» »

PS5

PS5

Temo vidijo: vsi
««
80 / 132
»»

scipascapa ::

To pa res ;)

Gogyto ::

Je komu že ratal gor spravit še kako drugo media app razen teh , ki so bile po defaultu gor. Ne me j, če so regijsko kaj zaklenjene.

Konkretno, rabil bi NFL game pass, ki je na štirici bil, pa ESPN player, pa se dlje od tistih, ki so bile gor pri nakupu PS5, ne premaknemo.

Sodeč po temle videu pa naj bi izbira bila že kar pestra...

Reaper ::

Naredi US račun in potegni želene aplikacije preko njega. Uporabljaš jih lahko potem tudi na svojem SI, DE, UK,... računu.

Gogyto ::

Sem resno razmišljal o tej opciji, ja. Je pa žalostno, da delajo take razlike. Vsi enaki, vsi v kur*c...
Ajde, cenovna politika je kakršna pač je. Da pa ne daš v ponudbo nekih opcij... ker nevemkaj... potem tudi znižaj naročnino tem prikrajšanim.

Tidule ::

Reaper je izjavil:

Naredi US račun in potegni želene aplikacije preko njega. Uporabljaš jih lahko potem tudi na svojem SI, DE, UK,... računu.


Si prepričan? Gled uporabe mislim. Za špile vem, da ni težav ampak ne vem pa če tudi aplikacije kot je Hulu, disney+, espn, ki so primarno namenjene za US trg.

Gogyto je izjavil:

Sem resno razmišljal o tej opciji, ja. Je pa žalostno, da delajo take razlike. Vsi enaki, vsi v kur*c...
Ajde, cenovna politika je kakršna pač je. Da pa ne daš v ponudbo nekih opcij... ker nevemkaj... potem tudi znižaj naročnino tem prikrajšanim.


Problem je v tem, da če ima recimo ESPN zakupljene pravice prenosa za US, potem ne sme te storitve nudit uporabnikom iz drugih držav, posledično ni dodane vrednosti, da njihov app imaš, če ti ga tako ali tako ni dovoljeno uporabljat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

Gogyto ::

@ Tidule

fora je, da ima ESPN zdaj že nekaj časa opcijo naročnine za non US trg. Konkretno, na compu in pametnem telefonu že cca tri mesece gledam prenose tekem preko ESPN playerja brez problema in za to plačujem naročnino. Seveda so omejitve, da so cca 4 ''programi'' določeni za naš trg, ampak se da kar fino spremljat. Recimo, zdajle pogledal že kar nekaj tekem baseball play offa. Mi je pa hecno, ko sem ob nabavi Amazon Fire sticka skušal ravno tako gor dat ta ESPNov player, mi ga pa ravno tako ne pusti dodat. NFL Game Pass pa lahko. Je vseeno lepše gledat te tekme na TV kot na compu, ne. Hecno mi je, ker načeloma, kaj Playstation ali Amazona briga, kaj si naložim gor. Če jih ne bom mogel uporabljat, bom itak sam porajtal, ne. :)

Oziroma, če mi rata naredit kak bypass, za to itak ne bosta kriva ne Sony ne Amazon, recimo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gogyto ()

Reaper ::

Jaz imam na PS5 potegnjen ne vem kateri app iz US trgovine, ki ga na naši / UK trgovini ni bilo in deluje BP. Moram prav preveriti kateri app je to, ker PS 99,99 % časa uporabljam za igre. Za multimedijo imam druge naprave / rešitve.

skyform ::

Spet na voljo na mimovrste in popravili so slike in opis potem, ko sem jih kontaktiral

https://www.mimovrste.com/playstation/s...

Ransom ::

Tile "bundli" pa ocitno ne grejo nekaj dobro v promet.

MatejCO ::

Sem si šel ogledat danes podrobno v mimovrste v celju, imajo v trgovini na zalogi dva bundla.
Eden je PS5 + Fifa 22 + R&C, drugi pa PS5 + NBA 22 + R&C. Cena za oba je enaka. Prodajalec je rekel, da nekaj kosov še imajo in da nimajo info, kdaj bo naslednja dobava in da je v kratkem sploh ne pricakujejo. Vpraso sem tudi za digital, tistih pa nimajo in tudi informacije o njih nimajo. Ko sem vprasal kako to, da na internetu pise ni zaloge, a pri njih je. Baje da se na spletu ne vidi zaloga njihove trgovine.

