» »

Banka N26

Banka N26

Temo vidijo: vsi
««
183 / 204
»»

delavec44 ::

vinkop je izjavil:

pri revolutu pa nič ne pošiljajo SMSa ??? Ko sem se preko spleta logiral sem moral vpisati številko telefona ali mail, potem pa v revolut aplikaciji dobiš obvestilo, tapneš na njega, vpišeš passcode in si notri....o kakem SMS preverjanju nisem zasledil ???


In če ne moreš, ti da alternativo mail. Kar zgoraj želijo, da bi dal tudi N26 kjer je edina alternativa sms.
Edino kar me moti pri Revolutu je, da imajo pri potrjevanju obvezno geolokacijo.

Je pa drugače Revolut web app en velik joke.

Zgodovina sprememb…

blink ::

solatjek je izjavil:

Danes SMS deluje!!! Naj še kdo poskusi, ki je imel težave in poroča, da vidimo, če je zgolj slučaj, ali so dejansko uredili...


Dela!

Ml33k ::

Ima kdo probleme z N26 aplikacijo? Meni se zapre ko se hočem prijavit v svoj račun. Imam pa starejši xiaomi telefon še z android 6. Do sedaj je delalo brez problema sedaj pa kar naenkrat noče več.

anketar ::

a ni 7 minimum?

cortez ::

Aprila so pošiljal mail, da opuščajo android 6...

KraitPay ::

Imam težavo z izpolnitvijo neke ankete oz. nekega obrazca.

Težava je da so mi pošljali mail, da moram do 15.6. izpolnit obrazec itd, ob naslednjem vpisu v N26 aplikacijo. Ko se vpišem v aplikacijo pa obrazca ni? Ima kdo kakšno informacijo?

KraitPay je izjavil:

Imam težavo z izpolnitvijo neke ankete oz. nekega obrazca.

Težava je da so mi pošljali mail, da moram do 15.6. izpolnit obrazec itd, ob naslednjem vpisu v N26 aplikacijo. Ko se vpišem v aplikacijo pa obrazca ni? Ima kdo kakšno informacijo?


p.s. aplikacija je na zadnji verziji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KraitPay ()

solatjek ::

KraitPay je izjavil:

Težava je da so mi pošljali mail, da moram do 15.6. izpolnit obrazec itd, ob naslednjem vpisu v N26 aplikacijo. Ko se vpišem v aplikacijo pa obrazca ni? Ima kdo kakšno informacijo?


Jaz sem dobil enako, pa se je ob vsaki prijavi pojavila (obvezno mora biti app, preko web-a je ni bilo), lahko jo pa seveda preskočiš. Če se ne prikaže, bo support verjetno najbojša opcija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: solatjek ()

KraitPay ::

Sem rešil s supportom. Težava je bila v tem da telefona nisem imel registriranega v aplikaciji. Delno je moja napaka delno pa bug.
Ko sem registriral napravo za lažji login, pa je zadeva delovala.

Ml33k ::

Pozdravljeni. Na mobilni aplikaciji se ne morem prijaviti, ker se stalno zruši. Ima morda še kdo podobno težavo.

Imam pa starejši telefon z android 6. Piše da ga še podpirajo, ampak ko se je pred kratkim naredila posodobitev aplikacije se sploh ne morem več prijaviti. Na podpori mi nudijo stare rešitve (zbriši/ponovno naloži aplikacijo, unpair/pair telefon) vendar ne delujejo.

Zanima me samo ali ime še kdo tak problem in je to zaradi tega ker je android 6 ali je moj telefon začel popolnoma štekati?

Groot ::

Par postov višje imaš odgovor ;)

Ml33k ::

Groot je izjavil:

Par postov višjena imaš odgovor ;)

Definitivno je minimalna zahteva android 6.0. Tako piše na googlu, njihovi spletni strani in tako so tudi rekli na podpori. Če pa so karkoli spremenili pa tega niso nikjer objavili

c0ck4m0u53 ::

Greš v nastavitve in najdeš N26 aplikacijo in pobrišeš cache. Če ni nič boljše, pobrišeš še storage.

