» »

SIM/paket brez narocnine ki ne poteče?

SIM/paket brez narocnine ki ne poteče?

Pesimist ::

Rabil bi nek SIM paket ki nima casovnih limitov. SIM bi samo sprejemal commande oz SMSe in izvajal razne funkcije na PCju.

mat11 ::

bob 4 cente
mat

Izaso ::

free2go. Imaš prednaloženih 5€. Obdobje veljavnosti je 90 dni. Polniš lahko tudi samo za 2€.

Sami ::

Izaso je izjavil:

free2go. Imaš prednaloženih 5€. Obdobje veljavnosti je 90 dni. Polniš lahko tudi samo za 2€.


Se ne izplača, Bob 4cente deluje tudi samo z dohodnimi storitvami brez pogojev polnjenja oz. časovne omejitve.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

fikus_ ::

+1 Bob 4c
Ga imam približno eno leto za podobno stvar (dohodni klici SMS) in deluje, ne plačujem nič.

neres ::

Sicer za bob 4c moraš sklenit pogodbo, ne vem če je avtor teme imel to v mislih.

Kako je pa s predplačniškimi (brez pogodbe) SIM? Ima katera neomejeno ali zelo dolgo veljavnost, če ne uporabljaš storitev?

peglezn ::

izimobil ma veljavnost 1 leto če filaš za 20€

fikus_ ::

Ne vem zakaj forsirate in ponujate ostale opcije! Kupiš Bob sim za 14,90 €. Preko interneta skleneš naročnino na Bob 4c in če ne kličeš ali pošiljaš s te št nimaš nobenih stroškov več! Pa še 100 enot imaš v dobrem!

111111111111 ::

Tudi jaz za te namene uporabljam Bob 4c.

#000000 ::

pa ravno par dni nazak sem zasledu neko sim kartico (tuja firma) ki ponuja mislm da za 10 eur 100 minut in dela na vseh omrežjih, neki tazga k skype (princip kreditov) samo da je sim kartica

Ascendor ::

Kaj pa počnete s temi sim karticami/prejetimi smsi? If it's not a secret :)

Mavrik ::

Uporabno za avtomatizacijo (odpiranje ramp, vrat z SMSi, vklapljanje luči in gretja, ipd.)
The truth is rarely pure and never simple.

Vanadium ::

simobil ima naročnino brez naročnine, malo pogooglaj, če se ne motim tudi tuš/telemach ponuja enaki paket.

fikus_ ::

Vanadium, kaj če bi ti malo poguglal, ker jaz ne najdem! Ali kar na pamet pišeš?
Pri vseh naročniški paketih plačuješ naročnino, razen Bob 4c, kjer plačaš dejansko porabo za odhodne klice, sms-e. Pri predplačniških pa moraš po določenem času polniti račun!
Če najdeš kakšen paket, kjer nimaš stroškov, razen na začetku, za dohodne klice/sms-e, se ti opravičujem, sicer pa trdim da pišeš na pamet.

111111111111 ::

Usmerjanje robota. Sprejme ukaze po sms-u in jih interpertira. :) Vklop klime z arduinotom.

Ales ::

fikus_ je izjavil:

Vanadium, kaj če bi ti malo poguglal, ker jaz ne najdem! Ali kar na pamet pišeš?
Pri vseh naročniški paketih plačuješ naročnino, razen Bob 4c, kjer plačaš dejansko porabo za odhodne klice, sms-e. Pri predplačniških pa moraš po določenem času polniti račun!
Če najdeš kakšen paket, kjer nimaš stroškov, razen na začetku, za dohodne klice/sms-e, se ti opravičujem, sicer pa trdim da pišeš na pamet.

Simobil SIMPL, predplačniški paket. Imaš opcijo preprosto plačevati po porabi, brez vnaprejšnjega zakupa enot. Naročnine ni.

111111111111 ::

Žal te moram razočarat:


Kaj se zgodi, če dlje časa ne napolnim predplačniškega računa?
Kako lahko polnite predplačniški račun si preberite tukaj.
Če od dneva zadnje polnitve predplačniškega računa poteče 270 dni ali več, računa ni več možno napolniti. Dobroimetje se izniči, številka pa ne obstaja več.

Ales ::

Hm. Včasih je obstajal SIMPL na mesečni račun, pa zgleda ni več to to.

