» »

KKS > Triera > UPC > Telemach

KKS > Triera > UPC > Telemach

««
167 / 360
»»

Spc ::

In kolko kbit/s je sploh video+audio ?
 

Tilen ::

Pesimist je izjavil:


Za VPN pa rabis dovol mocno povezavo, kar ni nujno da imas.


Stream je tako slab, da več kot 1 Mbit/s zagotovo ni.

edit: Opa, čez čas se celo izboljša.

Hmm, zgleda da je stream cca 10 Mbit/s. Je pa res, da je to tudi maksimum moje povezave. Lahko še kdo drug preveri?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Spc ::

Tilen je izjavil:

Pesimist je izjavil:


Za VPN pa rabis dovol mocno povezavo, kar ni nujno da imas.


Stream je tako slab, da več kot 1 Mbit/s zagotovo ni.

edit: Opa, čez čas se celo izboljša.

Hmm, zgleda da je stream cca 10 Mbit/s. Je pa res, da je to tudi maksimum moje povezave. Lahko še kdo drug preveri?

Lahko probam na 120mbit/s down.
Samo mi boš moral zaupat login.
 

Pesimist ::

Ja stream se po 30 sekundah dvigne. To so tudi na telemahovem fejsbuku rekli tehniki in bi nej priso do 1:1 kvalitete.

Kaj pa kanali. So cisto vsi iz kabelske?

Tilen ::

Spc, kako pa to, da ti nimaš tega? Telemachov sistem registracije je tako slab, da če sam nimaš naročene digitalne samo poglej svojo številko kupca in spreminjaj zadnje cifre dokler ne zadaneš nekoga, ki ima naročeno in ne bo nikoli uporabljal, ker registracija ne preverja skladnosti e-naslova, niti ni nujno naslov Telemachov. Ko imaš registracijo skozi, se prijavi z geslom katerega dobiš na mail. Telemachov IP imaš, here you go.

@Pesimist

HBO manjkajo, čeprav jih imam naročene.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Pesimist ::

Ja kaj zaracunali pa bojo revezu ki si ga okradel.

Tilen ::

Pesimist je izjavil:

Ja kaj zaracunali pa bojo revezu ki si ga okradel.


Promocijsko obdobje, ki je bilo ob implementaciji storitve D3 GO do 29. 2. 2012, se podaljšuje do 31. 3. 2012. Za vse obstoječe ali nove naročnike, ki bodo naročili enega izmed paketov Trojček do 31. 3. 2012 ob vezavi za 24 mesecev, bo storitev D3 GO brezplačna še nadaljnjih 12 mesecev.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Pesimist ::

In kaj si zdaj htel stem povedat? Da mu prvo leto nebos nic vkrado ce bo slucjano oseba v vezavi? ali sem kaj spregledal? Lol sej niste vec resni, zdaj gre to ze rpedalec. Eno je ISPju krasti, drugo pa cisto nekemu revezu na socialni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Tilen ::

Jaz sem tako ali tako Telemachov naročnik in imam vse črno na belem. Samo opozarjam na šalabajzersko izdelan projekt in kaj se lahko zgodi / se bo zgodilo, če ne bodo (boste) ukrepali.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Pesimist ::

Ti pozivas k kraji podatkov, in dajaš na razpolago navodila in napotke. To sodi v isto skupino kot pred leti kraja siol gesel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Spc ::

Tilen je izjavil:

Spc, kako pa to, da ti nimaš tega? Telemachov sistem registracije je tako slab, da če sam nimaš naročene digitalne samo poglej svojo številko kupca in spreminjaj zadnje cifre dokler ne zadaneš nekoga, ki ima naročeno in ne bo nikoli uporabljal, ker registracija ne preverja skladnosti e-naslova, niti ni nujno naslov Telemachov. Ko imaš registracijo skozi, se prijavi z geslom katerega dobiš na mail. Telemachov IP imaš, here you go.

