» »

Oče mi je umrl

Oče mi je umrl

Temo vidijo: vsi

SuperVeloce ::

Ganon je izjavil:

freesty je izjavil:

Ne razumem zakaj to objavljas na tehniski forum?


Tudi meni ni jasno. :|

Vrsta foruma ima tukaj bore malo veze. Bolj se gre za to, da je na tem forumu precej aktiven in tudi z določenimi aktivnimi člani večletni kolega. V takšnem primeru pa že iščeš tolažbo v znanih krogih...

Sožalje.
ryzen 5900x, MSI 5700xt Gaming X, 2x16GB 3600CL16, 850evo+860qvo, Fractal Mini C

Unknown_001 ::

Iskreno sožalje tebi in svojcem še iz moje strani. Smrt v družini je pretresljiv dogodek, saj se težko sprijazniš da je oseba na katero si navezan odšla v večna lovišča. Približno vem kako ti je saj sem pri 7ih letih tudi sam doživel izgubo v krogu družine (niso bili starši hvalabogu), pravtako sem leto in pol nazaj izgubil dobrega prijatelja, ki je umrl v prometni nesreči. Je hudo in kljub temu, da se bodo našli znalci, ki bodo rekli move on, je povsem normalno da se čustveno izliješ. Enostavno potrebuješ nekoga za oporo sicer se zlomiš. Družina ste, potegnite se skupaj in bo lažje prebolet.

Nič se ne ozirat na ostale katerim se žalovanje zdi brezveze. Zelo verjetno je da so imeli srečo in še niso izgubili nikogar.

Želim vse dobro.

LP!
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

papasmrk ::

Moje iskreno sožalje.
Meni je oče umrl prejšnje leto zaradi zastoja srca in mi je bil kar velik šok, ker isto jutro sem ga še videl in sva se še pogovarjala potem pa kot, da nam ga je nekdo ukradel.
Drži se!

oo7 ::

Moje sožalje

mtosev ::

še zadnja slika očeta preden je končal v bolnici



oče je na desni strani

1960-2016
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Crossfire ::

Iskreno sožalje ob izgubi.

freesty ::

SuperVeloce je izjavil:

Ganon je izjavil:

freesty je izjavil:

Ne razumem zakaj to objavljas na tehniski forum?


Tudi meni ni jasno. :|

Vrsta foruma ima tukaj bore malo veze. Bolj se gre za to, da je na tem forumu precej aktiven in tudi z določenimi aktivnimi člani večletni kolega. V takšnem primeru pa že iščeš tolažbo v znanih krogih...

Sožalje.


Verjetno ima iste ljudi na facebooku, ki je socialno omrezje.

Ce se ze objavlja se pa naj napise kraj in ura pogreba, ce bi kdo res rad izkazal sozalje..
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

mtosev ::

dan in ura pogreba niso še določene. pokopan bo na pokopališču Dobrava v mariboru
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

hotlips ::

Moje sožalje ...

negotiator ::

Moje sožalje.
All easy problems have already been solved.

Jst ::

Iskreno sožalje.

Čeprav te ne poznam in tudi nisva imela nikoli kakšnih debat, je vseeno izguba ljubljenega, hud šok. Za ene je šok takoj, drugim (kot meni) pride za mano, šele par mesecev po smrti.

Drži se. Sedaj boš videl, kdo je tvoj pravi prijatelj, ker boš instiktivno vedel pri komu se lahko "razjokaš*" in kdo je samo vljudnosten.

*razjokaš v narekovajih, ker ni nujno, da so prisotne solze.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

detroit ::

..tako mlad. Ob takih primerih te kar ima da greš domov in objameš starše.
Iskrene sožalje upam da bolečina hitro mine spomin pa nikoli
Skero

Jerry000 ::

Rak je...po domač povedan zajebana stvar. Vem kako je ko izgubiš bližnjo osebo. Moje iskreno sožalje, drži se!

kurjač ::

Iskreno sožalje

dela ::

mtosev je izjavil:

še zadnja slika očeta preden je končal v bolnici



oče je na desni strani

1960-2016


Ti je bil zelo podoben. Upam, da bo čas čimprej in čimbolj zacelil rane ob izgubi. Ne sramuj se solz, pogosto pomagajo pri celjenju.

AnotherMe ::

...sozalje...

