.

Si bom naredil zalogo nebliotov, da mi Mato ne bo mogel naprej metat, da holderji vedno zmagujejo. Neote sem že nabavil, pa če padejo pod 30, jih še nabavim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

Mato989 ::

hamez66 je izjavil:

Ja, samo Matota zato še ne podimo ven iz teme. On pa podi ljudi in jih imenuje troli, čeprav so se njegovi holderski nasveti v zadnjih 6 mesecih realizirali v izgubah in iz stališča špekuliranja zagotovo ni boljši od njih. Oz od nas.

Si bom naredil zalogo nebliotov, da mi Mato ne bo mogel naprej metat, da holderji vedno zmagujejo. Neote sem že nabavil, pa če padejo pod 30, jih še nabavim.


Zakaj v zadnjih 6 mesecih... glej overall =) Od začetka do danes, ne od takrat ko ti paše... jaz sem svetoval hodl od dne 1 =)

Problem je v tem ker govorijo o cash outu ljudje ki niso v pozicijah... torej nocoinerji... valvoline v tem trenutku nima nobene pozicije in je ni imel niti 13. januarja ko je pisal prodajte, pa še kdo... Ko mi bo pa kdo pokazal da je prodal 13. januarja ki je govoril prodajte, pa bom se javno opravičil če sem ga podil ven iz teme... Ampak takih herojev tukaj ni...

Za razliko od vas ki zajebavate in trolate, vam jaz lahko pokažem točni trade Neblov in KCSjev ampak vem da vi ne boste upali, ker bi se razkrilo da jaz delam kar govorim nekateri tukaj pa samo govorijo oz. pišejo, in take res podim iz teme, ker so neuporabni ker govorijo brez vložka

Torej naredimo en javni poziv naj pokaže nekdo od trolov ki sem jih podil iz teme kako je keširal takrat ko je to pisal... junaka ni, 99,9999999% ker oni so topisali tudi pri 5k pa 7k pa 8k pa 9k pa pri 15k

Recimo seniorman je 4 tedne trolal dumpanje BTCja pa še zdaj ni pri njegovi vrednosti, timeline je spušil že žnjkrat, in grem stavit da nima v lasti niti btcja niti ga ni shortnil, samo piše in trola

pa trejdava nekje isti čas oz jaz še prej!


Jaz tradam od konca maja 2017...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Vazelin ::

mato: mislim da sem začel z ene 100k stelarji, ki so bili takrat like 0.02 in neki. samo hodlal bi do konca leta pa bi bil skoraj sto K:)

valvoline bo investiral v stablekojne:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Mato989 ::

Vazelin je izjavil:

mato: mislim da sem začel z ene 100k stelarji, ki so bili takrat like 0.02 in neki. samo hodlal bi do konca leta pa bi bil skoraj sto K:)



Jaz sem prvo kupil cca. 1,55 btcja pa 8.000 XRPjev... pa sem z day tradingov uspel zjebat iz 8.000 xrpjev na 7.200... pol sem šel pa v LTC pri cca. 29EUR/komad in prodal 105 komadov LTC po 72EUR in dal to v KCS in NeEURble, malo kasneje pa sem gledal žalostno kako je šel LTC na 200EUR+ al je blo celo 300EUR?

Zmes pa sem kupil tudi antshares 200 komadov po dober 1$ na komad... mi je blo tak žal da nisem takrat dal all in v antshares... za 12.000 dolarjev bi dobil slabih 12.000 antsharesov lol... torej če bi samo to nardil in hodlal bi mel danes kljub temu dipu 420k ojrov lol.... na ATH pa gladko 1,5mil penzija...

Tega mi je najbolj žal, pa nisem upal na bittrex prenest tolko keša ker sem bil presran.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Vazelin ::

ja, antshares so bili totalna penzija material lani;)

Aquafriend ::



graf, situacija na crypto trgu

hamez66 ::

Ker 'trole' podiš ven iz teme v času (zadnjih 6 mesecev, ker nerad poslušaš o padanju cen), ko so tvoja priporočila napačna. Bolj narobe imaš, bolj nas podiš ven.

