» »

Banka N26

Banka N26

Temo vidijo: vsi
««
153 / 192
»»

jabe ::

Kupiš drugega, daš simko notri, inštaliraš app in gasa...

GupeM ::

jabe je izjavil:

Kupiš drugega, daš simko notri, inštaliraš app in gasa...

to + nekaj dela da unpairaš svoj stari telefon (mislim da z neko kodo). Sem že počel to, ker sem razbil star telefon. Ni zahtevno, je pa kakšne 3 minute več dela. Ugl... Ne boš kar ostal brez denarja.

Kosek1 ::

GupeM je izjavil:

jabe je izjavil:

Kupiš drugega, daš simko notri, inštaliraš app in gasa...

to + nekaj dela da unpairaš svoj stari telefon (mislim da z neko kodo). Sem že počel to, ker sem razbil star telefon. Ni zahtevno, je pa kakšne 3 minute več dela. Ugl... Ne boš kar ostal brez denarja.


To se reši prej kot v 10 ih minutah, tako kot je opisano.

Če še kdo nima N26 ima sedaj idealno priliko, da ob vpisu in prvem plačilu s kartico dobi 30 EUR nagrade. :) Akcija traja zgolj do konca meseca. Prosim, piši mi na zasebno sporočilo. :)

Kripto mesi ::

Nehajte nabijat s temi referrali, imate temo za kode za popust.

cortez ::

Sam 30 ponujate ?!

Vsakemu novemu, k sm fant od fare, dam 40.

Koga zanima...ZS.

https://ibb.co/KcZC1dQ

delavec44 ::

Kaj ni bilo pred kratkim 50€? Zakaj ste sedaj tako navalili na 30.

Groot ::

Ker je včeraj prišel nov email v katerem so koda za 30 EUR. In seveda takoj sledi nov naval prosjačenja.

Zanimivo da tema z uporabnimi kuponi iz Gearbest se je morala posloviti, ref linki se pa vseeno veselo dopuščajo še naprej

cortez ::

Zgleda, da so te referral zneski odvisni od IBAN-a, kakšnega pač poseduješ. Nekakšna državna segregacija.

V juliju je bilo 30, sedaj 40, sledi 50 itd..

poweroff ::

NO, to me še odbija pri teh neobankah.

Takale sirotinja, prosjačenje za par EUR in nekritično delanje brezplačnega marketinga s strani teh sirotinj...
sudo poweroff

GupeM ::

poweroff je izjavil:

NO, to me še odbija pri teh neobankah.

Takale sirotinja, prosjačenje za par EUR in nekritično delanje brezplačnega marketinga s strani teh sirotinj...

To ni brezplačen marketing, če morajo za vsako takšno stranko plačati 60 €.

Kumbaja ::

poweroff je izjavil:

NO, to me še odbija pri teh neobankah.

Takale sirotinja, prosjačenje za par EUR in nekritično delanje brezplačnega marketinga s strani teh sirotinj...

Ker klasicne banke tega ne poznajo?

https://www.nkbm.si/pripelji-prijatelja

https://www.sparkasse.si/sl/prebivalstv...

NoFear85 ::

Torej ce odprem je prva kartica 10€, virtualna zastonj vendar potrebujem telefon s podporo NFC?

Kumbaja ::

Samo podpora NFC ni dovolj, da bi lahko uporablja virtualno kartico za brezstično plačevanje.

driver_x ::

NoFear85 je izjavil:

Torej ce odprem je prva kartica 10€, virtualna zastonj vendar potrebujem telefon s podporo NFC?


Za plačevanje potrebuješ iPhona s podporo za NFC.

GupeM ::

Virtualna kartica na Androidu (v Sloveniji) je dobra samo za spletne nakupe, ker Google Pay ne podpira Slovenije.

Ali pa Curve, ki jo povežeš z N26 virtualno kartico, verjetno?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

XyNOBvxWVJ ::

Kumbaja je izjavil:

Ker klasicne banke tega ne poznajo?

Ni mi jasno, od kod takšna alergija nekaterih na finteche?

Saj jih ni potrebno uporabljati ali pa previdno s jit topupi in zaklepanje kartic in to.

Pri n26 smo pa res uspešno koristili 50€ referal bonusa... En je še na pending samo najbrž ne bo nič, ker so povabljenci bolj tak, hecni, če sem pošten. Verjetno bo, ko bo prepozno :-)

Mi mamo še paypal in alipay vezan na fintech kartice, nič direktno na CC, topupamo pa preko DC maestro.

MrStein ::

Kumbaja je izjavil:

poweroff je izjavil:

NO, to me še odbija pri teh neobankah.

Takale sirotinja, prosjačenje za par EUR in nekritično delanje brezplačnega marketinga s strani teh sirotinj...

