» »

Tu je Huawei Mate 9

1
2
3

Pithlit ::

klinker je izjavil:

Ne izzivaj Pithlit, ker v znanju tehnologije poje mene, tebe in se koga zraven za rucak ;)

Hmmm, načeloma sem za to da je treba vsako stvar enkrat poizkusit... sam kanibalizem je pa, mislim, da malo čez mejo. Psa še nisem probala, priznam.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: R1710 ()

klinker ::

BoLhCa je izjavil:

In ti praviš, da ti ti telefoni niso delali? S2 je še dandanes opevan kot en boljših telefonov, S4 in S5 oba good in imel si kralja Note3, ki je bil ob izidu in še dolgo po njemu čisto predober za tiste čase. Bullshit model ;)


V stevilkah, da :) sory, ne orgazmiram ne stevilke, se pa strinjam da je S2 med temi bil se najbolj zadovoljiv. Lezi se danes v nekem predalu polg Lumie 1520 crapa ;)

Pithlit je izjavil:

klinker je izjavil:

Ne izzivaj Pithlit, ker v znanju tehnologije poje mene, tebe in se koga zraven za rucak ;)

Hmmm, načeloma sem za to da je treba vsako stvar enkrat poizkusit... sam kanibalizem je pa, mislim, da malo čez mejo. Psa še nisem probala, priznam.


Naj ti bo :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

D3m0r4l1z3d ::

Če bi Mate 9 dal na mizo, bi bil večji od vseh iphonov in sammyjev, drugače pa Note3 je res super, ni razloga za zamenjavo, razen, če se bo kaj pokvaril ali od dolgčasa. Huawei pač ni več samo en kitajc, Mate serija pa je super.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: Mavrik ()

flameir ::

Ne vem zakaj se kregate kateri telefon je boljši. Vsak si kupi tisto, kar mu paše, mar ne?

Sicer pa lahko potrdim, da sem bil uporabnik najprej S2 2 leti in potem S4 3 leta, probal sem tisoč in en custom rom, pa ni boljšega od iOSa, ki ga zdaj uporabljam 1 mesec. Pogrešam nekaj funkcij iz androida, ampak vse ostalo odtehta tiste bonbončke. Moja je imela iphona že od 4S naprej, pa ga nikoli nisem maral, no sedaj pa sem se odločil probat in me ne spraviš več dol zelo verjetno.

Moram pa priznat, da bi resno premislil, če je tale Huawei vreden toliko €. Sem pa že parkrat stestiral P9 lite od kolega in moram priznat, da so za ta denar nardil neverjeten telefon.

vostok_1 ::

Vi se kar kregate in kupujte. Jz se tle smejim.

Mislim ej. Kaj mi ponuja telefon za 700€, da bo moje življenje lepše, bolj veselo in produktivno?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

shadeX ::

Kaj mi ponuja telefon za 700EUR, da bo moje življenje lepše, bolj veselo in produktivno?


To sploh ni point te debate.

Kaj mi ponuja telefon za 700EUR, da bo moje življenje lepše, bolj veselo in produktivno?


Kruh.

Apple ne prodaja low end naprav, tako da si prisiljen plačati nad 500EUR za novega, kar pa ni problem ker se ti itak vse obrne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

vostok_1 ::

Kruh? Kaj da dam iPhone namesto mortadele v sendvič? i don't get

Don't know man, bi bilo za vidt koliko je človek bolj produktiven z 700€ telefonom, kot pa z enim običnim za slabih 200.
Saj ne da prepovedujem karkoli, sam pač smešno mi je.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

blackbfm ::

Smer v katero gre apple je taka da bos dal 200eur sam za adapterje, ne da bos bolj, ampak da bos sploh lahko kakorkoli produktiven

To je taka fora kot s polizdelki od iger pol ti pa prodajajo dlcje

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

smihael ::

Kaj je dejansko fora teh gromozanskih locljivosti na telefonih? S FullHD cisto lepo shajam na 13.3" laptopu, ne razumem pa ko majo ljudje HD na 15" in hocejo met 4K na telefonu.

