» »

Banka N26

Banka N26

Temo vidijo: vsi
««
110 / 191
»»

Ales ::

t-zonaz je izjavil:

ja, saj sem že poskušal, pa sem pri flashanju skoraj telefon zabrikal. Sedaj pa se ne upam več.
Še kakšna druga rešitev

Npr. AOSPExtended (Android 9) zelo lepo dela na G2, a se je treba kar poglobiti v navodila oz. forume, preden namestiš zadevo...

Na telefonu ni druge rešitve kot novejši Android.

krucymucy ::

Ni neke znanosti.
Odklenes bootloader, namestis twrp in rom.zip in po potrebi gapps.

Stikalo ::

Danes ne morem nakazati na IBAN račun preko N26 aplikacije? Poveže se, vidim stanje, transakcije. Ko želim nakazati in vpišem ime in IBAN, dam naprej im mi izpiše: "No connection to the server could be established".

V čem bi bila lahko težava?

Ales ::

krucymucy je izjavil:

Ni neke znanosti.
Odklenes bootloader, namestis twrp in rom.zip in po potrebi gapps.
Ne se hecat no, če nisi delal direktno z G2. Kakega reveža boš napeljal da si zbricka telefon.

LG G2 ima nekaj svojih posebnosti, ki jih pred prvo namestitvijo modernejšega firmwarea MORAŠ upoštevati, sicer si sam pripiši posledice. Da bi pa bila neka znanost pa seveda ni, le prave informacije rabiš in nekaj bralnega razumevanja.

blink ::

t-zonaz je izjavil:

Imam težavo s svojim starim telefonom Android 5.0.2 in aplikacijo N26.
Aplikacije ne morem naložiti, ker N26 app ne podpira tako starega android sistema.
Prosil bi za kakšno idejo, kako naložiti n26 app.
telefon Lg g2.
Hvala


Jaz imam Android 5.1.1 na Samsungu in mi javi da imam outdated aplikacijo. Ko izberem "cancel", lahko vstopim notri in uporabljam. Nisem pa v zadnjih dneh izvajal še nobenih nakazil, tako da ne vem ali so glede tega kakšne spremembe.

krucymucy ::

Ales je izjavil:

krucymucy je izjavil:

Ni neke znanosti.
Odklenes bootloader, namestis twrp in rom.zip in po potrebi gapps.
Ne se hecat no, če nisi delal direktno z G2. Kakega reveža boš napeljal da si zbricka telefon.

LG G2 ima nekaj svojih posebnosti, ki jih pred prvo namestitvijo modernejšega firmwarea MORAŠ upoštevati, sicer si sam pripiši posledice. Da bi pa bila neka znanost pa seveda ni, le prave informacije rabiš in nekaj bralnega razumevanja.

Mislim da sem ravno G2 odklepal, mogoce G3.
Se ne spomnim ker je ze dolgo tega, ne vem pa ce je kaj posebnega.
Jaz to naredim takoj ko kupim telefon.

t-zonaz ::

blink je izjavil:

t-zonaz je izjavil:

Imam težavo s svojim starim telefonom Android 5.0.2 in aplikacijo N26.
Aplikacije ne morem naložiti, ker N26 app ne podpira tako starega android sistema.
Prosil bi za kakšno idejo, kako naložiti n26 app.
telefon Lg g2.
Hvala


Jaz imam Android 5.1.1 na Samsungu in mi javi da imam outdated aplikacijo. Ko izberem "cancel", lahko vstopim notri in uporabljam. Nisem pa v zadnjih dneh izvajal še nobenih nakazil, tako da ne vem ali so glede tega kakšne spremembe.


Meni je enako delalo, ko sem se odlocil za update pa mi je izbrisalo n26 app in drugega ne morem vec dobiti

Ce hocem v recovery mi izpise Demigod crash handler: criticsl error

Potem ce drzim gumb za odklepanje se telefon nazaj vklopi kot je treba
t-zonaz

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: t-zonaz ()

blink ::

t-zonaz je izjavil:

blink je izjavil:

t-zonaz je izjavil:

Imam težavo s svojim starim telefonom Android 5.0.2 in aplikacijo N26.
Aplikacije ne morem naložiti, ker N26 app ne podpira tako starega android sistema.
Prosil bi za kakšno idejo, kako naložiti n26 app.
telefon Lg g2.
Hvala


Jaz imam Android 5.1.1 na Samsungu in mi javi da imam outdated aplikacijo. Ko izberem "cancel", lahko vstopim notri in uporabljam. Nisem pa v zadnjih dneh izvajal še nobenih nakazil, tako da ne vem ali so glede tega kakšne spremembe.