Če še vedno ni možna prijava, odstraniš N26 aplikacijo in namestiš starejšo verzijo, ki ti je še normalno delovala.
If citizens cannot trust that laws will be enforced in an evenhanded
and honest fashion, they cannot be said to live under the rule of law.
Instead, they live under the rule of men corrupted by the law. - Dale Carpenter

karl_o ::

Pri katerem paketu so instant plačila "zaston"?

delavec44 ::

Pri Revolut paketu :D

MajorM ::

Jaz sem vesel za QR podporo, ki so jo dodali v Android app. Ampak, a se še komu zdi, da je čisto preveč pritiskov potrebnih, da prideš do te funkcije?
Je imel kdo že kakšne izkušnje s feedbackom na N26 Support?

MrStein ::

karl_o je izjavil:

Pri katerem paketu so instant plačila "zaston"?

Kmalu bodo Instant plačila obvezna in tako mogoče zastonj.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Thomxy ::

MajorM je izjavil:

Jaz sem vesel za QR podporo, ki so jo dodali v Android app. Ampak, a se še komu zdi, da je čisto preveč pritiskov potrebnih, da prideš do te funkcije?
Je imel kdo že kakšne izkušnje s feedbackom na N26 Support?


Zelo so prijazni, dosežeš pa itak nič.

ales85 ::

Se strinjam, doseze se ne veliko. Ampak najbrz nas je dosti tezilo, da so to koncno dodali. Ceprav pet klikov za dostop do te funkcije mi je precej mimo. To bi enostavno moralo biti med "bliznjicami" ali pa vsaj prva moznost po "Send money".

Thomxy ::

To je vse lepo in prav... Sicer mene to ne zanima toliko, ker sem si uredil trajnike...
Kar bi lahko naredili akcijo in jih floodali z emaili je Google Pay... Da končno lahko uporabim NFC na telefonu (brez dodatnih posrednikov).

matobeli ::

Točno to, google pay manjka, pa zastonj instant sepa, pol so pa spet bolj konkurenčni revolutu.

Oziroma že v prednosti, revolut ima še vedno katastrofalen UI glede plačil...

vinkop ::

matobeli je izjavil:

Točno to, google pay manjka, pa zastonj instant sepa, pol so pa spet bolj konkurenčni revolutu.

Oziroma že v prednosti, revolut ima še vedno katastrofalen UI glede plačil...

pa spet ni tako katastrofalni UI pri revoltu, vsaj meni ni tako grozen...ne vem

matobeli ::

Ni tako grozen nasploh, je pa grozen v primerjavi z N26.

Kaj recimo to zajema:
1. N26 ima na prvi strani kronološko urejene vse transakcije, prilive in odlive. Revolut ima podobno, "home-transactions" ampak samo za glavni račun, če je bil denar porabljen iz Vaulta ni vidno (pri N26 lahkocto urejaš). Potem ima "Transfers" kjer so vidni vsi transferi, tudi iz vaultov, ampak niso urejeni kronološko ampak grupirani po prejemnikih.
Pa še to so urejeni tako kot nek "chat" da vidiš ravno tri transakcije na celem zaslonu.

2.#tag pri N26 deluje to odlično. Greš na dopust in te zanima koliko si zares zapravil, vse dodaš na #dopust23 in maš celoten znesek.

3.Pri N26 dostopaš do vseh treh pomembnih segmentov preko menija na spodni strani ki je stalno enak, revolut ima sicer podobno, ampak ni vedno vidno in poleg spodnjegaenija je še zgornji ki ima več navlake ki jo ravno tako najdeš v Hubu.

4. Čisto sam izgled in tudi prvi vtis, revolut mi je takoj posral telefonski imenik z svojimi vnosi za pošiljanje denarja, uporaba emoticonov je brezveze... Sicer so precej napredovali ker so bili bistveno slabši, ampak še vedno zgledajo mal neresno. N26 pa pač minimalistični dizajn brez nekih love or hate elementov, bolj cilja na to da ne bo šla uporabniku preveč na kurac kot pa da bo popolnoma navdušen...

