» »

Nintendo Switch

Nintendo Switch

Temo vidijo: vsi
««
21 / 21
»
»»

Ganon ::

Edina uradna informacija je, da ga bodo predstavili v tem fiskalnem letu. Konča se konec marca prihodnje leto.

Gregor P ::

Dejansko naslednika niti ne potrebujem še zares. Igre čisto v redu delajo.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

zlobnica ::

Enako, sem zelo zadovoljna s trenutnim Switchom. Po launchu Switcha 2 bom počakala s nakupom nekaj let, verjetno bodo naredili kakšen 'pro' naslednika kot so naredili s OLED. Js pa bom kr sam digitalne kupovala, ko bo kakšna akcija. Sm kupila Mario Odyssey ko je bil 39eur prejšnji mesec.

Direct bo junija in res upam, da bo kaka Zelda 2D predelava... Upam na predelavo Oracles v stilu Link's awakening HD. Čeprav se zdi možnost majhna:(

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zlobnica ()

Ganon ::

Switch 2 bo tako ali tako imel podporo za nazaj. Prodaš starega in kupiš novega. Na novem bodo tudi stare igre izgledale boljše.

oo7 ::

"Metroid Prime 4: Beyond: The galaxy's greatest bounty hunter Samus Aran will embark on a new mission. Metroid Prime 4: Beyond, a new entry in the Metroid Prime series, is coming to Nintendo Switch in 2025."

Ganon ::

Dober Direct je bil.

zlobnica ::

Direct me je osrečil z novo 2D Zeldo. Komaj čakam. Verjetno bo stala 70 eur. Ta igra je res impresivna, čarobna palica namesto meča pa Zelda kot glavni lik. Nintendo res zna presenetiti :-)

oo7 ::

Glede na govorice naj bi Switch 2 šel v masovno proizvodnjo izšel pa naj bi marca 2025. Enkrat ta mesec naj bi dobili več informacij.

111111111111 ::

Juhu... A se govori kateri špil bo zraven?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Ganon ::

Ne. Samo glede konzole. Govorice.

Ganon ::

Zdaj so že drugačne informacije. Naj bi predstavili nov switch OLED paket s SMBW. To se sliši bolj logično.

Gregor P ::

Pa saj to že je, ali misliš kaj drugega?
https://www.bigbang.si/nintendo-switch-...
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Ganon ::

To je "Mario Red" switch z dodano novo igro. Naj bi bil zdaj nov z igro in trimesečno naročnino.

Možno, da bodo razkrili tudi novo konzolo. Prej ali slej se bo zgodilo. :D

Gregor P ::

V resnici jaz nove konzole niti ne potrebujem, ker vse igre, ki jih igramo doma, jih zaradi njihove igralnosti; se pa seveda ne branim bolj zmogljivega Switcha, za tiste druge igre, kjer je bolj v ospredju video doživetje skozi igro. Čeprav v ta namen imam na voljo tudi druge naprave, ki so za to morda bolj primerne (recimo PC ipd.).
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Ganon ::

Igralnost je prva, se strinjam. Ampak ne škodi, če je konzola dovolj zmogljiva, da drži korak s 4K televizorji. Na novi konzoli bodo tudi stare igre izgledale lepše.

opeter ::

Ganon je izjavil:

Igralnost je prva, se strinjam. Ampak ne škodi, če je konzola dovolj zmogljiva, da drži korak s 4K televizorji. Na novi konzoli bodo tudi stare igre izgledale lepše.


Ja, če bodo ohranili kompatibilnost za nazaj kot je bilo v primeru Wii U -> Wii. Hej! Še celo Gamecube igre so delovale na prvi generaciji Wii-jev.

Če ne, pa bo treba kupiti (remastered) igre jovo na novo.

Slednje navsezadnje proizvajalcu/založniku prinese več denarja, kot v primeru, če bi ljudje uporabljali/kupovale stare (rabljene) igre.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Ganon ::

Oboje je neuradno potrjeno. Kompatibilnost za nazaj in osvežene stare igre.

Lani so razvijalcem kazali demo BoTW v visoki ločljivosti in z ostalimi bonbončki. Baje igre potrebujejo samo popravek in lahko izkoristijo moč nove konzole. Govora je tudi o DLSS in ray-tracingu.

JanezH ::

Gregor P je izjavil:

Dejansko naslednika niti ne potrebujem še zares. Igre čisto v redu delajo.


Jaz pa, kupim takoj, ko pride :D8-)

Gregor P ::

Jah jaz ga vsaj za večino iger še ne rabim zares. Ampak da, super da bo :)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

oo7 ::

Nintendo Switch 2 Prototype Photos & Detailed Specs Leak Online

https://twistedvoxel.com/nintendo-switc...

Gregor P ::

Te dni sem se lotil prenosa vseh online kupljenih iger na eno 1 TB SD kartico (kupil sem SanDisk Ultra microSDXC UHS-I, A1, Class 10, U1).

Žal očitno še ne gre, da bi lahko igre na več SD karticah združil na eno. Uradno lahko preneseš le vsebino iz mape Nintendo na eni kartici, v mapo Nintendo na drugi kartici. Glede na to da je vsebina iger po "iPhonovsko" razbita na več različno poimenovanih map, verjetno res ne bi delalo, če bi jih kar vse skupaj zmetal na en kup iz vseh kartic, brez da ne bi spreminjal kakšnih določenih vrednosti - žal nisem (še) poskusil (predvsem ker je časovno zelo potratno).

Tako da mi pač ni preostalo drugega kot da sem (1) iz ene kartice na drugo prenesel le vsebino največje kartice (kar je iz PC-ja na kartico prenašalo s hitrostjo 20 MB/s, medtem ko prenos na PC pa cca. 130 MB/s, pomeni cca eno uro za nekaj čez 230 GB - iz SD kartice na SD kartico prek PC, pa bi ravno tako prenašalo okoli 10-20 MB/s), (2) ostalo pa sem moral ponovno naložiti s spleta (kar traja lahko tudi par dni, odvisno pač koliko iger imaš - v mojem primerov gre za kakšnih 500 GB prenosa).

Zgolj toliko v informacijo če se bo še kdo lotil tega:)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Ganon ::

Mapa Zelde Echoes of Wisdom je osemkrat večja od Link's Awakening.
««
21 / 21
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nasvet, nova konzola namesto Wii

Oddelek: Konzole
141153 (596) acookook
»

Vrtoglave cene Nintendo NES konzole

Oddelek: Novice / Igre
3912576 (2049) patrickgr
»

Jeseni prispe prenovljeni Switch z OLED zaslonom

Oddelek: Novice / Konzole
418154 (5796) Gagatronix
»

SNES Classic Mini (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
8517103 (10463) hojnikb
»

Nova Nintendova prenosna konzola Switch

Oddelek: Novice / Konzole
299424 (7165) zmaugy

Več podobnih tem