Jst ::

Čeprav po eni stani, če veš, da se bliža smrt, se psihično pripraviš in te potem ob dejanski smrti ne prizadene toliko. Tako je bilo, ko mi je umrla ena stara mama. Vedel sem, da bo umrla in me ni prizadelo, ko se je žal to zgodilo.

Najhuje mora biti (vsaj za takšne, kot sem jaz), ko se zgodi smrt, brez da bi to pričakoval, ali predvideval, da se bo to zgodilo.

Nočem zmanjševati stisko, ki se zgodi pri smrti, ampak samo pravim, da se nekateri lahko že prej psihično pripravimo in nas potem ne prizadene. Mogoče smo malo sociopata, mogoče...

mtosev: Ti najdi prijatelja in se zjokaj. Ne bo ti bolje, boš pa na poti, kjer se boš spijaznil z "novo realnostjo".
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

k4vz0024 ::

Vsakič, ko slišim, da se tako huda bolezen konča tragično, mi ni vseeno. Ne glede, da ga nisem poznal. Naj počiva v miru. Tebi in tvoji družini pa sožalje iz srca. Upam, da se boste večkrat spomnili srečnih trenutkov s katerim ste skupaj preživeli in ga ohranili v spominu. Drži se.

chort ::

Sožalje.

Mobidick ::

Moje sožalje.
The future is digital!

kranjcb ::

Moje sožalje.

franci0 ::

Moje sožalje. Drži se, prebrodel boš to, bo pa na žalost moralo preteči nekaj časa...

Spc ::

Sožalje.
Moj oče je tudi umrl pri 56tih, tudi za rakom, preveč kajenja in pitje alkohola je bil vzrok raka.

:'(
 

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

[D]emon ::

Iskreno sozalje Tebi in Tvojim najblizjim. :'(

Tezko je najti besede, ki bi imele kakrsenkoli smisel; se toliko tezje je to ob izgubi bliznjega. Sam sem marca 2015 izgubil mamo v 67. letu starosti, prav tako zaradi raka, zato se predobro poznam tako situacijo. Ce zelis koga za pogovor se lahko brez skrbi obrnes name.

Drzi se.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Formula 1 ::

Sožalje :( Si ne predstavljam da bi izgubil enega od staršev že čez 6 let :(

novaa ::

Uh... sožalje!

[Michael] ::

Moje sožalje, drži se!

solatko ::

Iskreno sožalje!
Delo krepa človeka

Baja ::

Iskreno sožalje.

MasterTade ::

Sožalje še z moje strani
Mors omnia aequat

mtosev ::

[D]emon je izjavil:

Iskreno sozalje Tebi in Tvojim najblizjim. :'(

Tezko je najti besede, ki bi imele kakrsenkoli smisel; se toliko tezje je to ob izgubi bliznjega. Sam sem marca 2015 izgubil mamo v 67. letu starosti, prav tako zaradi raka, zato se predobro poznam tako situacijo. Ce zelis koga za pogovor se lahko brez skrbi obrnes name.

Drzi se.
ja lahko se pogovoriva.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

[D]emon ::

Kadarkoli zelis mi lahko posljes ZS. :)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

al3n ::

Sožalje..

chief ::

Iskreno sožalje

dvihtelic ::

Iskreno sožalje

iNooby ::

sožalje, jaz sem ga osebno poznal...
Haters gonna hate...

L1nK ::

sožalje, povej kaj o njem, ti bo lažje.

meni je mati umrla lani za rakom pri 50, pol leta smo doma skrbeli zanjo in gledali, kako je v mukah umirala. grozna izkušnja, ki ti spremeni ves pogled na življenje. v bistvu postaneš precej bolj zagrenjena oseba in realist. ko gledaš, kako človek, ki ga imaš rad, trpi, ne veš, ali bi si želel, da čimprej umre ali kaj, v bistvu zapadeš v nek neopisljiv stadij bivanja. tunnel vision. dodam lahko še, da sem zelo razočaran nad našim onkološkim in nasploh operativnim sistemom v zdravstvu.
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: L1nK ()

zuz3k ::

moje sožalje
Life is a psychological game.