Meni je enako delalo, ko sem se odlocil za update pa mi je izbrisalo n26 app in drugega ne morem vec dobiti

Ce hocem v recovery mi izpise Demigod crash handler: criticsl error

Potem ce drzim gumb za odklepanje se telefon nazaj vklopi kot je treba


Kaj pa uninstall in inštalacija starega .apk iz drugega vira? npr. https://www.apkmonk.com/app/de.number26...

t-zonaz ::

Zanimivo. Deluje ko nalozim staro verzijo.
Hvala za idejo.

Koliko pa je riskantno uporabljati starejso verzijo N26
t-zonaz

Okapi ::

Odvisno od tega, koliko milijonov imaš na računu.:))

IL_DIAVOLO ::

https://thobee.com/switzerland/more-tha...

Morda ni ravno pametno imeti n26, kot main bank ampak samo kot alt.

t-zonaz ::

Okapi je izjavil:

Odvisno od tega, koliko milijonov imaš na računu.:))


Haha,
No saj kaksen miljoncek gor al dol...ni panike
t-zonaz

Kodrnusa ::

Danes sema odprl N26 račun. Kako sedaj prijavim račun na furs. Sem hotel preko edavkov, vendar moram poslati se pogodbo in scan kartice.. Kartice še nimam! kako naj potem pošljem na furs če mi manjkajo podatki? Ali moram počakati da pride kartice? Kje sprintam pogodbo N26?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kodrnusa ()

krucymucy ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

https://thobee.com/switzerland/more-tha...

Morda ni ravno pametno imeti n26, kot main bank ampak samo kot alt.


To se je predelalo ze pred nekaj meseci.

Kodrnusa je izjavil:

Danes sema odprl N26 račun. Kako sedaj prijavim račun na furs. Sem hotel preko edavkov, vendar moram poslati se pogodbo in scan kartice.. Kartice še nimam! kako naj potem pošljem na furs če mi manjkajo podatki? Ali moram počakati da pride kartice? Kje sprintam pogodbo N26?

Screenshot podatkov zraven poslji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krucymucy ()

luky ::

krucymucy je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

https://thobee.com/switzerland/more-tha...

Morda ni ravno pametno imeti n26, kot main bank ampak samo kot alt.


To se je predelalo ze pred nekaj meseci.

Kodrnusa je izjavil:

Danes sema odprl N26 račun. Kako sedaj prijavim račun na furs. Sem hotel preko edavkov, vendar moram poslati se pogodbo in scan kartice.. Kartice še nimam! kako naj potem pošljem na furs če mi manjkajo podatki? Ali moram počakati da pride kartice? Kje sprintam pogodbo N26?

Screenshot podatkov zraven poslji.


Klikni to povezavo in se logiraj nakar boš dobil vse podatke, ki jih nato prilimaj FURS_u,

https://app.n26.com/login?redirect=%2Fd...
luky!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: luky ()

t-zonaz ::

No danes je pa prislo obvestilo:
Action needed: please upgrade to the latest app version of N26

We’re writing to remind you that you’re using an older version of the N26 app which will be unsupported after Saturday, September 14th 2019 at 13:00 CEST. It’s important that you update to the latest app version 3.33 as soon as possible, in order to avoid difficulties accessing into your account after this deadline
t-zonaz

perci ::

dobil tudi jaz...čeprav so mi skenslali račun - kekci jedni

Glugy ::

blink je izjavil:

t-zonaz je izjavil:

Imam težavo s svojim starim telefonom Android 5.0.2 in aplikacijo N26.
Aplikacije ne morem naložiti, ker N26 app ne podpira tako starega android sistema.
Prosil bi za kakšno idejo, kako naložiti n26 app.
telefon Lg g2.
Hvala


Jaz imam Android 5.1.1 na Samsungu in mi javi da imam outdated aplikacijo. Ko izberem "cancel", lahko vstopim notri in uporabljam. Nisem pa v zadnjih dneh izvajal še nobenih nakazil, tako da ne vem ali so glede tega kakšne spremembe.


Ja jz tud lahko z Android 5 pridem notrče dam prekliči ampak problem je ker to ne bo večno deloval. Ukinitev pride šele jutri;
"We’re writing to remind you that you’re using an older version of the N26 app which will be unsupported after Saturday, September 14th 2019 at 13:00 CEST."



