» »

KKS > Triera > UPC > Telemach

KKS > Triera > UPC > Telemach

««
307 / 361
»»

Han ::

Večinoma le ugašajo in dodajajo kanale. Vsaj 1x letno je dobro osvežit shemo, pa v decembru ponavadi odklenejo nekaj HD kanalov na bolj opuljenih shemah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

BorutK-73 ::

Se kar spreminja, sploh lokalni programi.

HappyPills ::

hamurabi je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Ok dobil zdaj nvidia shield in ko sem dal gor EON app je ta končno zadihal. Ne priporočam eon boxa ker je kitajski jajc, če hočte med box si kupte nvidia ki je kot ferari napram fiatu.

hamurabi je izjavil:

Eno vprašanje glede EON boxa...Je mogoče, da škatla ne podpira DTS zvoka!?
DD spusti skozi, medtem ko DTS nikakor ne dobim na AV reciverju.


Za DTS pojdi v nastavitve in v audio nastavitvah nastavi na surround always.


Pa si prepričan glede DTS zvoka? Men ga ne spusti skozi (mi ga pretvori v PCM audio). Box in AV reciver imam povezan z optičnim kablom.


Ja meni je delalo Ok. To govorim za npr Plex ali Kodi (pri obeh moraš še v appu nastavit passthrugh v audio nastavitvah) ne pa za EON aplikacijo tam ni surrounda niti na HD kanalih niti v HBO npr. To je itak pereč problem HBO Adrije, ki ignorira 5.1 zvok že skoz. Ostal svet ga na drugih HBO aplikacijah ima.
Kar se tiče Nvidia Shielda tam se lepo aktivira gor Eon aplikacija, ki dela kot strela. Šalta kanale sigurno 5x hitrejše, naloži aplikacijo instantno, ogled nazaj je instanten. Dejansko je zdaj to užitek uporabljat. Pa appi so gor vsi podprti takoj od Plexa, Kodia, twitch, Steam. Še daljinc mi dela z AV reciverjem kar mi pri eonu ni uspelo povezat.
Nakup leta vglavnem. Mi bodo pa zastonj (na podlagi reklamacije) zamenjali nazaj na kartico da bom imel tv pripravljen, če mi bodo tastari pršl pazt otroke :).

Veron ::

Imam Xiaomi Box S in če naložim EON app za Android TV, dela zadeva preko wifija ali mora bit obvezno preko kabla?

HappyPills ::

Pomoje bi mogl delat prek wifija

misek ::

hamurabi ::

HappyPills je izjavil:

hamurabi je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Ok dobil zdaj nvidia shield in ko sem dal gor EON app je ta končno zadihal. Ne priporočam eon boxa ker je kitajski jajc, če hočte med box si kupte nvidia ki je kot ferari napram fiatu.

hamurabi je izjavil:

Eno vprašanje glede EON boxa...Je mogoče, da škatla ne podpira DTS zvoka!?
DD spusti skozi, medtem ko DTS nikakor ne dobim na AV reciverju.


Za DTS pojdi v nastavitve in v audio nastavitvah nastavi na surround always.


Pa si prepričan glede DTS zvoka? Men ga ne spusti skozi (mi ga pretvori v PCM audio). Box in AV reciver imam povezan z optičnim kablom.


Ja meni je delalo Ok. To govorim za npr Plex ali Kodi (pri obeh moraš še v appu nastavit passthrugh v audio nastavitvah) ne pa za EON aplikacijo tam ni surrounda niti na HD kanalih niti v HBO npr. To je itak pereč problem HBO Adrije, ki ignorira 5.1 zvok že skoz. Ostal svet ga na drugih HBO aplikacijah ima.
Kar se tiče Nvidia Shielda tam se lepo aktivira gor Eon aplikacija, ki dela kot strela. Šalta kanale sigurno 5x hitrejše, naloži aplikacijo instantno, ogled nazaj je instanten. Dejansko je zdaj to užitek uporabljat. Pa appi so gor vsi podprti takoj od Plexa, Kodia, twitch, Steam. Še daljinc mi dela z AV reciverjem kar mi pri eonu ni uspelo povezat.
Nakup leta vglavnem. Mi bodo pa zastonj (na podlagi reklamacije) zamenjali nazaj na kartico da bom imel tv pripravljen, če mi bodo tastari pršl pazt otroke :).


Verjamem da v EON aplikaciji ne bo delalo. Sam kaj ko tudi preko Kodija ne spravim željenega zvoka (DD gre medtem ko DTS ne). Se bom še malo poigral z nastavitvami.

miqro ::

A za ta paket EON premium rabimo opticni kabel?

bastadu ::

Ne.

bastadu ::

Že od včeraj mi zelo kockajo HD kanali, danes pa opazim tudi, da se mi je nastavljena shema totalno spremenila, saj sem prej imel na prvih 11 mestih nastavljene samo SLO HD kanale, sedaj pa so od teh 11 ostali samo SLO1 in SLO2 v HD, na preostalih 9 mestih so pa kr eni random programi, se še komu to dogaja? TV je Sony XE93 ...

