» »

Banka N26

Banka N26

Temo vidijo: vsi
««
134 / 189
»»

olnt ::

olnt je izjavil:

Ali je komu znan tak odgovor, ko poskusiš odpreti račun na N26:

We've reviewed the information you provided and we must inform you that according to our current verification procedures, we're unable to offer you an N26 bank account at this time.

Thank you for your understanding and your interest in N26.


Nobenemu znano? Kaj vpišete pod št. osebne (piše: may be at back side)?

flameir ::

A zdej sam še 5€ dobiš ob invajtu, invajtanec pa 0 ?

matobeli ::

olnt je izjavil:

olnt je izjavil:

Ali je komu znan tak odgovor, ko poskusiš odpreti račun na N26:

We've reviewed the information you provided and we must inform you that according to our current verification procedures, we're unable to offer you an N26 bank account at this time.

Thank you for your understanding and your interest in N26.


Nobenemu znano? Kaj vpišete pod št. osebne (piše: may be at back side)?


Številko osebnega dokumenta se tja vpiše. tista številka ki je v hologramu.

Vuli ::

olnt je izjavil:

olnt je izjavil:

Ali je komu znan tak odgovor, ko poskusiš odpreti račun na N26:

We've reviewed the information you provided and we must inform you that according to our current verification procedures, we're unable to offer you an N26 bank account at this time.

Thank you for your understanding and your interest in N26.


Nobenemu znano? Kaj vpišete pod št. osebne (piše: may be at back side)?


št. dokumenta je v hologramu ali pa odzadi, samo jo je težje razbrat, če ne veš kaj iščeš...
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

buttcrack ::

zadaj je naapisana daljša ja, sicer pa je 9 mestna, zaenkrat se še začnejo z 00 in sledi še 7 cifer.

forplan ::

Je kje oziroma se vodi kakšen seznam kateri bankomati (od slo bank) jemljejo provizije pri N26
da se strinjam

111111111111 ::

Jaz še nisem zasledil. Dvigoval DH, SKB, NLB. Seveda vse v mejah 5 dvigov.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

BuDi79 ::

forplan je izjavil:

Je kje oziroma se vodi kakšen seznam kateri bankomati (od slo bank) jemljejo provizije pri N26

Zaenkrat niti N26 niti Revolut iz neznanega razloga nočeta objavit uradnega spiska bankomatov, ki jemljejo provizijo (gre pa za enake bankomate in enake provizije, ker je pač sistem enak)
Neuradni spisek je recimo vodi tule: http://bit.ly/thefreeATMlist

Ales ::

Od kod pa naj dobijo točne podatke za prav vsako banko v svetu? Itak da ne bodo objavljali cenikov drugih bank, ker nikoli ne bi mogli biti točni in to tudi ni njihovo delo...

predi ::

Je še kdo opazil da so spet "izboljšali" app na Androidu? Ko narediš New transfer iz obstoječega, input field za znesek ni fokusiran, ko ga fokusiraš pa ti ne povozi ničle (0), ki je že v njem. Važno, da zdaj piše "Reference (optional)" namesto "Message (optional)" v naslednjem koraku...

KlemenB2 ::

A komu dela N26 kartica z Google pay za brezkontaktna plačila v trgovinah, ker meni kartica s slovensko BIN ne dela.

Tak trik kot pri Revolutu s spremebo naslova naj ne bi deloval, vsaj tako so mi rekli na supportu: The Terms and Conditions of the sign up country also needs to match with the card address. Which means if you reorder the card to Germany, Google Pay will not be available for you still since the account was created with Slovenian Terms and Conditions.

Ali obstaja kakšen drug način?