"What if my phone doesn’t support the latest app version?

If you have an older smartphone device that doesn’t support at least Android 6, the latest N26 app version will therefore not be supported. Unfortunately, this means you won’t be able to access N26 via the mobile app anymore using that handset.

You’ll still be able to carry out transactions as normal using your Mastercard, withdraw money and log in to the N26 Web App from a browser to view your account. However, please bear in mind that you won’t be able to carry out transfers or make transactions using Web App. You will also need to confirm your login attempt with an SMS verification code when trying to access the Web App. We’ll send the SMS to the phone number displayed in the My Account section of the N26 app."



Kolikor razumem ne boš imel več dostopa do aplikacije; boš pa od zdej naprej dobil sms da se boš prijavil prek brskalnika na račun ampak imel boš samo vpogled stanja. Predvidevam da boš še vedno lahko spreminjal nastavitve. Lahko pa boš še naprej uporabljal Mastercard normalno; torej to pomeni tudi Paypal. Torej položnic ne bomo mogli več plačevat. Ne razumem zakaj ne bi v brskalniku ob prijavi preko sms-a dovolil da pošiljaš denar?

"Why is this happening?

You may recall an email we sent this week, explaining new regulations around account security and access to account through third-party payment services as part of the revised version of the EU Payment Services Directive (PSD2) came into effect. The reason why we’re implementing changes which require you to update to a new app version, is to give you the most secure banking experience possible, and remain compliant as an EU licensed bank."


Total lie; Revolut didn't need Android 6 + in order to comply with EU regulations.
V bistvu je to totalna laž ker Revoult pa ne rab Android 6+ da je v skladu z EU pravili. Ne dogaja se zarad EU pravil ampak zarad odločitve s strani N26 da ne podpira več Android 5.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Glugy ()

c0ck4m0u53 ::

A vam po zadnjem updatu deluje prijava z vzorcem? Pri meni, je ni več na voljo v aplikaciji.
If citizens cannot trust that laws will be enforced in an evenhanded
and honest fashion, they cannot be said to live under the rule of law.
Instead, they live under the rule of men corrupted by the law. - Dale Carpenter

buneech ::

perci je izjavil:

dobil tudi jaz...čeprav so mi skenslali račun - kekci jedni

Odpri support ticket, da bi rad probal, ampak, da ti login ne dela. :D

Kodrnusa ::

Ko hocem spremenit trajnik v mojbob.si da bi mi slo iz N26, vnesem st. racuna in kliknem preveri racun. Problem je da izpise bic/swift BAKOSI2X. To ni prav! Moralo bi biti NTSBDEB1XXX. Moznost da bi spremenil bic/swift v mojbob.si ni mozna. A kdo ve kako to resit? Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kodrnusa ()

blink ::

Glugy je izjavil:

blink je izjavil:

t-zonaz je izjavil:

Imam težavo s svojim starim telefonom Android 5.0.2 in aplikacijo N26.
Aplikacije ne morem naložiti, ker N26 app ne podpira tako starega android sistema.
Prosil bi za kakšno idejo, kako naložiti n26 app.
telefon Lg g2.
Hvala


Jaz imam Android 5.1.1 na Samsungu in mi javi da imam outdated aplikacijo. Ko izberem "cancel", lahko vstopim notri in uporabljam. Nisem pa v zadnjih dneh izvajal še nobenih nakazil, tako da ne vem ali so glede tega kakšne spremembe.


Ja jz tud lahko z Android 5 pridem notrče dam prekliči ampak problem je ker to ne bo večno deloval. Ukinitev pride šele jutri;
"We’re writing to remind you that you’re using an older version of the N26 app which will be unsupported after Saturday, September 14th 2019 at 13:00 CEST."



"What if my phone doesn’t support the latest app version?

If you have an older smartphone device that doesn’t support at least Android 6, the latest N26 app version will therefore not be supported. Unfortunately, this means you won’t be able to access N26 via the mobile app anymore using that handset.

You’ll still be able to carry out transactions as normal using your Mastercard, withdraw money and log in to the N26 Web App from a browser to view your account. However, please bear in mind that you won’t be able to carry out transfers or make transactions using Web App. You will also need to confirm your login attempt with an SMS verification code when trying to access the Web App. We’ll send the SMS to the phone number displayed in the My Account section of the N26 app."