Uporabljam pa oboje, zelo pogosto.

peckajb93 ::

Živjo.
Morda kdo uporablja n26 tudi za plačilo položnic? Nikjer namreč ne moram vnest sklica in nevem ali to prejemniki potem pravilno poknižijo? Isto je na revolutu, glede na to da sem račun v sloveniji zaprl rabim alternativo

estons ::

A si kaj pogledal to temo? Vsi to uporabljamo. V tist komentar napišeš sklic v obliki "SIXX 395591460493" ali karkoli ti že piše na položnici. V več kot 3 letih nikoli težav.

blink ::

Ali N26 Standard račun omogoča virtualno kartico in plačevanje preko NFC? Imam fizično kartico in ko grem v aplikaciji na "Cards" ne morem nikjer kreirati virtualne, notri vidim svojo obstoječo fizično kartico v digitalni obliki.

cortez ::

ne omogoča virtualne....za to imaš revolut.

delavec44 ::

Nove stranke dobijo virtualno.

matobeli ::

Verjetno misli tisto virtualno za 1x uporabo.

georgi_kolev ::

Imel sem račune v Novi KBM, NLB, aBanka - vse je bilo zaprto in prestavljeno na N26.

Zaenkrat še nobenih težav. Ni možnosti skeniranja QR iz UPN, vendar to ni problem.

matobeli ::

sej je možnost skeniranja upn. Send money, +, bank transfer, scan iban or qr code, qr code (slider)

BuDi79 ::

georgi_kolev je izjavil:

Ni možnosti skeniranja QR iz UPN, vendar to ni problem.
Je možno, tudi na androidu.

Netrunner ::

BuDi79 je izjavil:

georgi_kolev je izjavil:

Ni možnosti skeniranja QR iz UPN, vendar to ni problem.
Je možno, tudi na androidu.

Ja je, včasih ni bilo vendar na srečo zdaj deluje.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

SmeskoSnezak ::

Ce se ze gre debata o N26 vs Revolut, slisali smo da Revo dobiva kreditno kartico. Ze kdo ima?

Katere digitalne banke ponujajo kreditne kartice?

Pred leti je Smesko (nas TeamL.) nasel BUNQ, ampak je potem tud na Portugalski dejansko odprl fizicni bancni racun s kreditno. Gledam BUNQ pa kaze, da so njihovi nacrti, da bo sedaj 4 al 5 evre mesecna narocnina. A to pomeni, da placas za kreditno na leto okoli 50eur?
LP, Smeskica.
@ Pusti soncu v srce... @

georgi_kolev ::

BuDi79 je izjavil:

georgi_kolev je izjavil:

Ni možnosti skeniranja QR iz UPN, vendar to ni problem.
Je možno, tudi na androidu.


Kje imate to možnost v aplikaciji za Android za skeniranje UPN?

matobeli ::

matobeli je izjavil:

sej je možnost skeniranja upn. Send money, +, bank transfer, scan iban or qr code, qr code (slider)

georgi_kolev ::

SmeskoSnezak je izjavil:

Ce se ze gre debata o N26 vs Revolut, slisali smo da Revo dobiva kreditno kartico. Ze kdo ima?

Katere digitalne banke ponujajo kreditne kartice?

Pred leti je Smesko (nas TeamL.) nasel BUNQ, ampak je potem tud na Portugalski dejansko odprl fizicni bancni racun s kreditno. Gledam BUNQ pa kaze, da so njihovi nacrti, da bo sedaj 4 al 5 evre mesecna narocnina. A to pomeni, da placas za kreditno na leto okoli 50eur?
LP, Smeskica.


Nikoli nisem slišal za fin-tech banko, ki bi ponujala kreditne kartice.

Pred dvema letoma v Sloveniji je bilo smešno - poleti smo se odločili, da gremo v Italijo na dvotedenski dopust in tam najamemo Vespo. Italijani so rekli: "V redu, prinesite s seboj svojo kreditno kartico." Mi nimamo.

Grem v NLB, kjer je bil moj bančni račun, z dovolj sredstev za nakup 3 avtomobilov. Rekli so: "Ne, tujec si."
V redu, grem v Novo KBM - "Ne, tujec si."
SKB - "Ne, tujec si."

