» »

KKS > Triera > UPC > Telemach

KKS > Triera > UPC > Telemach

««
313 / 360
»»

starfotr ::

webmaher je izjavil:

kje so to prestavili...in zakaj cepci ne h.265 in dvig kvalitete vsaj na webenih SKjih, ki so v njihovi lasti...


Zakaj v njihovih SK ne? Ker jim ni treba. So namreč edini, ki jih imajo in imajo roko čez njihovo distribucijo. Tako, da vsi imajo drek, oni pa tudi.

Isto se dogaja pri DABu v UK. Vsi bedaki imajo slabo pokritost in kakovost oddajanega signala. Nobeden jim ne more nič.

s1m0n ::

Pri naših starejših je bil čisto isti problem.
Vse kanale so dali na MPEG4... Samo Planet TV je ostal delujoč.
So pa brez težav prinesli D3 škatlico.

laibachnsk ::

Od jutri tudi v Lj. nova shema.....

Obveščamo vas, da bo v torek, 2. aprila 2019, v dopoldanskem času prišlo do spremembe digitalne programske sheme za uporabnike na območju Ljubljane. Uporabniki digitalne programske sheme boste morali zaradi spremembe frekvenc za 20 programov zagnati ponovno iskanje programov, da bodo ti znova ...

Veron ::

Ima kdo seznam, kam so se programi premakniki (in kateri)?

yoco ::

Mene tudi zanima.

MadMen ::

KINO, BIRO, OTO => 442 Mhz 
CineStar TV, CineStar TV Action&Thriller => 314 Mhz
Crime & Investigation => 202 Mhz
Orlando Kids => 194  Mhz
RT => 226 Mhz
France 24 => 298 Mhz
SIP TV => 242 Mhz
Ginx => 194 Mhz
Š1 HD => 242 Mhz
Animal Planet HD => 338 Mhz
Travel Channel HD => 330 Mhz
Dr.Fit HD => 282 Mhz
HBO HD => 210 Mhz
Hustler TV HD => 282 Mhz
iConcerts HD => 250 Mhz
QYOU HD => 298 Mhz
VOYO => 194 Mhz 

Kdaj mi pir častite pa kar povejte :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MadMen ()

webmaher ::

ko boš objavil frekvenco vsaj enega SK kanala v 4k z bitno 40Mb/s...do takrat se pa slikej s tole drekec pekec tabelco :))

predi ::

Mojo so klicali in ji rekli, da bodo ukinili pakete kot so Silver 2 in prisilili ljudi na EON. Je to res?

Han ::

Verjetno je. S Silver 2 se v vsakem primeru splača prehod na EON Light, ker je razlika v ceni le 1 eur, dobiš pa občutno hitrejši internet (predvsem upload) in malce boljšo TV shemo.

strom_15 ::

Han je izjavil:

Verjetno je. S Silver 2 se v vsakem primeru splača prehod na EON Light, ker je razlika v ceni le 1 eur, dobiš pa občutno hitrejši internet (predvsem upload) in malce boljšo TV shemo.


Ampak ni višji upload na optiki.

M.B. ::

Kdo pa te upload rabi v 21. stoletju? A ilegalni P2P bi meli? /s
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

predi ::

Zame je ta dodatni evro samo še ena od skritih podražitev v zadnjih par letih. Za isto stvar danes plačaš pet evrov več.

Poleg tega bi mi ob prehodu ziher odstranili Cinestar Premiere programa, ki ju imam iz neznanega razloga kot zastonjsko postavko, sta pa ena izmed redkih, kjer kaj pogledam.

Silck ::

Ravnokar naročil prehod iz Gold Trojka Premium na EON Light in mi je sicer prijazen gospod na telemachu povedal, da bom moral plačat 50e prekonfiguracije na cenejši paket. Povedal mi je tudi, da bi teh 50e moral plačat tudi če bi vzel EON premium. Fak kera ciganija!
Danas je teško biti lud... Velika je konkurencija!

andy2k13 ::

Silck je izjavil:

Ravnokar naročil prehod iz Gold Trojka Premium na EON Light in mi je sicer prijazen gospod na telemachu povedal, da bom moral plačat 50e prekonfiguracije na cenejši paket. Povedal mi je tudi, da bi teh 50e moral plačat tudi če bi vzel EON premium. Fak kera ciganija!


Prvic slisim, da se placa 50 EUR ob prehodu na EON Premium.

Silck ::

andy2k13 je izjavil:

Silck je izjavil:

Ravnokar naročil prehod iz Gold Trojka Premium na EON Light in mi je sicer prijazen gospod na telemachu povedal, da bom moral plačat 50e prekonfiguracije na cenejši paket. Povedal mi je tudi, da bi teh 50e moral plačat tudi če bi vzel EON premium. Fak kera ciganija!


