» »

PS5

PS5

Temo vidijo: vsi
««
90 / 132
»»

oo7 ::

Jutri

oo7 ::

Še vedno suša povsod.

Zaloga konzol PS5 - https://hop.si/sz/

yayo ::

Ja, tudu evropski amazoni imajo sušo.

neocodexx ::

Kako so pa kaj cene z druke roke pri nas?

Magic1 ::

Magic

oo7 ::

150 eur preveč.

neocodexx ::



Sam tolk, če se še kdo sprašuje "kaj ti bo PS5 če ni nobenih PS5 iger hurrdurr", pa uživaj v 15 fps če lahko.

acookook ::

A bi mi lahko kdo v prihodnji dnevnih lahko kdo pomagal pri Demon's Souls Remake v Valley of defilement archstone spraviti world tendency na pure White ker sem zajebal?

Tidule ::

Magic1 je izjavil:

https://www.bolha.com/playstation5
cca. 650€

Ja, susa je. Ravno en kolega isce in je "najboljse" kar je nasel 550 EUR za digital.

filip007 ::

Igra kdo AC Competizione, kakšna je pri težavnosti in igralnosti s kontrolerjem?
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Slopek ::

filip007 je izjavil:

Igra kdo AC Competizione, kakšna je pri težavnosti in igralnosti s kontrolerjem?

To ne bi vedel, rekel pa bi, da je AC ena tistih iger, ki se jih s kontrolerjem ne igra, se pa da.

oo7 ::

PlayStation Showcase Deemed "the Good One" Reportedly Coming in March

https://wccftech.com/playstation-showca...

oo7 ::




Gran Turismo 7 na Open critic trenutno 88% - https://opencritic.com/game/12715/gran-...


Zvezdica27 ::

hm. ne vem... gt sport mi je čist kul. Tole je spet kot gt6 al kaj je blo na ps3, vse lahko nadgrajuješ... to bo šlo enga časa spet...

zz

Juplter ::

Kje kupiti ps5? Še vedno ga je tako težko dobit?

Miham0 ::

Juplter je izjavil:

Kje kupiti ps5? Še vedno ga je tako težko dobit?



Težko, v Slo je razprodan do nadaljnega tudi stanje s čipi na svetovni ravni ni nič boljša kot pred letom dni, kvečemu je še slabša in tako bo trajalo sigurno še leto dni. Priporočam, ko bodo odprli opcijo za prednaročila, da ga prednaročiš pri kakšnem SLO trgovcu, lahko tudi pogledaš amazone.de ali .it . Sam lahko pohvalim Igabibo, nas je veliko naročilo pri njih, vendar trenutno tudi pri njih nič ne kaže, da bo v kratkem na voljo.

dvihtelic ::

Koliko so kaj vredni rabljeni? Ne vem če je 20 ur igranja z njim.

Zvezdica27 ::

po moje če si fer ga prodaš za ceno novega, lahko 50e več, kar dobiš več si pač vojni dobičkar, sam tko pač je

zz

dvihtelic ::

ok glede na to da ga ne igramo bi mogoče še res prodal pa kupil comp raje.

Kvinta ::

dvihtelic je izjavil:

Koliko so kaj vredni rabljeni? Ne vem če je 20 ur igranja z njim.


1000€ nastavi začetno ceno za aukcijo saj se ti vrjetno ne mudi pa škatlo prodaj posebej :))
A.C.A.B

oo7 ::

Juplter je izjavil:

Kje kupiti ps5? Še vedno ga je tako težko dobit?


Letos ga bo verjetno še celo leto težko dobiti.

oo7 ::

New PS5 System Update 21.02-04-51.00 Released by Sony; Improves System Performance

https://wccftech.com/ps5-system-update-...

Skyman ::

A si ga ze nalozil kej bolse?

yayo ::

Skyman je izjavil:

A si ga ze nalozil kej bolse?

Instead, the official release notes for this new system update only mentioned improved system performance once more. Oh well, we guess it’s just not another stability update.

Nič za domov pisat :))

Miham0 ::

Po novem software update-u je malo izboljšana grafika v GT7, konkretno opazim bolj ostre robove.

