» »

LetGo aplikacija

LetGo aplikacija

miko22 ::

Ste videli tole: https://letgo.com/

Meni je všeč ideja.Preprosto in učinkovito. Mogoče bo Bolha dobila konkurenco :)

[D]emon ::

Potem bi ze diler.si zmagal. Pa ni.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

smacker ::

Če bi bila ideja dovolj, bi bili vsi bogati. Precej je odvisno od izvedbe, tak da če je diler.si propadel, ni nujno da bo vsaka posredovalnica rabljene robe propadla. Glede na uspehe LetGo iz tujine (10-50mio downloadov na google play) in širok marketing (splet, TV,...) bi znali konkurirat tud v SLO.

robcek23 ::

Ja samo letgo ni samo za slovenijo... In zgleda da imajo budget za marketing. Meni je nonstop njihovo reklamo prikazovalo.

Sprobal nisem ampak če je preprosta objava oglasov je to precej uporabna stvar, če bi se rad znebil nekaterih stvari pa se ti ne da zaradi tega ubadat z registracijo na bolhi, in pa objavljanjem oglasov..

MadMen ::

380 miljonov $ so zbral do zdej investicijskega kapitala tko da majo dnar za reklame

s1m0n ::

Mah reklame. Posebej ona "kolesarska" :)

vostok_1 ::

Meni ni jasno kako je bolha sploh še živa. Delat z njo je kot z brus papirjem se ribat po faci.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Floralys ::

Moja sestra se je pritoževala, da ne more s telefonom objavit oglasa na bolhi.

Phantomeye ::

vostok_1 je izjavil:

Meni ni jasno kako je bolha sploh še živa. Delat z njo je kot z brus papirjem se ribat po faci.



sploh odkar so uvedli razne dodatke

martincek1 ::

letgo ni konkurenca Bolhi, vsaj ne s takim pristopom. Če bi bila mobile aplikacija le podaljšek spletne aplikacije, ki bi bila seveda veliko bolj preprosta in intuitivna, potem bi verjel... tako pa gre za preveč drugačen princip in se mi zdi ta eksperiment na Slo. trgu ne bo trajal prav dolgo.

Kurzweil ::

Se je še komu zgodilo, da ko je na tablico naložil app od LetGo, da je ob zagonu videl samo rdeče ozadje in logotip v sredini? Narediti pa ne morem nič, premakne se ne nikamor, gumba ni nobenega, javi ne nobene težave. Vse ostalo pa deluje normalno na tej tablici. Komu slučajno znan problem? Kaj storiti?

Crx2 ::

Težavo imam z aplikacijo, Let go...
Ko jo hocem namestiti iz app stora vedno napiše, da ni kontapibilna,....?

[D]emon ::

That's exactly what it says on the can. Ni kompatibilna s tvojo napravo.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

shintaro ::

a je to slovenska? jaz sem pred kratkim videl enga na fbju, iz USA k je prodajal preko letgo.

vostok_1 je izjavil:

Meni ni jasno kako je bolha sploh še živa. Delat z njo je kot z brus papirjem se ribat po faci.

bolha je nočna mora, in za prodajat in za kupovat. stay away

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

FireSnake ::

Alternativa je pa?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

pixelzgaming ::

slotech, obviously.
Komp: 2600X | 16GB DDR4 | 500GB NVMe | 10 + 10 + 6 + 4 TB HDD | GTX 1060 6GB
Telefon: S23 Ultra
Avto: Megane MK4 GTLine

Assass1n ::

Posodobljena aplikacija na androidu, napišeš slikaš objaviš. Par minut dela, kako bi lahko bilo sploh lažje?
Pregledovanje oglasov je malo nerodno in prek pc-ja deluje bolj gladko.
Edit: bolha, letgo ne uporabljam
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Assass1n ()

blackbfm ::

Alternativa je pa?


facebook skupine

That's exactly what it says on the can. Ni kompatibilna s tvojo napravo.


Ni nujno. Včasih je lahko kakšen "mismatch" ce nimas posodobljenega sistema/trgovine, sicer se to ponavadi zgodi ko je sistem frisen (na tovarniskih nastavitvah) ampak vseeno :p Poupdejtat vse, brisat cache, reboot in mogoče potem dela.. za letgo ne rabis nic kaj posebnega telefona..

Vesoljci ::

Evo sedaj ga pa že nebo več baje samo še do konca mesec.Mogoče kdo kaj ve zakaj gredo iz SLO? Spet bomo obsojeni na bolho....

shadeX ::

Mogoče kdo kaj ve zakaj gredo iz SLO?


Ne splača se vlagat resourcov v naš trg.

Ganon ::

Vesoljci je izjavil:

Evo sedaj ga pa že nebo več baje samo še do konca mesec.Mogoče kdo kaj ve zakaj gredo iz SLO? Spet bomo obsojeni na bolho....


Ker gre za katastrofalno platformo. Sem se mučil nekaj časa, na koncu pa izbrisal in pozabil.

lukamagic ::

Zato, ker sem zadnji mesec 100x kliknil "I do NOT love LetGo!" :D Res so bili nadležni s tem vprašanjem.

Škoda, meni je prišla ta aplikacija kar prav.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Letgo zapira Slovensko spletno stran in aplikacijo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11034423 (9395) fikus_
»

Je Bolha poginila med operacijo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
8016611 (6373) FTad
»

letgo vs bolha oglasniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18534814 (14393) shadeX
»

Kaj pravite, se splača narediti spletni oglasnik? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6910105 (6463) 2dark
»

Kje kupiti poceni klavir

Oddelek: Loža
305603 (4490) Unknown_001

Več podobnih tem