» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
593 / 976
»»

Mato989 ::

Jacksmav je izjavil:

https://www.ccn.com/bank-of-america-adm...

dobre novice...počas pa bo... :)


Zdaj že 2. največja USA banka to javno priznava... bojijo se da ne bodo imeli kontrole na denarjem LJUDI ki so ga zaslužili... edino pravilno! To je tudi razlog zakaj bi najraje ukinili gotovino!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

urbnzy ::

Pa BTW, obstaja velika možnost, da je pok balončka tulipanov čist napačno predstavljen v svetu. Njegov učinek naj bi bil minimalen (brez večjih izgub velikega vštevila ljudi). Kdor želi, si lahko tu prebere več - https://www.smithsonianmag.com/history/...

profdoktor ::

Jacksmav je izjavil:

https://www.ccn.com/bank-of-america-adm...

dobre novice...počas pa bo... :)

Zastrašujoča novica, glede na to da je Trump sveta vladar. FUD pa pol.

dronyx ::

Mato989 je izjavil:

Tako kto je fiat denar izpodrinil zlate kovance in srebrnike tako je zdaj tukaj crypto... razlika je samo v tem, da ko je fiat denar začel izpodrivat zlato, ni bilo vlad, držav tako močnih in lobijev da bi tisto lahko branili pred FIATOm...

Saj pri denarju ni toliko pomembno, v kakšni obliki se pojavlja (srebrniki, papirnati bankovci, zapis na računalniku...), ampak kdo ga izdaja, kakšno zaupanje uživa in nenazadnje, kaj lahko z njim počneš.

Jacksmav ::

moje mnenje, da zdaj BTC sploh ne bo več padal dol tko kot je preje...mogoče do 6500-7000$ meja se bo dvigala ...Hodlerji... :)....s tem pa bo BTC rastel...tudi do 50K...in več...

Mato989 ::

dronyx je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Tako kto je fiat denar izpodrinil zlate kovance in srebrnike tako je zdaj tukaj crypto... razlika je samo v tem, da ko je fiat denar začel izpodrivat zlato, ni bilo vlad, držav tako močnih in lobijev da bi tisto lahko branili pred FIATOm...

Saj pri denarju ni toliko pomembno, v kakšni obliki se pojavlja (srebrniki, papirnati bankovci, zapis na računalniku...), ampak kdo ga izdaja, kakšno zaupanje uživa in nenazadnje, kaj lahko z njim počneš.


No ja pri zlatu je bilo tako, če si ga izkopal ni bilo pomembno kdo ga je izdal (itak je vso zlato iz zemlje zaenkrat) torej je argument relativno mimo... če si imel 19g zlato si imel 10g zlata... ali ga je izdala USA ali Avstralija je nepomembno, vrednost ima kovina, če odštejemo numizmatike, ampak ko ga prodaš v zlatarno oni gledajo grame, ne pa izdajatelja =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Jacksmav ::

profdoktor je izjavil:

Jacksmav je izjavil:

https://www.ccn.com/bank-of-america-adm...

dobre novice...počas pa bo... :)

Zastrašujoča novica, glede na to da je Trump sveta vladar. FUD pa pol.



jp to ti dam prav...razen, če tud on ni not...preveč diši po kešu... :)

profdoktor ::

Velika Amerika ima najraje zelence. Imajo že infrastrukturo - tiskalnike. Ko se bo ena kripto valuta dovolj razvila, da bi znala mešat štrene, bo Trump naredil konec igre (strokovno: Game Over). Potem bo naredila rez kmalu še EU, kripto valute pa bodo popularne samo še tam kjer so bile na začetku - črni trg ala Silk road in v državah, ki so pod sankcijami. Te države bodo zlorabljale kripto valute, prale denar, financirale terorizem, korupcija bo v razcvetu kot še nikoli itd. Skratka nič dobrega ne prinaša blockchain v finančnem sektorju. Epic fail.

