» »

PS5

PS5

Temo vidijo: vsi
««
33 / 132
»»

oo7 ::

New and Upcoming Games | PS5

kitl76 ::

Dobre.

Mato989 ::

Neon87 je izjavil:

Če proda kdo rabljen dobro ohranjen PS4 PRO 1TB z dvema kontrolerjema, naj mi piše ZS.


500€ prodam, rabljen cca. 20 ur...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Ales320 ()

Magic1 ::

Mato989 je izjavil:

Neon87 je izjavil:

Če proda kdo rabljen dobro ohranjen PS4 PRO 1TB z dvema kontrolerjema, naj mi piše ZS.


500€ prodam, rabljen cca. 20 ur...

Mato, jaz ti dam 700€. Pošlji mi po pošti, plačam ob prevzemu.
Magic

Mato989 ::

Magic1 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Neon87 je izjavil:

Če proda kdo rabljen dobro ohranjen PS4 PRO 1TB z dvema kontrolerjema, naj mi piše ZS.


500€ prodam, rabljen cca. 20 ur...

Mato, jaz ti dam 700€. Pošlji mi po pošti, plačam ob prevzemu.


Samo po predračunu, dostavim osebno
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Ales320 ()

Magic1 ::

Mato989 je izjavil:

Magic1 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Neon87 je izjavil:

Če proda kdo rabljen dobro ohranjen PS4 PRO 1TB z dvema kontrolerjema, naj mi piše ZS.


500€ prodam, rabljen cca. 20 ur...

Mato, jaz ti dam 700€. Pošlji mi po pošti, plačam ob prevzemu.


Samo po predračunu, dostavim osebno

Jaz samo pošti zaupam, ti mi deluješ malo sumljiv. :))
Magic

avtek ::

Mato, velja menjava za 5 letnih vinjet 2021?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Ales320 ()

Mato989 ::

avtek je izjavil:

Mato, velja menjava za 5 letnih vinjet 2021?


Ne, sprejemam samo keš, ali pa bitcoine. :D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Ales320 ()

scipascapa ::

Lahko nehate spamati?

zlabra ::

Neon87 je izjavil:

Če proda kdo rabljen dobro ohranjen PS4 PRO 1TB z dvema kontrolerjema, naj mi piše ZS.



Mam PRO z 2 kontrolerjem,disc še nikoli uporabljen, samo fife igram digitalne, napiši kolk ponudiš

filip007 ::

Na YT polno cvilečih konzol, očitno razširjen problem.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

UganiKdo ::

filip007 je izjavil:

Na YT polno cvilečih konzol, očitno razširjen problem.


Koliko si jih našel 5? 10? 100? tolk, da vemo kako velik problem je to glede na milijone prodanih kosov.

Gregex ::

Prekleta gamad od annija. Ni na zalogi za prednaročnike, pol pa dajo ven nagradno igro, kjer ga podarjajo. Kje je tu logika? Naj se gladko jebejo tej slo trgovci. Se kdo še čudi zakaj folk raje kupuje v tujini?

Magic1 ::

Gregex je izjavil:

Prekleta gamad od annija. Ni na zalogi za prednaročnike, pol pa dajo ven nagradno igro, kjer ga podarjajo. Kje je tu logika? Naj se gladko jebejo tej slo trgovci. Se kdo še čudi zakaj folk raje kupuje v tujini?

Trgovci so izgleda veliko boljši, kot ti. Zdaj si jim še ti konkretno reklamo naredil (saj ne delaš v Anniju?). To bo res najcenejša reklama za njih.
Magic

Gregex ::

Sem direktor tam. Rabiš kaj?

Argica ::

Grega ne jezi se, Slovenija je dobila nekje 100-200 kosov max.

Skyman ::

Gregex je izjavil:

Prekleta gamad od annija. Ni na zalogi za prednaročnike, pol pa dajo ven nagradno igro, kjer ga podarjajo. Kje je tu logika? Naj se gladko jebejo tej slo trgovci. Se kdo še čudi zakaj folk raje kupuje v tujini?


Saj niso edini v SLO,poglej malo okoli je še ena nagradna igra(ki jo ne bom imenoval,da ne bo gratis reklame) ki ima preko 2K komentarjev dobis ga pa letos.

