» »

AMD Vega GPU

AMD Vega GPU

Temo vidijo: vsi
««
95 / 138
»»

klinker ::

Jarno je izjavil:

+200€ za gsync. Torej si nVidii podaril 900€. :)


Kako podaril, ce pa je dobu 2 produkta v zameno za teh 900€? 8-O

Jarno ::

klinker je izjavil:

Jarno je izjavil:

+200€ za gsync. Torej si nVidii "podaril" 900€. :)

Kako podaril, ce pa je dobu 2 produkta v zameno za teh 900€? 8-O


Fixed.
Sicer pa, če ste kupili pascala, fine with me. Pojdite počet kaj primernega v namensko temo, npr. snemajte s shadowplayem in delite izkušnje.
#65W!

klinker ::

Potem ti vsak dan "podarjas" denar za kafe, kruh, pivo, itd ;(( mislim, malo bedasta izjava, no.

Jarno ::

klinker je izjavil:

Potem ti vsak dan "podarjas" denar za kafe, kruh, pivo, itd ;(( mislim, malo bedasta izjava, no.

V bistvu polresnica.
Skoraj primerljivo s tem, kot da bi računali za nek premium driver feature.
#65W!

dolenc ::

Jst sicer imam freesync, vem pa tudi kje ti prav pride in da imata oba konkurenta poštimano softwersko rešitev(fastsync za amd in adaptive vsync za nvidijo(pa še neki ma nvidija pri zelo visokih frejmih, pa sem pozabu kako se reče)), tako da mi res ni jasen kje je ta "mus" met gsync s 1080ti. Ajt s gtx1060 ti prov pride z čim boljšim pa res ni take sile.

Predator X ::

Odkar imam Freesync, I will never move back....

Zgodovina sprememb…

m0LN4r ::

Jarno je izjavil:

+200€ za gsync. Torej si nVidii podaril 900€. :)

65inch hdr je dovolj, prehod iz starih 150ms na 30ms je vec k dovolj.

Jarno je izjavil:

Če sprašuješ, potem ne potrebuješ. :)
Zakaj pa rabiš 1080Ti na 1080p 60Hz monitorju?
Sync tehnologija poskrbi:
1. ne prihaja do trganja slike
2. freesync in gsync poskrbita, da se efektivni framerate ob padcu ne prepolovi ampak dinamično prilagodi.

1. Ne rabim ker ne sucem kamere kot zmesan in gledam v ostro sliko ne pa tisto trganje k se vcasih neopazno prismukne mimo. Al pa vklopim v sync pa je problem spet resen...
2. Kaj si hotel povedat? Da pred freesyncom nismo igrali q3a v cpl ligi? Ali preigrali brez teh problemov stotine iger?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

m0LN4r ::

Predator X je izjavil:

Odkar imam Freesync, I will never move back....

Enako, od kar sem se navadil na ostrino 4k me ostalo splo ne moti, bolj me moti meglena slika na 1080p ali 1440p kot neke bedaste milisekunde pa tist tearing ki ga sploh ne vidim, k je tak amazing velka slika

Z freesyncom in 120 fps je najlepse gobice nabirat in se pogovarjat, res je
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

D3m0r4l1z3d ::

predatorx spet piše, kot da prej nismo že vse zanimive igre preigrali, mali toplo vodo odkriva, AMD pa drugega ni niti sposoben
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

m0LN4r ::

Mja sej vecino teh 10letnikov ki so najbolj glasni glede freesync pa 200fps pa 0ms v Q3A nasekam z katodno televizijo pa 15 let staro opticno misko z 45fps.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Predator X ::

HuH, tale freesync vama pa res ni všeč :D

D3m0r4l1z3d ::

Če ti kot edini argument to ostane, halo.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

klinker ::

Jarno je izjavil:

klinker je izjavil:

Potem ti vsak dan "podarjas" denar za kafe, kruh, pivo, itd ;(( mislim, malo bedasta izjava, no.