RAG ::

RAG je izjavil:

Po dveh tednih je moj PS5 že crknil :D
Blue light of dead in niti safe moda se ni dalo zalaufati..


Danes sem bil končno obveščen, da so odobrili stvarno napako in da naj pridem uredit stvari v BigBang BTC. Tam sem pravkar tudi bil, kjer so mi itak razložili, da ni zaloge in da ne morajo opraviti zamenjave. Da druga opcija pa je, da mi izročijo vrednostni bon za BigBang. Seveda sem popizdil, tako da mi bodo jutri dopoldne sporočil, če imajo slučajno kakšno konzolo kje..

Pa še to.. za vogalom se je vidilo enega ali pa dva PS5..

drvo ::

Ta sta bila verjetno pripravljena za osebni prevzem.

RAG ::

drvo je izjavil:

Ta sta bila verjetno pripravljena za osebni prevzem.


Jaz nisem videl nobene prodaje na spletni strani, pa skos spremljam..

drvo ::

RAG je izjavil:

drvo je izjavil:

Ta sta bila verjetno pripravljena za osebni prevzem.


Jaz nisem videl nobene prodaje na spletni strani, pa skos spremljam..


To še nič ne pomeni. Mene je čakal teden dni v trgovini, ker me niso obvestili, da je prišel. V trgovino sem prišel informativno vprašat na dan, ko je bila predvidena dostava in so rekli, da ga še ni in da me bodo obvestili ko pride. Da je prišel, sem izvedel, ko sem se po dveh tednih čakanja pošteno razpizdil in napisal pritožbo, da tukaj berem, da so ga prevzeli nekateri, ki so po debati sodeč, naročili krepko za mano in v državi, ki jo prevoziš v treh urah, v dveh tednih niso sposobni dostaviti plačane konzole. Pet minut po mailu so me poklicali(pa ne iz prodajalne), da me konzola čaka v trgovini(in sicer od petka, jaz pa sem se razpisal v torek).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: drvo ()

Tidule ::

RAG je izjavil:

RAG je izjavil:

Po dveh tednih je moj PS5 že crknil :D
Blue light of dead in niti safe moda se ni dalo zalaufati..


Danes sem bil končno obveščen, da so odobrili stvarno napako in da naj pridem uredit stvari v BigBang BTC. Tam sem pravkar tudi bil, kjer so mi itak razložili, da ni zaloge in da ne morajo opraviti zamenjave. Da druga opcija pa je, da mi izročijo vrednostni bon za BigBang. Seveda sem popizdil, tako da mi bodo jutri dopoldne sporočil, če imajo slučajno kakšno konzolo kje..

Pa še to.. za vogalom se je vidilo enega ali pa dva PS5..

Vrednostni bon v vsakem prineru lahko zavrnes. Ce niso sposobni zagotovit nadomestnega ps5, je najmanj kar lahko zahtevas vracilo celotne kupnine. IMO se pa splaca tezit, ker vseeno toliko in toliko konzol dobijo vsak teden/mesec.

oo7 ::

Če ima kdo preveč denarja in je še vedno brez PS5



PlayStation 5 za 316 tisoč dolarjev

https://racunalniske-novice.com/playsta...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

filip007 ::

Na Bolhi je bila ena zjutraj za 450, teden stara, je že šlo.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

skyform ::

Mislim, da je to bil nateg, včeraj in danes je bil pdoben oglas in so ga takoj umaknili.

slon ::

Lep pozdrav

Ali si kdo lasti ps5 original slušalke?
Zanimajo me mnenja.
Hvala
AMD Ryzen7 5900x & MSI MAG 570x TOMAHAWK
& Asus TUF 3080 & 32 GB 3200MHz@3600MHz
& Samsung 970 Evo plus 1TB & LG 27GL850

dvihtelic ::

Danes ga kupil od nekoga iz Vrhnike. Ima se enega če koga zanima za 650€.
A deluje od Ps4 plošček na 5?