Kolikor razumem ne boš imel več dostopa do aplikacije; boš pa od zdej naprej dobil sms da se boš prijavil prek brskalnika na račun ampak imel boš samo vpogled stanja. Predvidevam da boš še vedno lahko spreminjal nastavitve. Lahko pa boš še naprej uporabljal Mastercard normalno; torej to pomeni tudi Paypal. Torej položnic ne bomo mogli več plačevat. Ne razumem zakaj ne bi v brskalniku ob prijavi preko sms-a dovolil da pošiljaš denar?

"Why is this happening?

You may recall an email we sent this week, explaining new regulations around account security and access to account through third-party payment services as part of the revised version of the EU Payment Services Directive (PSD2) came into effect. The reason why we’re implementing changes which require you to update to a new app version, is to give you the most secure banking experience possible, and remain compliant as an EU licensed bank."


Total lie; Revolut didn't need Android 6 + in order to comply with EU regulations.
V bistvu je to totalna laž ker Revoult pa ne rab Android 6+ da je v skladu z EU pravili. Ne dogaja se zarad EU pravil ampak zarad odločitve s strani N26 da ne podpira več Android 5.


Tudi jaz sem dobil to obvestilo na mail. Očitno bomo N26 uporabljali zgolj kot "spletno denarnico" do nadaljnega.

p.s.
Ali ima to slučajno tudi kakšen vpliv na direktne obremenitve? Tam naj ne bi bilo potrebno potrjevanje, i guess.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blink ()

polpo ::

Kodrnusa je izjavil:

Ko hocem spremenit trajnik v mojbob.si da bi mi slo iz N26, vnesem st. racuna in kliknem preveri racun. Problem je da izpise bic/swift BAKOSI2X. To ni prav! Moralo bi biti NTSBDEB1XXX. Moznost da bi spremenil bic/swift v mojbob.si ni mozna. A kdo ve kako to resit? Lp


Saj lepo piše, da jim pošlješ email za ostale EU račune.
V primeru, da se tvoja banka nahaja v drugi članici EU, nam pa zahtevo pošlji na placila@bob.si in navedi spodnje podatke:
ime in priimek
telefonska številka
IBAN
BIC
banka

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polpo ()

kixs ::

blink je izjavil:

Glugy je izjavil:


Total lie; Revolut didn't need Android 6 + in order to comply with EU regulations.
V bistvu je to totalna laž ker Revoult pa ne rab Android 6+ da je v skladu z EU pravili. Ne dogaja se zarad EU pravil ampak zarad odločitve s strani N26 da ne podpira več Android 5.


Tudi jaz sem dobil to obvestilo na mail. Očitno bomo N26 uporabljali zgolj kot "spletno denarnico" do nadaljnega.

p.s.
Ali ima to slučajno tudi kakšen vpliv na direktne obremenitve? Tam naj ne bi bilo potrebno potrjevanje, i guess.


Ne vem kdo se tu dela norce?

https://www.revolut.com/help/getting-st...

At the moment, our app is available for Apple Watches, iPhones or iPads with iOS 10 or newer, and phones with Android 6.0 or newer. Your phone must have a minimum screen size of 3.5 inches.


PS:
Tudi moj phone je na Androidu 5.0.1.... :(

poweroff ::

perci je izjavil:

dobil tudi jaz...čeprav so mi skenslali račun - kekci jedni

Prijavi jih za spam.
sudo poweroff

barakus ::

Jaz sem tudi dobil ta email, čeprav imam Android 9 in N26 version 3.33 že nameščen. Hkrati mi tudi app pravi, da ni pairan s telefonom. Ne vem kaj ga biksajo neki...

Kitajc01 ::

Imam rootan telefon, lineage 8.1in mi v gogleplay sploh ne prikaže n26, ko sem prenesel app iz druge naprave je noče namestiti.????

mikrctmk ::

MEn vse dela, app je na voljo, posodobljen včeraj in nobenih sprememb

Glugy ::

kixs je izjavil:

blink je izjavil:

Glugy je izjavil:


Total lie; Revolut didn't need Android 6 + in order to comply with EU regulations.
V bistvu je to totalna laž ker Revoult pa ne rab Android 6+ da je v skladu z EU pravili. Ne dogaja se zarad EU pravil ampak zarad odločitve s strani N26 da ne podpira več Android 5.