Sicer pa po dveh urah prideš do denarja za praktično ker kol avto Grade 3, kar je že višja tekmovalna profesionalna raven. Denar ni problem ;)

Zvezdica27 ::

če si slučajno imel GT Sport - kako je GT7 napram GT Sport, je vožnja kaj drugačna ali smo na malo bolj resni arkadi?

zz

oo7 ::

Danes naj bi bil state of play.

Ghost007 ::

Meni se zdi sramotni singleplayer v GT7. Moj prvi GT je bil sicer sports ampak, da ne morajo vsej nek championship mode dat not kot v Forzi Motorsport, F1? nevem no. Vedno začneš last v 2-10 lap dirkah in to je to. Tisti opevan AI Sophy sploh ni v igri, tako, da AI še kar dalje butast... Fizika je bolj loose kot v Sports.
Vse licence sem a gold naredo, zdaj se pa še misije za farmat. Track experience pa niti ne mislim sej ni rewarda.

Da nebo pomote. Nisem pričakoval sim, čeprav imam volan thrustmaster 300, sem raje na gamepad odigral zaradi prostorske problematike. Se mi ne da več šraufat skup.

Tuning ma več kot sports in to je to, kar pa meni ni pomembno, ker raje touring avte vozim.
Rally pa je tak ali tak zanič. Ni nekega pravega feelinga isto ko v sports..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ghost007 ()

Zvezdica27 ::

hm hvala. Torej bomo ostali na GT S - mene itak zanima samo multiplayer sprostitev

zz

skyform ::

Ghost007 je izjavil:

Meni se zdi sramotni singleplayer v GT7. Moj prvi GT je bil sicer sports ampak, da ne morajo vsej nek championship mode dat not kot v Forzi Motorsport, F1? nevem no. Vedno začneš last v 2-10 lap dirkah in to je to. Tisti opevan AI Sophy sploh ni v igri, tako, da AI še kar dalje butast... Fizika je bolj loose kot v Sports.
Vse licence sem a gold naredo, zdaj se pa še misije za farmat. Track experience pa niti ne mislim sej ni rewarda.

Da nebo pomote. Nisem pričakoval sim, čeprav imam volan thrustmaster 300, sem raje na gamepad odigral zaradi prostorske problematike. Se mi ne da več šraufat skup.

Tuning ma več kot sports in to je to, kar pa meni ni pomembno, ker raje touring avte vozim.
Rally pa je tak ali tak zanič. Ni nekega pravega feelinga isto ko v sports..


Kot je bilo za pričakovati, da bo bolj nadgradnja GT Sport, ki ni vredna 80€, sicer se vozi malo drugače, ja še malo bolj sim.

Se že nekateri kot Kie25 pritužujejo glede fizike in da hoče refund lol, ker je težje vozit kot GT Sport, sploh brez TCja.

Tale je lepo razložil v spodnjem videju, da nisi noob, če imaš vklopljen TC pri hitrejših bolidih, ker ima tudi real dosti od teh bolidov TC.



Ampak ti najhitrejši te imajo kr za nooba, če imaš TC vlkopljen. Ja v GT Sport je še šlo na izi brez njega, ko je dosti lažji od ACC ali iRacing, no sedaj pa tudi v GT7 vidimo, da ima dosti teh najboljših voznikov iz GT Sport težave brez TCja tako da, če si daš TC na 1-2 ni nič sramotnega.

Zvezdica27 je izjavil:

hm hvala. Torej bomo ostali na GT S - mene itak zanima samo multiplayer sprostitev

zz


Žal je tuning zjebal cel mp, neki izmišljeni VGT bolidi prevladujejo. Res butasto, da trenutno ni daily races z BoP kot pri GT Sport ali pa saj za vsakega nekaj, ena dirka, da je vse dovoljeno, ena pa enak performance kot v GT sport, ker nima vsak čas po ure in ure drkat tale tuning in brez njega ne morš nič. Špil je postal kot Forza z tuningom,. Bomo vidli kako se bodo lotili tega glede daily races, najbrž bodo patchali kaj in poslušali folk.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

Tidule ::

mislim, da je v osnovi zgrešena predpostavka, da je fokus GT7 na multiplayer izkušnji.

oo7 ::

Ghostwire: Tokyo - State of Play March 2022 Official Launch Trailer | PS5

Ghost007 ::

Tidule je izjavil:

mislim, da je v osnovi zgrešena predpostavka, da je fokus GT7 na multiplayer izkušnji.


