» »

Nakup Avtoakustika informacija??

Nakup Avtoakustika informacija??

kronos_10_ ::

Pozdravljeni,

zanimam se, da bi svoj sistem v avtomobilu malo nadgradil. Imam Ford Focusa 2 z 4 vratna izvedbo 2007 letnik. Avto ima spredaj 2 visokotonca in 2 srednjetonca in še zadaj 2 srednjetonca. Avtoradio sem zamenjal. Naročil sem ga iz Italije. Je kitajski in ima gor android sistem na touch screen. Vendar odkar sem ga zamenjal se je kvaliteta zvoka poslabšala. Radio nekoliko bolj cvili in me včasih, kar moti. Izenečavlnik sem spreminjal pa pomaga deloma. Sedaj me zanima naslednje. Sam se na te zadeve ne spoznam najbolje. Ali recimo, če dodam ojačevalec potem bi moral biti zvok stabilen ali bo to cviljenje ostalo? Je to odvisno od radia ali ojačevalca?

Če to ostane potem nima smisla nič menjati v nasprotnem primeru bi pa potem dodal ojačevalec, ter zamenjal oba visokotonca in 4 srednjetonce in pa še dodal 1 nizkotonec. Zadnja dva srednjetonca mi pa že sedaj ne delujeta.
Predelaval ne bi nič, kar se tiče montaže, razen kak distančnik se lahko doda. Koliko pride potem okvirno cena za tak osnovni sistem?

Hvala za info!
Lp.

koyotee ::

Probaj z drugim radiem, čungalunga radia jaz v avto ne bi dajal. Najbrž ima prešvoh izhodno moč.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ozvočenje v peugeot 206

Oddelek: Zvok in slika
91461 (1178) Blum
»

Zvočniki do 50€

Oddelek: Kaj kupiti
121430 (1203) techsloth
»

vezava 3 zvočnikov na 1 kanal

Oddelek: Zvok in slika
51415 (1381) jernej4
»

Nakup sistema zočnikov.

Oddelek: Zvok in slika
6976 (841) Caboose
»

Avtoradio + zvočniki

Oddelek: Na cesti
211787 (1628) MadMax

Več podobnih tem