» »

PS5

PS5

Temo vidijo: vsi
««
82 / 132
»»

Skyman ::

Official PS5 Faceplates Might be on Their Way Following Freshly-Filed Sony Patent

https://wccftech.com/official-ps5-facep...

oo7 ::

Naj začnejo delat PS5 še v črni obliki pa je ampak ja z oblekami bo dodaten zaslužek.

scipascapa ::

acookook je izjavil:

Demon's Souls Remake na gamer.si 40€.


35,59€ ;)

Zvezdica27 ::

dobro. Zdaj sem vzel ps+

er... kje zdaj to upravljam, vse znotraj konzole najbrž? Tiste free igre in tako naprej...

zz

vres.ales ::

Vse je znotraj konzole. Imaš en zavihek PS+
Lahko tudi na https://store.playstation.com/ preko PC-ja

Duck Banana ::

Očitno so nove zaloge, ker jaz sem ravno prejel sms, da me čaka na prevzem.

Zgodovina sprememb…

blze ::

V big bangu?
uživejte
blze

Duck Banana ::

blze je izjavil:

V big bangu?

Ne, v Game Centru. Ampak če oni dobijo, bi moral tudi Big Bang.

drvo ::

Zdaj že nekaj let nisem imel PS+. Gledam, da je trenutno cena 40e v BigBangu.
Predvidevam, da je to ugodno. Redna je okrog 60?

skyform ::

Ja je ugodno sicer septembra je bilo še bolj ugodno 30€.

drvo ::

Verjetno bo okrog božiča še kakšna akcija.

Ransom ::

skyform je izjavil:

Ja je ugodno sicer septembra je bilo še bolj ugodno 30EUR.


Je bilo ja ampak samo za NOVE PS plus naročnike, za obstoječe ni prišlo v poštev.

Tako da tale cena 40EUR je čisto super cena in ceneje ne bo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ransom ()

scipascapa ::

Dvomim, da bo še kaka akcija, 40€ je ugodno.

[SkA] ::

scipascapa je izjavil:

SKA: Amazon.de ima black friday akcije zdaj.

Da, to mi je jasno - sem že nekaj naročal, pa verjetno bom še, ampak hvala. :)

sfaljk ::

Eno vprašanje glede nakupa tega PS+.
Imam naročnino na PS+ do avgusta 2022. Če jo kupim sedaj za 40€, ali bo koda veljavna, če jo bom vnesel avgusta 2022?.
Hvala in LP

scipascapa ::

vnešeš jo sedaj in se ti podaljša do avg 2023, zakaj čakati?

Zvezdica27 ::

ok, še ena stvar:

torej če jaz v ps+ izberem igre, collection, jih je tma kar nekaj, tudi recimo ratchett clank ali kaj je... in če dam add to library, bo to đabe? Kaj lahko vse one potem si namečem v račun zastonj? ali kaj je zdaj fora s to eno na mesec? tud fallout 4 je recimo...

malo pojasnila, prosim...

b

vres.ales ::

vse kar piše da je zastonj je zastonj, daš v library in potem od tam preneseš. Igraš lahko tako dolgo dokler imaš ps+ račun. Če vmes prekineš ps+ račun ti vse igre ostanejo in jih lahko igraš, ko spet plačaš ps+

jijetelu ::

sfaljk je izjavil:

Eno vprašanje glede nakupa tega PS+.
Imam naročnino na PS+ do avgusta 2022. Če jo kupim sedaj za 40EUR, ali bo koda veljavna, če jo bom vnesel avgusta 2022?.
Hvala in LP


načelno majo te akcijske kode datum veljavnosti, kar je do sedaj pomenilo, da si jo moral vpisati do konca trajanja akcije, drugače pa za non discounted kode, pa je bilo do sedaj tko, da si jo lahko vpisal kadarkoli in je veljala za čas od vpisa (če bi vpisal februrarja 2022, bi letna potem veljala do feb 2023)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jijetelu ()

oo7 ::

Izredno zaželeni igralni konzoli PlayStation 5 in Xbox Series X sta na trgu že eno leto, a imajo trgovci še vedno ogromne težave z dobavo novih zalog, za kar je ob norem povpraševanju kriva tudi svetovna logistična kriza. Bo konzoli, ki sta na vrhu marsikaterega prazničnega nakupovalnega seznama, v Sloveniji letos sploh še mogoče kupiti? Glede na odzive, ki smo jih prejeli od nekaterih velikih slovenskih trgovcev z elektroniko, se vam takšen nakup pred božičem morda še lahko posreči, toda precej bolj verjetno je, da boste morali počakati do leta 2022.

https://siol.net/digisvet/novice/vse-pr...

oo7 ::



Možno, da igra Returnal dobi DLC.

oo7 ::

Trenutno je samo 6 iger, ki so samo za PS5.


