» »

Nenavadne sanje

Nenavadne sanje

Temo vidijo: vsi
1
2
»

r3dkv1c4 ::

mtosev je izjavil:

bom kr tukaj vprašal
kaj pomeni to, da pogosto sanjam pokojnega očeta?

Ti ne boš dolgo zdrav, če boš do smrti samo o očetu razmišljal.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

mtosev ::

ja. kr pogosto razmišljam o njemu. in še vedno se skoraj vsam dan zjočem za očetom.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

nevone ::

mam kaj takega ja. samo ne vem kak se kaj lahko razčisti, če je on mrtev, jaz pa ne


Z njim ne moreš. Lahko pa pri sebi razčistiš, če sta imela kakšne nesporazume, da to pač sprejmeš kot dejstvo, ki se ga ne da več popraviti. Moraš se začeti zavedati, da od nerazčiščenih stvari, ki te eventuelno težijo, ni nobene koristi, zato moraš to pustiti za seboj. Ljudje imamo razne vrste težav eden z drugim, ampak ko zaradi smrti nekoga te težave izginejo, je pametno, da jih tudi preživeli pustijo za seboj. Vse kar lahko ostane je spomin na kakšno izkušnjo, ki je ne bi želel več ponoviti in potem tudi živiš naprej v tem duhu, kolikor se pač da.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

ttommy ::

Sanje izražajo dogodke preteklega dne, so rezultat misli, ki se ti podijo po glavi, o ljudeh, ki si jih videl ali srečal... Nič preroškega ni v sanjah.
Gamer

          ::

mtosev je izjavil:

bom kr tukaj vprašal
kaj pomeni to, da pogosto sanjam pokojnega očeta?


Po moje so te sanje posledica tega, da ti pokojni oče čez dan okupira precej misli. Glede na to, da si očeta izgubil pred kratkim, se mi to ne zdi nič nenavadnega.

Alien123 ::

A še ima kdo spalno paralizo? Vsaj enkrat na teden se mi to zgodi in se vedno zbudim z dretjem. Moja je že navajena tega in jo sploh več ne moti. Kar spooky je tole.

XIIT ::

Alien123 je izjavil:

A še ima kdo spalno paralizo? Vsaj enkrat na teden se mi to zgodi in se vedno zbudim z dretjem. Moja je že navajena tega in jo sploh več ne moti. Kar spooky je tole.

Se mi je zgodilo parkrat. Pomagalo je da sem zadržal dih, pa sem se potem zbudil.

Alien123 ::

Meni se v 95% zgodi, ce zaspim na hrbtu. Imaš prav podobe ki te gledajo, pa si nic nemres. Rabim pa tam ene 10 sekund da se zbudim.

ttommy ::

Verjame kdo v astralno projekcijo?
Gamer

jype ::

ttommy> Verjame kdo v astralno projekcijo?

Kaj pa je to?

facepalm ::

Analno protekcijo?;))

ttommy ::

jype je izjavil:

ttommy> Verjame kdo v astralno projekcijo?

Kaj pa je to?


http://chuppacadabra.com/paranormalno/a...



facepalm je izjavil:

Analno protekcijo?;))


Nič kaj gejevskega, na žalost.
Gamer

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ttommy ()

facepalm ::

Damn:)
No offence, se nisem mogel zadrzat:)

shadeX ::

ttommy je izjavil:

Verjame kdo v astralno projekcijo?


Sprašuješ iz izkušenj?

Da nisi ti ayahuasce vzel.

sift ::

jaz pa mam tale disorder sigurno : Nightmare disorder @ Wikipedia
Nightmare disorder, also known as 'dream anxiety disorder', is a sleep disorder characterized by frequent nightmares. The nightmares, which often portray the individual in a situation that jeopardizes their life or personal safety, usually occur during the REM stages of sleep. Though such nightmares occur within many people, those with nightmare disorder experience them with a greater frequency.

Se zbudim včasih čist v kju zarad takih sanj.


mtosev je izjavil:

ja. kr pogosto razmišljam o njemu. in še vedno se skoraj vsam dan zjočem za očetom.


bi te rad vidu da bi ti umrl, kot meni ko sm bil samo 9 let star. kako bi pa pol reagiral ... sej te razumem pa tud ne

Double_J ::

No ja, jaz pa sem sanjal da letim, gravitacijski zakon ni deloval.

Sedaj me pa zanima kako vem, da sanje niso bile resničnost, resničnost pa so samo sanje. Kako torej lahko vem, da gravitacija res deluje?
Dve šivanki...

