» »

Prižiganje spletne kamere

Prižiganje spletne kamere

Heavy ::

Nedavno nazaj sem nabavil spletno kamero Logitech. Kmalu sem opazil, da je začela pri zagonu računalnika ledica goreti. Pri ponovnem zagonu je pa nehala.

Kasneje sem namestil AVG ativirus, da sem nadomestil Avast, od takrat mi pri vsakem zagonu javlja:




Sistem sem pregledal z AVG in Malwarebyts, noben ni nič našel. OS je Windows 10.
#TeamFelix

Samson ::

Pri teh kamerah in win 10 je ocitno neki bug. Priklopim, opravim pogovor, prekinem pogovor a ledica na kameri se vedno sveti. Za vsak slucaj isklopim kabel in je reseno. Malce cajta zgubis, si pa ziher da ne vohunijo, hehe.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

A_A ::

Samson je izjavil:

Pri teh kamerah in win 10 je ocitno neki bug. Priklopim, opravim pogovor, prekinem pogovor a ledica na kameri se vedno sveti. Za vsak slucaj isklopim kabel in je reseno. Malce cajta zgubis, si pa ziher da ne vohunijo, hehe.

kako si ziher? poglej si film snowden..pove, da prizigajo kamere, brez da gori lučka :)

Samson ::

No celo to. Ampak naj probajo gledat in snifat ko je kabel zunaj ce morejo. Sej ne da bo kaj videl ker je kamera v garazi, ampak ziher je ziher, hehe. Kabel vun in je reseno.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

[D]emon ::

Instant paranoja na zlico much ?
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Samson ::

Nope demoncino. Samo pisem moja videnja tega. Sej kot sme napisal, sej nima kaj videt. Edin tica mu lahko pokazem. Mislim da mam eno plisano igraco ptice dol, hehe.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lučka za webcam mi skoz gori

Oddelek: Informacijska varnost
61500 (960) RC37
»

kamera ki slika ponoči/podnevi ob premiku

Oddelek: Zvok in slika
113114 (2191) pi pawr
»

Ledice utripajo

Oddelek: Zvok in slika
71187 (995) Highlag
»

Označevanje nadzornih kamer v centru Ljubljane

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
424044 (3669) Nejc Pintar
»

Katero kamero

Oddelek: Zvok in slika
111136 (1016) jype

Več podobnih tem