Astro's Playroom.
Demon's Souls.
Destruction AllStars.
Final Fantasy VII Remake Intergrade.
Returnal.
Ratchet & Clank: Rift Apart.

Zvezdica27 ::

ni sile, iger čez glavo (tudi če so za ps4). če bi bil hotel bi komot zapadel v težko odvisnost od iger...

je pa astro, recimo, fakin huda arkada, sem obrnil, po svoje še dobro, d ni daljši...

zz

Badwolff ::

Returnal in Demon's Soul igram trenutno.
Kr mazohistično.

oo7 ::

PlayStation 5 YouTube App Now Supports HDR Playback

https://wccftech.com/playstation-5-yout...

oo7 ::

The State of PlayStation Studios
Our fall 2021 update breaking down every game from PlayStation's Worldwide Studios.

https://www.ign.com/articles/playstatio...

MTm2H37rqt7B ::

ce je komu preglasen disc drive, naj proba tole



moje pripombe - naj disc pogleda ven komaj toliko, da se ga da prijeti z pincetnim prijemom prstov. crna nalepkica je kar trdoziva, jaz sem jo prerezal po sredini, je slo lazje dol + zategnil sem se nosilne vijake

pri meni se opazi opazno stisanje, ceprav je bil glasen samo pri kaksnih diskih

Zgodovina sprememb…

Gogyto ::

Mater, kaki zvoki se to slišijo. :|

Očitno sem imel srečo, nimam teh problemov.

MTm2H37rqt7B ::

sem moral še kar nekaj denarja vložiti v samo konzolo, da sem jo spravil na nivo, katerga bi pričakoval od nex-gen-super-duper oz. da zadosti mojim standardom

je pa kar loterija, kar nakazuje samo na slab QA oz. hitro izdajo

bi raje dal 100 eur več za konzolo pa da je tipitopi, karko jajcanje z aftermarket rešitvami

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Kot kaže so dali več truda v ta slab izgled PS5 kot pa, da bi vložili malo več truda v glasnost.

yayo ::

MTm2H37rqt7B je izjavil:



pri meni se opazi opazno stisanje, ceprav je bil glasen samo pri kaksnih diskih

mi vrag ni dal miru pa sem šel še jaz povsem po nepotrebnem drkat ps5. :P
1.nalepko sem odstranil z olfa nožkom čeprav je imela križni cutout v sredini. seveda se je malce deformirala, z olfo pa sem pobrusil pustil par sledi na kovini.
2. tisti plastični vijak ni bilo dovolj obrnit za četrt, pol obrta ampak kar nekajkrat, da je disk pokukal iz reže.
3. potem ko sem ps spet sestavil mi prvič sploh ni hotel popolnoma požreti diska, moral sem ga poriniti do konca not s plastično kartico, no potem je takoj začel delovati normalno.
4. sem seveda uporabil en 20 let star dvd-r za štelanje. Zanimivo, ko predvajaš dvd enota sploh ne brni, le klika kot kak star hard disk, ko bere. Ko pa enkrat daš not blu ray z igro začne brneti. Seveda po pol minute preneha.
5. Blu ray drive je sedaj malce tišji, ampak le malce.
6. mi je žal da sem izgubil tiste pol ure z drkanjem ps5, ker ni nekega eklatantnega učinka, blu ray enota je le malce tišja, imam pa deformirano nalepko. :P

skyform ::

oo7 je izjavil:

Kot kaže so dali več truda v ta slab izgled PS5 kot pa, da bi vložili malo več truda v glasnost.


Res je, dizanj ni nič posebnega in po vrhu je zaradi njega PS5 glasen. Meni je konzola total preglasna spušča prav ogabne zvoke. Imel sem tri konzole in vse so bile preglasne, obdržal sem najtišjo. Sedaj imam tudi Xbox Series S in je tako tih, da ga čuješ samo če greš z ušesom čist blizu konzole, v glavnem odlično, kot bi moral biti PS5. Zato pa ima Xbox tako noro glasen kontroler, da me bolj moti kot pa sam PS5, mislim ej, tudi sam občutek kontrolerja je porazen proti PS5. Po vrhu pa Xbox kar dela in dela, je ves čas je topel, če ga ne daš v nastavitvah v ecco mode se ne ugasne do konca in porablja 30w, nima možnosti kot PS5 turn off ali sleep mode ampak samo to opcijo v glavnih nastavitvah. Eni celo poročajo, da jim se v ecco mode enako obnaša kot v power mode. Ne morš verjet kako lahko izdajajo tako površno narejene konzole, prava sramota.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

MTm2H37rqt7B ::

yayo je izjavil:



2. tisti plastični vijak ni bilo dovolj obrnit za četrt, pol obrta ampak kar nekajkrat, da je disk pokukal iz reže.