Ransom ::

dvihtelic je izjavil:

Danes ga kupil od nekoga iz Vrhnike. Ima se enega če koga zanima za 650€.
A deluje od Ps4 plošček na 5?


Deluje samo v menijih, v igri žal ne.

Zakaj pa nisi naročil na mimovrste bi dobil za ta denar oz. še malo manj še dve igri zraven?

Sicer pa ima sedaj tudi BB prednaročila za dobavo 26.10.2021:

https://www.bigbang.si/playstation-5-ig...

https://www.bigbang.si/playstation-ps5-...

oo7 ::

Naslednji PlayStation State Of Play bo 27 oktobra.

celje ::

slon je izjavil:

Lep pozdrav

Ali si kdo lasti ps5 original slušalke?
Zanimajo me mnenja.
Hvala


jaz imam dvoje. kaj te zanima?

slon ::

celje je izjavil:

slon je izjavil:

Lep pozdrav

Ali si kdo lasti ps5 original slušalke?
Zanimajo me mnenja.
Hvala


jaz imam dvoje. kaj te zanima?


Zdravo
1. Kvaliteta zvoka
2. Kako dobro prekriva ušesa.
3. So primerna za velike glave
4. Udobje v večurnem igranju
5. Ali so ti vredna 95 eur

Hvala za odgovore
AMD Ryzen7 5900x & MSI MAG 570x TOMAHAWK
& Asus TUF 3080 & 32 GB 3200MHz@3600MHz
& Samsung 970 Evo plus 1TB & LG 27GL850

celje ::

Zvok je presenetljivo dober za ta denar. Bas - premalo.
Pokrijejo usesa, vendar so meni osebno bolj tesne kot ne. (moto celado imam xl). baje se malce "raztegnejo".
So dokaj lahke in ni problem igrati dalj casa (mi smo jih testirali skupaj tri ure). smo preziveli.
povezava je ok, ne mece jih "ven". 3d pulse je ok, vendar tega ni v vseh igrah.
40mm,.. 50mm da vec ok sebe. seveda, ne cunga lunga znamke.
mogoce se sam izgled: meni delujejo cenene. mogoce zaradi barve plastike.

na amazonu imas steel series 7p (cca 140 eur), se boljse pa turtle beach 700 gen2 (za cca 120). cene trenutne v akciji.

imam trenutno tudi te dvoje. trenutno (med temi tremi) so nam najbolji turtle beach.

dobim se (upam) dva para brezicnih.

vse zicne (katere smo do sedaj dobili) so boljse od vseh zgoraj nastetih. enkratne so mi bile recimo turtle beach xo seven pro (za normalno ceno).

Gogyto ::

Dualshock 4 na petici deluje, vendar samo za špile od štirice. Preverjeno. Sem bil kak teden dni brez DS5 in sem moral uporabit DS4.

slon ::

celje je izjavil:

Zvok je presenetljivo dober za ta denar. Bas - premalo.
Pokrijejo usesa, vendar so meni osebno bolj tesne kot ne. (moto celado imam xl). baje se malce "raztegnejo".
So dokaj lahke in ni problem igrati dalj casa (mi smo jih testirali skupaj tri ure). smo preziveli.
povezava je ok, ne mece jih "ven". 3d pulse je ok, vendar tega ni v vseh igrah.
40mm,.. 50mm da vec ok sebe. seveda, ne cunga lunga znamke.
mogoce se sam izgled: meni delujejo cenene. mogoce zaradi barve plastike.

na amazonu imas steel series 7p (cca 140 eur), se boljse pa turtle beach 700 gen2 (za cca 120). cene trenutne v akciji.

imam trenutno tudi te dvoje. trenutno (med temi tremi) so nam najbolji turtle beach.

dobim se (upam) dva para brezicnih.

Hvala za odgovor.