Nazadnje sem se le dogovoril z lastniki skuterjev, da jim pustim 1000 EUR v gotovini, če se kaj zgodi.

Ne glede na to, da živim v Sloveniji, imam tukaj hišo, tukaj sem zaposlen, moj otrok je rojen tukaj, moja žena je zaposlena, jaz ne morem plačati nekaj v Mimovrste za 50 EUR z Leanpay.

Zato me zelo zanima fin-tech banka, ki bo nekomu dala kreditno kartico.

Thomxy ::

To je edina pomanjkljivost teh bank: potreba po kreditni kartici. In to le enkrat na leto, ko greš na dopust v tujino za rent-a-car.

amacar ::

Saj jih dosti omogoča tudi z debit kartico, pač malo več keša imaš gor, da si ga rezervirajo. Ali pa vzameš full insurance brez rezervacije sredstev.

ales85 ::

Thomxy je izjavil:

To je edina pomanjkljivost teh bank: potreba po kreditni kartici. In to le enkrat na leto, ko greš na dopust v tujino za rent-a-car.

Kot je napisal Amacar, to ze dolgo ni vec nujno. Mogoce malce bolj komot, ampak zame ne vec omembe vredno.

delavec44 ::

Revolut bo res začel ponujati kreditne kartice (mogoče celo brezplačno z limitom 3kEUR) ampak dokler bodo začeli to ponujati v Slo bo preteklo še nekaj vode. Še obresti na vaultu nimamo.

Zgodovina sprememb…

Thomxy ::

Res je, da lahko avto najameš tudi z debetno, ampak stane tudi več...

ales85 ::

Thomxy je izjavil:

Res je, da lahko avto najameš tudi z debetno, ampak stane tudi več...

Mislim da ne... Vsaj ce vzames zavarovanje.

delavec44 ::

Nekje lahko, drugje pa ne. Ni dobro posploševati.

Netrunner ::

Videl sem, da kartica "N26 You" za 10€ / mesec vsebuje zavarovanje za "Trip cancellation" + še marsikaj drugega. Kaj to je enako kot riziko odpovedi pri turističnih agencijah? ...če prav razumem ti to zavarovanje povrne vse stroške nekega plačanega potovanje pri kakšni agenciji v primeru bolezni?
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Netrunner ::

V bistvu za 120€ na leto imaš kritih kar nekaj zadev ki jih drugače moraš ločeno doplačevati. Zanimiva mi je tudi "Personal liability insurance" če najameš kakšen čoln in kam nasedeš ali kaj uničiš si pokrit.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

ales85 ::

Preden to naročite preverite kakšni so pogoji napram namenskim zavarovanjem na to temo. Morda so boljši, morda slabši.

Jakkob ::

Netrunner je izjavil:

V bistvu za 120EUR na leto imaš kritih kar nekaj zadev ki jih drugače moraš ločeno doplačevati. Zanimiva mi je tudi "Personal liability insurance" če najameš kakšen čoln in kam nasedeš ali kaj uničiš si pokrit.


Seveda ne drži: https://docs.n26.com/legal/06+EU/06+Bla...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jakkob ()

ales85 ::

Jakkob je izjavil:

Netrunner je izjavil:

V bistvu za 120EUR na leto imaš kritih kar nekaj zadev ki jih drugače moraš ločeno doplačevati. Zanimiva mi je tudi "Personal liability insurance" če najameš kakšen čoln in kam nasedeš ali kaj uničiš si pokrit.


Seveda ne drži: https://docs.n26.com/legal/06+EU/06+Bla...


Kaj pa potem sploh še ostane? Saj, če nisi povzročitelj ali soudeleženec, pa čeprav je nesreča, potem itak nisi odgovoren...

Mumbru ::

A besede namerno ne vidita?

ales85 ::

Mumbru je izjavil:

A besede namerno ne vidita?

Mnja, upravičenec. Morda me pismenost malo matra :D Ajde, vsaj podvomil sem hehe

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ales85 ()
««
183 / 204
»»