» »

Simobil 50% popust na mesečno naročnino

Simobil 50% popust na mesečno naročnino

«
1
2 3

skidoo600 ::

Pozdravljeni,

objavljam Simobilovo kodo, ki enemu novemu naročniku prinese 50% popust na mesečno naročnino za 2 leti na kateremkoli paketu. Ni se potrebno vezati ali vzeti telefona.
Kdor jo uporabi naj spodaj napiše, da bodo drugi vedeli.

Koda: MGM34KJ97E

PALOMINO ::

Očitno ne deluje.

skidoo600 ::

Seveda deluje :)

geniusone ::

Potrebno je dopisat, da ta koda prinese tudi tebi 50% - vsak mesec na naročnino ;)
Tudi jaz podarjam svojo hvala kdor jo uporabi:)
Koda: MGMA15237H

p.s kdor jo bo uporabil naj mi napise na zs

PALOMINO ::

Preko spleta očitno ne. Na izbranem paketu Svobodni ob vpisu te kode enostavno zapiše: "Promocijska koda ni veljavna za izbrane izdelke."

Razen če ste zabrkljali in mislite za Telekom in ne Si.Mobil?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PALOMINO ()

geniusone ::

To je sms: Pozdravljeni. Posiljamo vam posebno kodo MGMA15237H s katero prijatelj ali druzinski clan sklene novo narocnisko razmerje na enem izmed paketov SVOBODNI ali ORTO TRIPSTER+ in oba bosta prejela kar 50 % popusta na mesecno narocnino za 2 leti! Vse to brez vezave! Prihranite in izkoristite ponudbo vse do 31.3.2017. Vec na www.simobil.si/za-prijatelje Vas Si.mobil.

Mitja358 ::

Koda velja samo v fizičnih poslovalnicah, kolikor je meni jasno!

Vzdevek ::

Ja mislim, da moraš fizično tja, da dokažeš da je tvoj prijatelj oz. družinski član.

skidoo600 ::

Nič ne rabiš dokazovati. Moraš pa fizično tja. Ne rabi pa s tabo prijatelj. Gre se tja in sklene novo razmerje in poveš kodo. To je to. Nobenih skritih zadev tle. Še enkrat moja koda: MGM34KJ97E

Zgodovina sprememb…

flyby ::

jaz se zanimam za eno tako kodo, če ima kdo naj mi prosim pošlje za zs... ne bi rad izpadel bumbar, če pridem k njim z a4 stranjo nedelujočih kod :)

flyby ::

hvala vsem, jih imam zdaj nekaj na zalogi, bom šel po vrstem redu, sporočim tistemu, ki mi je poslal delujočo kodo. hvala še 1x

gddr85 ::

če še koga zanima ta koda za 50% popusta, naj na ZS sporoči

assez ::

Če kdo potrebuje kodo, naj sporoči na ZS.

beethoven ::

Tudi jaz podarim kodo za popust. Kdor jo želi naj piše na zs.

Kebo ::

Btw, če prav razumem za koristit popust ni potrebna vezava, se pa popust obema izniči, če katerikoli odpove naročniško razmerje pri Simobilu.

gddr85 ::

ja, menda brez vezave, popust pa preneha veljat, če eden odpove simobil

krefi ::

ce kdo rabi kodo naj mi pise zs :D
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

Goran's Blog ::

Kontaktirajte me na ZS imam tudi jaz kodo!

smacker ::

Tudi jaz imam kodo. Podarim jo prvemu, ki se javi na ZS, da ne bo zmede in boste vsi hodili z A4 seznami kod po poslovalnicah :) Koda omogoča 50% popusta na mesečno naročnino za 24 mesecev (Paket Tripster+ in paketi Svobodni). Velja za nove naročnike (beri: zadnjih 40 dni nisi naročnik simobila), ki sklenejo naročnino. Vezava ni pogoj, je pa zaželjeno (z moje strani), da tisti ki jo prevzame ostane 24 mesecev na simobilu, saj v primeru odstopa oba izgubima popust.

spicymilk ::

Če še kdo rabi, me kontaktiraj na ZS.

s0m3thing ::

Tudi jaz imam eno, kontakt na ZS.

Georgios ::

Tudi jaz imam eno, kontakt na ZS

bambam20 ::

smacker je izjavil:

Tudi jaz imam kodo. Podarim jo prvemu, ki se javi na ZS, da ne bo zmede in boste vsi hodili z A4 seznami kod po poslovalnicah :) Koda omogoča 50% popusta na mesečno naročnino za 24 mesecev (Paket Tripster+ in paketi Svobodni). Velja za nove naročnike (beri: zadnjih 40 dni nisi naročnik simobila), ki sklenejo naročnino. Vezava ni pogoj, je pa zaželjeno (z moje strani), da tisti ki jo prevzame ostane 24 mesecev na simobilu, saj v primeru odstopa oba izgubima popust.