V bistvu polresnica.
Skoraj primerljivo s tem, kot da bi računali za nek premium driver feature.


Pac, ce ze omenjas podarjanje, vsaj za cifro vzami razliko med freesync in gsync, ne pa kot da je nekdo funknu v fris Nvidiji 900€ za nic. In ja, a ne ves da se advanced/pro funkcije v SWju dodtno placajo? Pa freesync monitor je tudi drazji od monitorja brez. Itd itd

Jarno ::

Najbolje je, da se gtx. 1070 in 1080 nehata prodajati, ker obstajajo bencmarki, v katerih vega prednjači in se prodajao še samo gtx 1080Ti in pa Titan verzija. /s
AMD partnership/vulkan pa so neveljavni argumenti.
Ko se bo situacija glede mininga pomirila, bo nastala nova zanimiva situacija in potem se lahko pogovarjamo naprej.
#65W!

rdecaluc ::

Ja 130€ za 24" freesync IPS monitor je ogromno :D. Kupujte kar želite, vaš denar pa to.

Aja pa če še niste prebrali novic je nvidia pred kratkim prijela za jajca vse proizvajalce svojih kartic z njihovim novim lojalnostnim programom.

Če se ne pridružiš je "okej", ampak potem čudežno nimajo dovolj čipov zate, podpore pri GPUjih, predvsem pa rabatov!, ipd. Aja pa to da lahko "gaming" naziv dobijo le še nvidija kartice, četudi delajo za oba tabora :).
Est modus in rebus. ,typos

m0LN4r ::

rdecaluc je izjavil:

Ja 130€ za 24" freesync IPS monitor je ogromno :D. Kupujte kar želite, vaš denar pa to.

Aja pa če še niste prebrali novic je nvidia pred kratkim prijela za jajca vse proizvajalce svojih kartic z njihovim novim lojalnostnim programom.

Če se ne pridružiš je "okej", ampak potem čudežno nimajo dovolj čipov zate, podpore pri GPUjih, predvsem pa rabatov!, ipd. Aja pa to da lahko "gaming" naziv dobijo le še nvidija kartice, četudi delajo za oba tabora :).

Tle sploh ni problema oz. ga ni. Proizvajalec, kot tak ima pravico postaviti pogoje pod katerimi zeli prodajati svoje produkte. Ali mislis, da lahko v veliki stacuni imajo apple in microsoft izdelke pomesane med sabo?

MSI se je odlocil, da bodo sodelovali z GPP, ker 1. so ugotovili da je NVIDIA tista, ki jim dejansko ustvarja vecino dobicka. 2. pa so izjavili
 ....Nvidia currently are ahead of the GPU experience and people would also not buy anything sub par to it. Kindly understand this is happening everywhere...

....Nvidia currently are ahead of the GPU experience and people would also not buy anything sub par to it. Kindly understand this is happening everywhere...



PS:
Far Cry 5 je AMD sponsored gimp
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

gddr85 ::

..."We apologize for making an inappropriate comment. It did not represent MSI's official views," MSI said. ;)

rdecaluc ::

"Tle sploh ni problema oz. ga ni. Proizvajalec, kot tak ima pravico postaviti pogoje pod katerimi zeli prodajati svoje produkte."

Tole žal ne velja v primeru nvidia lojalnostnega programa. Nvidia diktira vse od izgleda do cen. Zgrešil si bistvo.

Svoje partnerje bodo prisilili v nekaj. In če ne sprejmejo tega bodo na slabšem kot sedaj.

Ampak, ker si očitno hud navdušenec nad njimi, tudi nepoštene poslovne prakse požreš ane.
Est modus in rebus. ,typos

Alien123 ::

m0LN4r je izjavil:

Predator X je izjavil:

Odkar imam Freesync, I will never move back....