Pithlit ::

Zato ker so 'pleh pičke'.

Vse je odvisno od tega s kakšne razdalje gledaš, pa kaj gledaš.
Life is as complicated as we make it...

D3m0r4l1z3d ::

Fhd je res dovolj, tudi hd je do 5 inčev ok
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Pithlit ::

FHD je OK do nekje 7".
Life is as complicated as we make it...

D3m0r4l1z3d ::

Recimo, da se lovi ppi okoli 300 vsaj.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Pithlit ::

Ja sej. Mislim, dok povprečnega telefona ne upravljaš z nosom tistih pikslov ne moreš opazit-
Life is as complicated as we make it...

ncc2000 ::

55" FHD tv 5m = 5,5" FHD fon 0,5m

phon hoče postati tudi TV, fotkič (pa PC, ura, gps, svetilka...) je že, bo zanimivo, kaj še vse namerava postati..

če bi znal tudi sesat pa travo kosit, bi blo cool...

Pithlit ::

Life is as complicated as we make it...

vostok_1 ::

Pithlit je izjavil:

Zato ker so 'pleh pičke'.


Pretty much, yes.

V bistvu nekdo s 3x dražjim mobijem, ne more naredit nič kaj več od mene ki imam obično zadevo.
Vzdržljivost je tam tam. Oba bosta crknla po določenmu času.
Skratka, gre za plačevanje imiđa bolj kot drugo.
Nč kaj novega za človeško zgodovino, but still you think, da v letu 2016 folk pa že ne bi se pustil tako na suho nategovat.

Well, carry on, and enjoy.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

shinko ::

Še en zadovoljen uporabnik Huaweia, pri hiši že četrti (2x P7,1x Mate 8,1x P9 Lite) z nobenim težave, dela več kot odlično za svojo ceno.

LP

MrStein ::

vostok_1 je izjavil:


Don't know man, bi bilo za vidt koliko je človek bolj produktiven z 700€ telefonom, kot pa z enim običnim za slabih 200.

Kateri telefon za 200 EUR ne bo čez leto samo še za stran vržt?
Raje enkrat dam 400 ali 600 EUR in imam nekaj let, kot vsako poldrugo leto 200 EUR (kar na koncu nanese več: nisem tako bogat, da bi kupoval poceni).
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

klinker ::

LOL...drugo na tak post ni za komentirat :))

Pithlit ::

Daš 700-1000 (kolkor so flagship-i) in maš po dveh letih telefon s predzadnjo verzijo OS-a... mogoče še dela, al pa tudi ne. Po kakih 3. letih je stvar že za zamenjat. Če zdrži 4 je že en mali čudež (vmes se ti 'pleh pičke' režijo).

Daš 200€ za čisto soliden telefon in ga po dveh letih zamenjaš za novega solidnega za 200€, ki bo brez praskic, z najnovejšim os-om. Po dveh letih ga spet zamenjaš in imaš spet brand new zadevo. In si 100-400€ v plusu. Je pa res da 'pleh pičke' že iz štarta ne bodo padale nate (ampak čez dve leti tud na iphone 7 ne bodo padale več).

Res je, jaz nisem tako bogata da bi keš metala stran za neke precenjene nalepke. Sicer, kakšen zelo soliden Xiaomi te pride nekje 150-170€, tako da je tisti plus v resnici še mal večji.
Life is as complicated as we make it...

klinker ::

Ne vem no, mati ima ze 5 let nekega samsunga za 30€ pa kr dela >:D

Pithlit ::

Ja sej moj Ace tud dela... Za klicat, sms-e pošiljat pa budilko je čist dober... za kaj drugega pa pač ne. Pa ima nekih 6 let. Za primerjavo Optimus 4X HD niti za budilko ni več dober (pa je kako klaso 'boljši' in predvsem dražji aparat).
Life is as complicated as we make it...

