» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
74 / 976
»»

PrihajaNodi ::

To pa kar fino pada:)

DeeJay ::

Cikcak downtrend, kot trobim že par dni.

PrihajaNodi ::

Downtrend je že skoraj en mesec.

Vazelin ::

Pogrešam cenjene komentarje Valvolinea:))

xabre ::

Fiati čakajo kaj bo :)

Ajnstajn` ::

me zanima če zdrži 3550 support, ne upam si shortat.
//

gtr ::

Ajnstajn` je izjavil:

me zanima če zdrži 3550 support, ne upam si shortat.


tako je. Supporta na 3200 sploh ni več. Če pade 3500 zna pasti tudi na 3000...

chavlji ::

Kje vidiš, da na 3200 ni supporta?

dronyx ::

DeeJay je izjavil:

Cikcak downtrend, kot trobim že par dni.

Tisti, ki so avgusta in začetkom septembra kupovali BTC nad 4000 USD postajajo čedalje bolj nervozni, ker ni nobenega zaslužka in bodo čedalje več prodajali. Se mi pa zdi, da se je evforija, ki se je začela nekje maja in trajala praktično do septembra sedaj precej ohladila.

PrihajaNodi ::

Jaja sell, sell....dejte mir!

kiFni ::

dronyx je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Cikcak downtrend, kot trobim že par dni.

Tisti, ki so avgusta in začetkom septembra kupovali BTC nad 4000 USD postajajo čedalje bolj nervozni, ker ni nobenega zaslužka in bodo čedalje več prodajali. Se mi pa zdi, da se je evforija, ki se je začela nekje maja in trajala praktično do septembra sedaj precej ohladila.

in naredili bodo največjo neumnost če bojo prodali, kot sem jo naredil jaz. lani spomladi sem kupoval 5-6 dobrih coinov ko so ful padli.
oktobra novembra so bili še bolj v podnu in sem v strahu vse prodal, sem vsaj nekaj vložka rešil. še bolj so padli decembra, torej sem se kao dobro odločil.
od aprila naprej je začelo it pa vse v nebo. torej če sploh ne bi prodal in pustil eno leto bi imel 20 - 30x profit.

PrihajaNodi ::

kiFni je izjavil:

dronyx je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Cikcak downtrend, kot trobim že par dni.

Tisti, ki so avgusta in začetkom septembra kupovali BTC nad 4000 USD postajajo čedalje bolj nervozni, ker ni nobenega zaslužka in bodo čedalje več prodajali. Se mi pa zdi, da se je evforija, ki se je začela nekje maja in trajala praktično do septembra sedaj precej ohladila.

in naredili bodo največjo neumnost če bojo prodali, kot sem jo naredil jaz. lani spomladi sem kupoval 5-6 dobrih coinov ko so ful padli.
oktobra novembra so bili še bolj v podnu in sem v strahu vse prodal, sem vsaj nekaj vložka rešil. še bolj so padli decembra, torej sem se kao dobro odločil.
od aprila naprej je začelo it pa vse v nebo. torej če sploh ne bi prodal in pustil eno leto bi imel 20 - 30x profit.



Je pa razlika če vzameš ven in še več kupiš.

kiFni ::

PrihajaNodi je izjavil:

kiFni je izjavil:

dronyx je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Cikcak downtrend, kot trobim že par dni.

Tisti, ki so avgusta in začetkom septembra kupovali BTC nad 4000 USD postajajo čedalje bolj nervozni, ker ni nobenega zaslužka in bodo čedalje več prodajali. Se mi pa zdi, da se je evforija, ki se je začela nekje maja in trajala praktično do septembra sedaj precej ohladila.

in naredili bodo največjo neumnost če bojo prodali, kot sem jo naredil jaz. lani spomladi sem kupoval 5-6 dobrih coinov ko so ful padli.
oktobra novembra so bili še bolj v podnu in sem v strahu vse prodal, sem vsaj nekaj vložka rešil. še bolj so padli decembra, torej sem se kao dobro odločil.
od aprila naprej je začelo it pa vse v nebo. torej če sploh ne bi prodal in pustil eno leto bi imel 20 - 30x profit.



Je pa razlika če vzameš ven in še več kupiš.

ja na napakah se učiš. letos bom kupoval šele decembra :)

PrihajaNodi ::

Sedaj je bil cas za nakupe. Vstopi se ob razprodaji!