Enako, od kar sem se navadil na ostrino 4k me ostalo splo ne moti, bolj me moti meglena slika na 1080p ali 1440p kot neke bedaste milisekunde pa tist tearing ki ga sploh ne vidim, k je tak amazing velka slika

Z freesyncom in 120 fps je najlepse gobice nabirat in se pogovarjat, res je


Smooth gameplay je vedno pred resolucijo, vedno je bil in bo.. tistih 60hz pri 4k lahko kar imate..

D3m0r4l1z3d ::

Imajo pa že od nekdaj, da mora aib delati vse geforce od low-end do Titana, če želi nvidia gpuje.

Apple je z veliko omejitvami postal največji po dobičku, očitno so partnerji pripravljeni na marsikaj, če je zadeva dobro zastavljena, kupci temu sledijo.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Predator X ::

Alien123 je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Predator X je izjavil:

Odkar imam Freesync, I will never move back....

Enako, od kar sem se navadil na ostrino 4k me ostalo splo ne moti, bolj me moti meglena slika na 1080p ali 1440p kot neke bedaste milisekunde pa tist tearing ki ga sploh ne vidim, k je tak amazing velka slika

Z freesyncom in 120 fps je najlepse gobice nabirat in se pogovarjat, res je


Smooth gameplay je vedno pred resolucijo, vedno je bil in bo.. tistih 60hz pri 4k lahko kar imate..


Zakaj se tolk ubadaš znjima... ravno molnarček je kazal freesync 2 monitor.

D3m0r4l1z3d ::

Smooth gameplay, ja, vendar ni zdaj freesync kar rešitev za prav vse, saj smo igrali igre desetletji brez tega. Le najstnik ne vidi pointa, ampak vsi smo bili enkrat.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

FireSnake ::

m0LN4r je izjavil:

rdecaluc je izjavil:

Ja 130€ za 24" freesync IPS monitor je ogromno :D. Kupujte kar želite, vaš denar pa to.

Aja pa če še niste prebrali novic je nvidia pred kratkim prijela za jajca vse proizvajalce svojih kartic z njihovim novim lojalnostnim programom.

Če se ne pridružiš je "okej", ampak potem čudežno nimajo dovolj čipov zate, podpore pri GPUjih, predvsem pa rabatov!, ipd. Aja pa to da lahko "gaming" naziv dobijo le še nvidija kartice, četudi delajo za oba tabora :).

Tle sploh ni problema oz. ga ni. Proizvajalec, kot tak ima pravico postaviti pogoje pod katerimi zeli prodajati svoje produkte. Ali mislis, da lahko v veliki stacuni imajo apple in microsoft izdelke pomesane med sabo?

MSI se je odlocil, da bodo sodelovali z GPP, ker 1. so ugotovili da je NVIDIA tista, ki jim dejansko ustvarja vecino dobicka. 2. pa so izjavili
 ....Nvidia currently are ahead of the GPU experience and people would also not buy anything sub par to it. Kindly understand this is happening everywhere...

....Nvidia currently are ahead of the GPU experience and people would also not buy anything sub par to it. Kindly understand this is happening everywhere...



PS:
Far Cry 5 je AMD sponsored gimp


Daj se malo bolje informiraj.
In ti bi rad svetoval uporabnikom?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Predator X ::

Jah, MSI je že pospravil/umaknil vse AMD gaming X kartice... kar pomeni, da nikoli več ne kupim/priporočam MSI plat/gpujev/laptopov etc. Ko jih j**e.

A zdej, če bo imel pa nek laptop/gpu intel+AMD ali AMD+AMD notr pa nesme bi več "gaming"? Če bo pa slučajn AMD+NVIDIA ali Intel+ NVIDIA bo pa vse OK!