D3m0r4l1z3d ::

Pithlit je izjavil:

Daš 700-1000 (kolkor so flagship-i) in maš po dveh letih telefon s predzadnjo verzijo OS-a... mogoče še dela, al pa tudi ne. Po kakih 3. letih je stvar že za zamenjat. Če zdrži 4 je že en mali čudež (vmes se ti 'pleh pičke' režijo).

Daš 200€ za čisto soliden telefon in ga po dveh letih zamenjaš za novega solidnega za 200€, ki bo brez praskic, z najnovejšim os-om. Po dveh letih ga spet zamenjaš in imaš spet brand new zadevo. In si 100-400€ v plusu. Je pa res da 'pleh pičke' že iz štarta ne bodo padale nate (ampak čez dve leti tud na iphone 7 ne bodo padale več).

Res je, jaz nisem tako bogata da bi keš metala stran za neke precenjene nalepke. Sicer, kakšen zelo soliden Xiaomi te pride nekje 150-170€, tako da je tisti plus v resnici še mal večji.

Že res, samo to velja od cca. konca 2013 naprej, ker prej so bili foni za 200 eur res crap v primerjavi z high end, vsako leto pa se briše razlika med temi in res plačaš za nalepko, ne toliko performance. Meni se še vedno zdi najbolje na Bolhi kupovati nove s papirji last year flagshipe, cena jim pade na okoli 400eur ali celo manj, če si vztrajen in spremljaš redno ponudbe. Ker pa ljudje na obroke padajo, potem kupujejo tudi preko operaterjev 700+eur cenjene telefone, ker pač 30 eur na mesec ni tak problem.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

klinker ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:


Že res, samo to velja od cca. konca 2013 naprej, ker prej so bili foni za 200 eur res crap v primerjavi z high end,


Hja no, takrat so tudi highend, napram jabolku, bli en smeh. Moj prvi, da sem z njim bil res zadovoljen s samim delovanjem je bil Nexus 4. Pred tem imel SGS2, Nexus S, Galaxy Nexus in se ene par, pa ni noben niti blizu prisu japku.

MrStein ::

Xiaomi so od 300 EUR dalje, razen če misliš krep ki je že danes z OS-om dve generaciji zadaj, kaj šele čez leto.

Mogoče se nismo razumeli. Jaz imam telefon za uporabljati, ne pa nekakšne okrasek ali modni dodatek ali karkoli.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Pithlit ::

MrStein je izjavil:

Xiaomi so od 300 EUR dalje

WTF?!?

Lej, sej ni treba sploh debatirat če scene TAKO ZELO OČITNO ne poznaš.
Life is as complicated as we make it...

Mr.B ::

kaj dobim za dobrih 200€ :
Sin 2 : uporablja star LG-D605 z dvema jedroma za 220€. Kupljen tako ko je prišel na na trg. Občasno moramo kaj prestaviti na SD, ker zmanjka spomina. Android je 4.4. Zaenkrat se ni pritožil, da ne more delaat nekaj, kjer je verzija stara.
Sin 2 uporablja P9 Lite do sedaj se še ni pritožil, ko kolegi kažejo večje penise od iPhonov...
Žena uporablja P8 Lite, pa se do sedaj še ni pritožila.
Jaz uporabljam Lumnijo, poden od telefona zaradi same logige vmesnika, ne zaradi štekanja.

iPhone je dober dokler ga uporabljaš za telefoniranje, musko ter kviz igre :)), tako pravi kolega.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

MrStein ::

Pithlit je izjavil:

MrStein je izjavil:

Xiaomi so od 300 EUR dalje

WTF?!?

Lej, sej ni treba sploh debatirat če scene TAKO ZELO OČITNO ne poznaš.

Še vedno čakam na uporaben link. Ali vsaj model.
Bo šlo?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

shadeX ::

iPhone je dober dokler ga uporabljaš za telefoniranje, musko ter kviz igre :)), tako pravi kolega.


iPhone je dober še 5 let po nakupu z rednimi updejti, kar ženin in sinov kitajček zagotovo ne bo.

Pithlit ::

MrStein je izjavil:

Bo šlo?