UganiKdo ::

Nope, razen če si ob prvi registraciji navedel DE naslov in tja poslal kartico. SI BIN za n26 in google pay je no go.

amacar ::

N26 + gpay ne deluje, mi pa deluje Gpay + Curve (ZS če rabiš referral za 5gbp) v katero povežeš N26/Revolut/...

klein ::

predi je izjavil:

Je še kdo opazil da so spet "izboljšali" app na Androidu? Ko narediš New transfer iz obstoječega, input field za znesek ni fokusiran, ko ga fokusiraš pa ti ne povozi ničle (0), ki je že v njem. Važno, da zdaj piše "Reference (optional)" namesto "Message (optional)" v naslednjem koraku...


Opazil. Pa v Referenci ne moreš delat presledkov niti znakov (-).. ne pusti. V Online dostopu prek kompa pa je še po starem Messege in normalno delaš presledke.
take care..

modelno1 ::

Če kopiraš v referenco, pa dovoli vse znake.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

black ice ::

Ravno berem o nadomestilih pri dvigu, dvigujem na bankomatih NLB manj kot petkrat na mesec in mi do sedaj niso trgali še nobenega dodatnega nadomestila.

legion ::

priznam, da nisem čekiral celotne teme:
ali je mogoče google pay povezati z n26 v Sloveniji?

martincek1 ::

Direktno ne. Lahko pa naročiš kartico Curve, in le-to dodaš v Google Pay in povežeš z N26. Deluje odlično.

legion ::

nice, hvala ti!

legion ::

martincek1 je izjavil:

Direktno ne. Lahko pa naročiš kartico Curve, in le-to dodaš v Google Pay in povežeš z N26. Deluje odlično.

Dobim neko napako, da se ne da nastaviti contacless (gpay prenesel iz apk pure, dodal n26).

Bi mogel spremeniti naslov v Nemškega? Ali pa moram naročiti fizično kartico od Curve? Hvala za pomoč.

martincek1 ::

Fizično kartico, seveda. Jaz imam Nemški naslov, ampak bojda dela tudi s Slovenskim.

legion ::

aha okej, hvala bom jo naročil. na furs pa ne bom prijavljal, sem videl da ni potrebno

buttcrack ::

na FURS se prijavlaja TRRje, ne pa debetne, kreditne, spominske ali SIM kartice.

estons ::

A se kje v N26 appu vidi upcoming direktne bremenitve?

dussan ::

estons je izjavil:

A se kje v N26 appu vidi upcoming direktne bremenitve?


Mislim, da ne.

cortez ::

Skrbno razvite rešitve mBank@Net in Bank@Net Naziv najboljše slovenske mobilne in spletne banke je podjetje za analizo slovenskega digitalnega bančništva E-laborat letos podelil Novi KBM za mobilno banko mBank@Net in spletno banko Bank@Net. V dveh ločenih raziskavah E-laborata sta storitvi Nove KBM prejeli največ točk za vsebino, funkcionalnost in uporabniško izkušnjo. V raziskavo so bila vključena tudi finančno-tehnološka podjetja (npr. N26 in Revolut) s svojimi rešitvami, ki so osredotočene izključno na spletno in mobilno finančno poslovanje.

iz enega slo portala.....

Mater mora bit dobra čukulada :-& .

UganiKdo ::

Bodimo posteni niti n26 niti revolt nista nek presezek spletnega ali mobilnega bancnistva.

Glede na to da cena ni bila faktor ori ocenjevanju me niti pod razno ne cudi rezuktat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

BuDi79 ::

Kaj zavraga je "podjetje za analizo slovenskega digitalnega bančništva" in zakaj kar tako iz čistega miru podeljujejo neke nagrade?

GupeM ::

Če sem povsem pošten, mi je uporabniški vmesnik mBank@net precej bolj všečen kot N26. Škoda le, ker ne omogočajo instant blokade/deblokade kartic in instant nastavljanja limitov na kartici.

Miha 333 ::

Dvigujem z N26 MC na bankomatih Abanke, doslej brez stroškov.