IL_DIAVOLO ::

mtosev je izjavil:

ja. kr pogosto razmišljam o njemu. in še vedno se skoraj vsam dan zjočem za očetom.


To se je meni dogajalo zadnji 2 leti, zdaj pa ne vec. Nekako cas zaceli rane.

Life goes on.

jype ::

Double_J je izjavil:

Kako torej lahko vem, da gravitacija res deluje?
V osnovnošolsko knjigo za fiziko pogledaš.

Double_J ::

jype je izjavil:

Double_J je izjavil:

Kako torej lahko vem, da gravitacija res deluje?
V osnovnošolsko knjigo za fiziko pogledaš.


Kako vem da to niso samo sanje?
Dve šivanki...

jype ::

Double_J je izjavil:

Kako vem da to niso samo sanje?
Malo znano dejstvo: Osnovnošolskih učbenikov za fiziko se ne da sanjat.

Paul30 ::

Double_J je izjavil:

No ja, jaz pa sem sanjal da letim, gravitacijski zakon ni deloval.



Sicer nisem strokovnjak za sanje, lahko samo ugibam. My guess je, da mogoče te kdaj zanese mal v domišljijski svet, fantaziraš, kake želje itd,.. ter takrat te mal odnese od realnosti ter sedanjega trenutka ter raznih obveznosti ter se ne moreš prizemljit, torej gravitacija ne deluje te ne vleče nič dol nazaj. Mogoč si prevč za internetom, ugibam.

Torej takrat nisi prizemljen v realnosti ampak te mal odese. Se marsikomu zgodi, da ga mal zanese v domišljijo to je sam moje ugibanje.

Lp

Double_J ::

Ja dostikrat se mi sanja, da sem svetovalec ameriskega predsednika. Obcutek je zelo dober, kot bi bil na drogah. Kako bi sele bilo to v realnosti?
Dve šivanki...

Paul30 ::

Double_J je izjavil:

Ja dostikrat se mi sanja, da sem svetovalec ameriskega predsednika. Obcutek je zelo dober, kot bi bil na drogah. Kako bi sele bilo to v realnosti?


Glede na to, da so politično obarvane, ugibam, da se dosti ukvarjaš, bereš, zanimaš za politiko. Ameriški predsednik, torej amerika ima neko demokratično, liberalno tradicijo, torej je najbrž tudi takšna tvoja politična usmeritev.

Mogoče gre za kompenzacijo. Sicer ne vem, če imaš kakšen položaj v podjetju, kjer si tik pod direktorjem ter mu svetuješ. Večina smo bolj kot ne "navadni" zemljani, torej se moramo ukvarjat z ženskam, ki so lahko sam križ včasih, v službo hodit, denar služit, mogoče tečnega šefa prenašat, tašča na žalost še živi(stare vešče so zategle),.. bi bil pa dober občutek, če bi zadel na lotu ter bil super bogat, al pa bil kak filmski igralc ter bi ženske v vrsti čakala, da bi jih lahko položil,.. imel pomemben političen položaj ter vpliv na politiko, moč .. sam to ni realnost, fajn bi bilo če bi bilo, kaka fantazija, želja po tem, realnost pa včas ni prijetna ter se je potrebn zajebavat.

Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Paul30 ()

          ::

Jaz sem zadnjič sanjal, da sem izgubil klešče. Kaj neki to pomeni?

nevone ::

Da si hotel nekoga "dati v klešče" pa ti ni uspelo.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

kuall ::

Sanje so po mojih izkušnjah skoraj vedno povezane s tem, kaj nameravamo delat v prihodnosti.

Če si sanjal, da si izgubil klešče si podzavestno najbrž mislil o tem, da boš enkrat v prihodnje nekaj moral narediti ampak moraš prej najti orodje pa ne veš, kje je.

Drgač pa ti sanje obarvajo cel dan, posebej če se ti sanja o kakšnem človeku. Jaz sem v sanjah doživel tisto, kar v živo ne bom nikoli, sem pa imel v načrtu tisto doživet, pa ni uspelo, sem pa potem v sanjah.

Scaramouche ::

Probajte vstati,sedeti ali nekaj delati 10 min, potem spet zaspati, jaz skoraj vedno sanjam glupe,neumne, grozne sanje..
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DejaVu/Sanjam prihodnost? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6011787 (5357) AndrejS
»

Resničnost ali sanje?

Oddelek: Loža
173772 (2756) Spajky
»

Sanje

Oddelek: Znanost in tehnologija
285607 (3730) Duhec
»

Lucid Dreaming (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12621337 (17188) CleanPower
»

Igričarji sanjajo bolje

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
4712192 (10557) Lonsarg

Več podobnih tem