» »

Nadzorna ip/wifi kamera

Nadzorna ip/wifi kamera

MK99 ::

Pozdravljeni!

Rad bi kupil neko nadzorno kamero za (notranjo) pisarno, ki jo je mozno spremljati/nadzirati preko spleta/appa.
Pomembno mi je, da je full hd slika, opticni zoom je plus, nujno mora imeti opcijo alarma ob zaznambi gibanja, shranjevanje pa bi raje lokalna na kartico lahko pa tudi (free) cloud.
Zanima me tudi kako je ce imaš dve kameri (da sta pokrita dva kota). Ali je potrebno/bolje imeti dve loceni in vsako nadzirati posebaj ali je kakšen app/sistem, ki podpira 2/vec kamer?

Vsak nasvet/predlog dobrodošel!
Matic

dc10 ::

Imam doma že nekaj let eno foscam kamero (enak dizajn v črni barvi), ni sicer HD, ampak za doma je čisto OK, lahko jo upravljaš/gledaš od koderkoli, kjer imaš dostop do neta, ima možnost obračanja levo/desno, gor/dol, v glavnem zelo zadovoljen z njo. Sem gledal tudi druge kitajske kamere, pa sem se raje odločil za to, ker ima "doma" podporo - kupil sem jo na foscam.si - enkrat se je nekaj pokvarilo, sem jo poslal na popravilo in v nekaj dneh so mi jo poslali nazaj popravljeno, brez problema...

Verjetno ti bo ustrezala katera izmed vrtljivih kamer, ker ne rabiš potem dveh...:)
http://foscam.si/spletna-trgovina/ip-ka...

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

IP Kamera (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
576533 (2105) Kekec
»

Varnostna kamera doma

Oddelek: Loža
254563 (2860) karosha
»

IP kamera

Oddelek: Pomoč in nasveti
358506 (5499) gregc1
»

kamera ki se poveze na wifi z moznostjo gledanja na gsm

Oddelek: Kaj kupiti
289669 (4406) dc10
»

mini vohunska kamera

Oddelek: Kaj kupiti
124831 (3072) mihor

Več podobnih tem