Zgodovina sprememb…

Predator X ::



evo ti tvoj GCN....

m0LN4r ::

Tole žal ne velja v primeru nvidia lojalnostnega programa. Nvidia diktira vse od izgleda do cen. Zgrešil si bistvo.
Pospravi emocionalne frustacije in poglej objektivno. V kolikor sem jaz lastnik nekega produkta, ga bom tudi prodajal tako kot je to meni poslovno najboljse. Trgovine, ki se stem ne strinjajo ga pac ne bojo prodajale, simple as that - naj prodajajo pac druge izdelke.
Svoje partnerje bodo prisilili v nekaj. In če ne sprejmejo tega bodo na slabšem kot sedaj.
Nihce jih v nic ne sili. Dobili so ponudbo in imajo svobodno izbiro ali se strinjajo z pogoji ali pa ne. Zakaj bi bili na slabsem, pa naj ustvarijo dobicek z AMD Gaming X robo, nihce jim tega ne preprecuje. Al zakaj bi jih morala Nvidia subvencionirat in bozat po hrbtu? - V katerem svetu pa je mus nekemu trgovcu nekaj prodajat, ce proizvajalec tega noce tako kot to on dela? A ste se v vrtcu?

Predator X je izjavil:



evo ti tvoj GCN....

Neverjetno dobro se drzi 5 let star kepler v AMD exclusivi. Celo 2GB 770 je malenkost boljsa od 4GB 960ke.
Nekako tko, kot se AMD drzi FFXV
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

m0LN4r ::

Daj se malo bolje informiraj.

Joj po enem tednu jokcanja AMD fanboyes na redditu, wcteku, fbju in raznih noob forumih, se malo opravicijo da ne jokcajo naprej. Seveda najbolj glasni so tile youtube reviewerji, k sluzijo z vasimi emocionalnimi komentarji in feedbacki.
Se sreca, da je mining mania, ker bi drugace AMD lani spet prilezel pod 20%
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

m0LN4r ::

 Aja seveda ta test ni legit, ker se AMD tako slabo drzi v svoji lastni zupi.

Aja seveda ta test ni legit, ker se AMD tako slabo drzi v svoji lastni zupi.

https://www.youtube.com/user/m0LN4r

D3m ::

LOL.

Daj malo razčleni sliko. Kaj gledamo?
|HP EliteBook|R5 6650U|

m0LN4r ::

 Naj ti bo :) :)

Naj ti bo :) :)



 Tako je lepse

Tako je lepse

https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

FireSnake ::

m0LN4r je izjavil:

Daj se malo bolje informiraj.

Joj po enem tednu jokcanja AMD fanboyes na redditu, wcteku, fbju in raznih noob forumih, se malo opravicijo da ne jokcajo naprej. Seveda najbolj glasni so tile youtube reviewerji, k sluzijo z vasimi emocionalnimi komentarji in feedbacki.
Se sreca, da je mining mania, ker bi drugace AMD lani spet prilezel pod 20%



Hehehe, in ti bi rad pridigal:

m0LN4r je izjavil:

Pospravi emocionalne frustacije in poglej objektivno.


Poglejmo gola dejstva: zapel si se ob "novico", ki to ni.
Dokazali smo ti, da se motiš ("izjava" NE odraža mnenje firme. Še več: sploh ni merodajna).

In potem spesniš takele izpade?

Res, a se lahko še bolj smešiš? Zadnjič si rekel, da ne razumemo heca (ko si bedarije spraševal).

Kaj bo tokrat?

Edit: s tem, da si zopet 20% iz riti potegnil.
AMD je podal izjavo, da za njih kriptomanija pomeni MANJ, kot 10% prihodkov.

In ti bi naj bil objektiven pri svetovanju? Kot sem že omenil: srečna stranka, ki te je zgrešila.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

m0LN4r ::

Kaj pa odraza mnenje firme? Imidz, ki ga naknadno popravijo, da umirijo rdece paglavce?
In ti bi naj bil objektiven pri svetovanju? Kot sem že omenil: srečna stranka, ki te je zgrešila.