Sony ACS je dal 6kom na FB goblin tudi nekaj takega..200 se mi zdi prehuda številka,ne vem mozno je sicer

jimyboy ::

Switch najbolj prodajana konzola v Evropi in Avstraliji tudi Novembra. PS5 in Xbox razprodana.

https://www.gamesindustry.biz/articles/...

Summary:

2.35 million consoles sold across Europe and Australia
Games consoles generated EUR830 million across Europe in November
The biggest market for console sales last month was the UK, followed by France.
Digital Growth 41% , Physical Down by 2.9% Overall
Digital Share YOY - France up by 85%, Italy up by 90% and Uk up by 78%
PS4 digital game sales rose 40.8% year-on-year, but physical game sales are down 13.3%. Switch physical game sales are down 7.4%, (due to Pokemon)
Overall game sales in November was the UK, which was up 31.9% over last year, followed by Germany (up 23.5%) and then France (down 0.5%).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jimyboy ()

oo7 ::

Koliko PS5 konzol sploh naredijo na dan ?

drvo ::

oo7 je izjavil:

Koliko PS5 konzol sploh naredijo na dan ?


Zaenkrat premalo :)

Kvinta ::

....pa če bi ta konzola stala zdaj v štartu 1k ali več bi blo isto ne bi jih blo....:D
A.C.A.B

m0LN4r ::

Kdaj bo PS5 podpirala WQHD 2560x1440 z 120Hz?
Tle se dobi se najboljsi gaming monitor z HDMI 2.0 za svoj denar in grafika ne zgleda tako v kurcu, kot v 4K/120hz nacinu, kjer ze drevesa, kamni in teksture izginjajo.

PS:
Glede korone in PS5 oz. naceloma celotne proizvodne verige pa vse do prodaje v EU, ni samo problem v premali proizvodnji, ampak spraviti zadeve iz tovarne na vlak, ladje itn.
Ker sem bil na poslovnem sestavnku je en predstavnik iz kitajske razlagal, da imajo enormne probleme dostaviti tako veliko kolicino elektronike v evropo, sej kr naenkrat ni 3x tolko ladij na oceanu in ne bodo 3x hitreje plavale proti evropi.

Pa se en banalen primer je povedal, za eno docking postajo v Taiwanu in sicer, se je s Korono okuzil voznik vilicarja, ki je okuzil se dva druga sodelavca in je ladja za EU pac stala 3 tedne pod karanteno, ker so poslali vse delavce domov in spet enako se lahko zgodi, ko robo iz ladij prestavljajo na vlake v EU. Ce se en okuzi, morajo vsi na test in karanteno in zadeva spet ne obratuje nekaj cajta.
Ali pa se okuzi nekaj tovornjakarjev itn.

Ni samo produkcija problem, ampak celotna veriga in kdorkoli se v tej verigi okuzi.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

kitl76 ::

Te težave ima Sony ob vsaki novi generaciji tudi ko ni bilo korone. Še enkrat rečem totalni amaterji.

Magic1 ::

Amaterji, ker prodajo mnogo več kot so pričakovali:)) Ko bi bilo več podjetij v Sloveniji tako amaterskih.
Magic

filip007 ::

Sony raje TVje prodaja, ne pričakovat kakšne posebne podpore za monitorje.

Saj je z vsakem izdelkom tako, naprej 1 serija, potem optimizacija.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: filip007 ()

m0LN4r ::

kitl76 je izjavil:

Te težave ima Sony ob vsaki novi generaciji tudi ko ni bilo korone. Še enkrat rečem totalni amaterji.
Jaz ti pa pravim, da ni Sony edini, ki ima probleme, ampak prakticno vsi proizvajalci. Od Apple do Znj. Od Konzol do Tiskalnikov. Poglej dobavljivost npr. novih pranosnikov lansiranih Q4/2020, dobavljivost pa med Februarjem in Majem 2021.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Kvinta ::

Dokler jim gre dobro in zaslužijo ene 20+ miljard na leto se jim fučka ,če se to malo zasuče bo druga pesem :))
A.C.A.B

Gapi182 ::

m0LN4r je izjavil:

Kdaj bo PS5 podpirala WQHD 2560x1440 z 120Hz?
Tle se dobi se najboljsi gaming monitor z HDMI 2.0 za svoj denar in grafika ne zgleda tako v kurcu, kot v 4K/120hz nacinu, kjer ze drevesa, kamni in teksture izginjajo.

