» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
483 / 976
»»

Machete ::

Ma saj se mora malo spucat ta vaginalna zdris. Tudi ICO bullshit mislim da se bo letos malo razpucal. Očitno je potrebna mindset korekcija.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Machete ::

A kitajci še Alfija nipiča poslušajo, al so že zaključili?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Vazelin ::

Good day to be valvoline:D

Machete ::

Itak
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

perci ::

Ni nobenga volumna...spet nas probajo nategnt. HODL.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

Besna Glista ::

odboj na 800 sledi jutri zjutraj !!

butters81 ::

Se mi zdi, da je nekdo že pisal za carVertical samo ne najdem v kateri temi o kripto.

Je obetavno?

4knative ::

butters81 je izjavil:

Se mi zdi, da je nekdo že pisal za carVertical samo ne najdem v kateri temi o kripto.

Je obetavno?

Če boš držal do 2022 seveda in če vmes ne pade v vodo. Predlagam da pri x3 vzameš ven in se zahvališ za sodelovanje.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: galu ()

Amdforce ::

A mato je ze v penzjonu? Nc ga ni na spregled da mal moralo dvigne.

Machete ::

Davčna mu je hišo z zelenim trakom ovila.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

dronyx ::

Machete je izjavil:

Tudi ICO bullshit mislim da se bo letos malo razpucal. Očitno je potrebna mindset korekcija.

Se strinjam. Nekritične investicije v ICO-te dobesedno vabijo razne nategatorje. Pri delniški družbah imajo večinski imetniki delnic vsaj neko glasovalno ali upravljalsko pravico in lahko zamenjajo koga v firmi, če zanič dela, tu pa nima lastnik žetona oziroma kojna praktično nobene besede. Še celo več. Z nakupom coinov še preden je neka ideja zares realizirana ali uporabna se ustvarja umetno povpraševanje, saj se s tem v bistvu (kakor jaz razumem) kupuje neko menjalno sredstvo za bodočo storitev...

Kripto ::

dronyx je izjavil:

Machete je izjavil:

Tudi ICO bullshit mislim da se bo letos malo razpucal. Očitno je potrebna mindset korekcija.

Se strinjam. Nekritične investicije v ICO-te dobesedno vabijo razne nategatorje. Pri delniški družbah imajo večinski imetniki delnic vsaj neko glasovalno ali upravljalsko pravico in lahko zamenjajo koga v firmi, če zanič dela, tu pa nima lastnik žetona oziroma kojna praktično nobene besede. Še celo več. Z nakupom coinov še preden je neka ideja zares realizirana ali uporabna se ustvarja umetno povpraševanje, saj se s tem v bistvu (kakor jaz razumem) kupuje neko menjalno sredstvo za bodočo storitev...


Že lani je bilo napovedano, da večina letošnjih ICO-tov ne bo šla skozi in se počasi zaključuje njihovo obdobje.

Vazelin ::

Kaj je sedaj to. Vsak refresh cmc 1 mlrd manj!

Blazz ::

4knative ::

Vazelin je izjavil:

Kaj je sedaj to. Vsak refresh cmc 1 mlrd manj!

Misliš ena mrda? 1mrd?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Blazz ()

-valvoline- ::

Kripto je izjavil:

dronyx je izjavil:

Machete je izjavil:

Tudi ICO bullshit mislim da se bo letos malo razpucal. Očitno je potrebna mindset korekcija.

Se strinjam. Nekritične investicije v ICO-te dobesedno vabijo razne nategatorje. Pri delniški družbah imajo večinski imetniki delnic vsaj neko glasovalno ali upravljalsko pravico in lahko zamenjajo koga v firmi, če zanič dela, tu pa nima lastnik žetona oziroma kojna praktično nobene besede. Še celo več. Z nakupom coinov še preden je neka ideja zares realizirana ali uporabna se ustvarja umetno povpraševanje, saj se s tem v bistvu (kakor jaz razumem) kupuje neko menjalno sredstvo za bodočo storitev...