Note 3 Pro? 160€

Pa je že Redmi 3 Pro zelo soliden midranger...
Life is as complicated as we make it...

Robertos664 ::

Mr.B je izjavil:

kaj dobim za dobrih 200EUR :
Sin 2 : uporablja star LG-D605 z dvema jedroma za 220EUR. Kupljen tako ko je prišel na na trg. Občasno moramo kaj prestaviti na SD, ker zmanjka spomina. Android je 4.4. Zaenkrat se ni pritožil, da ne more delaat nekaj, kjer je verzija stara.
Sin 2 uporablja P9 Lite do sedaj se še ni pritožil, ko kolegi kažejo večje penise od iPhonov...
Žena uporablja P8 Lite, pa se do sedaj še ni pritožila.
Jaz uporabljam Lumnijo, poden od telefona zaradi same logige vmesnika, ne zaradi štekanja.

iPhone je dober dokler ga uporabljaš za telefoniranje, musko ter kviz igre :)), tako pravi kolega.



LumNia ni za tebe, saj niti prav napisat ne znaš :)

pa koji k... spet kregarija kaj kdo rabi, pa za kolko denarja.. en kupi avto za 500EUR drug za 50.000EUR, oba se pripeljeta iz točke A v B. Isto pri telefonih, isto pri TV-jih, računalnikih... če maš dnar, pa če ti je všeč pač kupiš. Ne bom zdaj na forumih spraševal, če lahko, pa zakaj ne..

Zgodovina sprememb…

shadeX ::

Isto pri telefonih, isto pri TV-jih, računalnikih... če maš dnar, pa če ti je všeč pač kupiš. Ne bom zdaj na forumih spraševal, če lahko, pa zakaj ne..


Normalno.

Kregarija se je začela, kadar sem omenil da se Huawei previsoko ceni. Nekako tako kot, če bi Dacio prodajali za 70k €.

MrStein ::

Pithlit je izjavil:


Pa je že Redmi 3 Pro zelo soliden midranger...

Cene na recimo gearbest so z DDV? (najbrž niso, sprašujem, če bi naši organi račun za DDV poslali)

Ker z DDV je potem že 170 EUR, za 280 pa se že dobi Nexus 5X recimo.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

klinker ::

shadeX je izjavil:

Isto pri telefonih, isto pri TV-jih, računalnikih... če maš dnar, pa če ti je všeč pač kupiš. Ne bom zdaj na forumih spraševal, če lahko, pa zakaj ne..


Normalno.

Kregarija se je začela, kadar sem omenil da se Huawei previsoko ceni. Nekako tako kot, če bi Dacio prodajali za 70k €.


Np, zacelo se je ko si Huawei ocenu za gnoj, stekajoc ipd nebuloze, ki pa je dalec od tega in zelo dalec od Dacie ter tolko poveliceval Samsung, ki je isti kurac naduvan s PRjem.
Ce je lahko Sammy 800€, je Huawei komot 700€.

vostok_1 ::

No, lepo da se je priznalo. Flagshipi so za lovit pleh pičke ali če ste sami pleh pička.

NIČ, popolnoma NIČ narobe s tem! (no, morda bi se kaj dalo predebatirat iz moralnega/eko smisla)

Kot pa je tisti gospod rekel. Mobiji so res šele po nekem letu dosegli kritično točko, kjer funkcije niso bile več odvisne od cene. Tudi jaz bi ocenil 2013.
Dandanes pa je vse isto. Sam ta res najnižji so nekoliko omejeni.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

blackbfm ::

Točno to. Sam se namenoma izogibam telefonom z več kot 300 DPI, ker ne gre za nič drugega kot za primerjanje *****, ki žre baterijo in upočasnjuje telefon


Sem tut jz isto mislu, dokler se nisem navadu na boljse.. Pri 300dpi so se precej motni detajli pa ne rabis perfektnega vida da to opazis.. 420dpi je sweetspot

Pithlit ::

MrStein je izjavil:

Cene na recimo gearbest so z DDV? (najbrž niso, sprašujem, če bi naši organi račun za DDV poslali)

Gearbest ne vem (se mi zdi da te opalijo za DDV, ja... sam nisem ziher). Imaš pa na Aliexpress ene par prodajalcev ki ti pošljejo tko da dobiš domov brez davščin. Pa efox, recimo, počne isto.