Zgodovina sprememb…

Nebomgabiksa ::

Dtrader je izjavil:

Nebomgabiksa je izjavil:

Fiat -> ETH. When?
Zdaj je na 800$ (650 EUR).

Do maja 2017 je bil pod 100$, potem do konca leta 2017 okoli 300$.
Potem pa dip v začetku meseca na 580$...

Kaj pravi vaša kava, kugla, amortizer... ???

Jaz bom malo počakal, če se bo obdržalo 3 dni na isti ravni bom porinil not fiat.


Jaz zdajle kliknil buy na 676€...

Aquafriend ::

profdoktor je izjavil:

Velika Amerika ima najraje zelence. Imajo že infrastrukturo - tiskalnike. Ko se bo ena kripto valuta dovolj razvila, da bi znala mešat štrene, bo Trump naredil konec igre (strokovno: Game Over). Potem bo naredila rez kmalu še EU, kripto valute pa bodo popularne samo še tam kjer so bile na začetku - črni trg ala Silk road in v državah, ki so pod sankcijami. Te države bodo zlorabljale kripto valute, prale denar, financirale terorizem, korupcija bo v razcvetu kot še nikoli itd. Skratka nič dobrega ne prinaša blockchain v finančnem sektorju. Epic fail.

mislim, da se motis, vladarji sveta zelijo skupno svetovno valuto, ameriski dolar jim je najbrz v napoto

gruntfürmich ::

Jacksmav je izjavil:

https://www.ccn.com/bank-of-america-adm...

dobre novice...počas pa bo... :)

Jst bi raje delal ravno kontra kot pravijo največji igralci.
Ko je morgan pravil da je btc scam so sami ravno kopičili kovance, ko so obrnili ploščo so jih začeli prodajat in rušit trg.
vedno pa oberejo ovce ki nasedajo fabriciranim novicam...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

galu ::

Mato989 je izjavil:

Kripto je izjavil:

dronyx je izjavil:

Gemblerka je izjavil:

Eni res za vsak manjši padec jamrate. Poglejte kje smo bili par tednov nazaj. BTC je bil na 5k, zdaj je že na 10k.

No ja, bil je tudi že skoraj 20k. Ampak iz 6k na 12k je prišel v par tednih oziroma še prej. Če delnice padejo za take procente se ne poberejo še leta. Po moje imate nekateri nerealna pričakovanja od kripto marketa, ker rasti po moje ne bo, dokler ne bo masovne uporabe. Zelo popularna je sicer primerjava z internetom in njegovo rastjo, samo številke mi nekako ne gredo skupaj. Tole je rast internet uporabnikov od 2005 do 2017. Torej v 10 letih od 1995 do 2005 je število uporabnikov naraslo skoraj na 1000 MIO. Če za začetek kripta (BTC) recimo štejemo 2009, imamo v tem času manj kot 20 MIO uporabnikov po moje. V takem časovnem obdobju je internet uporabljalo več kot 500 MIO ljudi.


Ena izmed večjih napak je primerjava trga kriptovalut s trgom vrednostnih papirjev, valut itd. Gre za popolnoma drugo zadevo in je med seboj neprimerljivo. Že znotraj trga kriptovalut so zadeve lahko neprimerljive.


Spomni to potem še one ki primerjajo bitcoin z tulipani =) a tisto pa je primerljivo, KER??? ti tako rečeš oz. kdo?

Tako kto je fiat denar izpodrinil zlate kovance in srebrnike tako je zdaj tukaj crypto... razlika je samo v tem, da ko je fiat denar začel izpodrivat zlato, ni bilo vlad, držav tako močnih in lobijev da bi tisto lahko branili pred FIATOm...