Ker klasicne banke tega ne poznajo?

Ja, ampak če to počno naši, je prav, če to počno vaši, pa je narobe!11enaena
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

MrStein ::

driver_x je izjavil:

NoFear85 je izjavil:

Torej ce odprem je prva kartica 10€, virtualna zastonj vendar potrebujem telefon s podporo NFC?


Za plačevanje potrebuješ iPhona s podporo za NFC.

To je od iPhopne 6 dalje, za informacijo.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

driver_x ::

Si siguren? Če se prav spomnim, moj stari 6S še ni imel te funkcije. Lahko pa se motim.

karl_o ::

A iz n26 lahko tudi drugim uporabnikom nakazuješ, recimo Revolut, Monese. Ali samo uporabnikom N26?

driver_x je izjavil:

Si siguren? Če se prav spomnim, moj stari 6S še ni imel te funkcije. Lahko pa se motim.


Apple Pay je na voljo v Slo od junija 2019, sicer pa od oktobra 2014 (iPhone 6)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: karl_o ()

Kumbaja ::

A iz n26 lahko tudi drugim uporabnikom nakazuješ, recimo Revolut, Monese. Ali samo uporabnikom N26?

Znotraj SEPA lahko nakazuješ komurkoli, ki ima IBAN.

poweroff ::

MrStein je izjavil:

Kumbaja je izjavil:

poweroff je izjavil:

NO, to me še odbija pri teh neobankah.

Takale sirotinja, prosjačenje za par EUR in nekritično delanje brezplačnega marketinga s strani teh sirotinj...

Ker klasicne banke tega ne poznajo?

Ja, ampak če to počno naši, je prav, če to počno vaši, pa je narobe!11enaena

Ne, oboje je narobe. Samo za papirnate banke jaz na forumu nisem zasledil prosjačenja, za N26 je pa za bruhat koliko ga je.
sudo poweroff

buttcrack ::

in čemu potem sploh spremljaš teme o fintech bankah?

poweroff ::

Verjetno zato, ker me zanima kaj se novega dogaja po svetu in da vidim kam gre napredek.

Ti pa verjetno zato, da sirotnijiš in prosjačiš za neke popuste?
sudo poweroff

Groot ::

poweroff je izjavil:

MrStein je izjavil:

Kumbaja je izjavil:

poweroff je izjavil:

NO, to me še odbija pri teh neobankah.

Takale sirotinja, prosjačenje za par EUR in nekritično delanje brezplačnega marketinga s strani teh sirotinj...

Ker klasicne banke tega ne poznajo?

Ja, ampak če to počno naši, je prav, če to počno vaši, pa je narobe!11enaena

Ne, oboje je narobe. Samo za papirnate banke jaz na forumu nisem zasledil prosjačenja, za N26 je pa za bruhat koliko ga je.


A res? Ker meni se bolj dozdeva da če ne bi bil že komitent N26, niti ne bi vedel za ref. linke. Medtem ko mi razne Addiko rdeče srede itd. posiljujejo dobesedno na vsakem koraku. Pa ne sedaj začet s komentarji, da v tem primeru ne gre za iskanje novih strank, ker je v končni fazi vse enako oglaševalsko sranje z namenom pridobivanja novih strank/prihodka.

XyNOBvxWVJ ::

poweroff je izjavil:

za N26 je pa za bruhat koliko ga je.

Ja, ker je priložen direkt referal link, ki ga takoj klikneš, ni potrebno nič se fizično kazat nikjer in si posebnih stroškov delat; imaš reklame za N26/Revolut/Curve/..., lahko prebereš takoj in še 50€ 30€ dobita oba zraven, fintech je načeloma brezplačen in pričakovano ugodnejši, če odšteješ trud online registracije. Če ni zate, pač ni zate, eni pa radi "sirotinjimo", nismo vsi takšni premožneši kot nekateri, da nas ne bi 50€ 30€ premamilo, sploh če že dalj časa kolebamo, da bi odprli tak račun. Predlagam, da počakaš na naslednjo akcijo čez nekaj mesecev, ko bo verjetno spet 50€ (za vsakega) za referal in je, če boš, boš, če ne boš, vesolje bo še verjetno vedno stalo.

miko22 ::

Obstaja kaka banka izven EU, podobna N26 in Revolut?

jabe ::

Monese?

Kumbaja ::

poweroff je izjavil:

MrStein je izjavil:

Kumbaja je izjavil:

poweroff je izjavil:

NO, to me še odbija pri teh neobankah.

Takale sirotinja, prosjačenje za par EUR in nekritično delanje brezplačnega marketinga s strani teh sirotinj...

Ker klasicne banke tega ne poznajo?

Ja, ampak če to počno naši, je prav, če to počno vaši, pa je narobe!11enaena

Ne, oboje je narobe. Samo za papirnate banke jaz na forumu nisem zasledil prosjačenja, za N26 je pa za bruhat koliko ga je.