Sedaj imam ene BLUEDIO slušalke priklopljene direktno na plošček.
Bi si kupil ene dobre. Seveda pogoj je, da so over ear in da so velike.
Imam glavo za xxl kape (61 velikost).
Seveda nebi zaradi ps5 dal celo bogastvo.
Ali se ukvarjaš s prodajo slušalk, da jih toliko testiraš?

vse zicne (katere smo do sedaj dobili) so boljse od vseh zgoraj nastetih. enkratne so mi bile recimo turtle beach xo seven pro (za normalno ceno).
AMD Ryzen7 5900x & MSI MAG 570x TOMAHAWK
& Asus TUF 3080 & 32 GB 3200MHz@3600MHz
& Samsung 970 Evo plus 1TB & LG 27GL850

RAG ::

Včeraj sem bil spet na telefonu z reklamacijskim oddelkom v BigBangu, kjer so mi rekli, da nekdo čaka na zamenjavo zaradi stvarne napake že 62 dni in da naj je ne pričakujem tako hitro, če želim počakati. Sem potem rekel za nakazilo nazaj na TRR.

scipascapa ::

45 dni časa imajo ;)

slon ::

RAG je izjavil:

Včeraj sem bil spet na telefonu z reklamacijskim oddelkom v BigBangu, kjer so mi rekli, da nekdo čaka na zamenjavo zaradi stvarne napake že 62 dni in da naj je ne pričakujem tako hitro, če želim počakati. Sem potem rekel za nakazilo nazaj na TRR.


Po domače so te odjebal. Lahko bi se trgovec potrudil za stranko pri dobavitelju. S tem bi te privabil še za kak nakup v njegovi trgovini. Tako pa izpade, da je cisto vseeno kjer kupiš, ker ostaneš bos povsod. Izjava,da je nekdo čakal 62 dni je nora, ker so vmes dobili nove ps5.
Upam, da uspeš kupit nov ps5 za normalen denar.
AMD Ryzen7 5900x & MSI MAG 570x TOMAHAWK
& Asus TUF 3080 & 32 GB 3200MHz@3600MHz
& Samsung 970 Evo plus 1TB & LG 27GL850

Tidule ::

scipascapa je izjavil:

45 dni časa imajo ;)

45 dnevni rok pri stvarni napaki ne obstaja. 45 dni je rok za garancijsko popravilo, ki ti pa nic ne koristi ce konzole ni mogoce popravit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

xseki ::

RAG je izjavil:

Včeraj sem bil spet na telefonu z reklamacijskim oddelkom v BigBangu, kjer so mi rekli, da nekdo čaka na zamenjavo zaradi stvarne napake že 62 dni in da naj je ne pričakujem tako hitro, če želim počakati. Sem potem rekel za nakazilo nazaj na TRR.

Joke.

Prejšnji mesec pa so po mojem imeli več sto PS5-jev...

celje ::

@slon: ne prodajam slusalk. nekaj je sponzorskih, nekaj razlicne robe je za reklamo, nekaj pa sam kupim. zelo razlicna roba, razlicna podjetja.

skyform ::

Kot kaže bo BB spet dobil novo zalogo, piše 26.10 in so že v naprje pripravili strani.

https://www.bigbang.si/playstation-ps5-...

https://www.bigbang.si/playstation-5-ig...

skyform ::

Evo, bluray že možno prednaročit!

https://www.bigbang.si/playstation-5-ig...

dolenc ::

Kako se ps5 kontroler obnese proti ps4?

Reaper ::

Odlično, meni je super. Večji, težji, naprednejši Feedback,... L2 in R2 triggerja imata v igrah, ki to izkoristiji, različno "trdoto" gumbov.

oo7 ::

Sony Playstation 5 Overtakes Nintendo Switch As Best-Selling Console

https://wersm.com/sony-playstation-5-ov...

Gregex ::

slon je izjavil:

celje je izjavil:

slon je izjavil:

Lep pozdrav

Ali si kdo lasti ps5 original slušalke?
Zanimajo me mnenja.
Hvala


jaz imam dvoje. kaj te zanima?