@Pesimist

HBO manjkajo, čeprav jih imam naročene.

aja ?!
8-O

Torej če se nekdo "zatipka" me lahko naroči na nek servis, katerega moram jaz potem plačevati.
 

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

dejanslo ::

Aktivacija ni več na številko stranke, temveč na sklic oz referenco na položnicah zadnjih treh mesecev.
There`s More Than One Way To Do It

fl0w ::

Jaz imam problem z aktivacijo. Vedno mi napiše neveljavna naročniška številka. Probal sem s sklicno številko letošnje januarske položnice in s šifro kupca vendar nič ne prime.. any help?
Woop-woop! That's the sound of da police!

Tilen ::

dejanslo je izjavil:

Aktivacija ni več na številko stranke, temveč na sklic oz referenco na položnicah zadnjih treh mesecev.


Še včeraj je bilo tako, da sem aktiviral s številko stranke.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

dejanslo ::

Tilen, zanimivo. V petek je zagotovo pisalo s položnice. Mogoče star cache? Vendar po drugi strani, meni aktivacija ni uspela. Pač beta, ali kako :) Čeprav to zgleda bolj kot alpha.

fl0w pokliči na helpdesk; meni so v petek rekli, da bodo pofixali in naj poskusim zvečer (pa nisem pol..)
There`s More Than One Way To Do It

Tilen ::

Si probal tudi s številko naročnika? Ne glede na to, kaj piše, da naj uporabiš.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

dejanslo ::

Ne, sem poklical helpdesk; sem pa mu tudi moral prebrat številko, ki sem jo vpisal.. Pa ni nič komentiral. Bom poskusil ponovno v naslednjih dnevih..
There`s More Than One Way To Do It

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dejanslo ()

Tilen ::

Če se prav spomnim, je meni tudi pisalo, da moram vpisat sklic, samo je šlo skozi z naročniško številko. Probaj še to. Očitno z referenco še ne deluje.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

fl0w ::

Problem rešen! Poklical sem na helpdesk, kjer so mi povedali pravo številko naročnika... Samo del številk iz sklicne številke velja za aktivacijo. Če imaš 13 mestno številko 12(345678)91234, je naročniška številka samo tisti del v oklepaju. Vsaj tako je bilo pri meni in je koda prijela. Mogoče še komu drugemu uspe.
Woop-woop! That's the sound of da police!

Tilen ::

No, saj o tem govorim. Na vrhu tistega celega spiska, katerega dobiš (skupaj s položnico) imaš tudi številko kupca.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

fl0w ::

Samo povej ti meni, kako naj jaz vem, da se moja številka naročnika začne komaj pri tretji številki sklica + da je to samo šest številk?? ... Šifra kupca je čisto drugačna cifra od tiste, ki sem jo vtipkal. Brez poklica na helpdesk tega nebi nikol zvedel, ker ne piše na spisku ali položnici...

Mimogrede... slika je katastrofalna. Sem si obetal mnogo več od tega...minimalno 3 mbit..
Woop-woop! That's the sound of da police!

dejanslo ::

Svašta.
There`s More Than One Way To Do It

V-i-p ::

Registracija je omejena na naročnikov IP naslov, tako da ti nič ne pomaga, če uganeš ali veš od drugega naročnika podatke...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Tilen ::

Vip, hočeš reči, da je pri vas sinhroniziran IP s sklicem oz. številko kupca? To bi pa res rad videl. Kako to regulirate? Sploh pri tistih z dinamičnim IP naslovom?

edit. Ravnokar sem preveril in lahko potrdim, da Vip javno zavaja, ker rešitve nimajo.

Na hotmail sem registriral nov D3 GO račun po sistemu moje reference na položnici in pač tam kjer je vmes šifra kupca spremeniš eno številko in to je to.

 x

x



Ste mogoče celo pomislili na to, da se dejansko nekdo lahko zatipka in nekomu drugemu aktivira? Očitno ne, ker vam tako ali tako restrikcije na IP tako dobro delujejo.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

V-i-p ::

Ja, na optiki. Na optiki maš dinamični IP naslov in logično, da (žal) ne moreš zaklenit, kot na statiki.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Tilen ::

Ja ne vem kako sem jaz pol na statiki ravnokar prišel do novega računa. Verjetno zato, ker vam sistem tako dobro deluje.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Spc ::

V-i-p je izjavil:

Ja, na optiki. Na optiki maš dinamični IP naslov in logično, da (žal) ne moreš zaklenit, kot na statiki.