Ja ne vem možno. Kot rečeno je to moj prvi tako rekoč pravi Gran Turismo in kar sem do zdaj videl in preigral story je za mene vsej sramota od sramote. Definitivno ni vredni več kot 19.9EUR :D

Se mi pa dopade ta multiplayer stil ko imaš 3 dirke 7 dni kot v GT Sports.
Zato nisem letos F1 kupil, ker nimam časa vsakih 10min drugo progo na nekem višjem nivoju igrat online.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ghost007 ()

Zvezdica27 ::

Ja, GT Sport je 10e tko da to je sprejemljivo.

Zame - zvečer pol ure sprostitve, samo odločam ali grem gt3 ali gt4 kategorijo, da se malo prepehavam po progi...

Če je multi brez BoP potem to zanme ni sploh, ker toliko časa nimam, ta dobri pa so potem predobri + tuning izpilijo. Brezveze - za mene.

Če bi šel kdaj kdo kak GTS, se javite, 1 na 1 ali kaj takega...

zz

filip007 ::

GamingBolt je dal 10.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

oo7 ::

Gran Turismo 7 VS Forza Motorsport 7 | PS5 vs PC Ultra | Graphics Comparison

Gogyto ::

Dobro je. Več ko berem in takih videov vidim, lažje potrpim in me nakup GT7 zaenkrat ne mika. :) Ostanem zaenkrat na GT Sport. V letu 2022 ne morejo poštimat poškodbenega modela. Bljak.

skyform ::

Ne samo poškodbeni model, fizika, ko se avto kam zaleti je obupna oz je sploh ni, kot v starih igrah iz 90ih.

In še en, ki si upa malo pokritizirati, ker ostali reviewi so tak biased da groza, kak lahko nekdo reče, da je ta igra mind blowing mi ni jasno.

LunKi ::

Glede na videno je Forza generacijo ali dve spredaj. GT-jev način izgleda zelo...sterilen, če bi se tako izrazil pri samem voznem modelu in povratnih informacijah, ki jih dobiš. Forza deluje dosti bolj izpiljeno v detajle. Že ko sem prvič videl GT na PS2 in PS3 se mi je za tiste čase zdel počasen, neodziven, ma enostavno čudaški vozni model brez nekega filinga (GTR in GT legends smo takrat bolj igrali). Sedaj mi to izgleda kot PS4(ne 5) grafika iste zadeve iz PS3. Ni nekega filinga hitrosti niti. Probam tale GT iz PS collectiona, da direkt vidim vozni model in javim še iz prve roke ampak cela zadeva mi na daleč že ne diši in je overhyped. Ni poškodbenega modela...cmon.

skyform ::

Glede vožnje se ne strinjam. GT Sport se že zelo nice vozi, GT7 pa je še bolj dodelan. Glede vožnje je GT dober, boljši kot Forza Motorsport 5, ki je še bolj arkadna, ampak vse ostalo je precej švoh v GTju. Bedn single player, zanič AI, ni poškodb (v GT7 sicer je nekaj malega), ni fizike za nesreče (bumper cars), premalo prog, nasplošno slaba izbira prog, toliko boljših prog obstaja, slaba izbira avtov, toliko dobrih avtov manjka, ki jih ima FM in FH, sploh novejši avti manjkajo. Obupna zunanja perspektiva, ki deluje kot v igrah iz 90ih, niti okrog avta ne moreš verteti kamere kot v večini dirkačin, kar je zelo kul, če si želiš malo ogledati bolid v real time in ne samo v posnetku. Sterilna grafika, kar je v bistvu že tako od prvega GTja, vedno je bil povdarek na avtih, svetlobnih učinkih in spektakularnih posnetkih. Kar se tiče gameplay grafike pa je GT vedno imel najbolj sterilno, pusto in mrtvo pokrajino od vseh dirkačin.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

jimyboy ::

GT 7 je najslabše ocenjena Sony igra v 27 letih na Metacriticu od uporabnikov !!!!;((

https://www.videogameschronicle.com/new...

