» »

Spider-Man: Far From Home [Spider-Man 2 (2019)]

Spider-Man: Far From Home [Spider-Man 2 (2019)]

1
2
»

GRT ::

BigWhale je izjavil:


Kako ni noben primerjal? :)

GRT je izjavil:

Sem ravnokar iz kina. Film ni na nivoju Avengersev, je pa ena taka zabavna ZF komedija

BigWhale je izjavil:

Primerjava z Endgame je pa precej butasta. :)

Kaj ti ni jasno. Nobeden ni omenjal Endgame. Ti pa moraš ven takoj z žaljivkami. In to ti kot moderator, potem se pa čudiš izpadom. Lahko bi to povedal tudi na drug način. Če pa potem ni kaj po tvoje pa takoj brišeš.
Avengersi so bili mišljeni na splošno, po kvaliteti vsebine zgodbe in po samem bumu, ki ga je prinesla celotna saga.
Konec koncev pa zakaj ne bi primerjal z Avengersi saj paše v to sago in je tudi nekako zaključek te celotne zgodbe. Je pa notri veliko vložkov ki se navezujejo na EG, še bolj pa na CM, kot sem povedal že v prvem prispevku.
Jaz tudi nisem primerjal samo z MCU temveč govorim na splošno. Predvsem sem mislil na same igralce, ki mi niso všeč.
Itak tista mularija, ki gleda samo par zadnjih filmov nima enakega občutka kot recimo mi, ki smo v tem že 40let. Sedanji režiserji si pa itak vsako leto izmislijo novo zgodbo.
Ne vem pa, če je ravno zadnja zgodba najbolj podobna tisti originalni. Stripov sicer ne berem že 40 let toda kot vem je PP živel pri babici, sedaj pa živi pri teti, ki izgleda iz filma v film bolj hudo8-O, bolj primerna kot njegova sestra ali punca.
No kakorkoli to so samo moja osebna opažanja, ki pa jih ni treba takoj spljuvat z nekimi žaljivkami. Prenesem vse normalne kritike. Če pa ne znate normalno komunicirat pa lahko spet začnemo v drugačnem tonu.

BigWhale ::

GRT je izjavil:

Kaj ti ni jasno. Nobeden ni omenjal Endgame. Ti pa moraš ven takoj z žaljivkami. In to ti kot moderator, potem se pa čudiš izpadom. Lahko bi to povedal tudi na drug način.


Zaljivkami? Ce sem kaj zalil, sem zalil primerjavo. In ja, primerjat kateri koli MCU film z Avengersi je mal butasto. Lahko ga sicer primerjas ampak to sta dva razlicna nivoja.


GRT je izjavil:

Itak tista mularija, ki gleda samo par zadnjih filmov nima enakega občutka kot recimo mi, ki smo v tem že 40let. Sedanji režiserji si pa itak vsako leto izmislijo novo zgodbo.
Ne vem pa, če je ravno zadnja zgodba najbolj podobna tisti originalni. Stripov sicer ne berem že 40 let toda kot vem je PP živel pri babici, sedaj pa živi pri teti, ki izgleda iz filma v film bolj hudo8-O, bolj primerna kot njegova sestra ali punca.


Peter Parker je od samega zacetka vedno zivel pri Stricu Benu in teti May. Skozi razlicne inkarnacije Spidermana se detajli malenkost spreminjajo ampak vedno sta bila stric in teta. :) MCU Spiderman je sicer bolj podoben The Ultimate Spidermanu in tudi liki v filmih so bolj podobni tem likom, kot likom iz prejsnjih The Amazing Spiderman stripov. V Ultimate Spiderman je teta May velik mlajsa in precej mocnejsi karakter.

GRT ::

BigWhale je izjavil:


Zaljivkami? Ce sem kaj zalil, sem zalil primerjavo. In ja, primerjat kateri koli MCU film z Avengersi je mal butasto. Lahko ga sicer primerjas ampak to sta dva razlicna nivoja.

Primerjavo sem jaz podal. Potem si žalil mene. Ja seveda ti vedno žališ primerno. Se oproščam vaša eminenca, če sem vas spet užalil.

Mislm drama res. Eni se res ne zavedajo kakšne mečejo ven.

BigWhale ::

Ce kdorkoli zganja dramo, jo tist k se pocuti uzaljenega. :)

2dark ::

Ah jej. Hvala bogu, da je ta revšna dostopna na spletu. Je pa zanimivo, da so se ustvarjalci splošno usmerili na najstniško populacijo in je to film za najstnike. Zato je tudi Pakerjeva tetka lušna, da lahko najstniki drkajo na milfico.

