» »

ERROR 1335 med inštalacijo

ERROR 1335 med inštalacijo

dvokolaš ::

med inštalacijo ACDSee mi napiše error 1335, data.cab...problem vith CD-rom or package
ne glede na verzijo ACD-ja (4.0, 5.0), trial ali registrirana, vedno zajebe
inštalacija je zagnana iz diska, fajli so ali iz kazaa (seveda trial..>:D ) ali pa dl-jani iz adobove strani

poskusil sem TOLE, vendar brez željenega učinka

iskalnik je izbljuval tole dvoje: (1) in (2), kar je najbliže problemu ampak ga ne reši

brez ACD sem mrzu, jebemti windovs picture and fax viewer

Dusko ::

Hm kaj pa če odtstaniš acdsee pol narediš ponovni zagon pol zaženeš kakšen register cleaner.da ti sčisti vse nepotrebne vnose v register.Potem pa poskusi še enkrat namestit acdsee.Mogoče bo kaj pomagalo.

dvokolaš ::

system mechanic...zgodba se ponovi, safe installer pa ne zazna napak

še to, prejšnji sistem (XP) se mi je nonstop sesuval zaradi slabega rama in tudi takrat sem dobival isti error, 128 sem dal ven, ostalo mi je 256
sedaj imam na frišno naložen sistem z vsemi updati in dela normalno le pri ACD in je isto sranje

Dusko ::

Ja pol pa zgleda da tvoja koda ni pravilna ali po domače zgleda da si uporabil napačen program za legalizacijo :)

dvokolaš ::

koda je pravilna, ker po vpisu normalno nadaljuje z inštalacijo in zafrkne situacijo šele pri 1/2 skopiranih fajlov
naj ponovim, da isto zaserje, ko inštaliram TRIAL verzijo ACDSee 4.00 in 5.00, legalno dobljive na Adobe-ovi ali kateri drugi strani

dvokolaš ::

sem DL-ju iz "katerekoli druge" strani in zadeva je prefunkcionirala, očitno so res bile vse inštalacije do zdaj fuč:D :D :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

19col Monitor...

Oddelek: Kaj kupiti
8946 (848) azislo
»

Aktualno v Forumu

Oddelek: Novice / Obvestila
72248 (2248) OmegaBlue

Več podobnih tem