Tudi jaz sem dobil to obvestilo na mail. Očitno bomo N26 uporabljali zgolj kot "spletno denarnico" do nadaljnega.

p.s.
Ali ima to slučajno tudi kakšen vpliv na direktne obremenitve? Tam naj ne bi bilo potrebno potrjevanje, i guess.


Ne vem kdo se tu dela norce?

https://www.revolut.com/help/getting-st...

At the moment, our app is available for Apple Watches, iPhones or iPads with iOS 10 or newer, and phones with Android 6.0 or newer. Your phone must have a minimum screen size of 3.5 inches.


PS:
Tudi moj phone je na Androidu 5.0.1.... :(

aja pa res nazadnje k sm 2-3 tedne nazaj pogledal še ni bil naveden Android 6 pri Revolut medtem ko je N26 že več tednov pred tem nekaj govoril v tej smeri.

Nevem kaj naj zdej nardim ampak novga telefona ne mislm kupt.

Ajnstajn` ::

a pattern login ni več mogoč?
//

blink ::

Tole z nepodpiranjem naprav nižjih kot Android 6 je vedno bolj scary. Moj telefon je star 4 leta.

1. N26 app ne dela več
2. Web login javlja "tap on your app to confirm login". Ja, kako če pa app ne dela več...
3. Plačilo s kreditno kartico spet rabi app za potrditev

Si sploh ne predstavljam, da si kje v tujini in moraš kupiti nov telefon samo zato da lahko uporabiš jebeno spletno banko, ali pa da ti telefon ukradejo.

Okapi ::

:)) Ja, si je res nemogoče predstavljati, da greš do prve malo večje trgovine, in rečeš, en najcenejši telefon, prosim.

šernk ::

opcije so 3:

- kupiti telefon ki ima podporo vsaj 2-3 leta
- namestiti custom rom (z dobrim telefonom potem raztegneš zadevo tudi na 6-7 let bp)
- kupiti vsaki 2 leti nov telefon za 50eur
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Glugy ::

prva opcija ne pride v upoštev ker kot sem rekel nakup ne pride v upoštev
druga opcija bi prišla v upoštev ampak za moj telefon ni custom rom-a
tretja opcija ne pride v upoštev ker telefon še čist normalno dela in ne mislm kupvat novga telefona sam zarad butastga N26

Kitajc01 ::

Imam 5 let star android fon z lineage 9 in vse dela brez problema.
Bil je problem kot sem opisal zgoraj vendar sem odstranil magisk in posodobil na 9.

buttcrack ::

Glugy je izjavil:

prva opcija ne pride v upoštev ker kot sem rekel nakup ne pride v upoštev
druga opcija bi prišla v upoštev ampak za moj telefon ni custom rom-a
tretja opcija ne pride v upoštev ker telefon še čist normalno dela in ne mislm kupvat novga telefona sam zarad butastga N26

Take majo zahteve. Ali se boš prilagodil sicer pa čao. Odločitev je tvoja, njim zate dol visi.

Glugy ::

pač te opcije niso nobene opcije; to je potrošniška neumnost in nič drugega. hočm pravo opcijo ne pa krneki.

Glugy ::

blink je izjavil:

Tole z nepodpiranjem naprav nižjih kot Android 6 je vedno bolj scary. Moj telefon je star 4 leta.

1. N26 app ne dela več
2. Web login javlja "tap on your app to confirm login". Ja, kako če pa app ne dela več...
3. Plačilo s kreditno kartico spet rabi app za potrditev

Si sploh ne predstavljam, da si kje v tujini in moraš kupiti nov telefon samo zato da lahko uporabiš jebeno spletno banko, ali pa da ti telefon ukradejo.


Ko piše "Tap to confirm the log in on your paired smartphone device." klikni "Help" potem pa "send sms code" ; tako lahko dobiš SMS s katerim se lahko potem not vpišeš da imaš vsaj pogled na račun pa nastavitve kartice lahko še zmer spreminjaš. Za ostalo pa ne vem. Sam ja ni mi jasn zakaj ta login z SMS-om tok skrivajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Glugy ()

Kitajc01 ::

barakus je izjavil:

Jaz sem tudi dobil ta email, čeprav imam Android 9 in N26 version 3.33 že nameščen. Hkrati mi tudi app pravi, da ni pairan s telefonom. Ne vem kaj ga biksajo neki...

Ja na novo spari in je ok.

jype ::

Glugy je izjavil:

hočm pravo opcijo ne pa krneki.
Potem moraš pa na kakšno drugo banko.