Vili_vanili ::

Obujam staro temo... Obstaja zdaj že kak nov paket? Iščem nekaj za sorodnika, ki živi v Južni Ameriki, ki pride enkrat na leto v Slovenijo za en mesec. Kakšno leto tudi ne pride... Kliče po Sloveniji in tudi precej tujine... Hvala in LP

Ales ::

BOB 4c kar se tiče SIM oz. številke, pri kateri ni stroškov če se ne uporablja in ne poteče.

Cena za klice po Sloveniji je čisto OK. Kar se tujine tiče pa ne vem, poglej... ampak se mi zdi, da bi pri tej zahtevi malo bolj težavno...

SmeskoSnezak ::

Ales je izjavil:

BOB 4c kar se tiče SIM oz. številke, pri kateri ni stroškov če se ne uporablja in ne poteče.

Cena za klice po Sloveniji je čisto OK. Kar se tujine tiče pa ne vem, poglej... ampak se mi zdi, da bi pri tej zahtevi malo bolj težavno...

Kaj pa ce zelis uporabljati? Po Evropi in tudi za podatkovni prenos... da ti 5 eur ne gre v petih minutah... Obstajajo kaksne SIM kartice, iz drugih Evropskih drzav, ki jih poznate?
@ Pusti soncu v srce... @

Yellow ::

SmeskoSnezak je izjavil:

Ales je izjavil:

BOB 4c kar se tiče SIM oz. številke, pri kateri ni stroškov če se ne uporablja in ne poteče.

Cena za klice po Sloveniji je čisto OK. Kar se tujine tiče pa ne vem, poglej... ampak se mi zdi, da bi pri tej zahtevi malo bolj težavno...

Kaj pa ce zelis uporabljati? Po Evropi in tudi za podatkovni prenos... da ti 5 eur ne gre v petih minutah... Obstajajo kaksne SIM kartice, iz drugih Evropskih drzav, ki jih poznate?



Vzameš bob 4 cente, kadar pa rabiš enote pa samo zamenjaš na drug paket. Menjava je brezplačna 1x na mesec.

SmeskoSnezak ::

Torej, SIM kartica resnicno ne potece, ce je ne uporabljas vsakih tri mesece? Za Telekom vem, da ti po 3 mesecih ukinejo, po 6 mesecih pa zablokirajo SIM.

In, pri BOBu. Lahko te stvari naredis preko spletne strani? HOT/Hofer me je na zacetku zanimal, ker imas upravljanje prek njihove spletne... samo ocitno ni tako poceni, kolikor prebiram temo. Potrebuje se delujoc SIM, s podatkovno povezavo (da je mozna), in lahko ogromno potujes po EU, in po moznost tudi izven (Azija, Juzna Amerika).
@ Pusti soncu v srce... @

fikus_ ::

Že nekaj let imam bob 4 c in če ne uporabljaš, se ne prekine. Prvo položnico plačaš malo več, da imaš dobropis, da ne plačuješ za vsak cent ponovno.

Kartico moraš fizično kupiti
https://www.bob.si/ponudba-bob/narocnis...

XS!D3 ::

SmeskoSnezak je izjavil:

Torej, SIM kartica resnicno ne potece, ce je ne uporabljas vsakih tri mesece? Za Telekom vem, da ti po 3 mesecih ukinejo, po 6 mesecih pa zablokirajo SIM.

In, pri BOBu. Lahko te stvari naredis preko spletne strani? HOT/Hofer me je na zacetku zanimal, ker imas upravljanje prek njihove spletne... samo ocitno ni tako poceni, kolikor prebiram temo. Potrebuje se delujoc SIM, s podatkovno povezavo (da je mozna), in lahko ogromno potujes po EU, in po moznost tudi izven (Azija, Juzna Amerika).

Avstrijski HOT ima drugače veljavnost polnitve 1 leto, uporabljam za backup na alarmu. Sicer pa Bob4c, kot so že drugi omenili, ker je itak naročniški. Samo, če hočeš večjo količino podatkov bo vrjetno treba kaj drugega kot pay-per-use pakete.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: XS!D3 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje dobiti predplačniško SIM kartico, ki ne poteče?

Oddelek: Mobilne tehnologije
397445 (3090) Morison
»

SIM kartica za majhno količino prenosa podatkov

Oddelek: Mobilne tehnologije
236453 (3181) mksoft
»

kateri predplačniški paket? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15440746 (17092) VrtniPalcek
»

Katero naročnino za samo prejemanje klicev?

Oddelek: Mobilne tehnologije
51233 (891) brez-imenko
»

GPS tracker

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
71347 (1117) Blisk

Več podobnih tem