Zdravo
1. Kvaliteta zvoka
2. Kako dobro prekriva ušesa.
3. So primerna za velike glave
4. Udobje v večurnem igranju
5. Ali so ti vredna 95 eur

Hvala za odgovore


Če imaš veliko glavo potem sonyjeve slušalke pozabi. Če ti je udobje pomembno. Imam Astro a50, nosim tudi korekcijska očala in tudi po 8+ urah ne tesnijo nič in ušesa ne švicajo. Tudi zvok itak tipi topi. So pa drage, a vredne denarja.

oo7 ::

God of War Ragnarok kot kaže nekega dne tudi za PC - https://gamerant.com/god-of-war-ragnaro...

Kot kaže bodo res vse PS igre enkrat na PC-ju.

scipascapa ::

še TLOU, DEMON'S....pa se potem res proda PS5.

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

še TLOU, DEMON'S....pa se potem res proda PS5.


Demons je bil že v leaku o TLOU še nič.

Ja večinoma bodo kot kaže igre prišle na PC z 2-3 letno zamudo.

dvihtelic ::

hm očitno se bo ps5 prej prodal pa nabavil en hud stroj pc

Magic1 ::

Zakaj pa bi imel Sony ekskluzive? Oni naredijo PS5 za 500€ in prodajo jih kolikor jih naredijo. Igre izgledajo zelo dobro. Kakšna je alternativa? Pc za 2000€? Ko se bodo razmere spremenile čez x let in se bodo grebli za kupce pa bo spet več ekskluziv. To je trenutno vsaj ena dobra stvar, poleg vseh slabih, da se vse dobi na vseh platformah.
Magic

Skyman ::

PS Plus November 2021 Games Might Have Leaked Ahead of Sony's Official Announcement Once More
https://wccftech.com/ps-plus-november-2...

A se men sam zdi al je vsak mesec vecji shit s temi igrami?

scipascapa ::

Januarja mi poteče PS+ močno premislim.

skyform ::

Res ne vem zakaj bi si nekdo kupil gaming PC preko PS5 sploh v trenutnih časih. Rečem, da že imaš dovolj dober PC potem lahko PS5 prodaš, da pa bi PS5 menjal oz nadomestil z PCjem, eh, že samo grafična te stane 1kEUR da poganja igre v 4k pri 60fps. Če vzameš kak RTX 3060TI je celo prešvoh za 4k @ 60fps in že ta stane okrog 700-800EUR bolano. Pred kakim letom ali več se še je splačalo, sedaj pa absolutno ne. Sem imel oktobra 2020 na amazonu v košarici Asus RTX 2070S DUAL EVO OC 8G Super Gaming za 413EUR, res dobra cena ampak nakoncu potem nisem nabavil in mi je malo žal, ker PC že imam dovolj dober, samo grafična mi manjka za gejming, bi rad Forzo Horizon 4 in 5 igral in bi lahko enak volan koristil za PC in PS5, če pa Xbox nabavim pa rabim še en volan, to majo tak debilno. Zdaj te enaka grafična kot RTX 2070S stane najmanj 600-700EUR bejži, npr RXT3060 je tam neki, in še ostale komponente če še nimaš dovolj dober PC, PS5 pa dobiš že od 400EUR naprej, pa še plug and play je.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

Gregor P ::

Mogoče pri uporabi različnih kontrolorjev na različnih napravah pomaga kaj takšnega kot je Mayflash "MAGIC-NS", le da posebej prirejen adapter za tvojo napravo? Meni recimo pride zelo prav na Nintendo Switch OLED, kjer lahko uporabljam kontrolorje drugih naprav, tudi volane (podpiralo naj bi med drugim npr. Thrustmaster Ferrari Racing Wheel Red Legend Edition (PC/PS3), Thrustmaster T80 Ferrari 488GTB in Ferrari 458 RW Xbox 360). Primer uporabe:

The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

oo7 ::

Čez slabo uro STATE OF PLAY

RAG ::

Imel naročen PS5 pri ACS Sony in sem dobil sledeče sporočilo danes na mail:
"Komentar za vaše naročilo je:

Med prevozom robe je prišlo do tatvine, zato roba ni bila dostavljena k nam, zadeva je trenutno v preiskavi.

Za nastalo situacijo se opravičujemo, vendar nimamo vpliva nanjo.

Prisrčen pozdrav,
ACSSony.si ekipa"

:))
««
80 / 132
»»