Že lani je bilo napovedano, da večina letošnjih ICO-tov ne bo šla skozi in se počasi zaključuje njihovo obdobje.

Says who. Folk isce milijarde na papirju za realen drobiz. Menjalnice si ne bojo rezale vejo na katero sedijo, najvec se bo kupovalo in prodajalo sub 0,001usd prihajajoce kakeckojne tam se bodo kasiral feeji.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: amacar ()

_sas_ ::

Zgleda, da pri nekaterih F5 tipka konkretno trpi ... :))

Ajnstajn` ::

Blazz je izjavil:

https://www.tradingview.com/chart/BTCUS...


Jebemtiš, za trenutek sem se ustrašil, kdo mi je ukradel graf :O

jaz sem out. Zgleda ne bo miru do preteka cme. Danes se delajo nove terminske, zato rabijo čim manjšo ceno, da potem lahko grejo long. Po 26 januarju kupujem nazaj, ne glede na ceno, pa če sem se zajebal, sem se pač zajebal.
//

Zgodovina sprememb…

-valvoline- ::

Machete je izjavil:

Itak

Tip je seveda pozabil povedat bistveno razliko med ICO in IPO(delnico). Ko kupis delnico postajas dejansko solastnik podjetja in si udelezen pri delitvi dobicka, z nakupom ICO ne dobis nic razen obljubo da bo cena kakeckojna sla gor.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Blazz ()

dronyx ::

-valvoline- je izjavil:

Tip je seveda pozabil povedat bistveno razliko med ICO in IPO(delnico). Ko kupis delnico postajas dejansko solastnik podjetja in si udelezen pri delitvi dobicka, z nakupom ICO ne dobis nic razen obljubo da bo cena kakeckojna sla gor.

Nakup nekega coina je podobno, kot če bi kupil recimo Mercatorjeve bone še preden je zgrajena prva trgovina. Ob nakupu ne veš niti ali bo trgovina zares kadarkoli začela obratovati, ali bo bil tvoj bon res kdo pripravljen enkrat v bodoče kupiti, ne veš ali bodo izdali kdaj novo količino bonov itd.

Kripto ::

-valvoline- je izjavil:

Machete je izjavil:

Itak

Tip je seveda pozabil povedat bistveno razliko med ICO in IPO(delnico). Ko kupis delnico postajas dejansko solastnik podjetja in si udelezen pri delitvi dobicka, z nakupom ICO ne dobis nic razen obljubo da bo cena kakeckojna sla gor.


Tudi pri lastništvu oz. delnici je lahko donos 0 ali pa celo dokapitalizacija ali pa tudi razlastitev...to si pa pozabil napisati a ne?

Ajnstajn` ::

Kripto je izjavil:

-valvoline- je izjavil:


Tip je seveda pozabil povedat bistveno razliko med ICO in IPO(delnico). Ko kupis delnico postajas dejansko solastnik podjetja in si udelezen pri delitvi dobicka, z nakupom ICO ne dobis nic razen obljubo da bo cena kakeckojna sla gor.

Tudi pri lastništvu oz. delnici je lahko donos 0 ali pa celo dokapitalizacija ali pa tudi razlastitev...to si pa pozabil napisati a ne?

nope! to pa se ne dogaja! ne govori neumnosti @Kripto !
//

tomy5 ::

Ampak si lastnik podjetja in sodeluješ na skupščini in lahko tudi pri upravljanju tega podjetja -z delnico preko IPO.
ICO ni nič od tega.

Kripto ::

tomy5 je izjavil:

Ampak si lastnik podjetja in sodeluješ na skupščini in lahko tudi pri upravljanju tega podjetja -z delnico preko IPO.
ICO ni nič od tega.