Glede na to, da imam od začetkov trejdanja višji dobiček, te lahko naženem iz teme? Sam vprašam, resnici na ljubo bi bila brez matomatike ta tema precej dolgočasna.

Mato989 ::

hamez66 je izjavil:

Ker 'trole' podiš ven iz teme v času (zadnjih 6 mesecev, ker nerad poslušaš o padanju cen), ko so tvoja priporočila napačna. Bolj narobe imaš, bolj nas podiš ven.

Glede na to, da imam od začetkov trejdanja višji dobiček, te lahko naženem iz teme? Sam vprašam, resnici na ljubo bi bila brez matomatike ta tema precej dolgočasna.


Če trolam potem ja, ampak jaz redkokdaj trolam, ne vem če sem ene 2x tak zares trolal... pisat vsak teden prodaj ker so lopovcoini in ker gre na 0€ je pač trolanje, in če podiš takšne me nič ne moti...

Se ti zdi valvolinovo pisanje konstruktivni prispevek k temi tako čisto odkrito... kaj točno imamo koristi če nekdo 100x napiše da je crypto scam? =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Aquafriend ::

Aquafriend je izjavil:

Ker tema pocas zamira bom objavil mini tekmovanje. Ustvarite sliko, ki je povezana z bitcoinom ali crypto. Lahko je tudi gif ali video. Pogoj je, da ni zgolj copy paste slika ampak jo sestavite sami. Na sliko prilepite slotech ime ali logo. Najboljso bom nagradil cez 1 mesec.


svoje delo objavite tukaj
https://slo-tech.com/forum/t470225/12499

hamez66 ::

Od vseh naštetih 'trolov' samo valvoline pretirava, ostali so mi pa čisto ok. Profdoktor je faca, zaradi njega se mi je znižal body fat. Pravi, da bo kupoval neo pod 30 in bch pod 600. Mogoče pa pridemo do tja.

Aquafriend ::

prisepetovalka bo bch kupovala se nizje :D

Vazelin ::

Ste opazili da niti do 300mlrd več ne prilezemo?;)

ftzj ::

Ja in? Shitcoini se topijo. Samo najboljsi do konca stojijo.

hamez66 ::

Dobra stran holdanja je, da za vas trejdanje ne more bit dejavnost, ker imate premalo trejdov v enem letu. Tko da super, Mato, 50 jurckov neobdavčenega dobička.

Vazelin ::

to nas ne skrbi. itak imamo tule eksperta za Belorusijo.

Aquafriend ::

Ce trol dobi dost pohval bo pac nadaljeval. Verjetno se bolj. Zraven bodo prisli se drugi posnemovalci. Saj vidijo, da je trolanje zazeljeno. Tiste, ki to moti bodo pa scasoma odsli oziroma so nekateri verjetno ze odsli. Dvorezen mec.

Vazelin ::

kar nekaj jih je odšlo: perci, jype, btctrader

Aquafriend ::

Veste kaj se je zgodilo z izklopom. Vprasajte profdoktorja oziroma kyrksna. Trolanje kot tu cez vse meje, nekontrolirano. Modi so se vdali zarad nestetih accountov. 20% jih je trolanje podpiralo. Pisalo kako so na izklopu le se zarad trolov, ki jih zabavajo. Preostali so odsli. Na koncu so tudi tisti, ki jih je zabavalo ugotovili, da jih vec ne zabava in zdaj se jih tam zadrzuje le se pescica.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Vazelin je izjavil:

kar nekaj jih je odšlo: perci, jype, btctrader


Jypa sjw nic ne pogresam perci pa je itak nesposoben fura mod ki ne cisti teme... ta tretjega nisem poznal...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Vazelin ::

btctrader je bil nek kripto magnat. baje se je dosti z arbitražo ukvarjal in podobno.

janig ::

jype je prevec zaseden s politicnimi temami, zdaj pred in po volitvami.