jaz sem ga kar dobro vrtel, pa ni blo nic, naenkrat pa nekaj preskoci (konec navoja), in po pol obrata je disk pogledal ven, svašta :)

naj se ti nalepka ne smili, sedaj si bolj "povezan" z svojo 5ko :)

Zgodovina sprememb…

scipascapa ::

Pač en mora imeti probleme, medtem ko jih 99% nima :)

yayo ::

MTm2H37rqt7B je izjavil:

ce je komu preglasen disc drive, naj proba tole



moje pripombe - naj disc pogleda ven komaj toliko, da se ga da prijeti z pincetnim prijemom prstov. crna nalepkica je kar trdoziva, jaz sem jo prerezal po sredini, je slo lazje dol + zategnil sem se nosilne vijake

pri meni se opazi opazno stisanje, ceprav je bil glasen samo pri kaksnih diskih

drugače je isti postopek namenjen ročni odstranitvi diska, ki se je zagozdil v bluray enoti
How to eject a stuck disc from a PlayStation®5 console

MTm2H37rqt7B ::

zdej sem že poliral ventilator, drive... za psu coil whine pa ni neke simpl rešitve :)

oo7 ::

skyform je izjavil:

oo7 je izjavil:

Kot kaže so dali več truda v ta slab izgled PS5 kot pa, da bi vložili malo več truda v glasnost.


Res je, dizanj ni nič posebnega in po vrhu je zaradi njega PS5 glasen. Meni je konzola total preglasna spušča prav ogabne zvoke. Imel sem tri konzole in vse so bile preglasne, obdržal sem najtišjo. Sedaj imam tudi Xbox Series S in je tako tih, da ga čuješ samo če greš z ušesom čist blizu konzole, v glavnem odlično, kot bi moral biti PS5. Zato pa ima Xbox tako noro glasen kontroler, da me bolj moti kot pa sam PS5, mislim ej, tudi sam občutek kontrolerja je porazen proti PS5. Po vrhu pa Xbox kar dela in dela, je ves čas je topel, če ga ne daš v nastavitvah v ecco mode se ne ugasne do konca in porablja 30w, nima možnosti kot PS5 turn off ali sleep mode ampak samo to opcijo v glavnih nastavitvah. Eni celo poročajo, da jim se v ecco mode enako obnaša kot v power mode. Ne morš verjet kako lahko izdajajo tako površno narejene konzole, prava sramota.



Novi xbox je veliko lepši kot novi PS5.

oo7 ::

Sony Reportedly Planning a Serious Xbox Game Pass Challenger Combining PS Plus and PS Now

https://wccftech.com/sony-playstation-x...

chrush ::

Na telekomu piše: predvidena dobava po 15.03.2022
Ali mislite, da nebo prej nikjer nobene dobave?
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

blze ::

Jutri ob 12:00 je spletna prodaja ps5 v big bang
uživejte
blze

oo7 ::

blze je izjavil:

Jutri ob 12:00 je spletna prodaja ps5 v big bang


In je komu uspelo kupiti ? :P

yayo ::

poglej komentarje na Facebooku od Bingbanga :)) Mislim, da so vse boti vzeli, če niso sami zaposleni.

na bolhi vidim vsaj 50 oglasov od 670 evrov navzgor...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

oo7 ::

Uncharted: Legacy of Thieves Collection - Pre-Order Trailer | PS5

shadowpie ::

Živjo, mene pa zanima ali je nakup konzole legit pri acssony, če je mogoče kdo pri njih že naročil konzolo in kako je potekalo

Zgodovina sprememb…

xseki ::

Nakup je legit. Vprašanje je le kdaj ga boš dobil. Čakalna lista je verjetno kar dolga.

shadowpie ::

Ko sem danes klical na acssony mi je tip rekel da letos fix nebo več, da naj bi bilo januarja. Saj se mi ne mudi ampak nikjer si je nemoreš rezervirat v kolikor je meni znano. Dam dol keš in ko bo bo. Je rekel tud da jih ma 200+ na čakalni in da so jim za december obljubili 100 kosov dobili so jih pa le 30.

oo7 ::

PlayStation 5 dobil prve profesionalne igralne ploščke, ki pa stanejo več kot 220 €

https://hop.si/2021/12/08/playstation-5...

KuntaKinte ::

Playstation plus 50% znižan,29.99 euro

xseki ::

wtf, jaz pa kupil 33% za black friday....

oo7 ::

Če kdo rabi PS5 imajo zalogo v Gazi.

Can't find a PlayStation 5 console? There are supplies in ... Gaza



An unsold PlayStation 5 in Gaza, where few can afford luxuries.

https://www.theguardian.com/world/2021/...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()
««
82 / 132
»»