Prvic slisim, da se placa 50 EUR ob prehodu na EON Premium.



Tud na ceniku tega ne najdem.
Edit: Bom jutr klicu na tržno in vprašal če si lahko to dovolijo. Ker na ceniku je sprememba paketa 4,99e. "prekonfiguracije iz dražjega na cenejši paket" pa na ceniku nimajo. Pa cenik sem tudi že shranil če slučajno to berejo in popravijo cenik.

Lp
Danas je teško biti lud... Velika je konkurencija!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Silck ()

Badwolff ::

Mi nismo.

XS!D3 ::

Silck je izjavil:

andy2k13 je izjavil:

Silck je izjavil:

Ravnokar naročil prehod iz Gold Trojka Premium na EON Light in mi je sicer prijazen gospod na telemachu povedal, da bom moral plačat 50e prekonfiguracije na cenejši paket. Povedal mi je tudi, da bi teh 50e moral plačat tudi če bi vzel EON premium. Fak kera ciganija!


Prvic slisim, da se placa 50 EUR ob prehodu na EON Premium.



Tud na ceniku tega ne najdem.
Edit: Bom jutr klicu na tržno in vprašal če si lahko to dovolijo. Ker na ceniku je sprememba paketa 4,99e. "prekonfiguracije iz dražjega na cenejši paket" pa na ceniku nimajo. Pa cenik sem tudi že shranil če slučajno to berejo in popravijo cenik.

Lp

Prvič slišim za strošek prekonfiguracije, karkoli že to pomeni. Si ziher, da nisi vezan na obstoječem paketu in moraš vrnit sorazmerni delež prejete ugodnosti?

Silck ::

XS!D3 je izjavil:

Silck je izjavil:

andy2k13 je izjavil:

Silck je izjavil:

Ravnokar naročil prehod iz Gold Trojka Premium na EON Light in mi je sicer prijazen gospod na telemachu povedal, da bom moral plačat 50e prekonfiguracije na cenejši paket. Povedal mi je tudi, da bi teh 50e moral plačat tudi če bi vzel EON premium. Fak kera ciganija!


Prvic slisim, da se placa 50 EUR ob prehodu na EON Premium.



Tud na ceniku tega ne najdem.
Edit: Bom jutr klicu na tržno in vprašal če si lahko to dovolijo. Ker na ceniku je sprememba paketa 4,99e. "prekonfiguracije iz dražjega na cenejši paket" pa na ceniku nimajo. Pa cenik sem tudi že shranil če slučajno to berejo in popravijo cenik.

Lp

Prvič slišim za strošek prekonfiguracije, karkoli že to pomeni. Si ziher, da nisi vezan na obstoječem paketu in moraš vrnit sorazmerni delež prejete ugodnosti?


Vezava je potekla maja lani.
Danas je teško biti lud... Velika je konkurencija!

uniman ::

Živjo,

Jaz imam eno vprašanje glede Telemacha in sicer rad bi se priklopil v njihovo kabelsko omrežje, ker sem trenutno na DSL liniji od Telekoma in mi je močno prepočasna (8/0.1Mbit, od tega TV porabi skoraj polovico). Situacija je takšna da je omarica za priklop cirka 150m stran od hiše ampak mi Telemach ne želi priklopiti češ da bodo v prihodnosti menjali kabel in da bi priklop izvedli v sklopu menjave kabla. Pri čemer ne znajo povedati niti kdaj se bo to zgodilo (kar je zelo slab znak). Ostalih možnosti priklopa pa nimam. Sem jim že 2x pisal in hladnokrvno odpišejo da ne bo šlo in da ne vedo kdaj bodo menjali kabel. 8-O

Ali lahko sploh kaj naredim v tem primeru. Mi je pa sicer čudno, da se otepajo strank.

jernejl ::

Silck je izjavil:

andy2k13 je izjavil:

Silck je izjavil:

Ravnokar naročil prehod iz Gold Trojka Premium na EON Light in mi je sicer prijazen gospod na telemachu povedal, da bom moral plačat 50e prekonfiguracije na cenejši paket. Povedal mi je tudi, da bi teh 50e moral plačat tudi če bi vzel EON premium. Fak kera ciganija!


Prvic slisim, da se placa 50 EUR ob prehodu na EON Premium.