Han ::

Jaz opažam, da je EON zadnje čase neuporaben za ogled za nazaj, sploh proti večeru, ker se vsake pol minute zatakne, zmrzne, kocka... Tekoči spored pa deluje normalno. ;((

SebaR ::

Jaz na EON prek brskalnika pri gledanju nazaj nimam zatikanja, vendar mi pa potem ko prestavim program vsepovsod v sporedu piše "No Information". Prav tako pa ne morem prestavljati med kanali. Pomaga samo X v zgornjem kotu videa.
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

quadro933 ::

Imel bi par vprašanj glede EON paketov:

Ali je dovolj do EON STB samo UTP kabel? Ali je potrebno še kakšen dodaten kablovje do STB?

Ali ima kdo EON light paket? Na OŠO optiki se v paketu dobi EON STB, ima pa ta paket samo eno pomankljivost in sicer upload 5 Mbps. Trenutno imam paket 50/20 in me zanima koliko se v praksi (pri vsakdanjih opravilih e-pošta, pošiljanje fotk,...) pozna 4 x manjši upload?

Daljinec naj bi bil bluetooth. Ali to pomeni, da je nonstop vklopljena bluetooth povezava med daljincem in STB?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: quadro933 ()

BorutK-73 ::

Za Eon potrebuješ coax in utp cabel

XS!D3 ::

BorutK-73 je izjavil:

Za Eon potrebuješ coax in utp cabel

Na njihovem omrežju ja. Za OŠO optiko pa odvisno od konkretnega OŠOta.

mtic ::

Je že kdo uporabnik eon paketa na tk optiki? Kakšna je kaj kvaliteta slike in ostalih storitev napram konkurenci?

BorutK-73 ::

Na Telemachu so odklenili vse programe
https://telemach.si/a39592/Pomoc/Novost...

MrStein ::

A so nedavno (nekje letos, ne vem kdaj,ker ne gledam toliko) spremenili shemo?
So se samo pozicije spremenile ali se splača ponovno zagnati iskanje kanalov?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zoro3 ::

BorutK-73 je izjavil:

Na Telemachu so odklenili vse programe
https://telemach.si/a39592/Pomoc/Novost...


Super sem že aktiviral :)

Izaso ::

Vse so nam dali free in deluje. :) Upam, da se izklopi samodejno "Uporabniki boste lahko v številnih vsebinah paketa HBO Premium in storitve VOYO uživali, če ju vklopite preko portala Moj Telemach, ostali programi, ki sicer niso del vaših paketov, pa bodo vklopljeni samodejno."

webmaher ::

očitno bo moje teženje HBOju kmalu nevemtočnokdaj rodilo sadove in bomo na zahtevo zadeve lahko gledali v HD resoluciji...vsaj nekaj ejga :)

strom_15 ::

predi ::

Kaj HBO GO ne podpira 5.1 zvoka preko Firefox/Chrome (HTML5) player-ja na HTPC-jih?

HappyPills ::

Ne Hbo Adria na splošno nima 5.1 zvoka na svojih go in od storitvah.

predi ::

Torej tudi na Smart TV-jih s posebnimi appi ne dobiš 6 kanalnega zvoka? Bedno..

Mi je bilo sumljivo že to, da njihov "Help Center" nikjer ne vsebuje besede Dolby.

Spajky ::

predi je izjavil:

...tudi na Smart TV-jih s posebnimi appi ne dobiš 6 kanalnega zvoka? Bedno..
You have only two (2) ears ... :))
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

delfinus ::

Evo jih barabine spet. Pozdravcki s povisanjem cene za Gold Trojka Extra. Pocas se zaba kuha, mic po mic in kmalu nas bodo na 100EUR pripeljal.

strom_15 ::

Telemach ponovno dviguje hitrosti:

https://telemach.si/a39615/Pomoc/Novost...

Daniel ::

5. Vsi naročniki paketov dvojček, trojček in četverček, ki spremljate programe z aplikacijo EON na drugih napravah, kot so tablica, mobilni telefon, prenosni računalnik, bodo lahko EON MS spremljali hkrati na treh od petih registriranih naprav.

Torej EON iz 5/5 na 3/5 in dva EUR podražitve. Dvig hitrosti me ne gane, ker že 150/150 ne moreš izkoristiti do konca. So pa uvedli s tem asimetrijo na optiki na starih paketih.

predi ::

Pri meni tudi dvig cene pod pretvezo višanja DL hitrosti (Silver 2).

misek ::

Saj EON je menda že sedaj dovoljeval samo 3 od 5 sočasne uporabe.