Zaslužek je, največji, kvaliteta pa najnižja. Tako, da je prva trilogija S tobijem v glavni vlogi proti vsem naslednjim filmov super umetnina.

svecka ::

sveže iz kina. super film. Plot twisti in šoker na koncu. Po eni strani si želim da ga ne bi gledal, ker po moje film ni zaključek End Game, ampak uvod v nadaljevanje, saj mi je še več vprašanj pustil kaj, kako in zakaj.

GRT ::

Pa zasral so spet vse skupaj. Ni to ne konec in ne začetek. No ja mogoče začetek ene komedije. Vse kar so na koncu povedal je to, da je bila, bi bila oz. bo vse skupaj ena velika burleska. Vseh 10 let ali kolikor je že bilo si lahko razlagate za eno veliko predstavo v kateri nobena stvar ni bila resnična.
Ja itak, da ni bila, toda tisti z veliko domišlije so mislili, da je bilo.
Saj vem, da ne boste pokapiral.

Vazelin ::

Začetek je pa meni osebno patetičen s tistim jokanjem okoli Captain America, Ironmana ipd.
Konec je precej šoker ja.:D

Movie je sicer zabaven in obrtniško narejen ...

Vendar imam občutek, da se zadeve že malce ponavljajo. Človek nima več tistega wow faktorja tudi pri res dobrih scenah. Imo je Marvel že dosegel svoj vrh.

Ne me narobe razumet. Film je gledljiv, vendar je občutek že videnega že preveč močan. Ampak ja, dokler bo money bodo to furali naprej. Ampak slej ko prej se bo folk tudi tega preobjedel!1

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

GRT ::

Ah kr neki no. Tip se je boril že proti vsem Avengersem v Captain America: Civil War, potem bil v vesolju, se boril proti Thanosu... Hočem povedat da ima tip že kar nekaj izkušenj na tem področju potem pa ti en vele poznavalec strokovnjak na vseh področjih vrže ven eno tako budalaštino

BigWhale je izjavil:

Zmeden srednjesolec, ki se nic cist zrel, da bi bil super junak.

Pa bi vsaj od začetka peljal to zgodbo ne pa da se vsako leto izmišljujejo novo zgodbo in novega igralca.
Po vseh anketah je bila najbolj priljubljena prva serija Spiderman filmov pa naj se vklaplja v MCU ali ne.

Semafor je izjavil:

abyssus je izjavil:

Bi rekel, da ja - Spiderman je bil vedno priljubljen med otroci in tudi kino včeraj je bil poln otrok.


Pa BigWhale je sedel tam med njimi. Ne vem ali je šel v kino zaradi filma ali "družbe".

Ta je dobra ja:))
In potem ti tak otrok tukaj pametuje, ko se še rodil ni, ko sem jaz že gledal prve Spiderman filme.:))
Konec je s to Marvel sago. Ta zadnji film je bil čisti fiasko, samo zasral so vse skupaj. Ni ne začetek ne konec. Gledanost je taka samo zaradi Avengers efekta. Mogoče bo še kakšen posamezen film boljši, kar ne bo težko, spet samo zaradi firbcov. Samo glede na predstavljeno kaj naj bi prišlo ven je vse skupaj ena velika žalost. Škoda.
Sedaj ima DC Comics šanso, da nekaj naredijo.

BigWhale ::

GRT je izjavil:

Ah kr neki no. Tip se je boril že proti vsem Avengersem v Captain America: Civil War, potem bil v vesolju, se boril proti Thanosu... Hočem povedat da ima tip že kar nekaj izkušenj na tem področju potem pa ti en vele poznavalec strokovnjak na vseh področjih vrže ven eno tako budalaštino

BigWhale je izjavil:

Zmeden srednjesolec, ki se nic cist zrel, da bi bil super junak.


Seveda. Saj je Peter Parker se vedno srednjesolec. V vseh filmih, kjer se je pojavil je pocel neumnosti in vedno je nekdo reseval njegovo rit. Trikrat biti v neki bitki se ne pomeni, da imas kar naenkrat pa en kup izkusenj. Mulc je se vedno mulc. :)

GRT je izjavil:


Pa bi vsaj od začetka peljal to zgodbo ne pa da se vsako leto izmišljujejo novo zgodbo in novega igralca.


