» »

PS5

PS5

Temo vidijo: vsi
««
21 / 132
»»

Trupl0 ::

Dvignite nataliteto pa bomo jebal druge. Za malo večjo vas pred Dunajem noben nima hmerk
If you are going through Hell, keep going !

Skyman ::

bonanno je izjavil:

kje v sloveniji narocit, in da nebos nategnjen ? k ze vidm kako novico, nazalost v Slovenijo smo dobili samo 3x PS5, ker nas v svetu noben ne jebe pet posto, treba bo pocakat 31 dni :D


To glih dvomim da bodo 3 kom prisli,4x ps5 pa je ze mozno sej toliko je tud stacun z konzolami v slo :))..Hec

koliko berem razne slovenske stacune,so prednarocila takoj ustavile ko so dosegle kvoto konzol katere bodo dobili,lahko da bo potem kolicina manjsa,in bo zamik v jan 21.Edino igabiba pa gamecenter sprejemata še prednarocila,ter harwey norman pobira za 2021 ze narocila..Vrjetno tam januar dalje bo dobava v SLO.Ker se sam spomnim ko sem pred leti naroceval monitor so v vecjih trgovinah povedali da dec ne bo dobave ker bo dobava sele januarja,zalog pa ni ker si pred dec niso naredili zaloge.Vse skupaj se je zavleklo do 20.1 dobava je bila potem 1 teden februarja,ko sem jaz monitor ze veselo 2 mesesca uporabljal samo cez mejo je bilo treba pogledati.

oo7 ::

Did you know the PS5 DualSense controller can do this?

IL_DIAVOLO ::

Ok lets make a deal. From now on no women channel.

To si poglej:



Freaking awesome

svecka ::

dokler ne bo podpore na ps4 za ps5 controler NE HVALA.

springfield ::

Zakaj bi hotel imet podporo za PS5 kontroler na PS4? Saj imas PS4 kontroler, ali kako si do sedaj igral?

UganiKdo ::

svecka je izjavil:

dokler ne bo podpore na ps4 za ps5 controler NE HVALA.

Kaj ps4, to bi moralo delat na gorenje pralnem stroju! NE HVALA

Mr.B ::

springfield je izjavil:

Zakaj bi hotel imet podporo za PS5 kontroler na PS4? Saj imas PS4 kontroler, ali kako si do sedaj igral?

Tako kot PS4 controller lahko na PS5 uporabljaš le za PS4 igre. A ni neka taka zgodba.
Hm a ko pridejo tvoji frendi igrati igre... na tvoj PS5.... imaš za vsakeka PS5 kontroler in koliko si dal za skupaj dodatna tri kontrolerje ?
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

springfield ::

Torej 3 PS4 kontrolerje ni bil problem kupit, 3 PS5 pa je?
In ce jim dam PS4 kontroler, bojo jamrali, da imajo slabsi HW in so nekonkurencni :))

Skyman ::

Problem je ker ni najbolsa konzola vec ps4 in bo treba dodatn EUR dat za ps5.Tko pac je udarec ki ga konzolasi niso vajeni,ko doma nimajo PC-ja(kjer mariskatera stvar po 2letih kaj sele po 7 letih zastara)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

springfield ::

Ja, PC je best thing ever in PCjasi ste najbolj pametni. Lahko gres v drugo temo smetit? Hvala.

vres.ales ::

Bi se kar strinjal s Skymanovo izjavo. Pri PC-ju je treba marsikaj redno nadgrajevati, če hočeš, da vse optimalno dela in nihče ne jamra. Potem pa prideš na točko, ko treba vse zamenjati, ker več nimaš kaj nadgraditi.
Si pa lastim ene par računalnikov, PS4 in Switch. Tako, da bi težko izpostavil kako so PCjaši pametni

springfield ::

Najpametnejsi :)
Tudi sam si lastim vec racunalnikov in PS4. Kar ne spremeni dejstva, da se je SKyman odloco, da so konzolasi nesposobni predvidet stroskov, al karkoli je hoto povedat.

Mr.B ::

springfield je izjavil:

Torej 3 PS4 kontrolerje ni bil problem kupit, 3 PS5 pa je?
In ce jim dam PS4 kontroler, bojo jamrali, da imajo slabsi HW in so nekonkurencni :))

Dej se izobrazi, perden limas smeskote...
Using a PS3 controller on a PS4 console is not officially supported by the PS4 and so the PS3 controller will not work. This is because there are some features of PS4 games that require features that aren’t present on the Dualshock 3 controller.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

springfield ::

Iz katerega paralelnega vesolja si se pa ti javo? Kaj ima to veze s tem kar sem jaz napisal?