Zakaj bi vlada "branila" zlato pred njihovo pogruntavščino (fiat)? :))
Tako to gre.

mrkva1 ::

kateri exchange omogoča da ko ob nakupu coina lahko nastavim "stop loss" ter "limit order(sell order)" naenkrat?
Npr. kupim za 100 USD
Stop loos nastavim na 80 USD (da ga sistem sam proda če gre pod določeno ceno)
in pa obenem tudi limit stop na 140 USD(da ga sistem sam proda ko bo na določenem nivoju)

Na Bitstampu to ni mogoče. lahko nastavim le "trailing stop loss", ki pa ni vedno najbolj primeren.

jWill55 ::

mrkva1 je izjavil:

kateri exchange omogoča da ko ob nakupu coina lahko nastavim "stop loss" ter "limit order(sell order)" naenkrat?
Npr. kupim za 100 USD
Stop loos nastavim na 80 USD (da ga sistem sam proda če gre pod določeno ceno)
in pa obenem tudi limit stop na 140 USD(da ga sistem sam proda ko bo na določenem nivoju)

Na Bitstampu to ni mogoče. lahko nastavim le "trailing stop loss", ki pa ni vedno najbolj primeren.


Vem da ima Binance to, verjetno še kakšen drug.

sarma832 ::

Na začetku so se coini prodajali kot vroče žemljice na Poloniexu, nato na Bittrexu in zadnje leglo Pump&dumpov je bilo na Binancu.

Lahko se gremo igrico in ugibamo kater exchange bo naslednji. Mogoče Bibox? Interface je podoben Binancu, tako da preskok ne bi bil zahteven, coini pa so friški in brez bagholderjev :8)

PrihajaNodi ::

Včeraj je kdo kupil block mason credit protocol. Je ravno prišel na Bittrex, preštudiram malo in kupim po 0.77 danes 0.90:) sicer res samo za 500EUR pa vseenom good deal..

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

p.s. tisti, ki ste investirali v BNK bodo čez 3 dni razdelil 3bn kovancev kupcem tokenov pro - ratio:) Kako pa kaj Tezos scam?
Block Mason Credit Protocol gre očitno na 1 ;)))

Zgodovina sprememb…

hodler ::

IOTA raste, ker se jim je pridružil VW

https://ethereumworldnews.com/iota-futu...

PrihajaNodi ::

uf kera rast:) to je bolj ali manj že "spumpano".

MonoPattern ::

IOTA je še vedno 15% nižje kot 1 teden nazaj. Ni to neka rast.

tom234 ::

Jah,mislim da tisti ki so vedl za to združitev so prejšni teden tole pumpal

Kaj se dogaja z viberate, nobenega zanimanja?sam umetno pumpanje na vsake tolk cajta?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tom234 ()

PrihajaNodi ::

Kaki viberate mene zanima kaj bo z bankero. Poleg tega ta ico ni bil dostopen na ameriškem trgu. Lets see in 3 days...

Zgodovina sprememb…

tom234 ::

hmm nisem spremljal tega,a ico je še odprt al je že zaprt,

PrihajaNodi ::

tom234 je izjavil:

hmm nisem spremljal tega,a ico je še odprt al je že zaprt,



Zaenkrat je še odprt. Na Hitbtc bo prišel takoj v štartu. Mi je pa zanimivo tole:

In addition to expanding the range of services offered to our clients, we also see the development of our own exchange platform as a way to increase the liquidity of BNK, in the long term, by creating additional supply and demand. BNK as a utility token will allow token holders to trade pairs that include BNKs for free at Bankera’s exchange platform. Therefore, it will be much more cost-effective for our clients to buy BNK with EUR and then buy BTC with BNK, rather than directly buying BTC with EUR. This creates an additional demand for BNKs, which should provide additional liquidity and higher utility.

Zeitgeist ::

kaj mislite o sportyfi? trenutna cena .22 centa, max število kovancev 70 miljonov. ekipa zgleda dela v pravi smeri. v roku enga leta bi to skoraj moralo it parkrat gor ce ne x10?

mnenja?