Ghost007 ::

Dobro so ga pihnili ja.
Mene sicer ne moti dosti, ker vse kaj hočem so Gr.3 in gr.4 avti. Ti pa so 350k in 450k na komad in BoP daily dirke, ki pravtako zdaj bodo. Singleplayer, AI je pa beyond disappointing. Zgleeda so plačevali za pozitivni review. Zdaj pa jih kontra bombajo.
Drugače pa v čisto zadnjem 5 track prvenstvu pokasiraš 600k credits. Vsaka dirka pa traja cca 16min, brez explotiov. Prej si lahko 95k na 3min11s.

Ampak kot rečeno je singleplayer/farming drek od dreka. To pa pomeni, da vedno startaš dead last in vzameš avto ki leti 100km/h hitreje kot najhitrejši AI da jih lahko nekje na krogu 4 od 6 easy prehitiš. Skratka mučno početje in se lahko skrije proti forzi ms7.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ghost007 ()

springfield ::

To so zdaj ljudje (upraviceno) namerno znizali oceno, ker so z enim patchom sesuli igro za 2 dni, da nisi moral igrat (always online) in potem, ko so znizali izplacila na dirkah, da bi ljudi prisilili v mikrotransakcije. Prva se zgodi, druga je pa cisto Sony. In prav je, da ljudje kaznujejo.

jijetelu ::

to so čist bedne fore, da se Sony gre kej takega, naj to EA počne pri svoji FIFI

oo7 ::

Če mislijo imeti microtransakcije prav ampak naj bo potem igra free to play.

springfield ::

Hah, v katerm letu si pa ti ostal? Skoraj je ni igre, ki ne bi imela mikrotransakcij.

oo7 ::

springfield je izjavil:

Hah, v katerm letu si pa ti ostal? Skoraj je ni igre, ki ne bi imela mikrotransakcij.


Odvisno kaj igraš :) jaz igram samo SP igre tam tega ni.

jijetelu ::

springfield je izjavil:

Hah, v katerm letu si pa ti ostal? Skoraj je ni igre, ki ne bi imela mikrotransakcij.


hehe, praktično vse najboljše ocenjene igre zadnjih let (Game Awards), nobena nima MT

Gregor P ::

Sem absolutno proti tem mikrotransakcijam, še posebej, ko enkrat plačaš za igro 70,- evrov ali več! Zdaj, če je igra veliko cenejša in so mikrotransacije zgolj za nek okras poleg, torej da kupljene zadeve ne vplivajo na potek igre, potem je morda še na meji sprejemljivega.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

neocodexx ::

Ghost007 je izjavil:

Dobro so ga pihnili ja.
Mene sicer ne moti dosti, ker vse kaj hočem so Gr.3 in gr.4 avti. Ti pa so 350k in 450k na komad in BoP daily dirke, ki pravtako zdaj bodo. Singleplayer, AI je pa beyond disappointing. Zgleeda so plačevali za pozitivni review. Zdaj pa jih kontra bombajo.
Drugače pa v čisto zadnjem 5 track prvenstvu pokasiraš 600k credits. Vsaka dirka pa traja cca 16min, brez explotiov. Prej si lahko 95k na 3min11s.

Ampak kot rečeno je singleplayer/farming drek od dreka. To pa pomeni, da vedno startaš dead last in vzameš avto ki leti 100km/h hitreje kot najhitrejši AI da jih lahko nekje na krogu 4 od 6 easy prehitiš. Skratka mučno početje in se lahko skrije proti forzi ms7.


Niso bili plačani za pozitivni review. Review kopije niso imele takega mtx sistema kot je sedaj, in so naknadno; po releasu ponerfali credit income. Tako da se gre tu za čisti nateg. Ne rabiš nič plačevat opisovalcev, preprosto daš jim boljšo kopijo špila. To bi res morala kakšna inšpekcija v roke prijet, tako se to ne gre. To je čisto zavajanje.
««
90 / 132
»»