Lahko vplivaš, če imaš dovolj velik delež, glasov..teoretično. V praksi je pa to cela je.ba...

perci ::

No, moje mnenje je, da ni korektno primerjat IPO z ICO. Tok dumb moneya kot ga je v kripto sceni...ga ni nikjer.

janezvalva ::

včeraj sem za foro sodeloval v pump&dump, pa sem v treh minutah zgubu 30%

Kripto ::

perci je izjavil:

No, moje mnenje je, da ni korektno primerjat IPO z ICO. Tok dumb moneya kot ga je v kripto sceni...ga ni nikjer.


Saj ni primerljivo, gre za drug koncept. Ampak, če se že omenja...potem je treba povedati kaj je in kaj ni.

Red_Mamba ::

janezvalva je izjavil:

včeraj sem za foro sodeloval v pump&dump, pa sem v treh minutah zgubu 30%


CND?
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

janezvalva ::

Red_Mamba je izjavil:

janezvalva je izjavil:

včeraj sem za foro sodeloval v pump&dump, pa sem v treh minutah zgubu 30%


CND?

ne, ecocoin. bilo je zabavno. investiral sem 18€

judoka ::

Ajnstajn` je izjavil:

Blazz je izjavil:

https://www.tradingview.com/chart/BTCUS...


Jebemtiš, za trenutek sem se ustrašil, kdo mi je ukradel graf :O

jaz sem out. Zgleda ne bo miru do preteka cme. Danes se delajo nove terminske, zato rabijo čim manjšo ceno, da potem lahko grejo long. Po 26 januarju kupujem nazaj, ne glede na ceno, pa če sem se zajebal, sem se pač zajebal.


Zakaj po 26, nekaj sem spregledal..?

Baja ::

-

edit: predlagam, da če bo 2/3 minusov da se posloviš še od st

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Baja ()

TheKekec ::

+-

Kripto ::

-

Mato989 ::

-
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

scythe ::

-

Ajnstajn` ::

judoka je izjavil:

Ajnstajn` je izjavil:

Blazz je izjavil:

https://www.tradingview.com/chart/BTCUS...


Jebemtiš, za trenutek sem se ustrašil, kdo mi je ukradel graf :O

jaz sem out. Zgleda ne bo miru do preteka cme. Danes se delajo nove terminske, zato rabijo čim manjšo ceno, da potem lahko grejo long. Po 26 januarju kupujem nazaj, ne glede na ceno, pa če sem se zajebal, sem se pač zajebal.


Zakaj po 26, nekaj sem spregledal..?


26 januarja pretečejo terminske pogodbe cme.

Dajte se prosim zresnit. Perci, lahko pobrišeš to smetje?
valvoline, ti pa si še enkrat preberi prvi post.
Rad bi, da imamo eno bolj specializirano temo glede špekuliranja cen kriptovalut. Temo, kjer bi se zgolj pogovarjali o ceni in gibanju kriptovalut ter ICO projektov. Dobrodošla so vsa mnenja, občutki, novice, pričakovanja, itd.. debate o tem, zakaj obstajajo, komu so namenjene,stalno opozarjanje z nevarnostjo investiranja, kako dobre/slabe so pa naj se razpravljajo v ostalih temah. Ravno tako začetniška vprašanja v zvezi z računi na borzah naj raje najdejo dom v ostalih temah.
//

Vazelin ::

Ko bo cap pod 500 pride nazaj:)

Ajnstajn` ::

naj se preseli sem Zaradi mene, če tam prilima več postov na sekundo, kot je btc transakcij na sekundo.
//

judoka ::

Ajnstajn` je izjavil:



26 januarja pretečejo terminske pogodbe cme.



V cetrtek so pa od cboe? Šit, mislil, da oboje na isti dan. Mas kak link za enostavno sledenje mogoce?

Ajnstajn` ::

judoka je izjavil:

Ajnstajn` je izjavil:



26 januarja pretečejo terminske pogodbe cme.