PS:
Glede korone in PS5 oz. naceloma celotne proizvodne verige pa vse do prodaje v EU, ni samo problem v premali proizvodnji, ampak spraviti zadeve iz tovarne na vlak, ladje itn.
Ker sem bil na poslovnem sestavnku je en predstavnik iz kitajske razlagal, da imajo enormne probleme dostaviti tako veliko kolicino elektronike v evropo, sej kr naenkrat ni 3x tolko ladij na oceanu in ne bodo 3x hitreje plavale proti evropi.

Pa se en banalen primer je povedal, za eno docking postajo v Taiwanu in sicer, se je s Korono okuzil voznik vilicarja, ki je okuzil se dva druga sodelavca in je ladja za EU pac stala 3 tedne pod karanteno, ker so poslali vse delavce domov in spet enako se lahko zgodi, ko robo iz ladij prestavljajo na vlake v EU. Ce se en okuzi, morajo vsi na test in karanteno in zadeva spet ne obratuje nekaj cajta.
Ali pa se okuzi nekaj tovornjakarjev itn.

Ni samo produkcija problem, ampak celotna veriga in kdorkoli se v tej verigi okuzi.

Najboljši gaming monitorji bi imeli hdmi 2.1 ne 2.0. Sploh pa je začela večina ljudi uporabljati kar tvje kot so lg c9 in cx za monitorje ker ima visok hz, resolucijo in seveda 10x boljse barve kot 99% "gaming" monitorjev

JakobZzzz ::

A kdo ve kva se dogaja zdejs to dobavo ps5 za Slo... K folk ma prednaročeno že od septembra pa še nič ni noben reku ne objavu, a kr giveaway se dogajajo pousod wtf?????

vimos ::

Tisti "giveaway" bodo šli itak kolegom ;) .. vsi pametni kako bodo dobavili že v decembru, sedaj pa tišina vseh. Jaz mislim, da pred februarjem ne bo nič.

JakobZzzz ::

Mislm ko jih j.... ej prou norca se delajo mam kolega v nemčiji k je danes dobil ps5 pa je narocu v drugem valu narocil seprav mesca oktobra pac folk dobiva to sm pr nas ocitno trgovci neznajo rect sonyu da dostavjo pa se raj praskajo po jajci pa folku dnar jemlejo za svari k oblubjo da bojo dobavl do cajta pa jih ne...

D3m ::

Jebe se Sonyju za enga Jakoba, ki misli, da je enakovreden Nemcu. xD
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

JakobZzzz ::

D3m to je res ja hahahaha... nemc k je slovenc

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: JakobZzzz ()

m0LN4r ::

Gapi182 je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Kdaj bo PS5 podpirala WQHD 2560x1440 z 120Hz?
Tle se dobi se najboljsi gaming monitor z HDMI 2.0 za svoj denar in grafika ne zgleda tako v kurcu, kot v 4K/120hz nacinu, kjer ze drevesa, kamni in teksture izginjajo.

PS:
Glede korone in PS5 oz. naceloma celotne proizvodne verige pa vse do prodaje v EU, ni samo problem v premali proizvodnji, ampak spraviti zadeve iz tovarne na vlak, ladje itn.
Ker sem bil na poslovnem sestavnku je en predstavnik iz kitajske razlagal, da imajo enormne probleme dostaviti tako veliko kolicino elektronike v evropo, sej kr naenkrat ni 3x tolko ladij na oceanu in ne bodo 3x hitreje plavale proti evropi.

Pa se en banalen primer je povedal, za eno docking postajo v Taiwanu in sicer, se je s Korono okuzil voznik vilicarja, ki je okuzil se dva druga sodelavca in je ladja za EU pac stala 3 tedne pod karanteno, ker so poslali vse delavce domov in spet enako se lahko zgodi, ko robo iz ladij prestavljajo na vlake v EU. Ce se en okuzi, morajo vsi na test in karanteno in zadeva spet ne obratuje nekaj cajta.
Ali pa se okuzi nekaj tovornjakarjev itn.

Ni samo produkcija problem, ampak celotna veriga in kdorkoli se v tej verigi okuzi.