Skyman ::

springfield je izjavil:

Najpametnejsi :)
Tudi sam si lastim vec racunalnikov in PS4. Kar ne spremeni dejstva, da se je SKyman odloco, da so konzolasi nesposobni predvidet stroskov, al karkoli je hoto povedat.


Hja ce se imas ti za nesposobnega oz da se vidis v tem potem bo ze drzalo.Moj namen ni bil govorit o "nesposobnih konzolasih" ampak primerjavo glede PC-je sem dal samo v tem smislu da ko kupis konzlo pa naj bo to katerakoli,preprosto postavis v neki prostor in imas 6-7 let mir..zadeva deluje 1 dan ali 6leto identicno.Ko pa se pojavi nova konzola pa bi vsi radi imeli neke taksne in drugacne supporte za stare konzole v smislu hardware(pustimo igre ki bodo se 1-2 let delovale na obeh konzolah)Medtem ko na PC bi tudi nekdo ko ima 10 let star PC rad imel notri ddr4 rame ali na AGP vodilu PCIe kartico,pa preprosto zadevo zamenjas in imas novo.Dvomim pa da ti igre na PC delujejo isto dan ali 2-3 leta kasneje.Kar se tice iger to je potem druga stvar.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

The Wiber ::

Mislim saj se da preživeti 6 let na enem in istem PC-ju, samo moraš delati kompromise glede nadgradenj ali pa znižanjem kvalitete v igrah. Tega na konzolah nimaš, ane.

svecka ::

springfield je izjavil:

Zakaj bi hotel imet podporo za PS5 kontroler na PS4? Saj imas PS4 kontroler, ali kako si do sedaj igral?


Če dela ps5 controler na ps3, android, xbox, pc in skoraj vsem ostalim živim sranjem RAZEN PS4, je to očitno SONY naredil zanalašč z updejtom za ps4. FU SONY.

springfield ::

Ce bi pa dali support za PS4, bi pa tecnaro, da haptic feedback ne dela na istih igrah kot na PS5. Taki bote vedno nekaj najdli, da vas moti.

Ce verjames al pa ne, je veliki vecini vseeno, ce dela DS5 na PS4, ker je to za vecino nerealen scenarij. Sploh, ker bojo vecinoma vse igre delale na PS5 in bo sel PS4 v prodajo, ko bo PS5 doma, ali se prej.

oo7 ::

oo7 je izjavil:

Custom PS5 Faceplates Already Up For Sale From PlateStation5; Get Blue, Matte Black, Chrome and Red











https://www.playstationlifestyle.net/20...



Sony je podjetju zagrozil z tožbo, ki je hotel prodajati te plošče tako, da so morali prekiniti vsa pred naročila.

yayo ::

sem si mislil, da bo nekaj takega...

Kvinta ::

Slej kot prej se bo pojavil nekdo ko ma malo bolj zakone naštudirane in se mu po domače povedano fučka :))
A.C.A.B

yayo ::

ampak še prodajajo, le vse omembe imen Sony in Playstation so izginile.

m0LN4r ::

The Wiber je izjavil:

Mislim saj se da preživeti 6 let na enem in istem PC-ju, samo moraš delati kompromise glede nadgradenj ali pa znižanjem kvalitete v igrah. Tega na konzolah nimaš, ane.

Pac das iz ultra na high potem pa na medium. Mene bolj kot ne moti dinamicna grafika ki so jo uvedli na konzolah, k se kvaliteta med igranjem spreminja.
Mi je pa vsec agresiven pristop xbox x, ki bo omogocala 120fps lock, sicer bolj na medium settingsih v 4k.

PCji bodo raztuavali v prihodnje z RT grafiko in pocasi bomo lahko tudi 8K sprobali.
V PCju jaz menjavam samo graficno, pa si spet good to go na ultra z novimi spili.

Bo PS5 imela Freesync podpodoro za Freesync TVje?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

IL_DIAVOLO ::

Ps5 dobiva vojno s kontrolerjem. Xbox se kar na AA baterije lol

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Reaper ()

oo7 ::

Kvinta je izjavil:

Slej kot prej se bo pojavil nekdo ko ma malo bolj zakone naštudirane in se mu po domače povedano fučka :))


Ali pa bo Sony to sam prodajal ?