Ales ::

Skrajni čas je, da nehamo zalagati z denarjem proizvajalce telefonov, ki se jim jebe za stranke. Ni nobenega tehničnega razloga, da 6-7 let stari in še starejši telefoni ne bi mogli imeti najnovejši Android.

Ne kupujte tega sranja, pa se bodo spametovali.

anketar ::

se strinjam, zakaj P4 z 1 Giga rama ne bi smel poganjat win 10, pa 20 tabov odprtih v firefoxu, not fair 8-O

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Ales ()

Dosan ::

blink je izjavil:

Tole z nepodpiranjem naprav nižjih kot Android 6 je vedno bolj scary. Moj telefon je star 4 leta.

1. N26 app ne dela več
2. Web login javlja "tap on your app to confirm login". Ja, kako če pa app ne dela več...
3. Plačilo s kreditno kartico spet rabi app za potrditev

Si sploh ne predstavljam, da si kje v tujini in moraš kupiti nov telefon samo zato da lahko uporabiš jebeno spletno banko, ali pa da ti telefon ukradejo.


Moja tablica je stara več kot 6 let. Ima stock Android 6.0.1. Kupuj boljše stvari, ne pa sranja, ki ni niti eno leto podprto.

MrStein ::

blink je izjavil:

Tole z nepodpiranjem naprav nižjih kot Android 6 je vedno bolj scary. Moj telefon je star 4 leta.

Sosed ima 6 let star telefon in poganja zadnjo verzijo OS-a. Zadnji update pred tedni. Po defoltu, brez hekanja ali česarkoli posebnega dela s strani uporabnika.
Naslednjič, ko kupuješ, se bolj pozanimaj o takih malenkostih.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

destroyer2k ::

Verjetno je že bilo odgovorjeno, ampak bom vseeno vprašal. A n26 račun je kakšna provizija za račun, plačilo itd.?

Kosek1 ::

destroyer2k je izjavil:

Verjetno je že bilo odgovorjeno, ampak bom vseeno vprašal. A n26 račun je kakšna provizija za račun, plačilo itd.?

Popolnoma zastonj je vodenje računa, kartico dobiš zastonj, zastonj so vsa plačila položnic in zastonj so vse SEPA direktne obremenitve ter prvih 5 dvigov na bankomatu. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kosek1 ()

gansta ::

1. Kakšna je dejanska razlika sedaj med Revolut in N26 (morda bo kmalu še večja zaradi brexita?) ? Kaj se sedaj bolj splača ima kdo kakšne ugodnosti za nove člane ?

2. Ima N26 kakšno omejitev, npr. grem v tujino in rabim na mastercardu 2k€, je kakšen problem ali zgolj nakažem iz moje banke na ta račun in prosto uporabljam ?

3. Je imel kdo v tujini že kakšne nevšečnost, da ni šlo plačilo skozi (nekaj sem bral da je v začetku bil problem s prozorno kartico) ?

delfinus ::

1. N26 je malce bolj uporaben z vidika, ce rabis gotovino. Pri Revolutu je mesecni limit 200€, naprej je provizija. Pri N26 pa lahko opravis pet mesecnih dvigov zastonj. Dnevno lahko odvignes do 2500€. Revolut kartico ne uporabljat izzven EUR zone ob vikendih, ker takrat so tecaji znatno slabsi

2. Imej + stanje na N26 in uporabljaj kot ti dusa pozeli.

3. Ne nisem imel problemov in sem uporabljal po celem svetu. Problem bi naj bil na HR cestninskih postajah, kjer bi naj jedlo prozorne kartice.

lp, d.

   -S\/\/-   ::

Ales je izjavil:

Skrajni čas je, da nehamo zalagati z denarjem proizvajalce telefonov, ki se jim jebe za stranke. Ni nobenega tehničnega razloga, da 6-7 let stari in še starejši telefoni ne bi mogli imeti najnovejši Android.

Ne kupujte tega sranja, pa se bodo spametovali.


A se ne šteje, da je kitajski Android za 200€ boljši od zadnjega iPhona?

BigWhale ::

delfinus je izjavil:

Problem bi naj bil na HR cestninskih postajah, kjer bi naj jedlo prozorne kartice.


Jaz nalasc mojo not tiscim, pa je se nikol ni pojedl. :D Ze ene 30x ne.
««
110 / 191
»»