Moram te razocarat moji nadrejeni, sodelavci in stranke se s tabo ne strinjajo, ti si pa lahko mislis kaj hoces, tako kot Jayz2centa.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

D3m ::

m0LN4r je izjavil:

 Naj ti bo :) :)

Naj ti bo :) :)



 Tako je lepse

Tako je lepse



Še zmeraj ne vemo kaj gledamo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

FireSnake ::

m0LN4r je izjavil:


1) Kaj pa odraza mnenje firme? Imidz, ki ga naknadno popravijo, da umirijo rdece paglavce?
In ti bi naj bil objektiven pri svetovanju? Kot sem že omenil: srečna stranka, ki te je zgrešila.

2) Moram te razocarat moji nadrejeni, sodelavci in stranke se s tabo ne strinjajo, ti si pa lahko mislis kaj hoces, tako kot Jayz2centa.


1) Ker vidim, da ti še vedno ni jasno o čem sploh teče debata: izjava, ki si jo ti linkal sploh ni uradna. Tisto tvoje "pastanje" je napisal en pajac, ki je pri njih zaposlen (enim je treba vse narisat. A bodi dovolj. Imaš link in si preberi še kaj sam).

2) Nevedne je lahko farbati. Nam, na forumu, je pa hitro kliknilo, koliko si vreden (saj to sam večkrat potrjuješ).
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Furbo ::

Seveda taka izjava ni 'uradna', kot tudi proizvajalci cigaret ne bodo uradno rekli, da so njihovi kupci tepci. Odraža pa mišljenje firme, ki pa seveda ni 'politično korektno' in tega ne bodo šli kar tako reči, zaradi dežurnih užaljencev.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

m0LN4r ::

2) Nevedne je lahko farbati. Nam, na forumu, je pa hitro kliknilo, koliko si vreden (saj to sam večkrat potrjuješ).
V imenu katerih "nas" govoris? Zaenkrat izgleda, kot da ga samo tebi klika, ker si domisljas da sem v postu omenil, da je objava na twiterju uradna.
Imaš link in si preberi še kaj sam).
Nekdo brez dlake na jeziku je povedal kaksno je stanje, nastala je cela stala in se zdaj treba opravicevati uzaljenim frocom.
Ja sem videl, da so se opravicili na Facebooku. Veliko bolj uradno od twiterja. Opravicili so se pa, da tebi podobne drama kraljice nehajo delati dramo po internetu.
Tisto tvoje "pastanje" je napisal en pajac, ki je pri njih zaposlen (enim je treba vse narisat.
Res ? Zdaj si me pa razkrinkal, ti sment.

Predator X je izjavil:

Jah, MSI je že pospravil/umaknil vse AMD gaming X kartice... kar pomeni, da nikoli več ne kupim/priporočam MSI plat/gpujev/laptopov etc. Ko jih j**e.

A zdej, če bo imel pa nek laptop/gpu intel+AMD ali AMD+AMD notr pa nesme bi več "gaming"? Če bo pa slučajn AMD+NVIDIA ali Intel+ NVIDIA bo pa vse OK!

Raje se v tole klikni, predvsem prvi del ;)
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

D3m0r4l1z3d ::

D3m je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

 Naj ti bo :) :)

Naj ti bo :) :)



 Tako je lepse

Tako je lepse



Še zmeraj ne vemo kaj gledamo.

Zdaj pa več ne vemo, hehe.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

FireSnake ::

@m0LN4r: Meni se ne rabi nihče opravičevati (ne mi vtikat besede v usta).

Obregnil sem se ob tvoje neblouze, ki jih zdaj na različne načine zavijaš v celofan (pa bolj ta drek zavijaš, bolj smrdi).

Spet: ene lahko blamiraš, mene ne moreš (twitter je bolj uraden od Facebooka? Wow, social media expert among us, hahaha).
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

Jarno ::

molnar vedno črpa z neke nVidia biased strani.
Pri 1080p lahko zgleda tudi takole:
 Far Cry 5 - 1080p gpu benchmarks

Far Cry 5 - 1080p gpu benchmarks

#65W!