Tud na ceniku tega ne najdem.
Edit: Bom jutr klicu na tržno in vprašal če si lahko to dovolijo. Ker na ceniku je sprememba paketa 4,99e. "prekonfiguracije iz dražjega na cenejši paket" pa na ceniku nimajo. Pa cenik sem tudi že shranil če slučajno to berejo in popravijo cenik.

cenik
Na strani 6 piše: Priklop in prekonfiguracija priključka za obstoječe naročnike . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .50,00 €
Spodaj je še opomba: Velja za naročnike paketov Gold trojka Extra, Gold trojka Extra Optika, Gold trojka Premium in Gold trojka Premium Optika ob prehodu na pakete EON Light, EON Light Optika, EON Full, EON Full Optika, EON Premium in EON Premium Optika. Priklop in prekonfiguracija priključka vključuje prihod tehnika, nadgraditev inštalacije (UTP kabel), namestitev sprejemnika EON SMART BOX ter vzpostavitev dvosmerne komunikacije

seminal ::

Katastrofa sam ima Gold trojka extra in bi moral zato da bi večplačeval recimo EON premium prvo še 50€... Pa tole prihod tehnika je pomoje samo zaradi EON smart boxa. Če tega nočeš in hočeš dalje imet CAM module pomoje tega sploh ne rabiš.

Orias ::

Sem tudi sam razmišljal o menjavi paketa iz Gold trojka premium na EON premium + 1 Gbit internet. To pomeni, da bi moral za menjavo oz. prekonfiguracijo plačati 50 €. A to pomeni, da kot uporabnik STBja cisco 4682 nimam dvosmerne komunikacije ali kako ? Ali ni za VOD potrebna dvosmerna komunikacija ?

yoco ::

Se vam kdaj zgodi, da vam ikona za internet v windowsih kaže da ste povezani z internetom, v resnici pa vam nobene strani ne odpre?

Orias ::

Poksusi z googlovimi DNS strežniki.

yoco ::

Orias je izjavil:

Poksusi z googlovimi DNS strežniki.

Bom probal, ko sem mi zopet to zgodi!

Daniel ::

Orias je izjavil:

Sem tudi sam razmišljal o menjavi paketa iz Gold trojka premium na EON premium + 1 Gbit internet. To pomeni, da bi moral za menjavo oz. prekonfiguracijo plačati 50 €. A to pomeni, da kot uporabnik STBja cisco 4682 nimam dvosmerne komunikacije ali kako ? Ali ni za VOD potrebna dvosmerna komunikacija ?


Seveda je dvosmerna komunikacija, je pa res, da ni pri vseh enaka. Če Cisco nima LAN kabla komunicira po Docsis standardu, kot modem. Če pa ima že sedaj LAN kabel pa je to seveda čisto navadno lupljenje naročnikov, ker ti že sedaj zamik dela preko LAN kabla. Zraven tega je 50 EUR precej radodarna postavka za priklop enega kabla in malo tipkanja po tablici...

yoco ::

Mi lahko nekdo pove koliko tv programov ima stari paket Gold Trojček Extra? Telemach mi ponuja Eon Premium za 30€,prvo leto, drugo 61€. Glede na to da trenutno plačujem 57€, se splača vezat za 2 leti? Ne bi vzel eon škatel, raje imam 2x conax kartici.

Kekec ::

Pazi baje da zamenjava kosta 50€

Veron ::

Mi smo takoj na začetku (ob naročilu) Eon paketa rekli 2x Coax in tudi dobili 2x coax (brez eon škatle), položnica je bila normalna. Brez pribitka 50eur.

yoco ::

Kekec je izjavil:

Pazi baje da zamenjava kosta 50€

Po telefonu noben ni omenjal 50€ stroškov.

Han ::

Če sami ponujajo prehod na višji/dražji paket, je menjava brezplačna.

Kekec ::

Možno da se motim, ampak mislim da je pred kratkim nekdo tukaj napisal da so mu rekli da je strošek 50€. Mogoče samo vprašaš, takih informacij itak nikoli ne omenjajo ko prodajajo, potem jih samo vidiš na računu :)

Han je izjavil:

Če sami ponujajo prehod na višji/dražji paket, je menjava brezplačna.


Ok potem sem te nehote zavedel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kekec ()

Han ::

Mi je pa uganka, od kod 30 eur/mesec prvo leto, ker za obstoječe naročnike navadno ponudijo zgolj -25% za prvega pol leta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

yoco ::

Han je izjavil:

Mi je pa uganka, od kod 30 eur/mesec prvo leto, ker za obstoječe naročnike navadno ponudijo zgolj -25% za prvega pol leta.

https://telemach.si/eon-paketi
Za obstoječe uporabnike.

Han ::

To velja za nove uporabnike.

yoco ::

Han je izjavil:

To velja za nove uporabnike.

Odpreš link, klikneš zgoraj na "ponudba za obstoječe uporabnike", "poglej pakete" in to odpre isto stran. Po telefonu so isto rekli.