Na aliexpress recimo dobiš 11.11. Xiaomi Note 4 za 170€ (+20€ poštnine DHL)

Ja, res je da dobiš nexus-a za solidno ceno, ampak ti si omenjal 400-600€. Pri 280€ za nexus-a je moja računica že mal drugačna (pa nexus ni nek flagship).

blackbfm je izjavil:

Sem tut jz isto mislu, dokler se nisem navadu na boljse.. Pri 300dpi so se precej motni detajli pa ne rabis perfektnega vida da to opazis.. 420dpi je sweetspot

Jah, je mal razlika a držiš telefon 30cm od nosa al pa 60. Kot že rečeno, precej je odvisno od načina uporabe oz. 'gledanja'.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

D3m0r4l1z3d ::

Skratka, fhd FTW
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Mr.B ::

Počakte da Huawei začne delate prenosnike. Bo verjetno tako kot novi probooki če hočeš da dela z ostalimi napravami, rabiš za vsako svoj dongel, vključujoč za USB priklop. Si predstavljam, ko grem na teren, da rabim zraven še en kolček adapterjev...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

kokos25 ::

Ni vse in samo Samsung na tem svetu...si ga kupil in si z njim srečen? prelepo, zato prosim, da vsi samsungaši lepo prezrite tole temo in si naredite svojo "Kdo ma daljšega, lepšega in bolj ali manj ukrivljenega ter občasno prevročega". Mimogrede, še vedno na Nokii in tako bo ostalo...Potem grem nazaj na Iskro s tipkami...rdeč bo...Morda bo tudi Mate9...
Ne mi ponujat celeronu 366mhz za 70€....hvala...

Pithlit ::

Mr.B je izjavil:

Počakte da Huawei začne delate prenosnike. Bo verjetno tako kot novi probooki če hočeš da dela z ostalimi napravami, rabiš za vsako svoj dongel, vključujoč za USB priklop. Si predstavljam, ko grem na teren, da rabim zraven še en kolček adapterjev...

Saj ni japk... :P

http://www.theverge.com/2016/2/21/11081...
Life is as complicated as we make it...

lencc ::

klinker je izjavil:

D3m0r4l1z3d je izjavil:


Že res, samo to velja od cca. konca 2013 naprej, ker prej so bili foni za 200 eur res crap v primerjavi z high end,


Hja no, takrat so tudi highend, napram jabolku, bli en smeh.
Uporabljam 1. generacijo Galaxy Note (nekoč high-end). Sicer kupljen leta 2013, ampak model je 2011, OS (Jelly Bean 4.1) pa iz 2012.
Vmes sem dokupil samo novo baterijo. Oba s telefonom sva še vedno živa, zdrava in skoraj brez prask. :)
Ja, sem nezahteven uporabnik. In potrpežljiv (beri: stvari ne mečem v steno).

D3m0r4l1z3d ::

Note 1 samo manjka 1 gb rama pa bi še danes delal kot urca, še posebej, če ne bi imel samo 2gb za shranjevanje dedicated za aplikacije

"Hja no, takrat so tudi highend, napram jabolku, bli en smeh."
to pa ne drži, Note 3 iz 2013 highend je še danes super, ga imam od konca 2014, daleč od "meh"
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Zgodovina sprememb…

rkobarov ::

Jaz imam 1 leto Samsung s6, cakam da pride s8. ne kupujem zaradi e-penisa ali karkoli drugega. dosti potujem, telefon mi je prakticno vedno po rokah. Nekateri ne morete razumet, da si ljudje lahko privoscijo telfon, ki starne 800 eur in vec.
Ryzen 5800x AIO280 32gb 16c3200 3080ti Msi b550 tomahawk Samsung 970 1Tb M27q

kokos25 ::

Še enkrat preberi, to je tema o Mate9 in ne o samsungu...majkumila...
Ne mi ponujat celeronu 366mhz za 70€....hvala...