Gemblerka ::

Ima kdo kaj v XSPEC-u? Razmišljam, da bi vložila, vendar se mi zdi malo preveč pumpa okoli tega kovanca. Podobno kot z PRL.

mrkva1 ::

jWill55 je izjavil:

mrkva1 je izjavil:

kateri exchange omogoča da ko ob nakupu coina lahko nastavim "stop loss" ter "limit order(sell order)" naenkrat?
Npr. kupim za 100 USD
Stop loos nastavim na 80 USD (da ga sistem sam proda če gre pod določeno ceno)
in pa obenem tudi limit stop na 140 USD(da ga sistem sam proda ko bo na določenem nivoju)

Na Bitstampu to ni mogoče. lahko nastavim le "trailing stop loss", ki pa ni vedno najbolj primeren.


Vem da ima Binance to, verjetno še kakšen drug.


Ima Binance sigurno to funkcijo? Sedaj sem gledal pa nisem našel tega. Lahko nastavim ali eno ali drugo, ne pa oboje. Je pa res, da nisem kupil in ne vem kaj lahko nastavim po samem nakupu.

Mesar ::

sportyfi, XSPEC bodo šli v višave noro
Your turn to burn!

Mato989 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kaki viberate mene zanima kaj bo z bankero. Poleg tega ta ico ni bil dostopen na ameriškem trgu. Lets see in 3 days...



Nodi skoraj noben ICO ni na voljo na ameriškem trgu =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zeitgeist ::

kdaj je launchal spectrecoin? roadmap vidim da je do konca letošnjega leta. team je soliden? se držijo roadmapa?

Mesar ::

Se držijo, tipsoni gredo kot po črti.
Your turn to burn!

gruntfürmich ::

PrihajaNodi je izjavil:

p.s. tisti, ki ste investirali v BNK bodo čez 3 dni razdelil 3bn kovancev kupcem tokenov pro - ratio:) Kako pa kaj Tezos scam?
Block Mason Credit Protocol gre očitno na 1 ;)))

Končno sem po 1 mesecu dobil eth na spectrocoin da sem kupil bnk...
Če je bankera scam ti bom uhe navil 😁
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

IL_DIAVOLO ::

Ce bi bil na binance, bi dobil v eni uri.

gruntfürmich ::

Ni fora v tem, fora je v smart contraktih pri bitstampu za ETH pošiljanje in nepodpori tega pri drugih in morajo ročno iskati nakazila, kar pa traja tudi mesec...

Tko da pozor pri nakazilih ETH !
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

hodler ::

Ja, s smart contracti sem imel tudi jaz že težave. Ampak na cryptopii so rešili v dnevu-dveh.

IL_DIAVOLO ::

In kaksna je prednost smart contracta?

zunno ::

gruntfürmich je izjavil:

Ni fora v tem, fora je v smart contraktih pri bitstampu za ETH pošiljanje in nepodpori tega pri drugih in morajo ročno iskati nakazila, kar pa traja tudi mesec...

Tko da pozor pri nakazilih ETH !


Sem se tudi sam že tako nategnil, da sem poslal it Bitstampa na drugo borzo.

HITBtc ima že več kot en mesec moj ETH, odgovor od supporta sem dobil šele po ene mesecu, pa še to je bil splošen odgovor, ki je spraševal ljudi, ali so bili njihovi problemi že rešeni.
Na tega sem odgovoril, in dejansko potem prejel odgovor, da so moj primer dali supportu v višjo prednostno kategorijo. In spet čakam. :D

Najvarnejši način pošiljanja ETH iz borze na drugo borzo je, da najprej pošlješ na svojo zasebno denarnico (npr. MEW), potem pa iz denarnice na borzo.

Supportu na borzah se je najbolje izogniti, ker lahko traja zelo dolgo, da rešijo tvoj primer, ČE se jim seveda sploh da ukvarjati z njim.

gruntfürmich ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

In kaksna je prednost smart contracta?

ne vem, ampak nekatere borze imajo tako urejeno
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

luftar ::

zunno je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

Ni fora v tem, fora je v smart contraktih pri bitstampu za ETH pošiljanje in nepodpori tega pri drugih in morajo ročno iskati nakazila, kar pa traja tudi mesec...