Han ::

Klikneš spodaj na Pogoje uporabe in bereš:

Akcijska cena mesečne naročnine in subvencionirana priključnina veljata za nove naročnike ob sklenitvi naročniškega razmerja z vezavo 24 mesecev. Akcijska ponudba velja od 18. 10. 2018 do 30. 4. 2019.

Po telefonu rečejo marsikaj...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

yoco ::

Ne vem zakaj bi potem klicali. Saj verjetno niso tok zabiti, da ne vedo, da smo uporabniki njihovih storitev.

Han ::

So tudi nas klicali za prehod z Gold Trojka Extra na EON Premium in ponudili zgolj -25% za prvih 6 mesecev.

Veron ::

yoco je izjavil:

Ne vem zakaj bi potem klicali. Saj verjetno niso tok zabiti, da ne vedo, da smo uporabniki njihovih storitev.

To klicarijo "podizvajalci", ki obljubljajo marsikaj več kot lahko. Če želiš naročiti, pojdi v uradno trgovino ali pokliči raje njihovo 080. Izogibaj se vse ostalih telefonskih

andy2k13 ::

yoco je izjavil:

Han je izjavil:

To velja za nove uporabnike.

Odpreš link, klikneš zgoraj na "ponudba za obstoječe uporabnike", "poglej pakete" in to odpre isto stran. Po telefonu so isto rekli.


A si ti prebral kaj pise, ko odpres stran ponudba za obstojece uporabnike?

Ob prehodu na nov paket 12 mesecev placuje tolk kot si palceval na sedanjem paketu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: andy2k13 ()

yoco ::

Ja sem prebral, sam povem kaj so rekli preko telefona, plus tehnik je bil danes pri meni, ker je baje nekdo naročil, da mi pridejo priklopit Eon box, pa sem ga nazaj poslal, ker noben ni zahteval tega. Pa še on mi je rekel za to akcijo.

andy2k13 ::

yoco je izjavil:

Ja sem prebral, sam povem kaj so rekli preko telefona, plus tehnik je bil danes pri meni, ker je baje nekdo naročil, da mi pridejo priklopit Eon box, pa sem ga nazaj poslal, ker noben ni zahteval tega. Pa še on mi je rekel za to akcijo.


Sestavjo nej ti pogodbo z navedenim obljubljenim popustom in bojo zadeve bolj jasne. Ce res ponujajo 50% popusta za 1 leto bi na tvojem mestu izkoristil.

yoco ::

Jih bom verjetno jutri poklical, da vidim kaj je res in kaj ne!

Han ::

andy2k13 je izjavil:

A si ti prebral kaj pise, ko odpres stran ponudba za obstojece uporabnike?

Ob prehodu na nov paket 12 mesecev placuje tolk kot si palceval na sedanjem paketu.

Prebral sem prvi odstavek, ki pravi, da velja 50% popust prvo leto za nove naročnike.

Smo pa dobili Telesmehov letak, na katerm piše, da lahko GTE zamenjamo za EON Premium s 25% popustom na naročnino prvih 6 mesecev ob vnovični dveletni vezavi.

strom_15 ::

Namesto programa GINX prihaja SK Esports

Konec aprila se z naših shem umika program GINX, namesto njega pa v sheme uvrščamo priljubljeni program SK Esports.
Programa GINX na Telemachovih programskih shemah ne bo več moč najti od 30. aprila 2019. Namesto njega prihaja na vaše televizorje program SK Esports, ki bo viden že v začetnih shemah v vseh platformah. Program SK Esports bo v vaše dnevne sobe prinesel razburljivi svet računalniških in konzolnih iger. Lahko si boste ogledali igričarske nasvete, trike in uživali ob spremljanju posnetkov iz tekmovanj v različnih igrah.

D3 - začetna shema - 162 programsko mesto
D3i - začetna shema - 162 programsko mesto
EON - začetna shema - 245 programsko mesto
Total TV - start shema - 145 programsko mesto

vir: https://telemach.si/a50007/Pomoc/Novost...

webmaher ::

Nekam naj si ga vtaknejo barabini 4k HDRjevski :))

webmaher ::

Danes so očitno imeli težave pri prenosu formule 1 in je bila slika zatikajoča.... amaterji na kubik kaj češ :))

SloSlayer ::

Kaj se je zgodilo z uploadom na Telemachovih paketih? 5 mbps uploada na optiki v letu 2019? Več uploada sem imel pred 7 leti. Trenutno sem na Gold nekaj z 50/50 za 40EUR na mesec, vendar mi neprestano po telefonu težijo naj menjam... Ni šans, da grem na 5mbps.

Zgodovina sprememb…

Kekec ::

Ali je kje seznam katere vse kanale lahko gledam za 3 dni nazaj, se mi zdi da je ta ponudba zelo omejena na tem CISCOtovem setup boxu.
««
313 / 360
»»