» »

Pomoč pri zbiranju podatkov za magistrsko raziskavo o odnosu ljudi do materialnih dobrin

Pomoč pri zbiranju podatkov za magistrsko raziskavo o odnosu ljudi do materialnih dobrin

psi123 ::

Pozdravljeni uporabniki foruma slo-tech,

sem Tara Klun, absolventka psihologije na Filozofski fakulteti Univerze v Ljubljani in pišem magistrsko nalogo. Zanima me, kako se odnos ljudi do materialnih dobrin povezuje z zadovoljstvom z življenjem in doživljanjem pozitivnih ter negativnih čustev. Prav tako me zanima kako se različne vrste nakupov povezujejo s srečo. Ker živimo v času, ko smo na vsakem koraku izpostavljeni oglaševanju in se potrošnja le še povečuje, se mi zdi tema še posebej pomembna za raziskovanje.

Ker želim zajeti čim bolj starostno heterogen vzorec, se obračam na vas, uporabnike foruma. Poudarila bi, da je vsak odgovor dragocen in da mi brez vašega sodelovanja izvedba magistrske raziskave ne bo uspela, hkrati pa bo vaše sodelovanje pripomoglo k napredku na področju psihologije potrošništva.

Posredujem link do spletne ankete, ki vam bo vzela od 10 do 15 min:
https://www.1ka.si/a/119042

Na koncu ankete je tudi moj elektronski naslov, če boste imeli kakršnakoli vprašanja ali vas bodo zanimali zaključki raziskave.

Hvala že vnaprej!
  • spremenilo: psi123 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako zvesti smo avtomobilskim blagovnim znamkam?

Oddelek: Na cesti
71480 (1078) HotBurek
»

Kratka anketa (5 min)

Oddelek: Šola
183503 (2663) Machete
»

Stališča do domače in tujih držav

Oddelek: Šola
12741 (576) Študentka
»

Stališča do upokojitve - raziskava

Oddelek: Znanost in tehnologija
111934 (1599) Gavran
»

Zakaj igramo MMORPGje?

Oddelek: Igre
243354 (2440) greev84

Več podobnih tem