Aqua, raje objavi kak perspektiven ponzi, ki ga prisepetovalka priporoca, ker je na ponzijevi placilni listi. Da se poberemo iz minusa. 1% ROI na dan, da gremo v penzijo naslednje leto.

Vazelin ::

ja aqua. daj en coin ki ima x10 potencial da pokrijemo izgube8-)

Aquafriend ::

Kje so uporabniki, ki so bili tu v temi ze od zacetka?
Kje so uporabniki
Ajnstajn`, Baja, nekikr, Red_Mamba, sumi666, kingsix, K0l1br1, gruntfürmich, nebivedu, jype, Malajlo, belo mleko, MacLeod,, sarma832, gemblerka, Samuel, Jerry000, amacar, kiFni, Kripto, chavlji , FriK25, Drmr, Zeitgeist, sniff, zaj_tam, mravba3, Looooooka, s51as, lambda, Invictus , Ice-Heki, FrRoSt, pikabu, jarre, galu, koprive, S4ul3, superpika, Gregor P , Buddah, nurmaln, maskirani, Curly, DeeJay, p0ki, ivanuscha, papasmrk, deleted, XsenO, bl4z2, gorazdkop, Zasz, pulstar, Mani, xabre, fraising, N0t0ri0us, Tarzan, tikitoki, LeQuack, sivistol, Rok Woot, legendary, MaRkeZi, hunter01, jl , TRIROG, aborko, Blazz, dreta, AgiZ, darksamurai, stara mama, lukao, NightHawk, Carpus, 11111001001, Bizkit45, mihael75, BattleSheep, Frankv, mastr_mastr, Buggy, genesiss, hammock, freezby, Qcube, gapšl, korenje3, spice_man, Hair, SaXsIm, fraising, detroit, vrunc, Heisenberg, mmajeri2, BuDi79, gogy7, malossi2, Yordi88, YesPeace, gtu, leeon, kihc, bonanno, kristjann, oracle, marS, nitro2, neutronium, Don Retardo, pa3k, sprasek, RedDrake, trenerkar, mikhaair, s1m0n, VaeVictis, Buggy, #000000, 4T4T4O, B-Stard, mlamat, MonkeyHead, flisak, cungalungaa

In to niso vsi

neverlucky ::

Res je, kar nekaj si jih spustil. Nas je sicer kar nekaj pod drugimi nicki sedaj tukaj, tako da tvoj argument ne drzi cisto.

kakob ::

Mato989 je izjavil:

Vazelin je izjavil:

kar nekaj jih je odšlo: perci, jype, btctrader


Jypa sjw nic ne pogresam perci pa je itak nesposoben fura mod ki ne cisti teme... ta tretjega nisem poznal...


aquafresh je tudi rekel da bo odšel.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

janig ::

Sorry aqua, ker troli povemo resnico. hamez66 je napisal, da je tvoja skupina bullshit in prisepetovalka promovira/je promovirala ponzije.

A Dan Larimer tudi kaj placuje prisepetovalko?

profdoktor ::

Mato989 od Ferrarija do Škode

neverlucky ::

Si ze pripravljen na poletje z 8% bodyfata?

profdoktor ::

Jaz sem uspel s projektoma "Do 8% BF" in "10k čistega iz BCHja". Vse je črno na belem na forumu, kdaj je bilo kupljeno in kdaj prodano. Za maščobo bom pa naredil še selfija v ogledalu s 6-packi. Hvala, živjo!

Medtem pa je NEBL padel pod 3€. :(

Horejšio ::

Bart frizura junija pri 6.7k pomeni x 10 = 67k julija.

Vazelin ::

Moon soon

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

profdoktor ::

Kaj potem ne bomo letos kupovali BTC za 300k? Kje smo norci? Ni-ni?