Daniel ::

Na nekaterih starih paketih je bilo 5/5.

Han ::

Silver 2 bodo pospešili s 40/1 na neverjetnih 50/1 Mbps. Upload je torej po 5-ih letih še vedno KATASTROFA. ;((

EON Light, ki bo s 1.2.2019 le 1 eur dražji v primerjavi s Silver 2, ima 75/5 Mbps.

Sem migriral h konkurenci. :P

Dimnik ::

To si nam povedal že 14 novembra, zakaj se sedaj obremenjuješ s telemachom in paketi.....

Han ::

Zato, da še komu "odprem" oči...

Dimnik ::

Vsak zna razmišljat in preračunat pri sebi.....tako, da tvoje odpiranje oči je nepotrebno

Vanadium ::

strom_15 je izjavil:

Telemach ponovno dviguje hitrosti:

https://telemach.si/a39615/Pomoc/Novost...


Sej počaki bodo tudi ostali sledili zadevam... še vsako leto je bilo isto

seminal ::

A če gremo na ta EON lahko obdržim vse 3 conax kartice po svoji želji, oz vsaj dve če je te en obvezni eon sprejemnik?

Orias ::

Sej skrajni čas, da so malo dvignili hitrost. Da bodo dvignili upload, je tak čudež. Samo poraja se mi vprašanje, kako bo kakšen cisco iz leta 2011 prebavil 12 Mbitov uploada :D:D:D. Pa še napredek pri Telemachu je to, da se mi je po 5 letih le spremenil IP.

Me pa zanima nekaj glede Ubee modemov. Ali imate ostali tudi probleme z UNIFIjem ? Pred 14 dnevi so očitno nadgrajevali modeme in zopet mi noče delati UNIFI.

misek ::

Orias je izjavil:

Me pa zanima nekaj glede Ubee modemov. Ali imate ostali tudi probleme z UNIFIjem ?
Meni dostopne točke sploh noče prikazati kot aktivne. Je pa storitev vključena.

Dimnik ::

Meni je tudi zmanjkal unifi

Yossarian ::

seminal je izjavil:

A če gremo na ta EON lahko obdržim vse 3 conax kartice po svoji želji, oz vsaj dve če je te en obvezni eon sprejemnik?

To tudi mene zanima.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Daniel ::

Če greš čez naročilo na njihovi strani obstaja možnost 2X D3 Cam ob sprejemniku, predvidevam, da lahko obdržiš tudi samo kartice namesto CAM modula a morda je bolje poklicati in vprašati. Treh kartic ti ne bojo pustili (da ne bi slučajno gledal na več televizijah kot se njim zdi sprejemljivo).

gregyk ::

Jaz sem obdržal 2 conax kartici pri prehodu na Eon paket, ker ne potrebujem Eon boxa.

MadMen ::

misek je izjavil:

Orias je izjavil:

Me pa zanima nekaj glede Ubee modemov. Ali imate ostali tudi probleme z UNIFIjem ?
Meni dostopne točke sploh noče prikazati kot aktivne. Je pa storitev vključena.

Kolikor vem, so pred kratkim izključili Unifi na Ubee modemih.

Filipko ::

Tega, da imamo video klub brezplačen od 15.12. do 15.1. pa nisem vedel, sem mislil, da je na voljo samo odprta shema. Ostali so dali samo do 2.1.

harvey ::

Filipko je izjavil:

Tega, da imamo video klub brezplačen od 15.12. do 15.1. pa nisem vedel, sem mislil, da je na voljo samo odprta shema. Ostali so dali samo do 2.1.

Lastniki se ravnajo po svojem koledarju - julijanskem do 15.01.2019 ko je pravoslavno novo leto:)
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

XS!D3 ::

harvey je izjavil:

Filipko je izjavil:

Tega, da imamo video klub brezplačen od 15.12. do 15.1. pa nisem vedel, sem mislil, da je na voljo samo odprta shema. Ostali so dali samo do 2.1.

Lastniki se ravnajo po svojem koledarju - julijanskem do 15.01.2019 ko je pravoslavno novo leto:)

Lastniki so angleži :)

Gr8t ::

2 tedna čez praznike je internet štekal kot pri norcih. Je še kdo to opazil? Včeraj je bilo že bolje.
Si kliknil stran, odprlo jo je pa šele čez 10-30s.
Na speedtestu nisem opazil odstopanj, edino mogoče pri uploadu, ki je bil samo 3 namesto 4Mbps. Res da nisem probal zapreti vseh programov, ki jemljejo povezavo, ampak je bilo v programih vedno 0/0.

misek ::

Ne, meni je delovalo odlično.
««
307 / 361
»»