Spura ::

Pithlit je izjavil:

Daš 700-1000 (kolkor so flagship-i) in maš po dveh letih telefon s predzadnjo verzijo OS-a... mogoče še dela, al pa tudi ne. Po kakih 3. letih je stvar že za zamenjat. Če zdrži 4 je že en mali čudež (vmes se ti 'pleh pičke' režijo).

Dej ne nabiji. Mam cisto zadnjo verzijo OSa po dveh letih, in verjetno bo tako se dolgo.

Sicer pa ne vem zakaj vas tako moti, da drugi mislijo, da je vas kitajski telefon drek.
Sej majo isti procesor, kamero, ekran itd a ni to najpomembnejse? Pa priklopte jih na svoj Lenovo laptop (jebes viruse v EEPROMU, vazno da ne placujes za znamke, ker nategujejo), zakaj bi placeval, ce je hardware isti? Pa za avto je najboljs Fiat al pa Kia dizel, dobra poraba, pa ravno toliko konjev kot BMW pa iste stvari omogoca. Za BMW folk placa 2.5x tolk samo zarad kes pick pa zarad znamke, u resnici seveda ni nobene razlike in BMW ne ponuja nobenega valuea za ta denar, folk je samo glup pa ne steka. Pa Kia ima se vec garancije. Pa pol kitajske gume gor, sej majo lih tolk mm profila kot Continental.

D3m0r4l1z3d ::

Ja, ego pa folk ima dnar, ki ga nekam mora dat, bog ne daj, da bi kaj na računu ostalo, v nogavici pa tudi ni za shranjevat, preblizu in takoj na razpolago
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Pithlit ::

Spura je izjavil:

...

Je bil pa hud ta žulj.
Life is as complicated as we make it...

kugymada ::

Pithlit je izjavil:

klinker je izjavil:

Ne izzivaj Pithlit, ker v znanju tehnologije poje mene, tebe in se koga zraven za rucak ;)

Hmmm, načeloma sem za to da je treba vsako stvar enkrat poizkusit... sam kanibalizem je pa, mislim, da malo čez mejo. Psa še nisem probala, priznam.


Res je, treba je poizkusit :D ... js sem poizkusil in šel 2 leti nazaj iz Samsumga na Huawei in mi niti slučajno ni žal in spet bom kupil Huawei "honor8 or mate 9 or p9"
Tako da vsi ki niste še sprobali ali imeli Huawei v lastni režiji, raje je komentirajte in ne zavajajte folk.
Da se vrnem na en prejšnji post ki je bil nekdo pameten da Kitajček ni tolk vreden oz. Huawei ni tolk vreden, mal se spomn ko se je Samsung uveljavljal na tržišče ki je bil za nas totalna neznanka kolk so bili poceni njihovi proizvodi (TV,Hi-Fi...) pa ga danes poglej, naredil si je ime in prav tako to dela Huawei. Mogoče pa si premlad da pišem o tem..... :D Dve leti nazaj je bil Huawej totalna neznanka in so bili telefoni skoraj zastonj, danes pa prokleto konkurira Samsungu in Iphonu ... Kitajc gor al pa dol, Huawei je dober telefon, če pa je za koga predrag ker ima pač pomisleke ker je Kitajec pa jih pač naj ima... pač vsake oči imajo svojega malerja, pa naj si bo Huawei, Samsung, LG itd
Klinker to ni letelo na tebe da ne bo pomote :))
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prihajajo telefoni z luknjo za selfije v zaslonu

Oddelek: Novice / Android
299462 (5313) looser
»

Bi imeli telefon s šestimi kamerami? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5811827 (8481) t0mekk
»

Huaweijev novi prvak Mate 8

Oddelek: Novice / Android
238730 (6610) andrejus
»

Huaweijev pametni telefon P8

Oddelek: Novice / Android
2210145 (5277) RT74639

Več podobnih tem