Saj si jih ne. Spiderman se prvic pojavi v MCU v Civil War. Obe ostali verziji pa z MCU nimajo nobene veze.

GRT je izjavil:


Po vseh anketah je bila najbolj priljubljena prva serija Spiderman filmov pa naj se vklaplja v MCU ali ne.


Spiderman: Homecoming in Spiderman: Far From Home sta bila oba uspesnejsa od Spiderman in Spiderman 2 kar se Box Office-a tice. Pa tudi, ce bi prvi trije filmi bili uspesnejsi, to nima nobene veze s tistim kar pravis zgoraj. Vse te filme so delali popolnoma drugi ljudje pod drugacnimi licencami in pod okriljem razlicnih studiov. Splaca se malenkost vedeti kako deluje podeljevanje avtorskih pravic in licenc.

GRT je izjavil:


In potem ti tak otrok tukaj pametuje, ko se še rodil ni, ko sem jaz že gledal prve Spiderman filme.:))


A bejz no, ma ne me basat, no. A res?! Ja, cestitam! A zdej bi pa rad kaj, medaljo? Mogoce se pa motis.

GRT je izjavil:


Konec je s to Marvel sago. Ta zadnji film je bil čisti fiasko, samo zasral so vse skupaj. Ni ne začetek ne konec. Gledanost je taka samo zaradi Avengers efekta. Mogoče bo še kakšen posamezen film boljši, kar ne bo težko, spet samo zaradi firbcov. Samo glede na predstavljeno kaj naj bi prišlo ven je vse skupaj ena velika žalost. Škoda.
Sedaj ima DC Comics šanso, da nekaj naredijo.


V bistvu je bil Far From Home najbolj gledan izmed vseh Spidermanov, pa ce se tolk na glavo postavljas. :) A zarad avengers al ne, je pa pravzaprav vseeno. Ce bi bil film taksna katastrofa, ga ne bi slo toliko ljudi gledati.

oo7 ::

Pogledal men je bil dober :)
Me pa zanima kako bodo sedaj nadaljevali kajti Mysterio ga je na koncu kar orng zaj...

WallSreet ::

Pogledal 2 dni nazaj, meni osebno izjemno dober film predvsem če upoštevam da mi tovrstni filmi niso kaj preveč všeč, vendar tale Spider-Man je imel pa za razliko od ostalih Marvel cheesy filmov dobro zgodbo in pa kar nekaj dobrih komičnih vložkov. Vse skupaj je še dodatno popestril Jake Gyllenhaal v vlogi Mysteria. Tista scena v baru je bila meni osebno zelo všeč, dober dialog in pa potem tisti twist ko je PP zapustil lokal. Pa tista scena v avtobusu je bila tudi zanimiva. Ljubezenska zgodba med PP-jem in MJ-jem je vse skupaj še toliko bolj popestrila. Morda je razlog da mi je bil film všeč tudi ta, da se je vse skupaj dogajalo v Evropi in Uk-ju, nekoliko drugačna atmosfera. Predvsem tista prva scena v Italiji je bila meni zares všeč.

Side note: Me prav zanima koliko denarja je nakopal Samuel L.Jackson s temi Marvel filmi. Tip je pa skoraj v vsakem Marvel filmu :))

Drugače pa zanimiv in zabaven film, ki bi si ga verjetno pogledal še enkrat in to brez problema. Recimo Captain Marvel je bil res dolgočasen medtem ko je tale Spider-Man vse skupaj dobro popestril.

oo7 je izjavil:

Pogledal men je bil dober :)
Me pa zanima kako bodo sedaj nadaljevali kajti Mysterio ga je na koncu kar orng zaj...


Ja na koncu ga je dobro zajebal, ko ga je sredi New Yorka na velikem zaslonu izpostavil. Mimogrede ali je možno da Mysterio postane nov glavni lik? Jack Gyllenhaal bi lahko postal nov obraz Marvela, ali se motim? Drugače pa se mi je zdel s tistimi očali nepremagljiv.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

PH03N1X ::

nwm, meni pa SM filmi ne potegnejo, edino filmi s Tobyjem so kul.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spider-Man: No Way Home [Spider-Man 3]

Oddelek: Sedem umetnosti
385579 (1362) Gregor P
»

Captain America : Civil War (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
12234985 (11014) opeter
»

Spider-Man (2017) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5216179 (13102) oo7

Več podobnih tem