FireSnake ::

Kaže očitno naklonjenost zelenim (v vega temi).
Potem pa drugim očita, da so pripadniki AMDja.
(s tem, da ja nisem pripadnik nikogar, ker trenutno sploh nimam stacionarca, ker sem vse prodal zaradi varnostnih lukenj)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

m0LN4r ::

@Firesnake
Potem pa ne delaj iz muhe slona, tam kjer ni potrebno.

@Jarno
Nima veze, ker je spil antinvidia biased
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

dolenc ::

Wow.. če molnar izpade bol zrelo v temi, pol se je pa res že za zamislit :)

Jarno ::

m0LN4r je izjavil:


@Jarno
Nima veze, ker je spil antinvidia biased


Niti ne. Vega in polaris imajo nekatere arhitekturne featurje, ki so bili implementirani.
In sicer shader intrinsics (polaris) ter rapid packed math (vega).
Poleg tega so poskrbeli še za proper freesync2 implementation.

Zaradi mene lahko to v kakšnem patchu dodajo kot optimizacijo še pri kakšni drugi igri.
Wait, to potem ni več pošteno...do nVidie.

Potrošniki si ne želimo še ene molže/striženja na dolgi rok.
#65W!

Predator X ::

Jarno je izjavil:

m0LN4r je izjavil:


@Jarno
Nima veze, ker je spil antinvidia biased


Niti ne. Vega in polaris imajo nekatere arhitekturne featurje, ki so bili implementirani.
In sicer shader intrinsics (polaris) ter rapid packed math (vega).
Poleg tega so poskrbeli še za proper freesync2 implementation.

Zaradi mene lahko to v kakšnem patchu dodajo kot optimizacijo še pri kakšni drugi igri.
Wait, to potem ni več pošteno...do nVidie.

Potrošniki si ne želimo še ene molže/striženja na dolgi rok.



FP16 (rapid packed math) ma tud polaris, vendar ima VEGA 2x več troughputa.

FC5 ma tud gameworks, tako, da ni čist rdeč

Zgodovina sprememb…

Predator X ::

videocardz.com/75606/asrock-radeon-rx-500-phantom-gaming-series-leaked

D3m0r4l1z3d ::

Kako se stvari obrnejo, zdaj amd fanboyi pa kar dx11 igro fc5 vzamejo za referenco, kako ironično glede na radeon dx12 supremacy, dx12 is the future, futureproof radeonke pa take fore.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Predator X ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Kako se stvari obrnejo, zdaj amd fanboyi pa kar dx11 igro fc5 vzamejo za referenco, kako ironično glede na radeon dx12 supremacy, dx12 is the future, futureproof radeonke pa take fore.


Zakaj AMD fanboyi? Vsakemu bi prav prišel VULKAN support out of the box. Noben ne rab DX11 ali DX12.. VULKAN is all that matters.

dolenc ::

kaj ma api veze s tem? Sej maš vulkan naslove, ki se nikamor ne premaknejo... Vulkan vulkan buzzwork buzz bzzz

Jarno ::

@Predator X: Tudi jaz sem imel Vulkan v mislih. Dobra zadeva.
@Anymal: 28nm radeoni niso ravno to, kar bi sicer kupil, zato pa mi je vega kar všeč, čakamo na 7nm...

Sicer pa sem iskal Ni no Kuni II benchmarke in voila, zanimivo...ne bi vedel, da so AMD partnership, so enlighten me.

 Ni No Kuni II - 1080p gpu benchmarks.

Ni No Kuni II - 1080p gpu benchmarks.



PS: igra se kar dobro prodaja, tko da ni en brezvezen bench.
#65W!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jarno ()

Predator X ::

dolenc je izjavil:

kaj ma api veze s tem? Sej maš vulkan naslove, ki se nikamor ne premaknejo... Vulkan vulkan buzzwork buzz bzzz


Vulkan je API, ki deluje na različnih OSjih. Noben ne govori, da bo NVIDIA na vulkanu počasnejša... DOOM je bil le AMD špil.

Zgodovina sprememb…

««
95 / 138
»»