Mr.B ::

Da 4x PS4 controlerji vsak cca $$$ no sej veste...
Sony is confirming today that its existing PS4 controller WILL NOT work with PS5 games. "We believe that PS5 games should take advantage of the new capabilities and features we're bringing to the platform, including the features of DualSense wireless controller," says Sony in a statement confirming the company's plans.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

oo7 ::

Še 15 dni je že kdo naročil :))

Skyman ::

cakam da se mu kdo odpove..:))

oo7 ::

Jaz pa ne vem še kaj bi :P

Ps4 če prodam zdaj bi mogoče več dobil za njega kot 2021 ?
V trgovino sem dal zahtevo za ocenitev mojega PS4 dali so mi ceno 90 eur. Verjetno bi več dobil če bi prodal preko bolhe.
Še vedno pa upam, da bo GOW Ragnarok tudi za Ps4 čeprav SONY je SONY rekel, da bo samo za PS5. Kar je logično, da bodo prodali več PS5 ampak še vedno pa mislim, da bi lahko igra prišla tudi za PS4. Razen če Ps4 ni zmožen poganjati GOW Ragnarok. Ker ravno zaradi te igre imam namen kupiti PS5 drugače lahko počakam tudi na leto 2022, ker trenutno ni nobene take ekskluzive razen GOW Ragnarok 2021, da bi šel takoj kupit PS5 :))

yayo ::

verjetno je sedaj pred decemberskimi prazniki prilika za prodat PS4, ampak, če moraš potem čakat PS5 do marca-aprila, potem spet nima smisla.

Skyman ::

1-2 leti bos imel še vedno igre za ps4 nove.. potem pa bo tako kot je bilo pri prejsnih konzolah pocasi samo ps4 oz xbox x gejme...

Je pa problem ker danes sem na FB zasledil od playgame in naj bi imel 700+ prednarocil mal je huda vrsta.Zadnji bo dobil pomoje pred ps6 šele svoj komplet ps5:)) Drugace pa mislim da povsod kamorkoli bos sel gledati pred januarjem do poletja nekje bos dobil konzolo ps5

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

oo7 ::

Odvisno koliko konzol bo sploh na voljo za Slovenijo ob izidu če ne bodo vse že prodali 12 novembra.

Skyman ::

V EU je izzid 19.11

oo7 ::

Skyman je izjavil:

V EU je izzid 19.11


Ja nekje pa izide že 12 novembra. Če ne bodo že vse tam pograbili :))

z3ro ::

Vse kar bodo naši prodajalci dobili ob izzidu je vrjetno že rezervirano, sam sem bil žal prepozen za prednaročilo tako da bom do konzole prišel najbrž šele naslednje leto...

49106 ::

Itak je X škatla boljša.

Skyman ::

z3ro je izjavil:

Vse kar bodo naši prodajalci dobili ob izzidu je vrjetno že rezervirano, sam sem bil žal prepozen za prednaročilo tako da bom do konzole prišel najbrž šele naslednje leto...


Ja.. sem zgoraj napisal da naj bi play imel 700+ rezervacij.. ostale trgovine pa al so ukinile al pa bodo tekom naslednjega leta izpolnile rezervacijo..

49106 je izjavil:

Itak je X škatla boljša.

za X mas pa tam X temo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

m0LN4r ::

Kok pa bo vredna rabljena PS4, ce se bodo nove za BF prodajale po 99 evrov ?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

avtek ::

oo7 je izjavil:


V trgovino sem dal zahtevo za ocenitev mojega PS4 dali so mi ceno 90 eur. Verjetno bi več dobil če bi prodal preko bolhe.


Jaz sem cca 3 mesece nazaj zanj dobil 200 eur, z dvema kontrolerjema in nekaj malega igrami.
Prodajal sem izključno zaradi neuporabe in pomanjkanja časa.

m0LN4r ::

Za manj kot 200 bos letos dobil novo (nerabljena baterija, nerabljen disk, ventilator, garancija itn.) za Black Friday oz. letos avgusta je ze tudi bila neka akcija, ko so 1TB verzije sle po 190 evrov.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

avtek ::

Ja sej bi rekel, ja. Samo malce mi je bila "čudna" cena 90eur. Zato sem podal svojo izkušnjo :D

m0LN4r ::

Ja privat se od nevednezev lahko vec evrov pobere. Namesto, da bi si folk nastimal budilko na Geizhals ali idealo za narocilo nove, ko cena pade pod 200 zdaj novembra in decemebra.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

oo7 ::

Playstation 5 ne bo podpiral resolucije 1440p.

oo7 ::

PlayStation JP so sporočili, da na dan izida v trgovinah ne bodo prodajali PS5, ker so že vse konzole v naprej rezervirane.

49106 ::

Odlično. Kaj pa konkurenčna konzolo, bo možno pri nas kupiti Xbox na dan izida?

Skyman je izjavil:



49106 je izjavil:

Itak je X škatla boljša.

za X mas pa tam X temo


Tista tema je precej manj aktivna kot PS, ker je mularija mahnjena na slednjo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

oo7 ::

PS5 - Using Your Account




Samo je res grda škatla tale PS5 :))

oo7 ::

Sony confirms the PS5 won't support SSD storage expansion at launch

https://www.theverge.com/2020/11/5/2155...

Skyman ::

Skyman ::

««
21 / 132
»»