To je bolj problem kliantele kot banke, glede na to da ene in druge banke to ponujajo. Ter pa seveda enostavnosti postopka, kjer pri fintech bankah zadostuje samo klik, pri starih pa je potreben obisk poslovalnice.

slotech5 ::

Kako pa trenutno poteka identifikacija pri n26? A pošlješ sliko osebnega dokumenta ali je video klic?

vinkop ::

slotech5 je izjavil:

Kako pa trenutno poteka identifikacija pri n26? A pošlješ sliko osebnega dokumenta ali je video klic?

posljes slike dokumentov, ki jih zahtevajo...videoklicev ni vec....

Netrunner ::

Kako plačaš položnico z N26??

Send money -> Bank transfer -> Add new contact ? ... pa tukaj ko dam scan QR code se nič ne zgodi... držim čez kodo lep čas pa nič? je to prava pot ali je kakšna druga fora?
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

jabe ::

Branje qr kode ne dela. Dela skeniranja IBANa, ostalo pa na roke.

Netrunner ::

Pa je kakšen razlog da ne dela ?? Sem videl da iban prebere vendar v letu 2021 nisem pričakoval da bom moral na roke vpisovat :)
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Pro ::

Saj dela, samo ne podpira branje slovenske UPN QR kode.

amacar ::

Dela slovenska upn qr koda ampak samo na iOS.

buttcrack ::

poweroff je izjavil:

Verjetno zato, ker me zanima kaj se novega dogaja po svetu in da vidim kam gre napredek.

Ti pa verjetno zato, da sirotnijiš in prosjačiš za neke popuste?

pojdi raje jokat mamici, nam, ki imamo n26 za main bank account pa pusti dihati, še bolje pa da nehaš na vsakem koraku strašit ljudi o random zapiranju računov. Sicer te pa verjetno samo peče, ker ti z zaprtim računom ne moreš do bonusov, sirotinja.

mm&r ::

amacar je izjavil:

Dela slovenska upn qr koda ampak samo na iOS.


Tole ne vem če bo popolnoma držalo, meni deluje tudi na Androidu, vendar ne slovenska upn koda ampak EPC QR code.
Tle maš en sample za probat:
EPC QR code @ Wikipedia

amacar ::

mm&r je izjavil:

amacar je izjavil:

Dela slovenska upn qr koda ampak samo na iOS.


Tole ne vem če bo popolnoma držalo, meni deluje tudi na Androidu, vendar ne slovenska upn koda ampak EPC QR code.
Tle maš en sample za probat:
EPC QR code @ Wikipedia

Čisto lepo drži, potrebno je brati tole temo, je bilo že večkrat omenjeno. Tule: https://slo-tech.com/forum/t696755/p721...

miko22 ::

malo offtopic, da vidite koliko jih je
https://neobankmarket.com/list-of-neoba...

jabe ::

Tega je kot dreka. Razlika pa najbrž za nas v tem, a lahko Slovenec odpre račun in pod kakimi pogoji. Niso čisto vse zastonj, če so že na voljo. Čim je pa en paket, je pa ponavadi dražji, kot pri naših bankah...

barakus ::

Ima kdo kodo za 50 eur?

Groot ::

barakus je izjavil:

Ima kdo kodo za 50 eur?


Pojdi vprašat na Karitas mogoče

Kodrnusa ::

barakus je izjavil:

Ima kdo kodo za 50 eur?

jurek1787 koda za 30€

karl_o ::

Še moja koda: timio3777. https://n26.com/r/timio3777
Naj vse opomnim, da akcija traja do 31.8 in najprej morate zapraviti 30e potem jih dobite.

karl_o ::

Zdravo, mene pa zanima, kdaj je teh 30€ povrnjeno? Ker nakup sem že opravil. Mogoče, če kdo ve? Tudi tisti takrat ko ke bilo 50€? Hvala

delavec44 ::

Takoj ko transakcija ni več pending. Česar sicer ne vidiš v N26 apu. Po navadi par dni.

libreus ::

karl_o je izjavil:

Zdravo, mene pa zanima, kdaj je teh 30€ povrnjeno? Ker nakup sem že opravil. Mogoče, če kdo ve? Tudi tisti takrat ko ke bilo 50€? Hvala

Ko oseba, ki je uporabila tvojo kodo za registracijo, naredi prvo transakcijo, ki je (če se ne motim) večja kot 50 EUR.

karl_o ::

Dobil danes :)

miko22 ::

Looking for an extra speedy way to settle last-minute bills or receive urgent funds? Discover instant bank transfers, now available in your N26 app. Send and receive money from anyone in seconds--even if they're not N26 customers
««
153 / 192
»»