» »

miška zaostaja za zaslonom ...

miška zaostaja za zaslonom ...

iskra ::

To se mi dogaja večkrat na enem mojih pomožnih računalnikov. Dogajalo se mi je že v windows ME in sedaj v 2k pro. Računalnik je celeron 600 s 128 MB ram in 16MB Voodo.

Miška v nepredvidljivem trenutku preprosto zastane in vsa slika se zelo počasi osvežuje po kvadratkih. Če miške ne premaknem, mirujejo tudi programi. Preizkusil sem tudi drugo miš vendar je zadeva brezupna.

Obstaja morda kak konflikt med windowsi - celeronom - mišjo? Kako naj to preverim?

asd_guy ::

Stari jez mislm da poleg miške ti še jeba comp. Lahk da si dobu kak virus jez pa bi na tvojem mestu comp. formatirov in kupu novo miško sej je nova sam, ene 3 čuke in še mn
Rock on!

iskra ::

hja zdej če sformatiram disk sm spet ob use programe in use to sr**** in pol mam spet 14 dni dela da ga usposobim ... doro daj sej nima veze ... itak ga sestra rabi :D nej se znajde >:D

hruske ::

Miška v nepredvidljivem trenutku preprosto zastane in vsa slika se zelo počasi osvežuje po kvadratkih. Če miške ne premaknem, mirujejo tudi programi. Preizkusil sem tudi drugo miš vendar je zadeva brezupna.


Imam Celeron 533, 256 zanesljivega rama in Voodoo3 2000 in se mi dogaja isto. Če bi tega ne bilo, bi morda namestil w2000.

Ker je to v povezavi z zaslonom, sem sklepal, da je kriva grafična kartica.

A je Voodoo na AGP vodilu?
Rad imam tole državico. <3

iskra ::

ja zdi se mi da je ... nism sigurn in nimam nobenga izvijača pr sebi ... je pa 98% v rjavi in ne beli reži ...

ja morda pa je res grafična ... bom razmislil glede nakupa kake druge rabljene zadeve.

hruske ::

Hej, iskra, pazi to:
Sem zamenjal grafo in imam zdaj eno staro ATI na pci vodilu in nameščene windows 2000 ki laufajo super :)

Mislim, da obstaja spor med matično pa grafično, ker imam v drugem pcju z voodoo3 2000 nameščene tudi windows 2000 pa dela super.
Rad imam tole državico. <3

iskra ::

pole zna bit d moje teorije držijo :D tnx za msg - itak bom hmali menju kak kos u moji kišti in to zna bit lih grafična - gf4 mx440 gre na celerona in bo super za sestro za pasjanso šibat >:D

root987 ::

Za neizkušeno sestro/mamo/xyz osebo bo dovolj integrirana grafična. Škoda denarja, raje kupi zase Ati Radeon 9800 Pro:D .
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vaše računalniške komponente skozi zgodovino? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
738252 (5054) floyd1
»

kupujem - mam ponudbo - ali se splača ?

Oddelek: Kaj kupiti
91307 (1009) Xenon
»

ANKETA

Oddelek: Strojna oprema
362300 (1954) XsenO
»

Anketa za vse Slo-tech-ovce (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
565736 (4877) Tiger
»

Konfiguracija

Oddelek: Loža
352812 (2380) msmiha

Več podobnih tem