KlemenB2 ::

Curve fizične kartice sploh ni treba imet, jaz sem N26 kartico dodal v Curve, Curve "virtualno" kartico (oz. številke še ne narejene fizične kartice) pa v Google pay in dela, danes stestiral v mercatorju. Brezveze plačat pošiljanje fizične Curve kartice, da mi bo potem še ena kartica ležala po predalu in ne bom vedel kam z njo, ker jo rabim samo za Google pay.

Ps. Novi uporabniki Curve lahko dobite 5GBP s promo kodo NQRKMPVE, pa še jaz dobim 5GBP :)

DePalmo ::

Pri N26 mi je všeč da imaš instant blokado in deblokado kartice, instant nastavitev limitov, brezplačna in takojšnja menjava PIN in seveda da je brezplačno poslovanje. NKBM ne poznam, dvomim pa da ima polovico od naštetega. Par let nazaj sem menjal PIN pri Abanki, so mi zaračunali 10EUR!

MrStein ::

KlemenB2 je izjavil:

Curve fizične kartice sploh ni treba imet, jaz sem N26 kartico dodal v Curve, Curve "virtualno" kartico (oz. številke še ne narejene fizične kartice) pa v Google pay in dela, danes stestiral v mercatorju. Brezveze plačat pošiljanje fizične Curve kartice, da mi bo potem še ena kartica ležala po predalu in ne bom vedel kam z njo, ker jo rabim samo za Google pay.

A to dela z default telefonom (kot pride iz trgovine, plus seveda registracija google accounta in SIM kartica...) ali je potrebno kaj hekati?
Sprašujem za enega laika, zato kakršnokoli "hekanje" odpade.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

buttcrack ::

Dela BP, več težav bi imel prej s shekanim fonom.

KlemenB2 ::

Edina stvar, ki ni čisto default je, da je treba aplikacijo Google pay naložit iz apkmirror ali podobne stvari, ker iz play stora z slovenskim google računom reče, da ni na voljo v tej državi.

Druga rešitev je, da se prek VPN ustvari nemški google račun (oz. iz ene države kjer je google pay uradno podprt), prek katerega play store omogoči namestitev aplikacije.

Dark000 ::

Meni Curve kartice (virtualne) ne gre dodati v gpay (kot contactless). Gledam bin in je Ukrajinski? če sem prav pogledal 5574 4480? Kako imate ostali, ki vam je uspelo dodati v gpay oz. kaj lahko storim?

KlemenB2 ::

Jaz imam 5375 9000, mislim da je UK in mi dela, dva tedna nazaj sem šel na Curve.

Dark000 ::

Se pravi je odivsno kakšno srečo imaš ob odpiranju Curve računa (odprl včeraj), kašen bin dobiš in od tega je odvisno, če gre kartica v gpay ali ne.

KlemenB2 ::

Mogoče so pred kratkim kaj spremenili, tukaj piše, da izdajajo kartice z britanskim BINom, tako da je verjetno res nekaj na sveže drugače: https://denar.svetidej.com/sl/fintech-s...
Res škoda, če ni več tako :(
Ne znam pomagat

Dark000 ::

Eh brezveze, pol zapiram Curve račun :)

Kosek1 ::

Dark000 je izjavil:

Se pravi je odivsno kakšno srečo imaš ob odpiranju Curve računa (odprl včeraj), kašen bin dobiš in od tega je odvisno, če gre kartica v gpay ali ne.


Če prav razumem, če izgubim kartico Curve in naročim novo, mi ne bo več delal? Sedaj mi dela.

delfinus ::

Mal sem spet glup, ali pa je N26 to nekam zakopal v globino njihovega "user friendly" vmesnika.
Kako se izbrise prejemnika na N26. Ta navodila tule: https://support.n26.com/en-eu/payments-... nikakor ne pomagajo, ker ko kliknem na izbranega prejemnika me vrze v okno kjer lahko nastavim znesek, ki ga zelim poslati izbranemu prejemniku. Delete funkcije ni nikjer na spregled.

lp, d.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: delfinus ()

matobeli ::

send money-banktransfer-držiš na kontaktu dokler se ti ne pokaže opcija za odstranit

delfinus ::

Sem usepel najti sedaj jap. Tnx.