K0K0 ::

moje sožalje. Meni se je zgodilo isto tko da vem kako se počutiš.
Ne se pustit zagrenit. Tvoj oče sigurno nebi želel da trpiš zaradi njega.
Kar se tiče financ. Če se ne motim ti dokler se šolaš pripada pokojnina po očetu.

Čeprav po eni stani, če veš, da se bliža smrt, se psihično pripraviš in te potem ob dejanski smrti ne prizadene toliko. Tako je bilo, ko mi je umrla ena stara mama. Vedel sem, da bo umrla in me ni prizadelo, ko se je žal to zgodilo.

Najhuje mora biti (vsaj za takšne, kot sem jaz), ko se zgodi smrt, brez da bi to pričakoval, ali predvideval, da se bo to zgodilo.

Nočem zmanjševati stisko, ki se zgodi pri smrti, ampak samo pravim, da se nekateri lahko že prej psihično pripravimo in nas potem ne prizadene. Mogoče smo malo sociopata, mogoče...


Verjami da je počasno umiranje za rakom za vse udeležene dosti hujše kot zastoj srca. Sicer je šok sam vsaj veš da ni trpel. Pri raku pa vsak dan gledaš kako človeku pešajo moči, kako ga je strah... Med staro mamo in očetom je precejšna razlika zato nisi bil tolk prizadet.

XsenO ::

Moje sožalje
1 + 1 = 1

d4vid ::

Moje sožalje :(
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

poweroff ::

Sožalje.
sudo poweroff

Vanadium ::

Sožalje.

melvin ::

Sožalje.

Nagi Bator ::

Čeprav se ne poznava, žal vem kako se počutiš.
Iskreno sožalje.

Relanium ::

Sožalje

webmaher ::

Moje sožalje... izgubil očeta in mamo čisto nepričakovano... bil sem nekaj dni čisto "odsoten".
Bodita z mamo drug drugem v oporo kolikor je le mogoče. Drži se.

dexterboy ::

L1nK je izjavil:

sožalje, povej kaj o njem, ti bo lažje.
meni je mati umrla lani za rakom pri 50, pol leta smo doma skrbeli zanjo in gledali, kako je v mukah umirala. grozna izkušnja, ki ti spremeni ves pogled na življenje. v bistvu postaneš precej bolj zagrenjena oseba in realist. ko gledaš, kako človek, ki ga imaš rad, trpi, ne veš, ali bi si želel, da čimprej umre ali kaj, v bistvu zapadeš v nek neopisljiv stadij bivanja. tunnel vision. dodam lahko še, da sem zelo razočaran nad našim onkološkim in nasploh operativnim sistemom v zdravstvu.

V moji družini ni nihče šel zaradi raka, ampak sem poznal možakarja, ki je umiral za rakom, ker sem mu rihtal računalnike. Ni ga več, ampak, vsakič, ko sem prišel k njemu (bil je na vozičku že od prej), je imel par kil manj. Muke, pa čeprav nisi zraven. Lani je šel stric od moje, en dan pred smrtjo je bil tak, da si se ga lahko ustrašil, pol bul po telesu.
No, sedaj pa še bratranec od tašče, pol leta nazaj sem mu zrihtal en PC, da je lahko na netu.
Sedaj dojemam zakaj; da se poslovi od vseh, pa čeprav preko mailov.
In dvomim, da bo dočakal 2017. "Sveča" od človeka...

Je zgornje rahlo off-topic, se opravičujem, ampak, če niste še imeli stikov z ljudmi, ki umirajo za rakom, vam je veliko prihranjeno. In res, smrt te spremeni. Ne gledaš več na svet z istimi očmi. Basta.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

D3m ::

To je del življenja in hodi naprej.

Lp.
|HP EliteBook|R5 6650U|

jalovec09 ::

Kdor ga je dobro poznal bo s tistim v večnih spominih.
Lani je tud sosedo kap stara je bila okol 60 let. Se spomnem, da sm kot mlad veliko bil pri njej.
Na pogrebe pa nerad grem, ker takrat je že vse zaključeno, žal.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izrekanje sožalja

Oddelek: Loža
124055 (3458) paraboŁa
»

Sožalje in SMS

Oddelek: Loža
3429653 (28418) Looooooka
»

Vrtnyka R.I.P. (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11215833 (8587) nevone

Pes mi je umrl včeraj :(

Oddelek: Loža
295585 (4725) OmegaBlue

Več podobnih tem