Drevesce ::

Preveč pametuješ PrihajaNodi.. mislim, da nas večina tu želi bolj strokovnih komentarjev od tvojih.

kiFni ::

PrihajaNodi je izjavil:

Sedaj je bil cas za nakupe. Vstopi se ob razprodaji!

ki šele pride.

PrihajaNodi ::

Drevesce je izjavil:

Preveč pametuješ PrihajaNodi.. mislim, da nas večina tu želi bolj strokovnih komentarjev od tvojih.


Spekulacija in strokovni komentar does not compute.

Auba ::

Jaz sem se znebu Neotov zaenkrat pa vse upe položu v OmiseGO. Ima kdo to in kako se mu zdi ta asset?
Živjo :)

Ajnstajn` ::

Auba je izjavil:

Jaz sem se znebu Neotov zaenkrat pa vse upe položu v OmiseGO. Ima kdo to in kako se mu zdi ta asset?



jaz ga imam precej in tudi neotov, zagotovo se pa sedaj nebi znebil neotov.
//

D3m0r4l1z3d ::

Ima kdo NXT?
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

PrihajaNodi ::

Ajnstajn` je izjavil:

Auba je izjavil:

Jaz sem se znebu Neotov zaenkrat pa vse upe položu v OmiseGO. Ima kdo to in kako se mu zdi ta asset?



jaz ga imam precej in tudi neotov, zagotovo se pa sedaj nebi znebil neotov.


To pa je neumnost...pa ravno ko vse raste.

Auba ::

Ajnstajn` je izjavil:

Auba je izjavil:

Jaz sem se znebu Neotov zaenkrat pa vse upe položu v OmiseGO. Ima kdo to in kako se mu zdi ta asset?



jaz ga imam precej in tudi neotov, zagotovo se pa sedaj nebi znebil neotov.


Jaz jih imam neki čez jurja vse skup. Prvo sem mislu mal preprodajat, pa sm se uštev učerj pa danes zjutraj k nism prodal pri 9 pa spet kupu pri 8. Tko še mal povečam vse skupaj. Pomoje najbolj vse skup samo držat pa je.

Ma NEO je kul, samo zaenkrat nevem kaj je s temi kitajci. Tole res met kovanca kaj bo in kaj ne bo.
Živjo :)

PrihajaNodi ::

Ma NEO je kul, samo zaenkrat nevem kaj je s temi kitajci.


Lansirajo novico, da lohk partija pocen kupi.

Auba ::

Možno. Who knows. Bodo imel svoj kovanec komunisti pa vse te prepovedi. Nevem no. Res pa je da je to internacionalni projekt :)
Živjo :)

PrihajaNodi ::

Zakaj ima Dash taksno vrednost? Xmr ima bistveno vec potenciala. Drzave bi lahko borzam prepovedale trgovati s taksnimi valutami.

oracle ::

oracle je izjavil:

BTC se kr dobr drži.

Sicer sm pa kupu neo in pay (majhne količine). Moj prvi "trejd". Pa da vidm če mi kej rata.

SUCCESS! 8-) Sicer niti približno ni šlo do mojih optimističnih sell orderjev... in pa ostalih valut raj ne gledam ;((

JackOdpirac ::

Par dni nazaj se je sestal NEO lider Da Hongfei sestal s Kitajskimi uradniki. Ampak to itak ni pretirano novo, itak so že dalj časa v španoviji z vlado.

PrihajaNodi ::

Kitajci so posvojili Ltc!

xabre ::

Zanimivo branje pa video....

http://stockemperor.com/currencies/inte...

brinovcek ::

oracle je izjavil:

oracle je izjavil:

BTC se kr dobr drži.

Sicer sm pa kupu neo in pay (majhne količine). Moj prvi "trejd". Pa da vidm če mi kej rata.

SUCCESS! 8-) Sicer niti približno ni šlo do mojih optimističnih sell orderjev... in pa ostalih valut raj ne gledam ;((


A to se kaj ve zakaj je šlo gor? Pay in neo...

Drugače za long term se po moje splača še waves, wings, omg, mgo, pay, cvc, xvg,xel, xcz,zen,...

IksPEEkju ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kitajci so posvojili Ltc!

Kje pa si to prebral? Se ni to že cca. 4 mesece nazaj govorilo ?

detroit ::

noben ne omenja safexa at all?
Skero

Auba ::

xabre je izjavil:

Zanimivo branje pa video....

http://stockemperor.com/currencies/inte...