Tko da pozor pri nakazilih ETH !


Sem se tudi sam že tako nategnil, da sem poslal it Bitstampa na drugo borzo.

HITBtc ima že več kot en mesec moj ETH, odgovor od supporta sem dobil šele po ene mesecu, pa še to je bil splošen odgovor, ki je spraševal ljudi, ali so bili njihovi problemi že rešeni.
Na tega sem odgovoril, in dejansko potem prejel odgovor, da so moj primer dali supportu v višjo prednostno kategorijo. In spet čakam. :D

Najvarnejši način pošiljanja ETH iz borze na drugo borzo je, da najprej pošlješ na svojo zasebno denarnico (npr. MEW), potem pa iz denarnice na borzo.

Supportu na borzah se je najbolje izogniti, ker lahko traja zelo dolgo, da rešijo tvoj primer, ČE se jim seveda sploh da ukvarjati z njim.



Tudi sam sem napravil isto napako. Nakazal iz Bitstampa na HitBTC, naredil nov zahtevek za pomoč, dobil odgovor v 10 min in so zadevo rešli v 2-h dneh. Cca 14 dni nazaj.

Od takrat se držim tega da najprej na MEW potem pa naprej.

popo985 ::

Malce nedeljskega branja :). Zgleda da (na žalost) še živi.

http://www.redbook.si/kriptovaluta-doka...

PrihajaNodi ::

gruntfürmich je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

p.s. tisti, ki ste investirali v BNK bodo čez 3 dni razdelil 3bn kovancev kupcem tokenov pro - ratio:) Kako pa kaj Tezos scam?
Block Mason Credit Protocol gre očitno na 1 ;)))

Končno sem po 1 mesecu dobil eth na spectrocoin da sem kupil bnk...
Če je bankera scam ti bom uhe navil 😁



Free money, tega se pa ja ne braniš. Saj lahko prvo minuto prodaš. Bo pa super par BNK in ostale valute brez feejev:). Če jim rata oziroma ne pobegnejo bo BNK coin šel do lune:)

Zgodovina sprememb…

zunno ::

@luftar: jaz imam še večjo štalo, ker sem moral na novo generirati deposit naslov za ETH na HITbtcju. Stran mi je ob odprtju depozit sekcije za ETH javila neko napako in ni pokazala mojega ETH walleta za depozite. Ostale wallete je pokazala. Ni mi preostalo drugega kot da zgeneriram nov ETH deposit address. Kot sem kasneje videl je ETH prišel na stari deposit address z Bitstampa in je že več kot en mesec tam. Upam, da mi bo support lahko pomagal.

IL_DIAVOLO ::

Nor padec bitcoina.

gruntfürmich ::

na spectrocoinu sem čakal na ETH depozit iz bitstampa 1.5 mesece, na yobit bomo pa še videli...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

tom234 ::

Kaj?iz coinbase na binance dobim depozit v 10min

IL_DIAVOLO ::

Še vedno ne razumem, zakaj čakaš tako dolgo zaradi neke funkcije, ki je še sam ne razumeš oz. ne veš čemu služi.

tom234 ::

iz binanc sem dobil takoj, kaj boš na yobit čakal?

hodler ::

sprejem ETH nazaj na bitstamp ni problematičen, v nasprotno smer pa je boljše uporabit drug coin oz eth wallet za vmesni korak

mojanina ::

Dear Seele community,
Our team has worked diligently to improve and optimize the whitelist registration process over the past week. After much aniticipation, we are pleased to finally announce that whitelist registrations will start on 2018/02/26, 06:00 am UTC. For more information and updates, please follow our Telegram announcement page.https://t.me/seeletech

gruntfürmich ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Še vedno ne razumem, zakaj čakaš tako dolgo zaradi neke funkcije, ki je še sam ne razumeš oz. ne veš čemu služi.

https://www.cryptopia.co.nz/Forum/Threa...
https://steemit.com/cryptocurrency/@kyr...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

««
593 / 976
»»