Najboljši gaming monitorji bi imeli hdmi 2.1 ne 2.0. Sploh pa je začela večina ljudi uporabljati kar tvje kot so lg c9 in cx za monitorje ker ima visok hz, resolucijo in seveda 10x boljse barve kot 99% "gaming" monitorjev
Ja to mi je jasno, ampak folk ki kupuje 500eur konzolo, pricakuje gaming monitor za 200eur 4K 120Hz :)
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

mancini ::

Dokler smo ljudje kot neučakani otroci, je to samo voda na mlin Sony-u in vsem ostalim. Pride novi Apple tel in so ljudje stali v vrstah cele noči kot ovce. In ti proizvajalci lahko dajejo omejene količine, da še umetno napihnejo histerijo. Lahko prodajajo polizdelke, pa nikogar ne moti, saj bo prišel popravek, itd
Zato tudi lahko prodajo PS5 kakšen koli, saj bodo napake odpravljene v drugi seriji, pa čez 3-4 leta še Slim in Pro. Da se o samih igrah ne pogovarjamo, ker nobena več ne izide kot izdelek, ampak vse nekaj na pol

kitl76 ::

ŠE enkrat pravim nesposobni japonci druge ni. PAa isto bodo naredili pri ps6. Jaz sem že v štartu vedel, da pred aprilom je ne bom imel zato sem zdaj menjal računalnik spomladi pa ps5. Je pa dobro da ps4 pro še nisem prodal.

springfield ::

Kolkokrat se moremo povedat, da ni samo pri Sonyju tak? Probaj dobit Xbox, graficno nove generacije, Ryzen 5000 serijo. Naval je, ne morejo 10 miljonov komadov na zalogo naret zato, da bos ti srecn.

kitl76 ::

Še kar jih zagovarjaš. Poglej tole kdaj je izšlo pa imam že doma Production of GeForce RTX 3070 graphics cards are ramping quickly. We've heard from many of you that there should be more cards available on launch day. To help make that happen, we are updating the availability date to Thursday, October 29th.

Tako, da zgoraj navedena trditev s tvoje strani ne drži oziroma drži samo v primeru Sony.

mr_tech ::

Saj pa Nvidia ne dela nič drugega kot razvoj, GPU za 3000 serijo jim proizvaja Samsung, celotno grafično kartico pa dela cel kup proizvajalcev kot so Asus, MSI, GIGABYTE ...
Pa tudi število različnih delov je manj za sestaviti v primerjavi z PS5, kar tudi sigurno vpliva na čas sestavljanja.

springfield ::

kitl76 je izjavil:

Še kar jih zagovarjaš. Poglej tole kdaj je izšlo pa imam že doma Production of GeForce RTX 3070 graphics cards are ramping quickly. We've heard from many of you that there should be more cards available on launch day. To help make that happen, we are updating the availability date to Thursday, October 29th.

Tako, da zgoraj navedena trditev s tvoje strani ne drži oziroma drži samo v primeru Sony.

En kup ljudi ima tudi PS5 doma, tak da ne sodit po sebi. Tak za info, danes ne dobis 3000 serije za MSRP. Lahko pa tudi PS5 takoj kupis za 1000€.

kitl76 ::

Kje pa je ta kup razen tistih pri koritu?

springfield ::

Jih poznam nekaj in niso pri koritu. Tudi sam sem ga ze imel v kosarici na nemskem Amazonu pa sem si pol premislo.

vimos ::

Jaz sem ga dobil v prvi rundi (tudi prodal) od big banga, imel oz. imam p
tudi prednaročene pri naših "gaming" prodajalnah in ravno tam mislim da gre bolj po poznanstvih. Sej je folk že spraševal če lahko zvejo kateri v vrsti so da vsaj približno vedo če bodo kej kmalu dobili, pa jim seveda ne želijo povedat.

oo7 ::

Walmart Blocked Over 20 Million Bot Attempts to Buy a PlayStation 5

https://comicbook.com/gaming/news/walma...

oo7 ::

Slovenska trgovina Gamecenter z žrebom za konzolo PlayStation 5 uprizorila pravo komedijo

https://hop.si/2020/12/24/slovenska-trg...

Mato989 ::

Pa bom zajebaval kolega ki tam dela

Tole je res blo amatersko
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Machete ::

Cringe.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

D3m ::

Fake tits.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Horas ::

z orlovimi krempli, hehe, slajdala dol tablica pa ni folgala nalagat kometnarje.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

oo7 ::

PS5 Custom Faceplates Announced By Dbrand, Challenges Sony to Sue

https://mp1st.com/news/ps5-custom-facep...
««
33 / 132
»»