Kakšno ugodnost ima obstojoči naročnik?

smacker ::

Enako 50% popusta na mesečno naročnino za obdobje 24mesecev oz. dokler novi naročnik ne odstopi. Če prav razumem, novemu naročniku popust ostane, tudi če obstoječi odstopi. Pogoji: https://www.simobil.si/za-prijatelje

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: smacker ()

bambam20 ::

smacker je izjavil:

Enako 50% popusta na mesečno naročnino za obdobje 24mesecev oz. dokler novi naročnik ne odstopi. Če prav razumem, novemu naročniku popust ostane, tudi če obstoječi odstopi. Pogoji: https://www.simobil.si/za-prijatelje



O pismo pa res. Obstoječi naročnik pridobi tudi 50% popusta na naročnino za 24 mesecev. Zakon.

Nutcracker ::

Še eden s kodo, kontakt na ZS.
Qui tacet, ubi loqui debuit ac potuit, consentire videtur.

matija14 ::

Tudi jaz podarim to kodo. Kontakt na ZS: :)

juve91 ::

Tudi jaz podarim kodo. Kdo jo potrebuje naj pise na zs in bova zadovoljna oba :)

miraldi ::

Z veseljem podarim kodo za 50% popust za 24mesecev.


Kdor želi naj mi piše na ZS. 8-)
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

SiDojc ::

Evo še moja koda :D

Zivijo! Posiljamo ti kodo MGMSTW31LK s katero prijatelj ali druzinski clan sklene novo narocnisko razmerje na paketu ORTO TRIPSTER+ ali paketih SVOBODNI in oba bosta prejela kar 50 % popusta na mesecno narocnino za 2 leti. In vse to brez vezave! Velja do 31.3.2017. Vec na www.simobil.si/za-prijatelje ORTO. Bolj uporaben kot voda v kolenu

flyko ::

In če še kdo potrebuje v obojestransko veselje: MGM1K4ZYBJ

todjo ::

Tudi jaz podarim kodo. Info na ZS
Lp

psytoma ::

Zivijo! Posiljamo ti kodo MGMHBA1DJC s katero prijatelj ali druzinski clan sklene novo narocnisko razmerje na paketu ORTO TRIPSTER+ ali paketih SVOBODNI in oba bosta prejela kar 50 % popusta na mesecno narocnino za 2 leti


koda od prijatelja, prvi pride prvi melje...

še ena


Koda je: MGM5WE78FA

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: psytoma ()

primozzzz ::

MGMTPZ2Z4T
NI PODPISA

avokado ::

Tudi jaz podarim kodo. Več info na ZS

sistem_on ::

Etola, še moja koda :) upam, da komu pride prav

MGM3DFDXHR

theStranger ::

Tudi jaz podarjam kodo na ZS

Zgodovina sprememb…

Jure18 ::

tudi jaz imam kodo.
piši v zs
lp

viknet ::

Za kodo piši na zs.

shuttle ::

Če še kdo rabi ZS

Ciklamen ::

Tud jaz mam kodo :)
- End of the Post ->

baur ::

Če še kdo rabi kodo, naj piše na ZS. :)

Mare2 ::

Kako kaj kvaliteta signala?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

tt2 ::

Bi samo vprašal, a je mogoče kak drobni tisk, ki ga je potrebno vedeti, ali ne? Ker to so potem res res nizke cene, s katerimi Simobil verjetno nima precejšnjega dobička.

GupeM ::

Zivijo! Posiljamo ti kodo ********** s katero prijatelj ali druzinski clan sklene novo narocnisko razmerje na paketu ORTO TRIPSTER+ ali paketih SVOBODNI in oba bosta prejela kar 50 % popusta na mesecno narocnino za 2 leti. In vse to brez vezave! Velja do 31.3.2017. Vec na www.simobil.si/za-prijatelje ORTO. Bolj uporaben kot voda v kolenu

Če bi kdo rad kodo, ZS.

smacker ::

Majo še vedno dobiček. Uporaba telefona se spreminja - vse manj klicev/sms-ov, vedno več podatkov. Posledično so tudi stroški za operaterja nižji in lahko ponudi nižje cene. Ma mobitel podobno akcijo, Telemach že ima redne cene precej nižje.

Veron ::

Lahko kako povezavo do Telekomove podobne akcije? Nikjer nisem ničesar zasledil.

smacker ::

Kadunc ::

Če še kdo potrebuje kodo za 50% popust pri Simobilu, me lahko kontaktira na zs.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kadunc ()

bigbug ::

Imam eno veljavno kodo - ZS.
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

A1 50% popust - koda

Oddelek: Mobilne tehnologije
373770 (745) donvito

A1 - popust na naročnino

Oddelek: Mobilne tehnologije
235167 (2880) 2dark
»

Naročnina če malo kličeš?

Oddelek: Mobilne tehnologije
4710704 (9606) sejmon
»

Najcenejši ponudnik za mobitel

Oddelek: Omrežja in internet
81507 (1229) bambam20

Več podobnih tem