V cetrtek so pa od cboe? Šit, mislil, da oboje na isti dan. Mas kak link za enostavno sledenje mogoce?


ne, od cboe pa so ble mislim da 17 januarja.
//

desmill ::

Kaksne so kaj spekulacije za ETZ rast danes?

judoka ::

Ajnstajn` je izjavil:

judoka je izjavil:

Ajnstajn` je izjavil:



26 januarja pretečejo terminske pogodbe cme.



V cetrtek so pa od cboe? Šit, mislil, da oboje na isti dan. Mas kak link za enostavno sledenje mogoce?


ne, od cboe pa so ble mislim da 17 januarja.


Prejsnjo sredo ja, ne cetrtek, zahebal dan.

Ok, a mogoce ves, zakaj je na COT reportu od cboe bitcoin na cot-cme ga pa ni?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: judoka ()

amacar ::

Mislim, da morejo biti trije, ker js večino njunih komentarjem predlagam za izbris in ne pomaga.

Bolivar ::

En je pravu da bo kupu bitcoin ko pade na 1000 dolarjev.

TheKekec ::

do kje pričakujate ta padec, ki se trenutno dogaja? Bo hujši kot tisti prejšni teden?

Da vem kdaj grem malo v šoping.

K0l1br1 ::

Perci pravi, da je pramalo volumna za padec in da se igrajo z nami. Ali je res majhen volumen, ne vem, verjetno pa bo res kakšna igrica velikih zadaj.

Mato989 ::

K0l1br1 je izjavil:

Perci pravi, da je pramalo volumna za padec in da se igrajo z nami. Ali je res majhen volumen, ne vem, verjetno pa bo res kakšna igrica velikih zadaj.


Jaz se to povsemstrinjam in menim enako... namreš volumen je tako nizki, ker se je dokaj dosti ljudi malo posralo od FUDanja medijev, Koreje, Kitajske, Amerike, potem so še FUD iz EU dodali skozi Nemčija+Francija ipd... skratka ja... ena dobra novica (catalyst) bo sprožila dvig market capa za cca. 15% gladko... če ne 20% ;)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Neon87 ::

desmill je izjavil:

Neon87 je izjavil:

EZT ("izi token"), danes se začne internal exchange..
https://ico.ezpos.io
https://www.facebook.com/pg/eztoken.io/


Sem tudi jaz tole zasledil in se mi zdi zanimiv projekt. Bolj izkušeni borci - ali se splača tole kupiti na dolgi rok (6 mesecev +) danes na regular sale? (vem da ji garancije/zanima me vaše mnenje)

Če mi uspe dobiti po dosti nizki ceni (blizu 1.2$) razmišljam o nakupu za 0.5ETH.


Evo cena je že 7,32$ (iz 1,2$). Se je pa njihov exchange sesul in trenutno ni možno tradeanje. Bi se splačalo zdaj, ko je BTC nizko prodat en del EZT v BTC?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Neon87 ()

dronyx ::

Ajnstajn` je izjavil:

...debate o tem, zakaj obstajajo, komu so namenjene,stalno opozarjanje z nevarnostjo investiranja, kako dobre/slabe so pa naj se razpravljajo v ostalih temah. Ravno tako začetniška vprašanja v zvezi z računi na borzah naj raje najdejo dom v ostalih temah.

Jaz predlagam da se odpre nova tema v smislu "Splošno o kriptovalutah" in se naredi da je vedno na vrhu.

perci ::

Jst ne pravim, da je premalo volumna za padec. Pade lahko tudi pri nizkem volumnu.

Volumen je važen zato, da razumeš, kaj se dogaja in ostaneš miren. Whali nakupujejo (vsaj tako mislim) pri nizkih volumnih, počasi, da cena ne zraste - čez daljše obdobje. Vmes pa parkrat malo POFUDAJO in naenkrat malo več prodajo (zasejejo paniko) da cena lepo ostaja na levelih ali pa celo malo pade.

Tko da zdele pomojem whali lepo akumulirajo za naslednji bull run. Zna pa tale zadeva še trajat teden dva, pa vmes zna pasti do 8k. No biggie.
««
483 / 976
»»