Vazelin ::

Čudi me, da ni več zanimanja za BTC pri 6k, če vemo, da se potem samo čaka max 2 leti, da pride do 300k:O

seniorman ::

Vazelin je izjavil:

Čudi me, da ni več zanimanja za BTC pri 6k, če vemo, da se potem samo čaka max 2 leti, da pride do 300k:O


Mene ne bo čudilo, ko nebo zanimanja pri 5k :)

Aquafriend ::

Hamez izkljucen si ker objavljas javno signale. Poslji xrp naslov. Jutri ti vrnem denar. Drugac si ze od zacetka prepirljive sorte. Pac verjetno si tak karakter. Nimam nc proti temu da kdo pljuva skupino. Jutri ti objavim post, kjer si dubu navodilo od prisepetovalke vse prodat pri 9400. Zraven se moj graf z glavno mejo 10k. Seveda si dobil vsak dan tudi brezvezne informacije ker mora vsak dan nekaj povedat. Ampak pove kdaj ona trejda in kdaj ne. Je pa imela tudi nekaj kiksov. Kdo jih pa nima?

Aquafriend ::

Je kdo izmed vas v plusu od januarja do zdej? Verjetno je dost vas razocaranih. Vidim tudi komentarje noobov pri prisepetovalki. Povedala je ze pred 4 meseci da gremo navzdol pri btc. Tudi ce vmes pove da bo mogoce kak odboj gre noob kupovat. Ceprav mu stokrat pove da se btc v casu bear trenda ne kupuje. Potem to razocaranje pride do sovraznih komentarjev. Kot da je ona kriva da je slo iz 12k na 6k. Je ona kriva da noob zeli ujet vsak odboj. Ce ti rece da gre trend dol in da ne trejda bitcoina. Zakaj potem gnjavite ce vmes ne pove do kam bo sel dead cat odboj. Ce si poslusal si prodal pri 9400-10.000. Prihranil denar. Pri shitcoinih pa itak priporoca 2.5 do 5% portfoloja v en trejd.

Tudi ne poves za eos kaksno priloznost in signal si dobil. V par dneh iz 11usd na 25. Zmotila se je za 1 dolar se mi zdi. To pa ne omenjas.

Zgodovina sprememb…

janig ::

Aqua, kaj naj zdaj naredimo. Prodamo ali HODL?

Aquafriend ::

Najdite mi kaksnega signalizerja, ki je dal signal eos kupi pri 11 usd prodaj pri 25 usd (v satoshijih) v par dneh cilj dosezen oziroma razlika 1 dolar. Znate samo pljuvat. Najd mi boljsega.

Zgodovina sprememb…

janig ::

Aquafriend je izjavil:

Najd mi boljsega.

Ga ni, ker je vse skupaj sloganje. Mogoce Vidoviti Milan.

tryhard ::

Aquafriend je izjavil:

Citat za?

Enkrat sem celo objavil v to temo post z altcoin napovedmi. Cist vse napovedi so se uresnicile. Mislm da za 4 ali 5 kovancev.

Aquafriend ::

janig je izjavil:

Sorry aqua, ker troli povemo resnico. hamez66 je napisal, da je tvoja skupina bullshit in prisepetovalka promovira/je promovirala ponzije.

A Dan Larimer tudi kaj placuje prisepetovalko?

Hamez nikoli ni bil v moji skupini. Sicer sem mu posiljal signale od prisepetovalke. Ampak ker je godrnjac in zameri vsako samohvalo vsakemu v tej temi, sem mu po krajsem prepiru zacel posiljat samo signale in slike brez razlage

hamez66 ::

No, mogoče so pa zato vsi tvoji signali tako neuporabni. Ker so izven konteksta.

Ne vem pa, zakaj me že od štarta nisi dal v skupino in mi niti nisi razložil, da v resnici nisem v skupini. Mogoče zato, ker si vedel, da se bom bunil, če me boš ozmerjal za nooba, medtem ko si drugim lahko prodajal "svoje" "znanje"?
««
824 / 976
»»