Bulšit :)
Živjo :)

Horejšio ::

Dnevno se pojavljajo phishing strani na google search. Dejte v zaznamek pravo.

Horejšio ::

Če držite dlje časa pa poglejte za Hardware Wallet.

Red_Mamba ::

a se lahko razpisete na katerih borzah imate kovance.
delam aplikacijo za portfolijo in bi rad videl ce je treba se kako dodati :)

trenutno imam Etherwallet, Poloniex, Bitstamp, bittrex in pa moznost rocno dodajanje kovancev.
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

amacar ::

Js imam se na: binance, yobit, cryptopia, livecoin, hitbtc.

Horejšio ::

Red_Mamba je izjavil:

a se lahko razpisete na katerih borzah imate kovance.
delam aplikacijo za portfolijo in bi rad videl ce je treba se kako dodati :)

trenutno imam Etherwallet, Poloniex, Bitstamp, bittrex in pa moznost rocno dodajanje kovancev.


Kraken ma tud nek api... A delaš bot ?
Zanima me, ker appl si uporabil ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Horejšio ()

Hair ::

A se še komu zdi, da je to to, kar se drugega dna tiče? Situacija s Kitajsko izgleda, da se je skristalizirala (vsaj zaenkrat), 3.500 smo zadeli, zdaj pa gor?
Whenever people agree with me, I feel I must be wrong.

brinovcek ::

Hair je izjavil:

A se še komu zdi, da je to to, kar se drugega dna tiče? Situacija s Kitajsko izgleda, da se je skristalizirala (vsaj zaenkrat), 3.500 smo zadeli, zdaj pa gor?



Se tudi jaz sprašujem če mogoče ni tole konec.

Qcube ::

Enako sem se jaz spraševal včeraj, ker tudi nekateri altcoini so šli gor in ostali gor, kar je nenavadno.

PrihajaNodi ::

Saj sem vam rekel da je razprodaje konec:) ampak ne dajmo cakat btc za 200€. Jaz svojega deleza ne prodam po nizki ceni, raje vidim da propade! Sedaj krozi pameten denar:)

brinovcek ::

No pa saj se še ni toliko dvignilo da bi bil polom. Če predpostavljamo, da bo glede na govorice in vse TA bil LTC drugo leto med 100 in 200 $ dolarji potem se tudi pri 45 € nimamo še kaj trest za izgubo. Še vedno bo x2 dobiček.

xabre ::

Par procentov nihanja pa res nič ne pomeni a ne

brinovcek ::

detroit je izjavil:

noben ne omenja safexa at all?


Povej nam kaj več če že omenjaš...

brinovcek ::

A je kdo kaj ARK spremlja? vidim da gre počasi gor v nebo kot so kazale TA.

oracle ::

brinovcek je izjavil:

oracle je izjavil:

oracle je izjavil:

BTC se kr dobr drži.

Sicer sm pa kupu neo in pay (majhne količine). Moj prvi "trejd". Pa da vidm če mi kej rata.

SUCCESS! 8-) Sicer niti približno ni šlo do mojih optimističnih sell orderjev... in pa ostalih valut raj ne gledam ;((


A to se kaj ve zakaj je šlo gor? Pay in neo...

Drugače za long term se po moje splača še waves, wings, omg, mgo, pay, cvc, xvg,xel, xcz,zen,...

Za večino naštetih sem tudi jaz slišal, da so obetavni. Nimam pa jajc nabavt. Razen za manjši denar, kot sedaj eksperimentiram. Pa še to sem prekršil pravilo in nisem nastavil stop loss orderjev. In prav da nisem, bi mi vse vn vrglo z 10 % izgube.

brinovcek je izjavil:

A je kdo kaj ARK spremlja? vidim da gre počasi gor v nebo kot so kazale TA.

ARK je menda obetaven, ampak hkrati je velika verjetnost, da ga doleti v kratkem večja korekcija. Zadnja rast cene se je zgodila ob zelo nizkem volumnu, to je sumljivo.

Premalo imam fiata, da bi šel kupovat. Z BTC je pa težje nardit profit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oracle ()

cungalungaa ::

Bo kaj z BMC-jem?

xabre ::

Kak zanimiv ICO na vidiku?

Gemblerka ::

Kje imate največ naloženo? Kolikor tu berem je govora bolj kot ne samo o LTC-ju in NEO-tu. A imate vsi tu fokus? Mogoče kdo spremlja nove obetavne projekte, kot je KickIco, Centra, Cindicator?
««
74 / 976
»»