Na optiki je dinamični ip ? v čem je tukaj finta ?
 

JK007 ::

Dinamični IP, ki pa je vedno enak :)
....... www.kabelska.net .........

Redman ::

Prodam 1 mesec staro usb dvb-c kartico:
http://www.technisat.com/en_XX/CableSta...

Očitno na tele-tv kranj ne dela preko računalnika. Enostavno ne uspe dekodirat zaklenjenih programov.

Na telemachovi kabelski pa dela brez problema.

več na zs.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Redman ()

Spc ::

Redman je izjavil:

Prodam 1 mesec staro usb dvb-c kartico:
http://www.technisat.com/en_XX/CableSta...

Očitno na tele-tv kranj ne dela preko računalnika. Enostavno ne uspe dekodirat zaklenjenih programov.

Na telemachovi kabelski pa dela brez problema.

več na zs.

Čudno.
Moralo bi delovati :|
 

Redman ::

Ja čudno, probal sem 2 različna conax cam modula in enostavno ne prepozna kartice, ko jo dam v režo...Če grem pogledat je cam interface prazen.

Tero ::

Mogoče neumno vprašanje ampak ali ima vse prav obrnjeno? :)
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Redman ::

Sem probal v vse 4 smeri :)

Pesimist ::

telemahova spletna televizija je svetlobna leta pred siolovim sranjem ki negre niti 1Mbit v HQ.

Tero ::

Tako. Hitrejši internet naročen.(50/5) :)
Upam da bodo hitro priklopli.
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

AndreAS ::

Pozdravljeni,

Ali kdo ve če se pri Telemachu pripravlja kakšna " akcija " za nove naročnike v obliki, ki je bila pred kakšnim letom. Recimo JOKER ali pa " plačate 12 mesecev le polovično naročnino " ali bo tale D3GO vse kar prihaja.

No če ma kdo kake info bi bil hvaležen. Na Telemachu " pravijo da nič ne vedo ".

Lp, Andrej

Spc ::

Tero je izjavil:

Tako. Hitrejši internet naročen.(50/5) :)
Upam da bodo hitro priklopli.

Nimajo kaj za priklopit samo config file ti spremenijo :)
 

Tero ::

Ja samo imam starejši modem. Tako da dobim nov modem.
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

krispe ::

Uporabniki Telemacha!

Vam zadnje čase kaj prekinja povezavo?
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

Tilen ::

Ne.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

logit ::

Da. Večkrat. Za minuto dve potem se znova vzpostavi.

Zelnick ::

Pri meni vse štima.
I can remember a time before the Internet. But I don't like to.

krispe ::

logit je izjavil:

Da. Večkrat. Za minuto dve potem se znova vzpostavi.


Točno to se dogaja pri meni :|

S kod pa si?
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krispe ()

logit ::

Okolica Ljubljane.

PARTyZAN ::

Ja, zadnjih par tednov se modem skoraj vsak dan resetira vsaj enkrat. Sem pa iz Ljubljane.

flipflop ::

Men se tud dostkrat resetira, al pa ga moram kar sam.

Cosmo ::

Tudi meni resetira modem zadnje dneve vsaj 2x na dan, imam Ciscota EPC3212, lokacija je pa MB-sever.
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

Spc ::

Meni na taboru deluje vredu, nobenih prekinitev.
Imam pa DOCSIS 3.0
 

Spc ::

http://www.telemach.si/sl/zasebni-upora...

Spet bo treba skenirat za brezveze.
 

JK007 ::

Super
....... www.kabelska.net .........
««
167 / 360
»»