SEND MONEY > BANK TRANSFER > dolgi klik na posamezen kotankt to bo to.
Js sem prej vedno klikal po tistih ikoncah zgoraj od posameznega kontakta in me je vedno metalo v Transfer money za posamezni izbrani kontakt.

lp, d.

Aar2rk ::

Kaj ma kdo izkušnje z nedelujočo potrditvijo plačila? Nakup na netu, vnesel kartico, vse je zmlelo kot naj bi, se izpiše stran, da moram potrditi nakup v N26 applikaciji oziroma dobiti push notification za to. In ko sem se zlogiral v app, sem videl obvestilo o potrditivi, ki pa je bilo neodzivno. Ne enojni tap nanj, ne dvojni, ne držanje, nič se ni zgodilo. Tudi reset telefona in ponovni poskus nakupa ni deloval, v 5 minutah je zadeva vsakič potekla.
Je pa res, da sta bili trgovina in banka češki (dobesedno), ko sem čez 4 ure probal spet, je šla zadeva skozi, tokrat kar brez potrdila... Stanje na računu je kot mora bit.

Naabo ::

Meni se je tudi že to dogodilo, pa je sicer šlo samo za top-up iz revoluta.

driver_x ::

DePalmo je izjavil:

Pri N26 mi je všeč da imaš instant blokado in deblokado kartice, instant nastavitev limitov, brezplačna in takojšnja menjava PIN in seveda da je brezplačno poslovanje. NKBM ne poznam, dvomim pa da ima polovico od naštetega. Par let nazaj sem menjal PIN pri Abanki, so mi zaračunali 10EUR!


Tudi meni so všeč te hitre spremembe limitov. Običajno imam rad kartico omejeno na neko povprečno dnevno porabo, če pa pride kak večji nakup ali dvig, pa je sprememba zelo enostavna. Prej pri slovenski banki mi je sprememba veljala šele naslednji dan, pa še plačati je bilo potrebno za spremembo limita. Sam app sicer zelo malo uporabljam, za kar ga pa ni ne nek presežek, ne pripomb nimam. Se mi zdi vmesnik od SKB mobilne aplikacije precej bolj štorast.

WRC555 ::

Zakaj ne morem preko telefona vnašati decimalk, pokaže se mi tipkovnica brez vejic!?

Sedaj se mi je pojavil še en problem...vnesel sem dve položnici za plačilo preko računalnika, sedaj pa mi piše da je pending in "authorize on your paired device"...na telefonu pa tudi ne morem ne potrditi ne zavrniti...kje je fora!?

Noben ne ve v cem je problem?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WRC555 ()

fujtajksel ::

WRC555 je izjavil:

Zakaj ne morem preko telefona vnašati decimalk, pokaže se mi tipkovnica brez vejic!?


Sem že pisal da imam isti štos. Imaš kakšen starejši android? Včasih sem uporabljal worakround copy/paste zneska (z decimalno vejico). Zadnje čase moram pred tem spremenit jezik androida na slovenščino, sicer paste številk z vejico ne prime (ne vem a mogoče na angleščini prime pika).

WRC555 je izjavil:

Sedaj se mi je pojavil še en problem...vnesel sem dve položnici za plačilo preko računalnika, sedaj pa mi piše da je pending in "authorize on your paired device"...na telefonu pa tudi ne morem ne potrditi ne zavrniti...kje je fora!?

Noben ne ve v cem je problem?


Jaz zadnje čase preko računalnika sploh nisem prišel čez zaslon z vnosom zneska plačila, polje za nadaljevanje neaktivno...

buttcrack ::

jaz povsod vnašam s piko brez težav
««
134 / 189
»»